Trujillanos vs Puerto Cabello Zapowiedź Meczu & Transmisja na Żywo 10/10/2026

    Oglądaj online Trujillanos vs Puerto Cabello

    Transmisja na żywoGraficzna transmisja
    soccer liveTranslation
    Trujillanos - Puerto Cabello
    Legalna transmisja meczu w wysokiej jakości będzie wkrótce dostępna pod tym linkiem. Aby obejrzeć mecz:
    1. Otwórz link
    2. Zarejestruj się na platformie streamingowej
    3. Oglądaj mecz bez reklam
    Zarejestruj się

    Trujillanos vs Puerto Cabello H2H

    22%
    2 Zwycięstwa
    44%
    4 Remisów
    33%
    3 Zwycięstwa
    Razem gier
    9
    Suma bramek
    2.78
    Obie drużyny zdobyły punkty
    67%
    1.22
    Średnia liczba goli
    1.56
    2
    Żółte kartki
    1
    Ostatnie mecze
    21.04.26
    FUTVE
    Puerto Cabello
    Puerto Cabello
    1
    Trujillanos
    Trujillanos
    -
    -
    4
    2
    17
    10
    2
    5
    3
    1
    1
    0
    2
    1
    -
    -
    4
    2
    17
    10
    2
    5
    09.12.20
    Primera Division, Group A
    Trujillanos
    Trujillanos
    Puerto Cabello
    Puerto Cabello
    0
    4
    0
    2
    0
    2
    09.11.20
    Primera Division
    Puerto Cabello
    Puerto Cabello
    Trujillanos
    Trujillanos
    1
    3
    0
    0
    1
    3
    16.10.19
    Copa Venezuela
    Puerto Cabello
    Puerto Cabello
    Trujillanos
    Trujillanos
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    09.10.19
    Copa Venezuela
    Trujillanos
    Trujillanos
    Puerto Cabello
    Puerto Cabello
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Ostatnie mecze: Trujillanos

    Ostatnie mecze
    20.09.26
    FUTVE
    Estudiantes de Merida
    Estudiantes de Merida
    Trujillanos
    Trujillanos
    -
    -
    5
    4
    10
    11
    0
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    5
    4
    10
    11
    0
    3
    R
    16.09.26
    FUTVE
    Trujillanos
    Trujillanos
    1
    Rayo Zuliano
    Rayo Zuliano
    -
    -
    6
    2
    16
    17
    2
    2
    2
    4
    1
    3
    1
    1
    -
    -
    6
    2
    16
    17
    2
    2
    P
    13.09.26
    FUTVE
    Zamora
    Zamora
    Trujillanos
    Trujillanos
    -
    -
    5
    9
    14
    13
    3
    2
    1
    2
    0
    0
    1
    2
    -
    -
    5
    9
    14
    13
    3
    2
    ZW
    10.09.26
    Puchar Wenezueli
    Deportivo Lara
    Deportivo Lara
    Trujillanos
    Trujillanos
    -
    -
    5
    4
    -
    -
    4
    4
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    -
    -
    5
    4
    -
    -
    4
    4
    P
    06.09.26
    FUTVE
    Trujillanos
    Trujillanos
    Caracas
    Caracas
    1
    -
    -
    5
    5
    12
    13
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    5
    5
    12
    13
    2
    1
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Ostatnie mecze: Puerto Cabello

    Ostatnie mecze
    19.09.26
    FUTVE
    Puerto Cabello
    Puerto Cabello
    Portuguesa
    Portuguesa
    -
    -
    15
    1
    14
    7
    4
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    -
    -
    15
    1
    14
    7
    4
    2
    ZW
    15.09.26
    FUTVE
    Deportivo Tachira
    Deportivo Tachira
    Puerto Cabello
    Puerto Cabello
    -
    -
    7
    3
    15
    15
    2
    4
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    -
    -
    7
    3
    15
    15
    2
    4
    R
    12.09.26
    FUTVE
    Puerto Cabello
    Puerto Cabello
    Carabobo
    Carabobo
    -
    -
    5
    4
    15
    3
    0
    0
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    -
    -
    5
    4
    15
    3
    0
    0
    P
    07.09.26
    FUTVE
    UCV
    UCV
    Puerto Cabello
    Puerto Cabello
    -
    -
    3
    8
    19
    10
    3
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    8
    19
    10
    3
    1
    R
    03.09.26
    FUTVE
    Puerto Cabello
    Puerto Cabello
    Dep. La Guaira
    Dep. La Guaira
    -
    -
    7
    0
    13
    13
    4
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    -
    -
    7
    0
    13
    13
    4
    2
    R
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Trujillanos - Puerto Cabello Pozycja w tabeli

    Primera Division 2026
    gZWRPRPPStan
    7.
    Carabobo FC
    Carabobo FC
    1347223-1419
    8.
    Academia Puerto Cabello
    Academia Puerto Cabello
    1345416-1417
    9.
    Zamora
    Zamora
    1345414-1417
    12.
    Monagas
    Monagas
    1332814-2211
    13.
    Academia Anzoategui FC
    Academia Anzoategui FC
    1323815-259
    14.
    Trujillanos
    Trujillanos
    130499-264

    Oblicz wygraną

    Empty
    Przepraszamy
    Informacje są chwilowo niedostępne