Alanyaspor vs Konyaspor Statystyki H2H
Head-to-Head
Alanyaspor
21 mecz
Konyaspor
11 Zwycięstwa
3 Remisów
7 Zwycięstwa
52%
14%
33%
1. Połowa
9 Zwycięstwa
4 Remisów
8 Zwycięstwa
43%
19%
38%
2. Połowa
8 Zwycięstwa
7 Remisów
6 Zwycięstwa
38%
33%
29%
Goli
Suma bramek
70
36
34
Total meczy
15
Powyżej - 71%
6
29% - Poniżej
Średnia goli na mecz
3.33
1.71
1.62
Średni czas na gol
27'
52'
55'
Alanyaspor
1
0-15'
5
16-30'
12
31-45'
5
0-15'
4
16-30'
4
31-45'
HT
4
46-60'
4
61-75'
8
76-90'
5
46-60'
4
61-75'
5
76-90'
Konyaspor
Statystyki meczów
Żółte kartki
Razem: 116
5.52
55
61
Czerwone kartki
Razem: 5
0.24
1
4
Porównanie ostatnich wyników


AlanyasporTurcja
KonyasporTurcja

Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy
Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy
Alanyaspor - Konyaspor Ostatnie mecze
Mecze
23.08.26
super ligAlanyaspor
Besiktas
0.5
0.94
7
7
14
14
0
0
1
0
0
0
1
0
0.5
0.94
7
7
14
14
0
0
ZW
15.08.26
super ligGaziantep
Alanyaspor
1.28
1.04
0
4
14
21
3
3
1
1
0
1
1
0
1.28
1.04
0
4
14
21
3
3
R
04.08.26
Club Friendly GamesAlanyaspor
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
-
-
0
1
-
-
0
0
0
0
0
0
0
0
-
-
0
1
-
-
0
0
R
30.07.26
Club Friendly GamesAlanyaspor
Persepolis
-
-
-
-
-
-
-
-
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
P
29.07.26
Club Friendly GamesAlanyaspor
Pyramids
-
-
-
-
-
-
-
-
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
P
23.07.26
Club Friendly GamesAmed Sportif Faaliyetler
Alanyaspor
-
-
-
-
-
-
-
-
1
1
1
1
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
R
16.05.26
Super LigFatih Karagumruk Istanbul
Alanyaspor
1.67
0.84
0
4
12
13
1
0
2
1
0
1
2
0
1.67
0.84
0
4
12
13
1
0
P
09.05.26
Super LigAlanyaspor
Kayserispor
1.89
1.61
1
7
13
15
2
2
3
1
2
1
1
0
1.89
1.61
1
7
13
15
2
2
ZW
03.05.26
Super LigAntalyaspor
Alanyaspor
0.29
0.85
3
8
10
15
4
5
0
0
0
0
0
0
0.29
0.85
3
8
10
15
4
5
R
Mecze
22.08.26
super ligFenerbahce
Konyaspor
2.35
1.59
7
3
11
10
0
3
4
2
3
1
1
1
2.35
1.59
7
3
11
10
0
3
P
15.08.26
super ligKonyaspor
Caykur Rizespor
0.74
1.51
1
7
12
11
1
4
0
1
0
0
0
1
0.74
1.51
1
7
12
11
1
4
P
29.07.26
Club Friendly GamesKonyaspor
Dhafra
-
-
2
1
-
-
0
0
2
0
1
0
1
0
-
-
2
1
-
-
0
0
ZW
25.07.26
Club Friendly GamesKonyaspor
Hull City
-
-
3
5
-
-
1
1
0
3
0
1
0
2
-
-
3
5
-
-
1
1
P
18.07.26
Club Friendly GamesKonyaspor
Zalaegerszegi
-
-
2
7
-
-
4
2
1
3
0
0
1
3
-
-
2
7
-
-
4
2
P
15.07.26
Club Friendly GamesZorya Lugansk
Konyaspor
-
-
3
2
-
-
2
2
1
2
0
1
1
1
-
-
3
2
-
-
2
2
ZW
22.05.26
