Vitesse vs De Graafschap Typy 4 grudnia 2025

    🔈Jak decyzje sędziowskie wpłyną na przebieg i wynik spotkania? Wszystkiego tego dowiemy się w ciągu 90 minut meczu między drużynami Vitesse Arnhem i De Graafschap. Konfrontacja turnieju Eerste Divisie jest zaplanowana na 19:20 w dniu 4 grudnia. Na dziś bukmacherzy ustalili następujące kursy na zwycięstwa: i .

    Head to Head

    Ostatni oficjalny mecz pomiędzy drużynami odbył się 16 lutego 2025 i zakończył się wynikiem 2:0. Oto porównawcza statystyka tego spotkania (gospodarze - Vitesse Arnhem):

    • procent posiadania piłki: 46% vs 54%;
    • rzutów rożnych: 3 vs 4;
    • fauli: 7 vs 12;
    • żółtych kartek: 1 vs 3;
    • strzałów celnych: 3 vs 3.

    📊 Statystyczny przegląd oficjalnych spotkań między drużynami Vitesse Arnhem i De Graafschap:

    • rozegrane 6 mecze;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 3, gości - 1, remisów - 2;
    • liczba goli - 15 kontra 8;
    • średnia suma w 1. połowie - 1.5, w 2. połowie - 2.33;
    • średnia suma goli w meczu - 3.83.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Vitesse - De Graafschap

    50%
    4 Zwycięstwa
    25%
    2 Remisów
    25%
    2 Zwycięstwa
    Liczba meczów
    8
    Śr. goli na mecz
    3.88
    Obie drużyny strzeliły gola
    75%
    2.5
    Średnia liczba goli
    1.38
    2
    Żółte kartki
    1.75
    Ostatnie mecze
    08.03.26
    Eerste Divisie
    De Graafschap
    De Graafschap
    Vitesse Arnhem
    Vitesse Arnhem
    3.03
    1.43
    3
    2
    11
    17
    1
    2
    1
    4
    0
    2
    1
    2
    3.03
    1.43
    3
    2
    11
    17
    1
    2
    04.12.25
    Eerste Divisie
    Vitesse Arnhem
    Vitesse Arnhem
    De Graafschap
    De Graafschap
    1.05
    2.47
    8
    9
    8
    18
    0
    3
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    1.05
    2.47
    8
    9
    8
    18
    0
    3
    16.02.25
    Eerste Divisie
    Vitesse Arnhem
    Vitesse Arnhem
    De Graafschap
    De Graafschap
    0.5
    0.87
    3
    4
    7
    12
    1
    3
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    0.5
    0.87
    3
    4
    7
    12
    1
    3
    29.09.24
    Eerste Divisie
    De Graafschap
    De Graafschap
    Vitesse Arnhem
    Vitesse Arnhem
    1
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    1
    3
    3
    1
    1
    0
    2
    1
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    1
    3
    29.10.19
    KNVB beker
    Vitesse
    Vitesse
    De Graafschap
    De Graafschap
    -
    -
    -
    -
    13
    9
    -
    -
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    -
    -
    13
    9
    -
    -
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Vitesse Arnhem Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz drużyna rozegrała 1 grudnia 2025 w ramach turnieju Eerste Divisie (gospodarze - Ajax Amsterdam, goście - Vitesse Arnhem). Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0.

    Statystyki meczu prezentują się następująco (Vitesse Arnhem vs Ajax Amsterdam):

    • procent posiadania piłki: 39% vs 61%;
    • rzuty rożne: 10 vs 1;
    • faule: 18 vs 13;
    • żółte kartki: 1 vs 2;
    • strzały celne: 9 vs 4.
    🏆W trakcie sezonu Eerste Divisie, drużyna Vitesse Arnhem wzięła udział w 16 meczach, uzyskując następujące wyniki:
    • 6 wygrane,
    • 6 porażki,
    • 4 remisy.

    📈Aktualnie Vitesse Arnhem zajmuje średnią pozycję w tabeli Eerste Divisie, z wynikiem 38% wygranych oraz 38% porażek.

    ⚽️W sezonie Vitesse Arnhem zdobyła łącznie 28 goli. W obronie, drużyna Vitesse Arnhem w sezonie puściła 28 bramek.

