Universitatea Cluj vs Petrolul Typy 9 sierpnia 2025

    📢Którzy gracze mogliby stać się niespodziewanymi gwiazdami meczu? Odpowiedź na to pytanie będzie znana po zakończeniu starcia między drużynami Universitatea Cluj i Petrolul Ploiesti. Spotkanie, będące częścią turnieju Liga I, zaplanowane jest na 18:30 9 sierpnia. Bukmacherzy już wybrali faworyta jako drużynę Universitatea Cluj. Kursy na zwycięstwa wynoszą - przeciw .

    Head to Head

    Ostatni oficjalny mecz pomiędzy drużynami odbył się 14 grudnia 2024 i zakończył się wynikiem 4:1. Oto porównawcza statystyka tego spotkania (gospodarze - Universitatea Cluj):

    • procent posiadania piłki: 55% vs 45%;
    • rzutów rożnych: 4 vs 3;
    • fauli: 17 vs 18;
    • żółtych kartek: 1 vs 4;
    • strzałów celnych: 6 vs 3.

    📊 Analiza poprzednich oficjalnych meczów między drużynami Universitatea Cluj i Petrolul Ploiesti:

    • rozegrane mecze 23;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 6, gości - 12, remisów - 5;
    • liczba goli (gospodarze/goście) - 24 kontra 30;
    • średnia liczba goli w meczu - 2.35.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Universitatea Cluj - Petrolul

    27%
    7 Zwycięstwa
    23%
    6 Remisów
    50%
    13 Zwycięstwa
    Razem gier
    26
    Suma bramek
    2.38
    Obie drużyny zdobyły punkty
    38%
    1.08
    Średnia liczba goli
    1.31
    0.96
    Żółte kartki
    0.85
    Ostatnie mecze
    28.08.26
    Liga I
    Universitatea Cluj
    Universitatea Cluj
    Petrolul Ploiesti
    Petrolul Ploiesti
    -
    -
    10
    4
    10
    10
    2
    2
    2
    3
    1
    2
    1
    1
    -
    -
    10
    4
    10
    10
    2
    2
    14.12.25
    Liga I
    Petrolul Ploiesti
    Petrolul Ploiesti
    Universitatea Cluj
    Universitatea Cluj
    0.51
    0.42
    3
    5
    10
    22
    1
    5
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0.51
    0.42
    3
    5
    10
    22
    1
    5
    09.08.25
    Liga I
    Universitatea Cluj
    Universitatea Cluj
    Petrolul Ploiesti
    Petrolul Ploiesti
    0.53
    0.12
    3
    2
    12
    14
    2
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    0.53
    0.12
    3
    2
    12
    14
    2
    2
    14.12.24
    Liga I
    Universitatea Cluj
    Universitatea Cluj
    Petrolul Ploiesti
    Petrolul Ploiesti
    1
    2.19
    0.82
    4
    3
    17
    18
    1
    4
    4
    1
    0
    0
    4
    1
    2.19
    0.82
    4
    3
    17
    18
    1
    4
    12.08.24
    Liga I
    Petrolul Ploiesti
    Petrolul Ploiesti
    Universitatea Cluj
    Universitatea Cluj
    -
    -
    6
    3
    11
    11
    0
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    6
    3
    11
    11
    0
    2
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Universitatea Cluj Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz drużyna rozegrała 3 sierpnia 2025 w ramach turnieju Liga I (gospodarze - Hermannstadt, goście - Universitatea Cluj). Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2.

    Statystyki meczu prezentują się następująco (Universitatea Cluj vs Hermannstadt):

    • procent posiadania piłki: 73% vs 27%;
    • rzuty rożne: 5 vs 2;
    • faule: 11 vs 8;
    • żółte kartki: 1 vs 1;
    • strzały celne: 3 vs 5.
    🏆W trakcie sezonu Liga I, drużyna Universitatea Cluj wzięła udział w 4 meczach, uzyskując następujące wyniki:
    • 1 wygrane,
    • 1 porażki,
    • 2 remisy.

    📈Aktualnie Universitatea Cluj zajmuje średnią pozycję w tabeli Liga I, z wynikiem 25% wygranych oraz 25% porażek.

    ⚽️W sezonie Universitatea Cluj zdobyła łącznie 8 goli. W obronie, drużyna Universitatea Cluj w sezonie puściła 6 bramek.

