Laferrere vs UAI Urquiza Typy 14 kwietnia 2026

    🔔Jak młodzi gracze poradzą sobie z presją tego meczu? Może dojść do rotacji w składach ze strony sztabu szkoleniowego, dlatego gra między drużynami CSCD Laferrere i UAI Urquiza może różnić się od zwykłej. Spotkanie odbędzie się na stadionie Estadio Ciudad de Laferrere w Buenos Aires w ramach turnieju Primera B. Mecz zaplanowano na 23:00 14 kwietnia.

    Head to Head

    Ostatni oficjalny mecz pomiędzy drużynami odbył się 16 listopada 2025 i zakończył się wynikiem 1:1. Oto porównawcza statystyka tamtego spotkania (gospodarze - CSCD Laferrere):

    • procent posiadania piłki: 52% vs 48%;
    • rzutów rożnych: 8 vs 2;
    • żółtych kartek: 1 vs 3.

    📊 Statystyczny przegląd oficjalnych spotkań między drużynami CSCD Laferrere i UAI Urquiza:

    • rozegrane 4 mecze;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 0, gości - 1, remisów - 3;
    • liczba goli - 2 kontra 3;
    • średnia suma w 1. połowie - 0.25, w 2. połowie - 1;
    • średnia suma goli w meczu - 1.25.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Laferrere - UAI Urquiza

    17%
    1 Zwycięstwa
    67%
    4 Remisów
    17%
    1 Zwycięstwa
    Razem gier
    6
    Suma bramek
    1.17
    Obie drużyny zdobyły punkty
    33%
    0.67
    Średnia liczba goli
    0.5
    0.67
    Żółte kartki
    1.33
    Ostatnie mecze
    25.08.26
    Primera B
    UAI Urquiza
    UAI Urquiza
    1
    CSCD Laferrere
    CSCD Laferrere
    -
    -
    11
    1
    15
    5
    2
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    -
    -
    11
    1
    15
    5
    2
    2
    14.04.26
    Primera B
    CSCD Laferrere
    CSCD Laferrere
    UAI Urquiza
    UAI Urquiza
    -
    -
    5
    1
    -
    -
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    5
    1
    -
    -
    0
    0
    16.11.25
    Primera B
    CSCD Laferrere
    CSCD Laferrere
    UAI Urquiza
    UAI Urquiza
    -
    -
    8
    2
    -
    -
    1
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    8
    2
    -
    -
    1
    3
    21.06.25
    Primera B
    UAI Urquiza
    UAI Urquiza
    CSCD Laferrere
    CSCD Laferrere
    -
    -
    0
    10
    -
    -
    3
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    0
    10
    -
    -
    3
    2
    25.09.24
    Primera B
    CSCD Laferrere
    CSCD Laferrere
    UAI Urquiza
    UAI Urquiza
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    CSCD Laferrere Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz drużyna rozegrała 11 kwietnia 2026 w ramach turnieju Primera B (gospodarze - Club Villa Dalmine, goście - CSCD Laferrere). Mecz zakończył się wynikiem 2:2.

    Statystyki spotkania prezentują się następująco (CSCD Laferrere vs Club Villa Dalmine):

    • procent posiadania piłki: 39% vs 61%;
    • rzuty rożne: 5 vs 10;
    • żółte kartki: 7 vs 2;
    • strzały na bramkę: 2 vs 2.

    📊Jednakże, aby zrozumieć cały obraz, ocenmy wyniki z ostatnich dziesięciu meczów. W tym okresie dzisiejsza drużyna gospodarzy zadowoliła swoich fanów 3 zwycięstwami, zadowoliła się remisem w 3 meczach i przegrała 4 razy.

    ⚽Jeśli chodzi o gole w podobnym okresie 10 meczów, średnia liczba strzelonych goli wynosi 1.1, średnia liczba goli w ostatnich 10 występach u siebie to 1.2, a średnia liczba straconych goli to 1.6.