    Wyniki meczów: Vitesse Arnhem

    Ostatnie mecze
    02.11.26
    Eerste Divisie
    Ajax Amsterdam
    Ajax Amsterdam
    Vitesse Arnhem
    Vitesse Arnhem
    0.87
    1.12
    4
    3
    20
    8
    3
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    0.87
    1.12
    4
    3
    20
    8
    3
    1
    R
    28.10.26
    knvb cup
    Venlo
    Venlo
    1
    Vitesse Arnhem
    Vitesse Arnhem
    1
    -
    -
    8
    4
    16
    14
    4
    5
    0
    2
    0
    2
    0
    0
    -
    -
    8
    4
    16
    14
    4
    5
    Z
    23.10.26
    Eerste Divisie
    Vitesse Arnhem
    Vitesse Arnhem
    Emmen
    Emmen
    1.37
    2.69
    9
    7
    8
    15
    0
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    1.37
    2.69
    9
    7
    8
    15
    0
    2
    P
    16.10.26
    Eerste Divisie
    Eindhoven
    Eindhoven
    Vitesse Arnhem
    Vitesse Arnhem
    0.86
    0.32
    2
    5
    19
    20
    4
    3
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    0.86
    0.32
    2
    5
    19
    20
    4
    3
    Z
    09.10.26
    Eerste Divisie
    Volendam
    Volendam
    Vitesse Arnhem
    Vitesse Arnhem
    1.79
    1.34
    3
    8
    13
    13
    2
    3
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    1.79
    1.34
    3
    8
    13
    13
    2
    3
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    De Graafschap Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz goście rozegrali 30 listopada 2025 w ramach turnieju Eerste Divisie (gospodarze - De Graafschap, goście - Eindhoven). Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0.

    Statystyki meczu przedstawiają się następująco (De Graafschap vs Eindhoven):

    • procent posiadania piłki: 51% vs 49%;
    • rzuty rożne: 6 vs 14;
    • faule: 7 vs 8;
    • żółte kartki: 2 vs 1;
    • strzały celne: 6 vs 9.
    🏆W trakcie sezonu Eerste Divisie, drużyna De Graafschap wzięła udział w 17 meczach, uzyskując następujące wyniki:
    • 8 wygrane,
    • 5 porażki,
    • 4 remisy.

    📈Aktualnie De Graafschap zajmuje średnią pozycję w tabeli Eerste Divisie, z wynikiem 47% wygranych oraz 29% porażek.

    ⚽W sezonie De Graafschap zdobyła łącznie 32 goli. W obronie w sezonie puściła 25 bramek.

    Wyniki meczów: De Graafschap

    Ostatnie mecze
    30.10.26
    Eerste Divisie
    Volendam
    Volendam
    De Graafschap
    De Graafschap
    1.81
    1.62
    6
    8
    14
    13
    1
    0
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    1.81
    1.62
    6
    8
    14
    13
    1
    0
    Z
    27.10.26
    knvb cup
    Roda Kerkrade
    Roda Kerkrade
    De Graafschap
    De Graafschap
    -
    -
    8
    4
    12
    20
    0
    5
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    8
    4
    12
    20
    0
    5
    P
    23.10.26
    Eerste Divisie
    De Graafschap
    De Graafschap
    RKC Waalwijk
    RKC Waalwijk
    1.13
    1.98
    5
    8
    13
    15
    0
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    1.13
    1.98
    5
    8
    13
    15
    0
    1
    R
    19.10.26
    Eerste Divisie
    Ajax Amsterdam
    Ajax Amsterdam
    De Graafschap
    De Graafschap
    1.95
    1.05
    5
    5
    17
    10
    2
    1
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    1.95
    1.05
    5
    5
    17
    10
    2
    1
    P
    09.10.26
    Eerste Divisie
    De Graafschap
    De Graafschap
    Jong Utrecht
    Jong Utrecht
    1.26
    1.94
    6
    5
    10
    20
    2
    1
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    1.26
    1.94
    6
    5
    10
    20
    2
    1
    Z
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Typ na wynik meczu

    H2H:

    • liczba spotkań - 6;
    • zwycięstwa gospodarzy - 3, zwycięstwa gości - 1, remisy - 2.

    Statystyki: Vitesse Arnhem vs De Graafschap

    • rozegranych meczów w turnieju: 16 vs 17;
    • zwycięstw: 6 vs 8;
    • procent zwycięstw: 38% vs 47%;
    • porażek: 6 vs 5;
    • remisów: 4 vs 4.

    Ostatnie 10 meczów:

    • zwycięstw: 3 vs 5;
    • porażek: 4 vs 3;
    • remisów: 3 vs 2.
    👉Prognoza: Vitesse Arnhem Handicap (+1) (kursy: 1.25)

    Typ na liczbę goli

    H2H

    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają punkty- 2.5, goście - 1.33;
    • średni Powyżej/Poniżej goli w H2H - 3.83;
    • obie drużyny strzelały: ogółem - 4; na boisku drużyny gospodarzy - 1.

    Statystyki: Vitesse Arnhem kontra De Graafschap

    • średni całkowity wynik w turnieju: 3.5 kontra 3.35;
    • średnia liczba strzelonych goli: 1.75 kontra 1.88;
    • średni całkowity wynik w 1. połowie: 0.69 kontra 1.06;
    • średni całkowity wynik w 2. połowie: 1.06 kontra 0.82;
    • Vitesse Arnhem: średni całkowity wynik w turnieju na własnym boisku 1.71;
    • De Graafschap: średni całkowity wynik na wyjeździe w turnieju - 1.75;
    • ostatnie 10 meczów (średni całkowity wynik): 1.7 (w domu - 1.67) kontra 2.1 (na wyjeździe - 2).
    Trendy
    • Były Powyżej 2.5 strzelonych goli w 9 z ostatnich 10 meczów Vitesse Arnhem w domu (Eerste Divisie).
    • Były Powyżej 2.5 strzelonych goli w 6 z ostatnich 7 meczów De Graafschap.
    👉Prognoza: Total bramek Powyżej (2,5) (kursy: 1.43)

    Typ na rzuty rożne

    Vitesse Arnhem: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 4.5; na własnym boisku - 4.71;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 4.9; na własnym boisku - 4.

