Eyupspor vs Rizespor Typy 9 maja 2026

    W nadchodzącym meczu Eyüpspor zmierzy się z Rizesporem. Rywale prezentują różne poziomy gry w tym sezonie, a ich obecna forma ukazuje interesujące tendencje. Eyüpspor dąży do poprawy wyników po serii niepowodzeń, podczas gdy Rizespor jest na fali wznoszącej, mając kilka zwycięstw w ostatnich spotkaniach.

    Head to Head

    Ostatni oficjalny mecz pomiędzy drużynami odbył się 13 grudnia 2025 i zakończył się wynikiem 3:0. Oto porównawcza statystyka tego spotkania (gospodarze - Caykur Rizespor):

    • procent posiadania piłki: 45% vs 55%;
    • rzutów rożnych: 3 vs 3;
    • fauli: 20 vs 16;
    • żółtych kartek: 3 vs 2;
    • strzałów celnych: 6 vs 0.

    📊Statystyczny przegląd oficjalnych spotkań między drużynami Eyupspor i Caykur Rizespor:

    • rozegrane 5 mecze;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 0, gości - 4, remisów - 1;
    • liczba goli - 1 kontra 7;
    • średnia suma w 1. połowie - 0.6, w 2. połowie - 1;
    • średnia suma goli w meczu - 1.6.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Eyupspor - Rizespor

    17%
    1 Zwycięstwa
    17%
    1 Remis
    67%
    4 Zwycięstwa
    Razem gier
    6
    Suma bramek
    2
    Obie drużyny zdobyły punkty
    17%
    0.83
    Średnia liczba goli
    1.17
    4.5
    Rzuty rożne
    5.83
    2.33
    Żółte kartki
    2
    11.5
    Faule
    11.67
    Ostatnie mecze
    09.05.26
    Super Lig
    Eyupspor
    Eyupspor
    Caykur Rizespor
    Caykur Rizespor
    1.43
    1.21
    3
    6
    8
    10
    0
    0
    4
    0
    3
    0
    1
    0
    1.43
    1.21
    3
    6
    8
    10
    0
    0
    13.12.25
    Super Lig
    Caykur Rizespor
    Caykur Rizespor
    Eyupspor
    Eyupspor
    2.42
    0.41
    3
    3
    20
    16
    3
    2
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    2.42
    0.41
    3
    3
    20
    16
    3
    2
    20.04.25
    Super Lig
    Caykur Rizespor
    Caykur Rizespor
    Eyupspor
    Eyupspor
    0.87
    0.34
    9
    6
    11
    11
    0
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    0.87
    0.34
    9
    6
    11
    11
    0
    0
    23.11.24
    Super Lig
    Eyupspor
    Eyupspor
    Caykur Rizespor
    Caykur Rizespor
    1
    -
    -
    5
    7
    9
    14
    5
    5
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    -
    -
    5
    7
    9
    14
    5
    5
    26.03.23
    1. Lig
    Eyupspor
    Eyupspor
    Caykur Rizespor
    Caykur Rizespor
    -
    -
    5
    6
    13
    10
    5
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    5
    6
    13
    10
    5
    2
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Eyupspor Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz drużyna rozegrała w ramach turnieju Süper Lig (gospodarze - Kayserispor, goście - Eyupspor). Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.

    Statystyki meczu prezentują się następująco (Eyupspor vs Kayserispor):

    • procent posiadania piłki: 46% vs 54%;
    • rzuty rożne: 3 vs 9;
    • faule: 16 vs 12;
    • żółte kartki: 0 vs 0;
    • strzały celne: 4 vs 5.

    Eyüpspor przeżywa trudny okres - zespół zajmuje 14. miejsce w tabeli i walczy o utrzymanie. W ostatnich 5 meczach odnieśli 2 zwycięstwa, ponieśli 2 porażki i zanotowali 1 remis. Średnia skuteczność pozostawia wiele do życzenia - zaledwie 0,81 gola na mecz w trakcie sezonu, a obrona również jest niestabilna z wynikiem 1,41 straconego gola na spotkanie. Pomimo niedawnych sukcesów, gospodarzom trudno jest utrzymać stabilną formę.

