Al Fateh vs Al Taawon Typy 7 listopada 2025
📢 Czego można się spodziewać po meczu pomiędzy Al-Fateh a Al-Taawoun w 8. kolejce Pro League? Al-Fateh, walczący o utrzymanie w lidze, stara się oddalić od strefy spadkowej. Tymczasem ich przeciwnik, potężny Al-Taawoun, aspiruje do liderowania w tabeli. Obecnie zespoły prezentują przeciwstawne wyniki: gospodarze mają problemy w ataku i borykają się z niestabilnością, podczas gdy goście są w doskonałej formie i mają imponującą serię zwycięstw. Gospodarzom nie będzie łatwo.
Head to Head
Ostatni oficjalny mecz pomiędzy drużynami odbył się 01 marca 2025 i zakończył się wynikiem 1:2. Oto porównawcza statystyka tamtego spotkania (gospodarze - Al Fateh):
- procent posiadania piłki: 49% vs 51%;
- rzutów rożnych: 6 vs 4;
- żółtych kartek: 3 vs 4.
📊Statystyczny przegląd oficjalnych spotkań między drużynami Al Fateh i Al Taawoun:
- rozegrane 29 mecze;
- liczba zwycięstw gospodarzy - 11, gości - 10, remisów - 8;
- liczba goli - 36 kontra 37;
- średnia suma w 1. połowie - 1.28, w 2. połowie - 1.24;
- średnia suma goli w meczu - 2.52.
Statystyki bezpośrednich spotkań Al Fateh - Al Taawon

Al Fateh Przegląd drużyny
Ostatni oficjalny mecz drużyna rozegrała w ramach turnieju Saudi Prof. League (gospodarze - Damac, goście - Al Fateh). Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.
Statystyki meczu prezentują się następująco (Al Fateh vs Damac):
- procent posiadania piłki: 50% vs 50%;
- rzuty rożne: 5 vs 3;
- faule: 12 vs 13;
- żółte kartki: 1 vs 2;
- strzały celne: 5 vs 3.
Al-Fateh przeżywa trudny okres: zaledwie jedno zwycięstwo w siedmiu meczach ligowych wskazuje na niestabilną formę zespołu. Ostatnie spotkanie zakończyło się remisem, ale ogólny obraz nie napawa optymizmem - cztery porażki przy średniej liczbie straconych goli wynoszącej 2 na mecz. Klub zajmuje 15. miejsce w tabeli i znajduje się blisko strefy spadkowej. Zespół stosuje defensywną taktykę, jednak często napotyka problemy z kontrolą piłki i tworzeniem groźnych sytuacji pod bramką przeciwnika.
Wyniki meczów: Al Fateh

Al Taawoun Przegląd drużyny
Ostatni oficjalny mecz goście rozegrali w ramach turnieju Saudi Prof. League (gospodarze - Al Taawoun, goście - Al Qadisiyah). Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0.
Statystyki meczu przedstawiają się następująco (Al Taawoun vs Al Qadisiyah):
- procent posiadania piłki: 43% vs 57%;
- rzuty rożne: 2 vs 10;
- faule: 4 vs 8;
- żółte kartki: 1 vs 1;
- strzały celne: 4 vs 3.
Al-Taawoun jest na fali: sześć zwycięstw w ostatnich siedmiu meczach świadczy o znakomitej formie klubu. Zespół pewnie zajmuje drugie miejsce w lidze dzięki swojemu agresywnemu stylowi gry i wysokiej skuteczności - średnia liczba zdobytych bramek wynosi 2,57 na mecz. Nie przegrywają w regulaminowym czasie gry już od ośmiu spotkań, co podkreśla ich determinację do kontynuowania udanych występów.
Wyniki meczów: Al Taawoun
Prognoza na 1. połowę
Bezpośrednie spotkania:
- liczba pojedynków - 29;
- liczba zwycięstw w 1. połowie dla gospodarzy (u siebie) - 4; dla gości (na wyjeździe) - 3; liczba remisów - 6;
- średnia liczba goli w 1. połowie: 1.28;
- dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają 0.69, goście - 0.59.
Statystyki 1. połowy: Al Fateh (u siebie) vs Al Taawoun (na wyjeździe)
- rozegranych meczów w turnieju: 3 vs 3;
- zwycięstw: 1 (33.33%) vs 2 (66.67%);
- porażek: 1 (33.33%) vs 0 (0%);
- remisów: 1 (33.33%) vs 1 (33.33%);
- średnia liczba strzelonych goli: 1.33 vs 1.67;
- średnia liczba straconych goli: 0.67 vs 0.33.
