Fortuna vs Heracles Statystyki H2H
Head-to-Head
Fortuna Sittard
15 mecze
Heracles Almelo
4 Zwycięstwa
4 Remisów
7 Zwycięstwa
27%
27%
47%
1. Połowa
6 Zwycięstwa
4 Remisów
5 Zwycięstwa
40%
27%
33%
2. Połowa
2 Zwycięstwa
5 Remisów
8 Zwycięstwa
13%
33%
53%
Goli
Suma bramek
42
17
25
Total meczy
8
Powyżej - 53%
7
47% - Poniżej
Średnia goli na mecz
2.8
1.13
1.67
Średni czas na gol
32'
79'
54'
Fortuna Sittard
2
0-15'
5
16-30'
5
31-45'
3
0-15'
2
16-30'
3
31-45'
HT
1
46-60'
2
61-75'
1
76-90'
7
46-60'
4
61-75'
3
76-90'
Heracles Almelo
Statystyki meczów
Żółte kartki
Razem: 50
3.33
21
29
Czerwone kartki
Razem: 1
0.07
1
0
Porównanie ostatnich wyników


Fortuna SittardHolandia
Heracles AlmeloHolandia

Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy
Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy
Fortuna Sittard - Heracles Almelo Ostatnie mecze
Mecze
22.08.26
eredivisieFortuna Sittard
1
AZ Alkmaar
0.28
4.65
1
15
9
11
0
1
0
2
0
0
0
2
0.28
4.65
1
15
9
11
0
1
P
15.08.26
eredivisieFortuna Sittard
Cambuur Leeuwarden
1.92
2.08
6
7
10
9
0
2
3
1
2
1
1
0
1.92
2.08
6
7
10
9
0
2
ZW
08.08.26
eredivisiePSV Eindhoven
Fortuna Sittard
2.65
0.71
10
0
9
6
1
1
2
2
0
1
2
1
2.65
0.71
10
0
9
6
1
1
R
31.07.26
Club Friendly GamesFortuna Sittard
APOEL Nikozja
-
-
6
2
-
-
2
2
2
1
2
0
0
1
-
-
6
2
-
-
2
2
ZW
25.07.26
Club Friendly GamesMetz
Fortuna Sittard
-
-
4
8
10
21
1
3
3
1
1
1
2
0
-
-
4
8
10
21
1
3
P
17.07.26
Club Friendly GamesFortuna Sittard
Olympiakos Pireus
-
-
5
6
9
12
0
0
1
3
0
2
1
1
-
-
5
6
9
12
0
0
P
11.07.26
Club Friendly GamesFortuna Sittard
Genk
-
-
1
2
2
5
0
0
2
1
2
0
0
1
-
-
1
2
2
5
0
0
ZW
03.07.26
Club Friendly GamesFortuna Sittard
Lierse
-
-
9
4
-
-
3
0
1
0
1
0
0
0
-
-
9
4
-
-
3
0
ZW
17.05.26
EredivisieUtrecht
Fortuna Sittard
2.36
0.68
2
5
8
8
0
1
2
0
1
0
1
0
2.36
0.68
2
5
8
8
0
1
P
Mecze
14.08.26
Eerste DivisieHeracles Almelo
Den Bosch
3.25
1.05
11
6
13
9
0
1
3
2
1
0
2
2
3.25
1.05
11
6
13
9
0
1
ZW
07.08.26
Eerste DivisieVenlo
Heracles Almelo
1.13
3.82
5
5
13
14
1
2
3
4
0
2
3
2
1.13
3.82
5
5
13
14
1
2
ZW
24.07.26
Club Friendly GamesHeracles Almelo
SBV Excelsior
-
-
-
-
-
-
-
-
3
5
1
4
2
1
-
-
-
-
-
-
-
-
P
17.07.26
Club Friendly GamesHeracles Almelo
Emmen
-
-
-
-
-
-
-
-
2
0
2
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
ZW
08.07.26
Club Friendly GamesHeracles Almelo
Groningen
-
-
3
6
9
10
0
1
2
1
0
0
2
1
-
-
3
6
9
10
0
1
ZW
17.05.26
EredivisieHeracles Almelo
Groningen
0.9
1.73
9
5
8
5
1
1
1
2
1
1
0
1
0.9