Football CupTrabzonspor
Konyaspor
-
-
4
2
19
23
6
6
2
1
1
0
1
1
-
-
4
2
19
23
6
6
P
17.05.26
Super LigKayserispor
Konyaspor
1
1.33
1.53
4
3
10
12
0
1
2
1
0
0
2
1
1.33
1.53
4
3
10
12
0
1
P
09.05.26
Super LigKonyaspor
Fenerbahce
0.73
2.95
6
2
16
7
3
2
0
3
0
1
0
2
0.73
2.95
6
2
16
7
3
2
P
Wyniki meczów
2 Zwycięstwa
3 Remisów
5 Pokonuje
20%
30%
50%
1 połowa
2 połowa
30%
Zwycięstwa
30%
50%
Remisów
20%
20%
Pokonuje
50%
·10 meczów ·Konyaspor
3 Zwycięstwa
0 Remisów
7 Porażek
30%
70%
1 połowa
2 połowa
20%
Zwycięstwa
20%
50%
Remisów
20%
30%
Pokonuje
60%
Wygrane bez strat
2
Porażki bez punktów
2
Wygrane comebacki
0
Powracające porażki
3
Statystyka goli
10
11
5
Gole w 1. Połowie5
5
Gole w 2 Połowie6
5
Zdobywali pierwszy punkt6
3
Nie zdobyła punktów2
Alanyaspor
20%
2
10%
1
20%
2
0%
0
30%
3
20%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Konyaspor
9%
1
9%
1
27%
3
18%
2
0%
0
36%
4
14
18
5
Gole w 1. Połowie6
9
Gole w 2 Połowie12
4
Tracili pierwszy punkt4
2
Nie traciłi2
Alanyaspor
14%
2
14%
2
29%
4
21%
3
14%
2
29%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Konyaspor
17%
3
22%
4
6%
1
33%
6
22%
4
39%
7
Średnia goli na mecz
2.9
Śr. minuta pierwszego gola
0'
Obie drużyny zdobyły punkty
6
Średni czas na gol
84'
Suma goli w meczu
Konyaspor
2.4
Cały mecz2.9
1
1. Połowa1.1
1.4
2. Połowa1.8
Indywidualna liczba goli
Powyżej
Poniżej
Powyżej
Poniżej
7
70%
3
30%
0.5
8
80%
2
20%
2
20%
8
80%
1.5
3
30%
7
70%
1
10%
9
90%
2.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
3.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Alanyaspor - Konyaspor Statystyki meczów
Alanyaspor
Konyaspor
44.6%
43.9%
Faule
147
153
Rzuty rożne
47
33
Spalone
19
13
Żółte kartki
21
31
Czerwone kartki
0
2
Wyniki meczów
1:0
2 razy20%
1:1
2 razy20%
2:1
2 razy20%
0:0
1 raz10%
2:3
1 raz10%
2:1
3 razy30%
0:1
2 razy20%
0:3
1 raz10%
1:0
1 raz10%
1:2
1 raz10%
3
3 razy30%
1
2 razy20%
5
1 raz10%
2
2 razy20%
4
1 raz10%
3 goli
1 gol
5 goli
2 goli
4 goli
3
5 razy50%
1
3 razy30%
5
1 raz10%
Statystyki innych drużyn H2H
Segunda Division
Colchagua
Brujas de Salamanca
1 wrz
22:00
Zobacz statystyki
CONCACAF Caribbean Cup
Defence Force
Club Sando
1 wrz
23:00
Zobacz statystyki
Puchar Macedonii
Fk Detonit Junior
KF Shkendija Haracine
2 wrz
15:00
Zobacz statystyki
Ligue 2
Mascara
Arbaa
4 wrz
12:00
Zobacz statystyki
First Liga
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
KS Warta Poznan
4 wrz
16:00
Zobacz statystyki
National League
Vlasim
FK Trinec
4 wrz
16:00
Zobacz statystyki