    Wyniki meczów: Eyupspor

    Ostatnie mecze
    30.08.26
    super lig
    Eyupspor
    Eyupspor
    1
    Alanyaspor
    Alanyaspor
    1.58
    0.64
    1
    2
    16
    22
    3
    1
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    1.58
    0.64
    1
    2
    16
    22
    3
    1
    ZW
    23.08.26
    super lig
    Eyupspor
    Eyupspor
    Gaziantep
    Gaziantep
    1
    0.66
    1.29
    4
    2
    16
    17
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0.66
    1.29
    4
    2
    16
    17
    0
    1
    P
    16.08.26
    super lig
    Besiktas
    Besiktas
    Eyupspor
    Eyupspor
    1
    1.27
    0.11
    8
    2
    20
    14
    2
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1.27
    0.11
    8
    2
    20
    14
    2
    1
    P
    07.08.26
    Club Friendly Games
    Eyupspor
    Eyupspor
    Tirana
    Tirana
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    R
    30.07.26
    Club Friendly Games
    Eyupspor
    Eyupspor
    Oran
    Oran
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Caykur Rizespor Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz goście rozegrali w ramach turnieju Süper Lig (gospodarze - Caykur Rizespor, goście - Konyaspor). Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2.

    Statystyki meczu przedstawiają się następująco (Caykur Rizespor vs Konyaspor):

    • procent posiadania piłki: 55% vs 45%;
    • rzuty rożne: 1 vs 2;
    • faule: 12 vs 17;
    • żółte kartki: 1 vs 2;
    • strzały celne: 7 vs 5.

    Rizespor prezentuje bardziej pewne wyniki - zespół zajmuje 8. miejsce i ma ambicje, by do końca sezonu awansować wyżej. W ostatnich 5 meczach odnieśli 3 zwycięstwa, zanotowali 1 porażkę i 1 remis, co świadczy o dobrej formie drużyny. Goście strzelają średnio 1.38 gola na mecz, co pozwala liczyć na udany występ przeciwko mniej pewnemu rywalowi.

    Wyniki meczów: Caykur Rizespor

    Ostatnie mecze
    29.08.26
    super lig
    Gaziantep
    Gaziantep
    Caykur Rizespor
    Caykur Rizespor
    1.14
    1.01
    8
    0
    10
    17
    1
    2
    1
    2
    0
    2
    1
    0
    1.14
    1.01
    8
    0
    10
    17
    1
    2
    ZW
    22.08.26
    super lig
    Caykur Rizespor
    Caykur Rizespor
    Samsunspor
    Samsunspor
    2.12
    0.35
    10
    1
    13
    11
    1
    1
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    2.12
    0.35
    10
    1
    13
    11
    1
    1
    P
    15.08.26
    super lig
    Konyaspor
    Konyaspor
    Caykur Rizespor
    Caykur Rizespor
    0.74
    1.51
    1
    7
    12
    11
    1
    4
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0.74
    1.51
    1
    7
    12
    11
    1
    4
    ZW
    08.08.26
    Club Friendly Games
    Caykur Rizespor
    Caykur Rizespor
    Pyramids
    Pyramids
    2
    1
    2
    0
    0
    1
    ZW
    02.08.26
    Club Friendly Games
    Caykur Rizespor
    Caykur Rizespor
    Orijent 1919
    Orijent 1919
    -
    -
    12
    0
    -
    -
    1
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    1
    -
    -
    12
    0
    -
    -
    1
    1
    ZW
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • liczba spotkań - 5;
    • zwycięstwa gospodarzy - 0, zwycięstwa gości - 4, remisy - 1.

