Toulouse vs Monaco Statystyki H2H

Head-to-Head

Toulouse
Toulouse
34 meczy
Monaco
Monaco
6 Zwycięstwa
12 Remisów
16 Zwycięstwa
18%
35%
47%
Toulouse
1. Połowa
Monaco
4 Zwycięstwa
18 Remisów
12 Zwycięstwa
12%
53%
35%
Toulouse
2. Połowa
Monaco
8 Zwycięstwa
11 Remisów
15 Zwycięstwa
24%
32%
44%
25.04.26
Ligue 1
Toulouse
Toulouse
Monaco
Monaco
1.65
0.91
4
2
17
10
3
2
2
2
0
2
2
0
1.65
0.91
4
2
17
10
3
2
25.10.25
Ligue 1
Monaco
Monaco
Toulouse
Toulouse
2.6
1.12
2
5
15
18
3
4
1
0
1
0
0
0
2.6
1.12
2
5
15
18
3
4
07.03.25
LI1
Toulouse
Toulouse
Monaco
Monaco
0.55
2.18
3
5
16
17
1
3
1
1
0
1
1
0
0.55
2.18
3
5
16
17
1
3
07.12.24
Ligue 1
Monaco
Monaco
Toulouse
Toulouse
3.2
0.48
2
3
12
11
2
2
2
0
0
0
2
0
3.2
0.48
2
3
12
11
2
2
18.02.24
Ligue 1
Monaco
Monaco
Toulouse
Toulouse
-
-
4
6
16
11
1
3
1
2
0
1
1
1
-
-
4
6
16
11
1
3

Goli

Suma bramek
87
StatisticsChartSlim-left
35
StatisticsChartSlim-left
52
Total meczy
15
Powyżej - 44%
19
56% - Poniżej
Średnia goli na mecz
2.56
StatisticsChartSlim-left
1.03
StatisticsChartSlim-left
1.53
Średni czas na gol
35'
StatisticsChartSlim-left
87'
StatisticsChartSlim-left
59'
Toulouse
4
0-15'
7
16-30'
2
31-45'
7
0-15'
5
16-30'
10
31-45'
HT
4
46-60'
4
61-75'
11
76-90'
10
46-60'
8
61-75'
11
76-90'
Monaco

Statystyki meczów

Żółte kartki
Razem: 116
3.41
StatisticsChartSlim-left
54
StatisticsChartSlim-left
62
Czerwone kartki
Razem: 6
0.18
StatisticsChartSlim-left
2
StatisticsChartSlim-left
4

Porównanie ostatnich wyników

ToulouseFrancja
MonacoFrancja
Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy
Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy

Toulouse - Monaco Ostatnie mecze

Toulouse
Toulouse
Mecze
29.08.26
Ligue 1
Stade Brestois
Stade Brestois
Toulouse
Toulouse
2.93
0.72
7
2
19
18
2
3
2
2
1
1
1
1
2.93
0.72
7
2
19
18
2
3
R
22.08.26
Ligue 1
Toulouse
Toulouse
Olympique Lyonnais
Olympique Lyonnais
1.99
1.06
6
5
15
15
1
2
0
2
0
0
0
2
1.99
1.06
6
5
15
15
1
2
P
15.08.26
Club Friendly Games
Toulouse
Toulouse
Hamburger
Hamburger
-
-
2
4
20
13
1
3
1
2
0
1
1
1
-
-
2
4
20
13
1
3
P
08.08.26
Club Friendly Games
Elche
Elche
Toulouse
Toulouse
-
-
0
2
-
-
1
3
3
0
1
0
2
0
-
-
0
2
-
-
1
3
P
05.08.26
Club Friendly Games
Ain
Ain
Toulouse
Toulouse
-
-
5
6
-
-
4
2
0
1
0
0
0
1
-
-
5
6
-
-
4
2
ZW
31.07.26
Club Friendly Games
Toulouse
Toulouse
Real Sociedad
Real Sociedad
-
-
3
1
-
-
0
0
2
1
2
1
0
0
-
-
3
1
-
-
0
0
ZW
25.07.26
Club Friendly Games
Toulouse
Toulouse
Rodez Aveyron
Rodez Aveyron
-
-
5
4
-
-
2
1
1
1
1
0
0
1
-
-
5
4
-
-
2
1
R
17.05.26
Ligue 1
Nantes
Nantes
Toulouse
Toulouse
0.14
0.2
2
2
3
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0.14
0.2
2
2
3
5
0
0
R
10.05.26
Ligue 1
Toulouse
Toulouse
1
Olympique Lyonnais
Olympique Lyonnais
1.33
1.76
7
8
20
9
4
2
2
1
1
0
1
1
1.33
1.76
7
8
20
9
4
2
ZW
03.05.26
Ligue 1
Strasbourg
Strasbourg
Toulouse
Toulouse
0.37
1.28
8
3
7
15
1
3
1
2
1
1
0
1
0.37
1.28
8
3
7
15
1
3
ZW
Pokaż wszystko
Monaco
Monaco
Mecze
30.08.26
Ligue 1
Monaco
Monaco
Olympique Marsylia
Olympique Marsylia
1.14
1.87
5
7
9
10
4
0
2
0
1
0
1
0
1.14
1.87
5
7
9
10
4
0
ZW
27.08.26
UECL
Monaco
Monaco
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze
1.86
0.97
5
2
12
11
0
2
4
1
2
0
2
1
1.86
0.97
5
2
12
11
0
2
ZW
23.08.26
Ligue 1
Havre
Havre
Monaco
Monaco
0.97
1.47
7
4
13
12
3
2
0
1
0
1
0
0
0.97
1.47
7
4
13
12
3
2
ZW
20.08.26
UECL
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze
Monaco
Monaco
1.34
1.75
7
4
13
15
2
2
2
3
0
1
2
2
1.34
1.75
7
4
13
15
2
2
ZW
14.08.26
Club Friendly Games
Coventry City
Coventry City
Monaco
Monaco
-
-
2
3
-
-
0
0
2
0
2
0
0
0
-
-
2
3
-
-
0
0
P
09.08.26
Club Friendly Games
Liverpool
Liverpool
Monaco
Monaco
-
-
0
4
9
8
0
1
2
3
2
1
0
2
-
-
0
4
9
8
0
1
ZW
06.08.26
Club Friendly Games
Monaco
Monaco
1
Getafe
Getafe
-
-
8
3
-
-
0
2
1
0
0
0
1
0
-
-
8
3
-
-
0
2
ZW
31.07.26
Club Friendly Games
Monaco
Monaco
Cercle Brugge
Cercle Brugge
-
-
-
-
-
-
-
-
2
2
1
2
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
R
25.07.26
Club Friendly Games
Sporting Lizbona
Sporting Lizbona
Monaco
Monaco
-
-
5
0
12
10
2
1
2
0
0
0
2
0
-
-
5
0
12
10
2
1
P
18.07.26
Club Friendly Games
Monaco
Monaco
Saint Priest
Saint Priest
-
-
-
-
-
-
-
-
5
2
2
0
3
2
-
-
-
-
-
-
-
-
ZW
Pokaż wszystko

