Estrela vs Famalicao Statystyki H2H
Head-to-Head
Estrela
6 mecze
Famalicao
2 Zwycięstwa
3 Remisów
1 Zwycięstwa
33%
50%
17%
1. Połowa
0 Zwycięstwa
5 Remisów
1 Zwycięstwa
83%
17%
2. Połowa
2 Zwycięstwa
3 Remisów
1 Zwycięstwa
33%
50%
17%
Goli
Suma bramek
9
4
5
Total meczy
2
Powyżej - 33%
4
67% - Poniżej
Średnia goli na mecz
1.5
0.67
0.83
Średni czas na gol
60'
135'
108'
Estrela
1
0-15'
1
16-30'
0
31-45'
1
0-15'
1
16-30'
1
31-45'
HT
1
46-60'
1
61-75'
0
76-90'
0
46-60'
0
61-75'
2
76-90'
Famalicao
Statystyki meczów
Estrela
Famalicao
45.5%
Kontrola piłki
54.5%
Faule
Razem: 181
30.17
94
87
Rzuty rożne
Razem: 55
9.17
21
34
Spalone
Razem: 19
3.17
12
7
Żółte kartki
Razem: 31
5.17
21
10
Czerwone kartki
Razem: 1
0.17
0
1
Porównanie ostatnich wyników


EstrelaPortugalia
FamalicaoPortugalia

Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy
Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy
Estrela - Famalicao Ostatnie mecze
Mecze
15.08.26
liga portugalAlverca
1
Estrela
1.4
1.29
2
0
10
12
2
4
2
2
0
0
2
2
1.4
1.29
2
0
10
12
2
4
R
08.08.26
liga portugalEstrela
Sporting Lizbona
1.01
2.52
5
4
13
14
2
2
2
2
0
0
2
2
1.01
2.52
5
4
13
14
2
2
R
01.08.26
Club Friendly GamesEstrela
Al Nasr Riyadh
1
-
-
7
8
3
3
2
2
4
2
1
0
3
2
-
-
7
8
3
3
2
2
ZW
29.07.26
Club Friendly GamesEstrela
Lusitano GC
-
-
-
-
-
-
0
0
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
-
-
0
0
ZW
29.07.26
Club Friendly GamesEstrela
Portimonense
-
-
-
-
-
-
-
-
1
1
0
1
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
R
23.07.26
Club Friendly GamesEstrela
Nacional
-
-
-
-
-
-
-
-
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
ZW
18.07.26
Club Friendly GamesEstrela
Casa Pia Lizbona
-
-
-
-
-
-
-
-
1
2
0
0
1
2
-
-
-
-
-
-
-
-
P
15.07.26
Club Friendly GamesEstrela
Associacao Naval
-
-
-
-
-
-
-
-
2
0
0
0
2
0
-
-
-
-
-
-
-
-
ZW
16.05.26
Primeira LigaBraga
Estrela
1
2.16
0.55
7
1
13
9
1
3
2
2
1
1
1
1
2.16
0.55
7
1
13
9
1
3
R
Mecze
23.08.26
liga portugalSanta Clara
Famalicao
1.64
1.03
2
9
16
16
1
3
1
0
1
0
0
0
1.64
1.03
2
9
16
16
1
3
P
16.08.26
liga portugalFamalicao
Maritimo Madeira
0.81
1.25
5
1
11
16
1
2
1
2
1
1
0
1
0.81
1.25
5
1
11
16
1
2
P
07.08.26
liga portugalEstoril Praia
Famalicao
0.87
1.29
7
6
12
13
1
2
1
1
0
1
1
0
0.87
1.29
7
6
12
13
1
2
R
31.07.26
Club Friendly GamesComo 1907
Famalicao
-
-
4
6
-
-
1
2
3
2
3
1
0
1
-
-
4
6
-
-
1
2
P
28.07.26
Club Friendly GamesLens
Famalicao
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
0
0
0
0
0
7
8
-
-
-
-
-
-
-
-
ZW
28.07.26
Club Friendly GamesFamalicao
Crystal Palace