    Wyniki meczów: Universitatea Cluj

    Ostatnie mecze
    28.08.26
    Liga I
    Universitatea Cluj
    Universitatea Cluj
    Petrolul Ploiesti
    Petrolul Ploiesti
    -
    -
    10
    4
    10
    10
    2
    2
    2
    3
    1
    2
    1
    1
    -
    -
    10
    4
    10
    10
    2
    2
    P
    22.08.26
    Liga I
    Dinamo Bucuresti
    Dinamo Bucuresti
    1
    Universitatea Cluj
    Universitatea Cluj
    -
    -
    5
    4
    11
    13
    5
    5
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    -
    -
    5
    4
    11
    13
    5
    5
    P
    17.08.26
    Liga I
    Universitatea Cluj
    Universitatea Cluj
    1
    Uta Arad
    Uta Arad
    -
    -
    4
    7
    15
    18
    1
    2
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    -
    -
    4
    7
    15
    18
    1
    2
    ZW
    03.08.26
    Liga I
    Universitatea Cluj
    Universitatea Cluj
    Botosani
    Botosani
    -
    -
    7
    2
    13
    11
    3
    2
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    -
    -
    7
    2
    13
    11
    3
    2
    ZW
    30.07.26
    UECL
    Brann
    Brann
    Universitatea Cluj
    Universitatea Cluj
    -
    -
    6
    3
    17
    23
    1
    4
    3
    1
    2
    1
    1
    0
    -
    -
    6
    3
    17
    23
    1
    4
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Petrolul Ploiesti Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz goście rozegrali 1 sierpnia 2025 w ramach turnieju Liga I (gospodarze - Petrolul Ploiesti, goście - Uta Arad). Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:2.

    Statystyki meczu przedstawiają się następująco (Petrolul Ploiesti vs Uta Arad):

    • procent posiadania piłki: 50% vs 50%;
    • rzuty rożne: 6 vs 3;
    • faule: 10 vs 10;
    • żółte kartki: 2 vs 4;
    • strzały celne: 4 vs 6.
    🏆W trakcie sezonu Liga I, drużyna Petrolul Ploiesti wzięła udział w 4 meczach, uzyskując następujące wyniki:
    • 1 wygrane,
    • 2 porażki,
    • 1 remisy.

    📈Aktualnie Petrolul Ploiesti zajmuje średnią pozycję w tabeli Liga I, z wynikiem 25% wygranych oraz 50% porażek.

    ⚽W sezonie Petrolul Ploiesti zdobyła łącznie 4 goli. W obronie w sezonie puściła 3 bramek.

    Wyniki meczów: Petrolul Ploiesti

    Ostatnie mecze
    28.08.26
    Liga I
    Universitatea Cluj
    Universitatea Cluj
    Petrolul Ploiesti
    Petrolul Ploiesti
    -
    -
    10
    4
    10
    10
    2
    2
    2
    3
    1
    2
    1
    1
    -
    -
    10
    4
    10
    10
    2
    2
    ZW
    21.08.26
    Liga I
    Petrolul Ploiesti
    Petrolul Ploiesti
    Rapid
    Rapid
    -
    -
    7
    2
    8
    10
    0
    3
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    -
    -
    7
    2
    8
    10
    0
    3
    P
    18.08.26
    Romania Cup
    CSM Resita
    CSM Resita
    Petrolul Ploiesti
    Petrolul Ploiesti
    -
    -
    10
    1
    13
    17
    2
    3
    2
    3
    0
    2
    2
    0
    0
    1
    -
    -
    10
    1
    13
    17
    2
    3
    ZW
    14.08.26
    Liga I
    Voluntari
    Voluntari
    Petrolul Ploiesti
    Petrolul Ploiesti
    -
    -
    3
    3
    17
    11
    5
    4
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    -
    -
    3
    3
    17
    11
    5
    4
    ZW
    09.08.26
    Liga I
    Petrolul Ploiesti
    Petrolul Ploiesti
    ASC Otelul Galati
    ASC Otelul Galati
    1
    -
    -
    4
    5
    14
    12
    3
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    4
    5
    14
    12
    3
    2
    ZW
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • liczba spotkań - 23;
    • zwycięstwa gospodarzy - 6, zwycięstwa gości - 12, remisy - 5.

    Statystyki: Universitatea Cluj vs Petrolul Ploiesti

    • rozegranych meczów w turnieju: 4 vs 4;
    • zwycięstw: 1 vs 1;
    • procent zwycięstw: 25% vs 25%;
    • porażek: 1 vs 2;
    • remisów: 2 vs 1.

    Ostatnie 10 meczów:

    • zwycięstw: 2 vs 3;
    • porażek: 4 vs 5;
    • remisów: 4 vs 2.
    Trendy
    • Petrolul Ploiesti Wygrywa z handicapem +1.5 w ostatnich 5 meczów (Liga I).
    👉Prognoza: Petrolul Ploiesti Handicap (+1,5) (kursy: 1.23)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H

    • gospodarze średnio zdobywają punkty- 1.04, goście - 1.3;
    • średnia powyżej/poniżej goli w bezpośrednich meczach - 2.35;
    • obie drużyny strzeliły: ogółem - 8; na boisku drużyny gospodarzy - 6.
    👉Prognoza: Total bramek Poniżej (2,5) (kursy: 1.52)

    Prognoza na rzuty rożne

    Universitatea Cluj: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 5.25; na własnym boisku - 4;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 5.7; na własnym boisku - 5.75.