Ostatnie 10 meczów (ogólnie):
- zwycięstw: 1 vs 5;
- porażek: 3 vs 1;
- remisów: 6 vs 4;
- średnia liczba goli w 1. połowie: 1.3 (strzelone - 0.5, stracone - 0.8) vs 1.8 (strzelone - 1.2, stracone - 0.6).
- Al Fateh zdobył bramkę w pierwszej połowie w 9 z ostatnich 10 meczów w domu (Saudi Prof. League).
Prognoza na wynik
H2H:
- liczba spotkań - 29;
- zwycięstwa gospodarzy - 11, zwycięstwa gości - 10, remisy - 8.
Statystyki: Al Fateh vs Al Taawoun
- rozegranych meczów w turnieju: 7 vs 7;
- zwycięstw: 1 vs 6;
- procent zwycięstw: 14% vs 86%;
- porażek: 4 vs 1;
- remisów: 2 vs 0.
Ostatnie 10 meczów:
- zwycięstw: 4 vs 7;
- porażek: 4 vs 3;
- remisów: 2 vs 0.
- Al Taawoun nie przegrał w ostatnich 8 meczów.
- Al Taawoun nie przegrał w ostatnich 6 meczów (Saudi Prof. League).
- Al Taawoun nie przegrał w ostatnich 5 meczów na wyjeździe.
Prognoza na powyżej/poniżej
H2H
- dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają punkty- 1.24, goście - 1.28;
- średni Powyżej/Poniżej goli w H2H - 2.52;
- obie drużyny strzelały: ogółem - 16; na boisku drużyny gospodarzy - 6.
Statystyki: Al Fateh kontra Al Taawoun
- średni całkowity wynik w turnieju: 3 kontra 4;
- średnia liczba strzelonych goli: 1 kontra 2.57;
- średni całkowity wynik w 1. połowie: 0.43 kontra 1;
- średni całkowity wynik w 2. połowie: 0.57 kontra 1.57;
- Al Fateh: średni całkowity wynik w turnieju na własnym boisku 1;
- Al Taawoun: średni całkowity wynik na wyjeździe w turnieju - 2;
- ostatnie 10 meczów (średni całkowity wynik): 1.4 (w domu - 1.6) kontra 2.5 (na wyjeździe - 2.17).
- Al Fateh zdobył mniej niż 1.5 bramek w 9 z ostatnich 10 meczów w domu przeciwko Al Taawoun (Saudi Prof. League).
Prognoza na rzuty rożne
Al Fateh: Statystyki
- sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 4.86; na własnym boisku - 5.67;
- ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 5.4; na własnym boisku - 6.8.
Al Taawoun: Statystyki
- sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 2.43, na wyjeździe - 1.33;
- ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 3.3; na wyjeździe - 3.33.
Prognoza na kartki
H2H
- średnia Powyżej/Poniżej żółtych kartek w meczach H2H - 2.28 (1.14 dla gospodarzy i 1.14 dla gości);
- średnia Powyżej/Poniżej żółtych kartek na polu gospodarzy - 1.77 (0.92 dla gospodarzy i 0.85 dla gości).
Al Fateh: Statystyki
- sezon: średnia Powyżej/Poniżej w turnieju - 2.43; na własnym boisku - 3;
- ostatnie 10 meczów: średnia Powyżej/Poniżej - 2.5; na własnym boisku - 3.
Al Taawoun: Statystyki
- sezon: średnia Powyżej/Poniżej w turnieju - 1.57, na wyjeździe - 1.67;
- ostatnie 10 meczów: średnia Powyżej/Poniżej - 1.6; na wyjeździe - 1.67.
Prognoza, że obaj zdobędą punkty
H2H:
- liczba spotkań - 29;
- oba zespoły zdobyły bramki w sumie - 16 razy;
- na boisku gospodarzy - 6 razy.
Statystyki: Al Fateh kontra Al Taawoun
- liczba rozegranych meczów w turnieju: 7 vs 7 ;
- liczba meczów w sezonie, w których oba zespoły zdobyły bramki (OC): 5 vs 4 ;
- liczba OC dla zespołu Al Fateh na własnym boisku - 2 (67%) ;
- liczba OC dla zespołu Al Taawoun na wyjeździe - 2 (67%).
Ostatnie 10 meczów:
- liczba OC: 7 vs 6 ;
- OC dla zespołu Al Fateh na własnym boisku - 3 (60%) ;
- OC dla zespołu Al Taawoun na wyjeździe - 4 (67%).