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
0
0
0
0
0
4
5
-
-
-
-
-
-
-
-
P
25.07.26
Club Friendly GamesFamalicao
Tondela
-
-
-
-
-
-
-
-
2
1
2
0
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
ZW
22.07.26
Club Friendly GamesFamalicao
Arouca
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
R
18.07.26
Club Friendly GamesFamalicao
Penafiel
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
R
Wyniki meczów
1 Zwycięstwa
4 Remisów
5 Pokonuje
10%
40%
50%
1 połowa
2 połowa
10%
Zwycięstwa
20%
70%
Remisów
40%
20%
Pokonuje
40%
·10 meczów ·Famalicao
2 Zwycięstwa
6 Remisów
2 Porażek
20%
60%
20%
1 połowa
2 połowa
10%
Zwycięstwa
40%
60%
Remisów
40%
30%
Pokonuje
20%
Wygrane bez strat
2
Porażki bez punktów
1
Wygrane comebacki
0
Powracające porażki
1
Statystyka goli
12
9
4
Gole w 1. Połowie3
8
Gole w 2 Połowie6
3
Zdobywali pierwszy punkt4
4
Nie zdobyła punktów3
Estrela
17%
2
0%
0
17%
2
8%
1
25%
3
33%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Famalicao
11%
1
0%
0
22%
2
11%
1
33%
3
22%
2
17
9
6
Gole w 1. Połowie6
11
Gole w 2 Połowie3
6
Tracili pierwszy punkt4
1
Nie traciłi4
Estrela
29%
5
6%
1
24%
4
35%
6
35%
6
24%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Famalicao
33%
3
33%
3
22%
2
11%
1
22%
2
22%
2
Średnia goli na mecz
1.8
Śr. minuta pierwszego gola
0'
Obie drużyny zdobyły punkty
6
Średni czas na gol
100'
Suma goli w meczu
Famalicao
2.9
Cały mecz1.8
1
1. Połowa0.9
1.9
2. Połowa0.9
Indywidualna liczba goli
Powyżej
Poniżej
Powyżej
Poniżej
6
60%
4
40%
0.5
7
70%
3
30%
5
50%
5
50%
1.5
2
20%
8
80%
1
10%
9
90%
2.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
3.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Estrela - Famalicao Statystyki meczów
Estrela
Famalicao
42.6%
54.7%
Faule
124
125
Rzuty rożne
29
67
Spalone
11
10
Żółte kartki
28
24
Czerwone kartki
1
0
Wyniki meczów
2:2
3 razy30%
0:0
1 raz10%
0:1
1 raz10%
1:0
1 raz10%
1:2
1 raz10%
0:0
2 razy20%
1:0
2 razy20%
1:1
2 razy20%
2:2
2 razy20%
0:1
1 raz10%
1
2 razy20%
4
3 razy30%
2
1 raz10%
3
1 raz10%
5
2 razy20%
1 gol
4 goli
2 goli
3 goli
5 goli
1
3 razy30%
4
2 razy20%
2
2 razy20%
3
1 raz10%
Statystyki innych drużyn H2H
Puchar J. League
Tegevajaro Miyazaki
Kataller Toyama
2 wrz
10:00
Zobacz statystyki
Puchar Słowacji
Spisska Nova Ves
Zeleziarne Podbrezova
2 wrz
14:30
Zobacz statystyki
Kakkonen
Jakobstads Bollklubb
Huima/Urho
2 wrz
16:00
Zobacz statystyki
Puchar Holandii
ACV Assen
RKVV Westlandia
2 wrz
18:00
Zobacz statystyki
Ligue 2
CA Batna
JS Azazga
4 wrz
12:00
Zobacz statystyki
Challenge League
Etoile Carouge
Wil 1900
4 wrz
18:15
Zobacz statystyki