Fenerbahce vs Hatayspor Statystyki H2H
Head-to-Head
Fenerbahce
9 mecze
Hatayspor
7 Zwycięstwa
1 Remis
1 Zwycięstwa
78%
11%
11%
1. Połowa
6 Zwycięstwa
3 Remisów
0 Zwycięstwa
67%
33%
2. Połowa
2 Zwycięstwa
4 Remisów
3 Zwycięstwa
22%
44%
33%
Goli
Suma bramek
29
20
9
Total meczy
6
Powyżej - 67%
3
33% - Poniżej
Średnia goli na mecz
3.22
2.22
1
Średni czas na gol
28'
40'
90'
Fenerbahce
2
0-15'
8
16-30'
3
31-45'
0
0-15'
0
16-30'
2
31-45'
HT
0
46-60'
2
61-75'
5
76-90'
2
46-60'
3
61-75'
2
76-90'
Hatayspor
Statystyki meczów
Fenerbahce
Hatayspor
52.78%
Kontrola piłki
47.22%
Faule
Razem: 210
23.33
104
106
Rzuty rożne
Razem: 86
9.56
58
28
Spalone
Razem: 40
4.44
18
22
Żółte kartki
Razem: 43
4.78
18
25
Czerwone kartki
Razem: 3
0.33
1
2
Porównanie ostatnich wyników


FenerbahceTurcja
HataysporTurcja

Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy
Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy
Fenerbahce - Hatayspor Ostatnie mecze
Mecze
22.08.26
super ligFenerbahce
Konyaspor
2.35
1.59
7
3
11
10
0
3
4
2
3
1
1
1
2.35
1.59
7
3
11
10
0
3
ZW
18.08.26
UCLFenerbahce
Olympique Lyonnais
0.65
0.92
3
0
13
13
2
1
1
1
0
1
1
0
0.65
0.92
3
0
13
13
2
1
R
15.08.26
super ligGenclerbirligi
Fenerbahce
0.66
3.01
1
12
7
10
0
1
2
1
1
1
1
0
0.66
3.01
1
12
7
10
0
1
P
11.08.26
UCLSturm Graz
Fenerbahce
1.2
1.95
7
6
12
13
1
3
0
1
0
0
0
1
1.2
1.95
7
6
12
13
1
3
ZW
05.08.26
UCLFenerbahce
Sturm Graz
1.5
0.32
4
2
10
19
0
3
2
0
2
0
0
0
1.5
0.32
4
2
10
19
0
3
ZW
29.07.26
UCLGórnik Zabrze
Fenerbahce
0.65
2.8
9
7
8
15
4
5
1
1
1
1
0
0
0.65
2.8
9
7
8
15
4
5
R
21.07.26
UCLFenerbahce
Górnik Zabrze
1.6
0.09
9
2
15
11
0
0
1
0
1
0
0
0
1.6
0.09
9
2
15
11
0
0
ZW
14.07.26
Club Friendly GamesLASK
Fenerbahce
-
-
0
8
11
10
1
1
1
2
0
1
1
1
-
-
0
8
11
10
1
1
ZW
Hatayspor
Mecze
01.05.26
1. LigHatayspor
Belediye Vanspor
-
-
2
5
11
14
3
3
3
1
0
0
3
1
-
-
2
5
11
14
3
3
ZW
25.04.26
1. LigSerik Belediyespor
Hatayspor
-
-
4
5
12
16
1
5
4
2
0
1
4
1
-
-
4
5
12
16
1
5
P
18.04.26
1. LigHatayspor
Sakaryaspor
-
-
2
1
13
22
0
2
1
1
0
1
1
0
-
-
2
1
13
22
0
2
R
11.04.26
1. LigSariyer
Hatayspor
-
-
7
0
9
14
1
3
4
0
1
0
3
0
-
-
7
0
9
14
1
3
P
07.04.26
1. LigHatayspor
1
Adana Demirspor
-
-
2
2
8
12
2
1
4
0
2
0
2
0
-
-
2
2
8
12
2
1
ZW
03.04.26
1. LigPendikspor
Hatayspor
-
-
3
1
13
15
2
5
4
1
1
0
3
1
-
-
3
1
13
15
2
5
P
22.03.26
1. LigHatayspor
Amed Sportif Faaliyetler
-
-
1
5
15
15
2
1
0
3
0
2
0
1
-
-
1
5
15
15
2
1
P
15.03.26
