Stade Nyonnais vs Neuchatel Xamax Statystyki H2H

Head-to-Head

Stade Nyonnais
Stade Nyonnais
13 mecze
Neuchatel Xamax FCS
Neuchatel Xamax FCS
1 Zwycięstwa
5 Remisów
7 Zwycięstwa
8%
38%
54%
Stade Nyonnais
1. Połowa
Neuchatel Xamax FCS
2 Zwycięstwa
5 Remisów
6 Zwycięstwa
15%
38%
46%
Stade Nyonnais
2. Połowa
Neuchatel Xamax FCS
1 Zwycięstwa
6 Remisów
6 Zwycięstwa
8%
46%
46%
10.04.26
Challenge League
Neuchatel Xamax FCS
Neuchatel Xamax FCS
Stade Nyonnais
Stade Nyonnais
-
-
2
7
12
9
2
1
4
1
2
1
2
0
-
-
2
7
12
9
2
1
06.03.26
Challenge League
Stade Nyonnais
Stade Nyonnais
Neuchatel Xamax FCS
Neuchatel Xamax FCS
-
-
3
4
10
16
1
1
0
0
0
0
0
0
-
-
3
4
10
16
1
1
19.12.25
Challenge League
Stade Nyonnais
Stade Nyonnais
Neuchatel Xamax FCS
Neuchatel Xamax FCS
0.84
1.13
2
4
11
21
2
3
1
1
0
0
1
1
0.84
1.13
2
4
11
21
2
3
02.12.25
Schweizer Cup
Stade Nyonnais
Stade Nyonnais
Neuchatel Xamax FCS
Neuchatel Xamax FCS
-
-
4
4
13
21
3
2
1
1
0
0
1
1
0
0
2
4
-
-
4
4
13
21
3
2
25.07.25
Challenge League
Neuchatel Xamax FCS
Neuchatel Xamax FCS
Stade Nyonnais
Stade Nyonnais
1.2
1.05
5
3
9
6
2
2
1
1
1
0
0
1
1.2
1.05
5
3
9
6
2
2

Goli

Suma bramek
37
StatisticsChartSlim-left
11
StatisticsChartSlim-left
26
Total meczy
6
Powyżej - 46%
7
54% - Poniżej
Średnia goli na mecz
2.85
StatisticsChartSlim-left
0.85
StatisticsChartSlim-left
2
Średni czas na gol
32'
StatisticsChartSlim-left
109'
StatisticsChartSlim-left
46'
Stade Nyonnais
0
0-15'
3
16-30'
3
31-45'
3
0-15'
3
16-30'
5
31-45'
HT
1
46-60'
2
61-75'
2
76-90'
4
46-60'
5
61-75'
6
76-90'
Neuchatel Xamax FCS

Statystyki meczów

Żółte kartki
Razem: 75
5.77
StatisticsChartSlim-left
39
StatisticsChartSlim-left
36
Czerwone kartki
Razem: 1
0.08
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
1

Porównanie ostatnich wyników

Stade NyonnaisSzwajcaria
Neuchatel Xamax FCSSzwajcaria
Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy
Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy

Stade Nyonnais - Neuchatel Xamax FCS Ostatnie mecze

Stade Nyonnais
Stade Nyonnais
Mecze
06.09.26
Challenge League
Yverdon-Sport
Yverdon-Sport
Stade Nyonnais
Stade Nyonnais
-
-
8
1
9
15
0
1
4
1
1
0
3
1
-
-
8
1
9
15
0
1
P
01.09.26
Challenge League
Stade Nyonnais
Stade Nyonnais
Winterthur
Winterthur
1
-
-
4
3
10
10
4
2
2
2
1
2
1
0
-
-
4
3
10
10
4
2
R
28.08.26
Challenge League
Kriens
Kriens
Stade Nyonnais
Stade Nyonnais
1
-
-
6
5
23
9
1
1
3
0
1
0
2
0
-
-
6
5
23
9
1
1
P
21.08.26
Challenge League
Stade Nyonnais
Stade Nyonnais
Etoile Carouge
Etoile Carouge
-
-
3
11
9
13
2
4
0
0
0
0
0
0
-
-
3
11
9
13
2
4
R
15.08.26
Schweizer Cup
Amical Saint-Prex
Amical Saint-Prex
Stade Nyonnais
Stade Nyonnais
-
-
-
-
-
-
-
-
1
3
0
1
1
2
-
-
-
-
-
-
-
-
ZW
07.08.26
Challenge League
Aarau
Aarau
Stade Nyonnais
Stade Nyonnais
-
-
8
6
17
15
3
4
2
1
1
0
1
1
-
-
8
6
17
15
3
4
P
31.07.26
Challenge League
Stade Nyonnais
Stade Nyonnais
Rapperswil-Jona
Rapperswil-Jona
-
-
2
7
12
13
2
2
1
2
0
1
1
1
-
-
2
7
12
13
2
2
P
24.07.26
Challenge League
Stade Ls Ouchy
Stade Ls Ouchy
Stade Nyonnais
Stade Nyonnais
-
-
6
4
13
11
2
1
2
0
1
0
1
0
-
-
6
4
13
11
2
1
P
11.07.26
Club Friendly Games
Bulle
Bulle
Stade Nyonnais
Stade Nyonnais
-
-
3
10
-
-
1
0
4
4
2
3
2
1
-
-
3
10
-
-
1
0
R
04.07.26
Club Friendly Games
Servette Geneva
Servette Geneva
Stade Nyonnais
Stade Nyonnais
-
-
-
-
-
-
-
-
1
1
0
1
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
R
Pokaż wszystko
Neuchatel Xamax FCS
Neuchatel Xamax FCS
Mecze
04.09.26
Challenge League
Winterthur
Winterthur
Neuchatel Xamax FCS
Neuchatel Xamax FCS
-
-
7
4
12
21
1
2
4
0
3
0
1
0
-
-
7
4
12
21
1
2
P
01.09.26
Challenge League
Neuchatel Xamax FCS
Neuchatel Xamax FCS
1
Yverdon-Sport
Yverdon-Sport
-
-
5
2
16
15
2
3
1
2
1
1
0
1
-
-
5
2
16
15
2
3
P
28.08.26
Challenge League
Aarau
Aarau
Neuchatel Xamax FCS
Neuchatel Xamax FCS
-
-
5
5
23
9
3
3
2
1
0
0
2
1
-
-
5
5
23
9
3
3
P
21.08.26
Challenge League
Neuchatel Xamax FCS
Neuchatel Xamax FCS
Stade Ls Ouchy
Stade Ls Ouchy
1
-
-
7
4
18
17
2
4
1
2
0
2
1
0
-
-
7
4
18
17
2
4
P
15.08.26
Schweizer Cup
Meyrin
Meyrin
Neuchatel Xamax FCS
Neuchatel Xamax FCS
-
-
3
9
12
11
2
3
0
0
0
0
0
0
0
0
5
4
-
-
3
9
12
11
2
3
P
07.08.26
Challenge League
Etoile Carouge
Etoile Carouge
Neuchatel Xamax FCS
Neuchatel Xamax FCS
-
-
3
7
9
13
1
2
0
1
0
1
0
0
-
-
3
7
9
13
1
2
ZW
31.07.26
Challenge League
Wil 1900
Wil 1900
Neuchatel Xamax FCS
Neuchatel Xamax FCS
-
-
4
5
15
13
1
2
1
2
1
1
0
1
-
-
4
5
15
13
1
2
ZW
24.07.26
Challenge League
Neuchatel Xamax FCS
Neuchatel Xamax FCS
Kriens
Kriens
-
-
2
4
14
25
3
4
3
2
3
1
0
1
-
-
2
4
14
25
3
4
ZW
17.07.26
Club Friendly Games
Neuchatel Xamax FCS
Neuchatel Xamax FCS
La Chaux De Fonds
La Chaux De Fonds
-
-
-
-
-
-
-
-
4
0
3
0
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
ZW
11.07.26
Club Friendly Games
Lausanne-Sports
Lausanne-Sports
Neuchatel Xamax FCS
Neuchatel Xamax FCS
-
-
6
3
-
-
1
2
1
2
1
0
0
2
-
-
6
3
-
-
1
2
ZW
Pokaż wszystko