    Wyniki meczów: CSCD Laferrere

    Ostatnie mecze
    29.08.26
    Primera B
    CSCD Laferrere
    CSCD Laferrere
    Real Pilar
    Real Pilar
    -
    -
    6
    8
    8
    11
    1
    1
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    6
    8
    8
    11
    1
    1
    R
    25.08.26
    Primera B
    UAI Urquiza
    UAI Urquiza
    1
    CSCD Laferrere
    CSCD Laferrere
    -
    -
    11
    1
    15
    5
    2
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    -
    -
    11
    1
    15
    5
    2
    2
    ZW
    21.08.26
    Primera B
    CSCD Laferrere
    CSCD Laferrere
    Club Villa Dalmine
    Club Villa Dalmine
    -
    -
    8
    1
    3
    11
    1
    2
    0
    2
    0
    2
    0
    0
    -
    -
    8
    1
    3
    11
    1
    2
    P
    15.08.26
    Primera B
    Excursionistas
    Excursionistas
    1
    CSCD Laferrere
    CSCD Laferrere
    1
    -
    -
    2
    6
    15
    6
    4
    1
    5
    3
    2
    0
    3
    3
    -
    -
    2
    6
    15
    6
    4
    1
    P
    09.08.26
    Primera B
    CSCD Laferrere
    CSCD Laferrere
    Arsenal de Sarandi
    Arsenal de Sarandi
    1
    -
    -
    5
    5
    10
    10
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    5
    5
    10
    10
    2
    1
    R
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    UAI Urquiza Przegląd drużyny

    Goście rozegrali swój ostatni oficjalny mecz 10 kwietnia 2026 w ramach turnieju Primera B (gospodarze - UAI Urquiza, goście - Brown de Adrogue). Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:1.

    Statystyki meczu przedstawiają się następująco (UAI Urquiza vs Brown de Adrogue):

    • procent posiadania piłki: 54% vs 46%;
    • rzuty rożne: 3 vs 5;
    • żółte kartki: 3 vs 5;
    • strzały celne: 4 vs 3.

    📊Najpierw spójrzmy na statystyki drużyny na podstawie ostatnich 10 meczów w kalendarzu. W tym czasie drużyna UAI Urquiza obdarowała swoich fanów 1 zwycięstwami, zremisowała 7 razy i zakończyła 2 gry porażką.

    ⚽Ogólnie rzecz biorąc, wskaźniki mówią same za siebie, ale oczywiście ocenimy również skuteczność w tym czasie. Dane są następujące:
    • łączna liczba goli - 7;
    • średnia liczba zdobytych goli - 0.7;
    • średnia liczba straconych goli - 0.7.

    Wyniki meczów: UAI Urquiza

    Ostatnie mecze
    29.08.26
    Primera B
    Talleres de Remedios
    Talleres de Remedios
    UAI Urquiza
    UAI Urquiza
    -
    -
    13
    4
    5
    3
    3
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    13
    4
    5
    3
    3
    2
    P
    25.08.26
    Primera B
    UAI Urquiza
    UAI Urquiza
    1
    CSCD Laferrere
    CSCD Laferrere
    -
    -
    11
    1
    15
    5
    2
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    -
    -
    11
    1
    15
    5
    2
    2
    P
    21.08.26
    Primera B
    Brown de Adrogue
    Brown de Adrogue
    UAI Urquiza
    UAI Urquiza
    -
    -
    5
    2
    11
    10
    1
    2
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    5
    2
    11
    10
    1
    2
    R
    16.08.26
    Primera B
    UAI Urquiza
    UAI Urquiza
    Deportivo Armenio
    Deportivo Armenio
    -
    -
    6
    3
    11
    12
    1
    1
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    6
    3
    11
    12
    1
    1
    P
    08.08.26
    Primera B
    Flandria
    Flandria
    UAI Urquiza
    UAI Urquiza
    -
    -
    6
    4
    7
    9
    1
    4
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    -
    -
    6
    4
    7
    9
    1
    4
    R
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • liczba spotkań - 4;
    • zwycięstwa gospodarzy - 0, zwycięstwa gości - 1, remisy - 3.
    Trendy
    • UAI Urquiza zremisował w 4 z ostatnich 5 meczów na wyjeździe (Primera B).
    👉Prognoza: Remis (kursy: 2.9)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H

    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają punkty- 0.5, goście - 0.75;
    • średni Powyżej/Poniżej goli w H2H - 1.25;
    • obie drużyny strzelały: ogółem - 2; na boisku drużyny gospodarzy - 1.