1. LigBuyuksehir Belediye Erzurumspor
Hatayspor
-
-
9
3
8
14
1
2
3
0
2
0
1
0
-
-
9
3
8
14
1
2
P
11.03.26
1. LigHatayspor
Sivasspor
-
-
8
4
16
9
2
0
1
2
0
0
1
2
-
-
8
4
16
9
2
0
P
07.03.26
1. LigCorum
Hatayspor
1
-
-
13
1
12
13
1
4
3
1
0
0
3
1
-
-
13
1
12
13
1
4
P
Wyniki meczów
6 Zwycięstwa
3 Remisów
1 Pokonuje
60%
30%
10%
1 połowa
2 połowa
50%
Zwycięstwa
40%
30%
Remisów
40%
20%
Pokonuje
20%
·10 meczów ·Hatayspor
2 Zwycięstwa
1 Remis
7 Porażek
20%
10%
70%
1 połowa
2 połowa
20%
Zwycięstwa
30%
30%
Remisów
0%
50%
Pokonuje
70%
Wygrane bez strat
1
Porażki bez punktów
3
Wygrane comebacki
0
Powracające porażki
2
Statystyka goli
18
13
11
Gole w 1. Połowie3
7
Gole w 2 Połowie10
8
Zdobywali pierwszy punkt4
0
Nie zdobyła punktów3
Fenerbahce
28%
5
17%
3
17%
3
17%
3
11%
2
11%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Hatayspor
8%
1
0%
0
15%
2
23%
3
23%
3
31%
4
10
25
6
Gole w 1. Połowie7
4
Gole w 2 Połowie18
2
Tracili pierwszy punkt6
4
Nie traciłi1
Fenerbahce
40%
4
30%
3
40%
4
20%
2
20%
2
20%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Hatayspor
8%
2
12%
3
12%
3
24%
6
20%
5
40%
10
Średnia goli na mecz
3.8
Śr. minuta pierwszego gola
1'
Obie drużyny zdobyły punkty
6
Średni czas na gol
69'
Suma goli w meczu
Hatayspor
2.8
Cały mecz3.8
1.7
1. Połowa1
1.1
2. Połowa2.8
Indywidualna liczba goli
Powyżej
Poniżej
Powyżej
Poniżej
10
100%
0
0
0.5
7
70%
3
30%
5
50%
5
50%
1.5
3
30%
7
70%
2
20%
8
80%
2.5
2
20%
8
80%
1
10%
9
90%
3.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Fenerbahce - Hatayspor Statystyki meczów
Fenerbahce
Hatayspor
58.6%
42.1%
Faule
131
135
Rzuty rożne
67
25
Spalone
16
21
Żółte kartki
20
28
Czerwone kartki
0
2
Wyniki meczów
1:1
2 razy20%
0:1
1 raz10%
0:2
1 raz10%
1:0
1 raz10%
1:2
1 raz10%
3:1
2 razy20%
4:0
2 razy20%
0:3
1 raz10%
1:1
1 raz10%
1:2
1 raz10%
2
4 razy40%
3
2 razy20%
6
2 razy20%
1
2 razy20%
2 goli
3 goli
6 goli
4 goli
1 gol
2
1 raz10%
3
3 razy30%
6
1 raz10%
4
4 razy40%
Statystyki innych drużyn H2H
Süper Lig
Basaksehir
Galatasaray
4 wrz
17:00
Zobacz statystyki
ÖFBStiegl Puchar Austrii
SCR Altach
Bischofshofen
4 wrz
16:30
Zobacz statystyki
MLS Next Pro
Crown Legacy
Chicago Fire II
4 wrz
21:30
Zobacz statystyki
Chinese Super League
Shandong Luneng Taishan
Shenzhen Bogang
5 wrz
12:00
Zobacz statystyki
TFF 1. Lig
Bandirmaspor
Boluspor
5 wrz
13:00
Zobacz statystyki
Primera Division
Sp. San Lorenzo
2 de Mayo
5 wrz
21:30
Zobacz statystyki