1.73
9
5
8
5
1
1
P
10.05.26
EredivisieTelstar
Heracles Almelo
1
2.62
0.97
6
7
12
12
1
3
3
0
0
0
3
0
2.62
0.97
6
7
12
12
1
3
P
03.05.26
EredivisieZwolle
Heracles Almelo
1
0.81
1.59
3
3
18
18
2
2
1
0
1
0
0
0
0.81
1.59
3
3
18
18
2
2
P
Wyniki meczów
3 Zwycięstwa
2 Remisów
5 Pokonuje
30%
20%
50%
1 połowa
2 połowa
40%
Zwycięstwa
10%
40%
Remisów
40%
20%
Pokonuje
50%
·10 meczów ·Heracles Almelo
4 Zwycięstwa
0 Remisów
6 Porażek
40%
60%
1 połowa
2 połowa
40%
Zwycięstwa
10%
30%
Remisów
30%
30%
Pokonuje
60%
Wygrane bez strat
0
Porażki bez punktów
4
Wygrane comebacki
0
Powracające porażki
1
Statystyka goli
14
18
7
Gole w 1. Połowie11
7
Gole w 2 Połowie7
7
Zdobywali pierwszy punkt5
3
Nie zdobyła punktów4
Fortuna Sittard
29%
4
14%
2
7%
1
21%
3
14%
2
14%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Heracles Almelo
11%
2
11%
2
39%
7
6%
1
22%
4
11%
2
18
22
6
Gole w 1. Połowie6
12
Gole w 2 Połowie16
3
Tracili pierwszy punkt5
0
Nie traciłi0
Fortuna Sittard
22%
4
22%
4
11%
2
11%
2
28%
5
39%
7
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Heracles Almelo
14%
3
18%
4
36%
8
36%
8
32%
7
27%
6
Średnia goli na mecz
4
Śr. minuta pierwszego gola
0'
Obie drużyny zdobyły punkty
7
Średni czas na gol
50'
Suma goli w meczu
Heracles Almelo
3.2
Cały mecz4
1.3
1. Połowa1.7
1.9
2. Połowa2.3
Indywidualna liczba goli
Powyżej
Poniżej
Powyżej
Poniżej
7
70%
3
30%
0.5
6
60%
4
40%
4
40%
6
60%
1.5
4
40%
6
60%
3
30%
7
70%
2.5
4
40%
6
60%
0
0
10
100%
3.5
2
20%
8
80%
0
0
10
100%
4.5
1
10%
9
90%
Fortuna Sittard - Heracles Almelo Statystyki meczów
Fortuna Sittard
Heracles Almelo
38.5%
51.3%
Faule
95
128
Rzuty rożne
32
65
Spalone
16
13
Żółte kartki
14
16
Czerwone kartki
3
2
Wyniki meczów
2:0
2 razy20%
0:2
1 raz10%
1:1
1 raz10%
1:2
1 raz10%
2:1
1 raz10%
0:2
1 raz10%
0:3
1 raz10%
1:0
1 raz10%
1:2
1 raz10%
1:3
1 raz10%
2
4 razy40%
3
2 razy20%
5
2 razy20%
4
2 razy20%
2 goli
3 goli
5 goli
4 goli
7 goli
2
1 raz10%
3
3 razy30%
5
2 razy20%
4
1 raz10%
7
2 razy20%
Statystyki innych drużyn H2H
Bundesliga
Wolfsberger
LASK
1 wrz
17:30
Zobacz statystyki
Championship
Preston North End
Bristol City
1 wrz
18:45
Zobacz statystyki
WE League, Kobiety
Inac Leonessa (K)
Nagano Parceiro (K)
2 wrz
10:00
Zobacz statystyki
Premier League
Nairobi United
Kenya Commercial Bank
2 wrz
12:00
Zobacz statystyki
Primera Division
Coquimbo Unido
Universidad de Concepcion
2 wrz
22:00
Zobacz statystyki
Puchar Rumunii
ASC Bacau
Universitatea Craiova 1948
3 wrz
14:30
Zobacz statystyki