    Statystyki: Eyupspor vs Caykur Rizespor

    • rozegranych meczów w turnieju: 32 vs 32;
    • zwycięstw: 7 vs 10;
    • procent zwycięstw: 22% vs 31%;
    • porażek: 17 vs 12;
    • remisów: 8 vs 10.

    Ostatnie 10 meczów:

    • zwycięstw: 2 vs 5;
    • porażek: 6 vs 4;
    • remisów: 2 vs 1.
    Trendy
    • Caykur Rizespor nie wygrał w 12 z ostatnich 13 meczów na wyjeździe.
    • Caykur Rizespor nie wygrał w 11 z ostatnich 12 meczów na wyjeździe (Süper Lig).
    👉Prognoza: Eyupspor nie przegra (kursy: 1.31)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H

    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają punkty- 0.2, goście - 1.4;
    • średni Powyżej/Poniżej goli w H2H - 1.6;
    • obie drużyny strzelały: ogółem - 1; na boisku drużyny gospodarzy - 1.

    Statystyki: Eyupspor kontra Caykur Rizespor

    • średni całkowity wynik w turnieju: 2.22 kontra 2.81;
    • średnia liczba strzelonych goli: 0.81 kontra 1.38;
    • średni całkowity wynik w 1. połowie: 0.25 kontra 0.56;
    • średni całkowity wynik w 2. połowie: 0.56 kontra 0.81;
    • Eyupspor: średni całkowity wynik w turnieju na własnym boisku 1;
    • Caykur Rizespor: średni całkowity wynik na wyjeździe w turnieju - 1.38;
    • ostatnie 10 meczów (średni całkowity wynik): 0.7 (w domu - 0.8) kontra 1.7 (na wyjeździe - 1.17).
    Trendy
    • Eyupspor zdobył mniej niż 1.5 bramek w ostatnich 5 meczów przeciwko Caykur Rizespor.
    • Eyupspor zdobył mniej niż 1.5 bramek w 6 z ostatnich 7 meczów w domu.
    👉Prognoza: Eyupspor Total bramek Poniżej (1,5) (kursy: 1.73)

    Prognoza, że obaj zdobędą punkty

    H2H:

    • liczba spotkań - 5;
    • oba zespoły zdobyły bramki w sumie - 1 razy;
    • na boisku gospodarzy - 1 razy.

    Statystyki: Eyupspor kontra Caykur Rizespor

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 32 vs 32 ;
    • liczba meczów w sezonie, w których oba zespoły zdobyły bramki (OC): 14 vs 18 ;
    • liczba OC dla zespołu Eyupspor na własnym boisku - 7 (47%) ;
    • liczba OC dla zespołu Caykur Rizespor na wyjeździe - 11 (69%).

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba OC: 3 vs 6 ;
    • OC dla zespołu Eyupspor na własnym boisku - 1 (20%) ;
    • OC dla zespołu Caykur Rizespor na wyjeździe - 3 (50%).
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą (Nie) (kursy: 2.18)

    Prognoza dokładnego wyniku

    Statystyki najczęstszych wyników (obecny sezon):

    • najczęstszy wynik w turnieju: 1:1 (43/288, 14.9%);
    • Eyupspor u siebie najczęściej kończy mecze wynikiem: 0:1 (3/15, 20%);
    • Caykur Rizespor na wyjeździe najczęściej gra: 2:2 (4/16, 25%).

    Na podstawie statystyk i rozkładu prawdopodobieństw algorytm prognozuje top 3 rezultaty:

    1:1 - 11.65% (kursy 7)
    1:0 - 10.38% (kursy 8.5)
    2:1 - 9.25% (kursy 8)

    👉Prognoza: Precyzyjny wynik (1:1) (kursy: 7)

    ⭐ Prognoza redakcji

    Trend z bezpośrednich starć wskazuje, że Eyüpspor ma trudności ze zdobywaniem bramek przeciwko Rizesporowi - w żadnym z ostatnich 5 meczów między tymi klubami nie przekroczyli granicy 1.5 gola. Biorąc pod uwagę obecną formę gospodarzy i historyczne statystyki bezpośrednich starć, oczekuje się niskiej skuteczności ze strony gospodarzy w nadchodzącym meczu. W związku z tym zakład na indywidualny wynik poniżej 1.5 dla Eyüpsporu wydaje się uzasadniony.