    Petrolul Ploiesti: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 3.5, na wyjeździe - 1.5;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 3.9; na wyjeździe - 2.2.
    👉Prognoza: Rzuty rożne — Petrolul Ploiesti Total poniżej (4,5) (kursy: 1.4)

    Prognoza żółtych kartek

    H2H

    • średnia Powyżej/Poniżej żółtych kartek w meczach H2H - 1.3 (0.65 dla gospodarzy i 0.65 dla gości);
    • średnia Powyżej/Poniżej żółtych kartek na polu gospodarzy - 1.67 (0.5 dla gospodarzy i 1.17 dla gości).

    Universitatea Cluj: Statystyki

    • sezon: średnia Powyżej/Poniżej w turnieju - 1.75; na własnym boisku - 2;
    • ostatnie 10 meczów: średnia Powyżej/Poniżej - 2.1; na własnym boisku - 1.75.

    Petrolul Ploiesti: Statystyki

    • sezon: średnia Powyżej/Poniżej w turnieju - 1.75, na wyjeździe - 1;
    • ostatnie 10 meczów: średnia Powyżej/Poniżej - 2.9; na wyjeździe - 3.2.
    Trendy
    • Były Poniżej 4.5 żółtych kartek w ostatnich 7 meczów Universitatea Cluj (Liga I).
    👉Prognoza: Żółte kartki — Total Poniżej (4,5) (kursy: 1.83)

    Prognoza, że obaj zdobędą punkty

    H2H:

    • liczba spotkań - 23;
    • oba zespoły zdobyły bramki w sumie - 8 razy;
    • na boisku gospodarzy - 6 razy.

    Statystyki: Universitatea Cluj kontra Petrolul Ploiesti

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 4 vs 4 ;
    • liczba meczów w sezonie, w których oba zespoły zdobyły bramki (OC): 4 vs 1 ;
    • liczba OC dla zespołu Universitatea Cluj na własnym boisku - 1 (100%) ;
    • liczba OC dla zespołu Petrolul Ploiesti na wyjeździe - 0 (0%).

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba OC: 7 vs 3 ;
    • OC dla zespołu Universitatea Cluj na własnym boisku - 3 (75%) ;
    • OC dla zespołu Petrolul Ploiesti na wyjeździe - 1 (20%).
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą (Nie) (kursy: 1.63)

    Total bramek Poniżej (2,5)
    Everygame
    Postaw zakład-175
    Opublikowany: 07.08.2025, 19:24

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Universitatea Cluj - Petrolul Ploiesti

    Universitatea Cluj stracony gol:
    fc-universitatea-clujw 10 z ostatnich 11 meczów.
    fc-universitatea-clujw ostatnich 9 meczów (Liga I).
    Petrolul Ploiesti zdobędzie bramkę
    Everygame
    -175
    Były Powyżej 1.5 strzelonych goli:
    fc-universitatea-clujw 8 z ostatnich 9 meczów Universitatea Cluj.
    fc-universitatea-clujw ostatnich 7 meczów Universitatea Cluj (Liga I).
    Total bramek Powyżej (1,5)
    Everygame
    -278
    Petrolul Ploiesti Wygrywa z handicapem +1.5:
    fc-petrolul-ploiestiw ostatnich 5 meczów (Liga I).
    Petrolul Ploiesti Handicap (+1,5)
    -435
    Universitatea Cluj zdobył i stracił bramki:
    fc-universitatea-clujw 7 z ostatnich 8 meczów.
    fc-universitatea-clujw ostatnich 6 meczów (Liga I).
    Obie drużyny strzelą (Tak)
    +104
    Wyświetl więcej faktów

    Universitatea Cluj - Petrolul Ploiesti Pozycja w tabeli

    Championship Play-off
    gZWRPRPPStan
    1.
    Universitatea Craiova 1948
    Universitatea Craiova 1948
    961212-619
    2.
    Universitatea Cluj
    Universitatea Cluj
    960312-1018
    3.
    FC CFR 1907 Cluj
    FC CFR 1907 Cluj
    94327-615
    4.
    FC Dinamo Bucuresti 1948
    FC Dinamo Bucuresti 1948
    933312-1112
    5.
    ACS Champions FC Arges
    ACS Champions FC Arges
    91355-96
    6.
    Rapid
    Rapid
    91268-145

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    3 - Zwycięstwa
    1 - Remis
    6 - Porażek
    Zwycięstwa - 5
    Remis - 1
    Porażek - 4
    10 meczów
    Zdobyte - 13
    Stracone - 15
    -2
    -6
    12 - Zdobyte
    18 - Stracone
    3
    Zwycięstwa
    5
    1
    Remis
    1
    6
    Porażek
    4
    Różnica w piłce
    13
    Zdobyte
    12
    15
    Stracone
    18
    2.8
    Średnia suma goli w meczu
    3
    1.3
    Średnio gole zdobyte w meczu
    1.2
    1.5
    Średnio gole stracone na mecz
    1.8
    8
    Obie drużyny zdobyły punkty
    5
    72'
    Minuty / strzelony gol
    78'
    Zobacz wszystkie statystyki