    Statystyki: CSCD Laferrere kontra UAI Urquiza

    • średni całkowity wynik w turnieju: 2.78 kontra 1.33;
    • średnia liczba strzelonych goli: 1.11 kontra 0.67;
    • średni całkowity wynik w 1. połowie: 0.89 kontra 0.33;
    • średni całkowity wynik w 2. połowie: 0.22 kontra 0.33;
    • CSCD Laferrere: średni całkowity wynik w turnieju na własnym boisku 1.25;
    • UAI Urquiza: średni całkowity wynik na wyjeździe w turnieju - 0.5;
    • ostatnie 10 meczów (średni całkowity wynik): 1.1 (w domu - 1.2) kontra 0.7 (na wyjeździe - 0.6).
    Trendy
    • CSCD Laferrere stracony gol w 14 z ostatnich 15 meczów (Primera B).
    👉Prognoza: UAI Urquiza zdobędzie bramkę (kursy: 1.58)

    Prognoza na rzuty rożne

    CSCD Laferrere: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 3.67; na własnym boisku - 4;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 4.1; na własnym boisku - 4.8.

    UAI Urquiza: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 3.78, na wyjeździe - 4;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 3.6; na wyjeździe - 3.6.
    👉Prognoza: Rzuty rożne — Total Powyżej (7,5) (kursy: 1.58)

    Prognoza, że obaj zdobędą punkty

    H2H:

    • liczba spotkań - 4;
    • oba zespoły zdobyły bramki w sumie - 2 razy;
    • na boisku gospodarzy - 1 razy.
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą (Nie) (kursy: 1.7)

    Prognoza dokładnego wyniku

    Statystyki najczęstszych wyników (obecny sezon):

    • najczęstszy wynik w turnieju: 0:1 (18/99, 18.2%);
    • CSCD Laferrere u siebie najczęściej kończy mecze wynikiem: 0:1 , 1:0 , 1:3 , 3:2 (1/4, 25%);
    • UAI Urquiza na wyjeździe najczęściej gra: 0:0 (2/4, 50%).

    Na podstawie statystyk i rozkładu prawdopodobieństw algorytm prognozuje top 3 rezultaty:

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • CSCD Laferrere stracony gol w 14 z ostatnich 15 meczów (Primera B).

    UAI Urquiza zdobędzie bramkę
    Opublikowany: 13.04.2026, 16:35

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: CSCD Laferrere - UAI Urquiza

    UAI Urquiza zremisował drugą połowę:
    uai-urquizaw ostatnich 5 meczów na wyjeździe (Primera B).
    2. Połowa Remis
    +132
    UAI Urquiza zremisował:
    uai-urquizaw 4 z ostatnich 5 meczów na wyjeździe (Primera B).
    Remis
    Bovada
    +205
    UAI Urquiza nie wygrał:
    uai-urquizaw 10 z ostatnich 11 meczów (Primera B).
    CSCD Laferrere nie przegra
    -455
    CSCD Laferrere stracony gol:
    cscd-laferrere-3w 14 z ostatnich 15 meczów (Primera B).
    UAI Urquiza zdobędzie bramkę
    -172
    Wyświetl więcej faktów

    CSCD Laferrere - UAI Urquiza Pozycja w tabeli

    Apertura
    gZWRPRPPStan
    12.
    Argentino de Merlo
    Argentino de Merlo
    2176817-1827
    13.
    CSCD Laferrere
    CSCD Laferrere
    2176822-2727
    14.
    Argentino de Quilmes
    Argentino de Quilmes
    2168723-2126
    18.
    CSD Flandria
    CSD Flandria
    21641117-2622
    19.
    CD UAI Urquiza
    CD UAI Urquiza
    21312612-1621
    20.
    CA Brown de Adrogue
    CA Brown de Adrogue
    21471014-2719

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    4 - Zwycięstwa
    3 - Remisów
    3 - Porażek
    Zwycięstwa - 0
    Remisów - 6
    Porażek - 4
    10 meczów
    Zdobyte - 14
    Stracone - 13
    +1
    -6
    3 - Zdobyte
    9 - Stracone
    4
    Zwycięstwa
    0
    3
    Remisów
    6
    3
    Porażek
    4
    Różnica w piłce
    14
    Zdobyte
    3
    13
    Stracone
    9
    2.7
    Średnia suma goli w meczu
    1.2
    1.4
    Średnio gole zdobyte w meczu
    0.3
    1.3
    Średnio gole stracone na mecz
    0.9
    5
    Obie drużyny zdobyły punkty
    3
    64'
    Minuty / strzelony gol
    300'
    Zobacz wszystkie statystyki