    Eyupspor Total bramek Poniżej (1,5)
    Opublikowany: 07.05.2026, 17:24

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Eyupspor - Caykur Rizespor

    Caykur Rizespor nie wygrał:
    caykur-rizesporw 12 z ostatnich 13 meczów na wyjeździe.
    caykur-rizesporw 11 z ostatnich 12 meczów na wyjeździe (Süper Lig).
    Eyupspor nie przegra
    Everygame
    -169
    Były Poniżej 3.5 strzelonych goli:
    eyupsporcaykur-rizesporw ostatnich 5 meczów Eyupspor przeciwko Caykur Rizespor.
    eyupsporw 13 z ostatnich 14 meczów Eyupspor w domu (Süper Lig).
    eyupsporw ostatnich 11 meczów Eyupspor.
    eyupsporw ostatnich 10 meczów Eyupspor (Süper Lig).
    eyupsporw ostatnich 7 meczów Eyupspor w domu.
    w 6 z ostatnich 7 meczów Halil Umut Meler.
    Total bramek Poniżej (3,5)
    Everygame
    -250
    Były Powyżej 1.5 strzelonych goli:
    eyupsporw ostatnich 5 meczów Eyupspor (Süper Lig).
    caykur-rizesporw 9 z ostatnich 10 meczów Caykur Rizespor na wyjeździe.
    caykur-rizesporw 7 z ostatnich 8 meczów Caykur Rizespor na wyjeździe (Süper Lig).
    caykur-rizesporw ostatnich 6 meczów Caykur Rizespor (Süper Lig).
    Total bramek Powyżej (1,5)
    Everygame
    -455
    Eyupspor zdobył mniej niż 1.5 bramek:
    eyupsporcaykur-rizesporw ostatnich 5 meczów przeciwko Caykur Rizespor.
    eyupsporw 6 z ostatnich 7 meczów w domu.
    Eyupspor Total bramek Poniżej (1,5)
    Everygame
    -182
    Wyświetl więcej faktów

    Eyupspor - Caykur Rizespor Pozycja w tabeli

    Super Lig 25/26
    gZWRPRPPStan
    7.
    Samsunspor
    Samsunspor
    341312946-4551
    8.
    Caykur Rizespor
    Caykur Rizespor
    3410111346-5241
    9.
    Konyaspor
    Konyaspor
    3410101443-5040
    14.
    Genclerbirligi SK
    Genclerbirligi SK
    34971836-4734
    15.
    Eyupspor
    Eyupspor
    34891733-4833
    16.
    Antalyaspor
    Antalyaspor
    34881833-5532

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    4 - Zwycięstwa
    2 - Remisów
    4 - Porażek
    Zwycięstwa - 5
    Remisów - 2
    Porażek - 3
    10 meczów
    Zdobyte - 16
    Stracone - 13
    +3
    -1
    16 - Zdobyte
    17 - Stracone
    4
    Zwycięstwa
    5
    2
    Remisów
    2
    4
    Porażek
    3
    Różnica w piłce
    16
    Zdobyte
    16
    13
    Stracone
    17
    2.9
    Średnia suma goli w meczu
    3.3
    1.6
    Średnio gole zdobyte w meczu
    1.6
    1.3
    Średnio gole stracone na mecz
    1.7
    5
    Obie drużyny zdobyły punkty
    6
    56'
    Minuty / strzelony gol
    56'
    Zobacz wszystkie statystyki