Fenerbahce vs Roma Statystyki H2H
Head-to-Head
To będzie pierwszy mecz pomiędzy Fenerbahce i Roma.
Fenerbahce
0 mecze
Roma
0 Zwycięstwa
0 Remisów
0 Porażek
0%
0%
0%
Porównanie ostatnich wyników


FenerbahceTurcja
RomaWłochy

Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy
Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy
Fenerbahce - Roma Ostatnie mecze
Mecze
22.08.26
super ligFenerbahce
Konyaspor
2.35
1.59
7
3
11
10
0
3
4
2
3
1
1
1
2.35
1.59
7
3
11
10
0
3
ZW
18.08.26
UCLFenerbahce
Olympique Lyonnais
0.65
0.92
3
0
13
13
2
1
1
1
0
1
1
0
0.65
0.92
3
0
13
13
2
1
R
15.08.26
super ligGenclerbirligi
Fenerbahce
0.66
3.01
1
12
7
10
0
1
2
1
1
1
1
0
0.66
3.01
1
12
7
10
0
1
P
11.08.26
UCLSturm Graz
Fenerbahce
1.2
1.95
7
6
12
13
1
3
0
1
0
0
0
1
1.2
1.95
7
6
12
13
1
3
ZW
05.08.26
UCLFenerbahce
Sturm Graz
1.5
0.32
4
2
10
19
0
3
2
0
2
0
0
0
1.5
0.32
4
2
10
19
0
3
ZW
29.07.26
UCLGórnik Zabrze
Fenerbahce
0.65
2.8
9
7
8
15
4
5
1
1
1
1
0
0
0.65
2.8
9
7
8
15
4
5
R
21.07.26
UCLFenerbahce
Górnik Zabrze
1.6
0.09
9
2
15
11
0
0
1
0
1
0
0
0
1.6
0.09
9
2
15
11
0
0
ZW
14.07.26
Club Friendly GamesLASK
Fenerbahce
-
-
0
8
11
10
1
1
1
2
0
1
1
1
-
-
0
8
11
10
1
1
ZW
Mecze
24.08.26
Serie ARoma
Fiorentina
3.1
0.36
2
3
15
11
2
2
4
0
1
0
3
0
3.1
0.36
2
3
15
11
2
2
ZW
15.08.26
Club Friendly GamesBorussia Dortmund
Roma
-
-
5
3
10
11
0
2
2
2
2
2
0
0
-
-
5
3
10
11
0
2
R
08.08.26
Club Friendly GamesBrighton & Hove Albion
Roma
-
-
4
5
17
5
0
0
3
0
2
0
1
0
-
-
4
5
17
5
0
0
P
04.08.26
Club Friendly GamesNewport County
Roma
-
-
3
6
16
16
2
2
1
4
0
1
1
3
-
-
3
6
16
16
2
2
ZW
01.08.26
Club Friendly GamesCardiff City
Roma
-
-
7
5
11
15
0
3
4
1
3
0
1
1
-
-
7
5
11
15
0
3
P
26.07.26
Club Friendly GamesCannes
Roma
1
-
-
5
3
14
15
1
1
3
3
0
2
3
1
-
-
5
3
14
15
1
1
R
24.05.26
Serie AHellas Verona
1
Roma
0.45
2.66
6
6
12
10
2
1
0
2
0
0
0
2
0.45
2.66
6
6
12
10
2
1
ZW
17.05.26
Serie ARoma
1
Lazio Rzym
1
1.55
0.64
9
3
15
17
2
3
2
0
1
0
1
0
1.55
0.64
9
3
15
17
2
3
ZW
10.05.26
Serie AParma Calcio
1
Roma
1.07
2.53
3
7
14
8
3
0
2
3
0
1
2
2
1.07
2.53
3
7
14
8
3
0
ZW
Wyniki meczów
6 Zwycięstwa
3 Remisów
1 Pokonuje
60%
30%
10%
1 połowa
2 połowa
50%
Zwycięstwa
40%
30%
Remisów
40%
20%
Pokonuje
20%
·10 meczów ·Roma
8 Zwycięstwa
1 Remis
1 Porażka
80%
10%
10%
1 połowa
2 połowa
70%
Zwycięstwa
60%
20%
Remisów
30%
10%
Pokonuje
10%
Wygrane bez strat
7
Porażki bez punktów
0
Wygrane comebacki
1
Powracające porażki
0
Statystyka goli
18
27
11
Gole w 1. Połowie15
7
Gole w 2 Połowie12
8
Zdobywali pierwszy punkt8
0
Nie zdobyła punktów0
Fenerbahce
28%
5
17%
3
17%
3
17%
3
11%
2
11%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Roma
15%
4
19%
5
22%
6
19%
5
11%
3
15%
4
10
8
6
Gole w 1. Połowie3
4
Gole w 2 Połowie5
2
Tracili pierwszy punkt2
4
Nie traciłi7
Fenerbahce
40%
4
30%
3
40%
4
20%
2
20%
2
20%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Roma
50%
4
38%
3
38%
3
50%
4
38%
3
50%
4
Średnia goli na mecz
3.5
Śr. minuta pierwszego gola
0'
Obie drużyny zdobyły punkty
6
Średni czas na gol
33'
Suma goli w meczu
Roma
2.8
Cały mecz3.5
1.7
1. Połowa1.8
1.1
2. Połowa1.7
Indywidualna liczba goli
Powyżej
Poniżej
Powyżej
Poniżej
10
100%
0
0
0.5
10
100%
0
0%
5
50%
5
50%
1.5
9
90%
1
10%
2
20%
8
80%
2.5
5
50%
5
50%
1
10%
9
90%
3.5
3
30%
7
70%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Fenerbahce - Roma Statystyki meczów
Fenerbahce
Roma
58.6%
56.5%
Faule
131
109
Rzuty rożne
67
48
Spalone
16
22
Żółte kartki
20
14
Czerwone kartki
0
1
Wyniki meczów
1:1
2 razy20%
0:1
1 raz10%
0:2
1 raz10%
1:0
1 raz10%
1:2
1 raz10%
0:2
2 razy20%
4:0
2 razy20%
0:4
1 raz10%
1:1
1 raz10%
2:0
1 raz10%
2
4 razy40%
3
2 razy20%
1
2 razy20%
6
2 razy20%
2 goli
3 goli
4 goli
1 gol
6 goli
2
4 razy40%
3
1 raz10%
4
3 razy30%
Statystyki innych drużyn H2H
Fastex Premier League
Syunik
Pyunik
4 wrz
12:00
Zobacz statystyki
NPL, Western Australia
Joondalup United
Armadale
5 wrz
07:00
Zobacz statystyki
J1 League
Avispa Fukuoka
Mito Hollyhock
5 wrz
10:00
Zobacz statystyki
2. HNL
Sesvete
Segesta
5 wrz
15:00
Zobacz statystyki
U20 AFC Asian Cup
Malaysia U20
Laos U20
6 wrz
12:00
Zobacz statystyki
Damallsvenskan, Kobiety
Hacken Gothenburg (K)
Malmo (W)
6 wrz
13:00
Zobacz statystyki