Wyniki meczów

ToulouseToulouse· 10 meczów
2 Zwycięstwa
3 Remisów
5 Pokonuje
20%
30%
50%
1 połowa
2 połowa
20%
Zwycięstwa
20%
40%
Remisów
30%
40%
Pokonuje
50%
·10 meczów ·MonacoMonaco
5 Zwycięstwa
2 Remisów
3 Porażek
50%
20%
30%
1 połowa
2 połowa
60%
Zwycięstwa
40%
20%
Remisów
20%
20%
Pokonuje
40%
Wygrane bez strat
0
2
Porażki bez punktów
2
1
Wygrane comebacki
1
1
Powracające porażki
1
1

Statystyka goli

12
Zdobyte
21
Zdobyte
7
Gole w 1. Połowie
11
5
Gole w 2 Połowie
10
3
Zdobywali pierwszy punkt
6
3
Nie zdobyła punktów
1
Toulouse
33%
4
17%
2
8%
1
0%
0
17%
2
25%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Monaco
24%
5
10%
2
19%
4
33%
7
5%
1
10%
2
22
Stracone
18
Stracone
10
Gole w 1. Połowie
6
12
Gole w 2 Połowie
12
6
Tracili pierwszy punkt
4
1
Nie traciłi
2
Toulouse
23%
5
36%
8
14%
3
9%
2
27%
6
27%
6
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Monaco
39%
7
11%
2
28%
5
33%
6
39%
7
22%
4
Średnia goli na mecz
3.4
3.9
Śr. minuta pierwszego gola
0'
0'
Obie drużyny zdobyły punkty
7
7
Średni czas na gol
75'
43'

Suma goli w meczu

ToulouseToulouse
Średnia liczba goli
MonacoMonaco
3.4
Cały mecz
3.9
1.7
1. Połowa
1.7
1.7
2. Połowa
2.2

Indywidualna liczba goli

Powyżej
Poniżej
Powyżej
Poniżej
7
70%
MiddleLogo
3
30%
0.5
9
90%
MiddleLogo
1
10%
5
50%
MiddleLogo
5
50%
1.5
7
70%
MiddleLogo
3
30%
0
0
MiddleLogo
10
100%
2.5
3
30%
MiddleLogo
7
70%
0
0
MiddleLogo
10
100%
3.5
2
20%
MiddleLogo
8
80%
0
0
MiddleLogo
10
100%
4.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%

Toulouse - Monaco Statystyki meczów

Toulouse
Monaco
40%
Kontrola piłki
56.5%
Faule
StatisticsChartSlim-left
140
StatisticsChartSlim-left
122
Rzuty rożne
StatisticsChartSlim-left
31
StatisticsChartSlim-left
62
Spalone
-
-
Żółte kartki
StatisticsChartSlim-left
22
StatisticsChartSlim-left
17
Czerwone kartki
StatisticsChartSlim-left
3
StatisticsChartSlim-left
0

Wyniki meczów

Toulouse
Dokładny wynik
Monaco
2:2
2 razy
20%
0:0
1 raz
10%
0:2
1 raz
10%
0:4
1 raz
10%
1:2
1 raz
10%
0:1
2 razy
20%
2:2
2 razy
20%
4:1
2 razy
20%
1:2
1 raz
10%
2:0
1 raz
10%
Toulouse
Dokładna suma goli
Monaco
4
4 razy
40%
5
2 razy
20%
3
2 razy
20%
2
1 raz
10%
4 goli
5 goli
3 goli
2 goli
1 gol
4
2 razy
20%
5
3 razy
30%
3
1 raz
10%
2
1 raz
10%
1
2 razy
20%