Wyniki meczów

Stade NyonnaisStade Nyonnais· 10 meczów
1 Zwycięstwa
2 Remisów
7 Pokonuje
10%
20%
70%
1 połowa
2 połowa
10%
Zwycięstwa
20%
20%
Remisów
30%
70%
Pokonuje
50%
·10 meczów ·Neuchatel Xamax FCSNeuchatel Xamax FCS
4 Zwycięstwa
0 Remisów
6 Porażek
40%
60%
1 połowa
2 połowa
30%
Zwycięstwa
30%
40%
Remisów
30%
30%
Pokonuje
40%
Wygrane bez strat
0
2
Porażki bez punktów
2
1
Wygrane comebacki
0
0
Powracające porażki
1
1

Statystyka goli

10
Zdobyte
13
Zdobyte
3
Gole w 1. Połowie
8
7
Gole w 2 Połowie
5
2
Zdobywali pierwszy punkt
5
3
Nie zdobyła punktów
2
Stade Nyonnais
10%
1
20%
2
0%
0
50%
5
0%
0
20%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Neuchatel Xamax FCS
23%
3
15%
2
23%
3
15%
2
8%
1
15%
2
21
Stracone
15
Stracone
9
Gole w 1. Połowie
9
12
Gole w 2 Połowie
6
7
Tracili pierwszy punkt
5
1
Nie traciłi
3
Stade Nyonnais
19%
4
10%
2
24%
5
29%
6
10%
2
38%
8
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Neuchatel Xamax FCS
27%
4
33%
5
13%
2
7%
1
33%
5
20%
3
Średnia goli na mecz
3.1
2.8
Obie drużyny zdobyły punkty
6
7
Średni czas na gol
90'
71'

Suma goli w meczu

Stade NyonnaisStade Nyonnais
Średnia liczba goli
Neuchatel Xamax FCSNeuchatel Xamax FCS
3.1
Cały mecz
2.8
1.2
1. Połowa
1.7
1.9
2. Połowa
1.1

Indywidualna liczba goli

Powyżej
Poniżej
Powyżej
Poniżej
7
70%
MiddleLogo
3
30%
0.5
8
80%
MiddleLogo
2
20%
2
20%
MiddleLogo
8
80%
1.5
3
30%
MiddleLogo
7
70%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
2.5
2
20%
MiddleLogo
8
80%
0
0
MiddleLogo
10
100%
3.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%
0
0
MiddleLogo
10
100%
4.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%

Stade Nyonnais - Neuchatel Xamax FCS Statystyki meczów

Żółte kartki
StatisticsChartSlim-left
19
StatisticsChartSlim-left
16
Czerwone kartki
StatisticsChartSlim-left
2
StatisticsChartSlim-left
1

Wyniki meczów

Stade Nyonnais
Dokładny wynik
Neuchatel Xamax FCS
1:3
2 razy
20%
2:1
2 razy
20%
0:0
1 raz
10%
1:2
1 raz
10%
2:0
1 raz
10%
1:2
3 razy
30%
2:1
2 razy
20%
0:0
1 raz
10%
0:1
1 raz
10%
3:0
1 raz
10%
Stade Nyonnais
Dokładna suma goli
Neuchatel Xamax FCS
3
4 razy
40%
4
3 razy
30%
5
1 raz
10%
2
1 raz
10%
3 goli
4 goli
5 goli
1 gol
2 goli
3
6 razy
60%
4
1 raz
10%
5
1 raz
10%
1
1 raz
10%