    De Graafschap: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 7.59, na wyjeździe - 6.5;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 7.1; na wyjeździe - 5.17.
    👉Prognoza: Rzuty rożne — Total Poniżej (11,5) (kursy: 1.54)

    Typ na obie drużyny strzelą gola

    H2H:

    • liczba spotkań - 6;
    • oba zespoły zdobyły bramki w sumie - 4 razy;
    • na boisku gospodarzy - 1 razy.

    Statystyki: Vitesse Arnhem kontra De Graafschap

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 16 vs 17 ;
    • liczba meczów w sezonie, w których oba zespoły zdobyły bramki (OC): 11 vs 13 ;
    • liczba OC dla zespołu Vitesse Arnhem na własnym boisku - 5 (71%) ;
    • liczba OC dla zespołu De Graafschap na wyjeździe - 6 (75%).

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba OC: 7 vs 8 ;
    • OC dla zespołu Vitesse Arnhem na własnym boisku - 2 (67%) ;
    • OC dla zespołu De Graafschap na wyjeździe - 5 (83%).
    Trendy
    • De Graafschap zdobył i stracił bramki w 7 z ostatnich 8 meczów.
    • De Graafschap zdobył i stracił bramki w 6 z ostatnich 7 meczów (Eerste Divisie).
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą gola: (Tak) (kursy: 1.35)

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • Były Powyżej 2.5 strzelonych goli w 9 z ostatnich 10 meczów Vitesse Arnhem w domu (Eerste Divisie).
    • Były Powyżej 2.5 strzelonych goli w 6 z ostatnich 7 meczów De Graafschap.

    Total bramek Powyżej (2,5)
    Everygame
    Postaw zakład-250
    Opublikowany: 02.12.2025, 19:24

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Vitesse Arnhem - De Graafschap

    Vitesse Arnhem zdobył bramkę:
    vitesse-arnhem-1w 9 z ostatnich 10 meczów w domu (Eerste Divisie).
    De Graafschap stracony gol:
    de-graafschap-1w 21 z ostatnich 22 meczów na wyjeździe.
    de-graafschap-1w 20 z ostatnich 21 meczów na wyjeździe (Eerste Divisie).
    de-graafschap-1w 18 z ostatnich 19 meczów.
    de-graafschap-1w 17 z ostatnich 18 meczów (Eerste Divisie).
    Vitesse Arnhem zdobędzie bramkę
    Everygame
    -556
    Były Poniżej 4.5 strzelonych goli:
    vitesse-arnhem-1w ostatnich 15 meczów Vitesse Arnhem w domu (Eerste Divisie).
    vitesse-arnhem-1w 11 z ostatnich 12 meczów Vitesse Arnhem.
    vitesse-arnhem-1w 10 z ostatnich 11 meczów Vitesse Arnhem (Eerste Divisie).
    w ostatnich 6 meczów Joey Kooij (w turnieju Eerste Divisie).
    Total bramek Poniżej (4,5)
    -333
    Vitesse Arnhem stracony gol:
    vitesse-arnhem-1w ostatnich 8 meczów.
    vitesse-arnhem-1w ostatnich 7 meczów (Eerste Divisie).
    De Graafschap zdobył bramkę:
    de-graafschap-1w 14 z ostatnich 15 meczów.
    de-graafschap-1w 13 z ostatnich 14 meczów (Eerste Divisie).
    de-graafschap-1w 7 z ostatnich 8 meczów na wyjeździe.
    De Graafschap zdobędzie bramkę
    Everygame
    -833
    Były Powyżej 2.5 strzelonych goli:
    vitesse-arnhem-1w 9 z ostatnich 10 meczów Vitesse Arnhem w domu (Eerste Divisie).
    de-graafschap-1w 6 z ostatnich 7 meczów De Graafschap.
    Total bramek Powyżej (2,5)
    Everygame
    -250
    Wyświetl więcej faktów

    Vitesse Arnhem - De Graafschap Pozycja w tabeli

    Eerste Divisie 25/26
    MZRPGPktForma
    3.
    Willem II Tilburg
    Willem II Tilburg
    382081059-4268
    4.
    De Graafschap
    De Graafschap
    381891174-5863
    5.
    Almere City
    Almere City
    381841678-6358
    14.
    Emmen
    Emmen
    381291758-7245
    15.
    Vitesse Arnhem
    Vitesse Arnhem
    3815111264-5544
    16.
    TOP Oss
    TOP Oss
    3811111654-6444

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    4 - Zwycięstwa
    2 - Remisów
    4 - Porażek
    Zwycięstwa - 4
    Remisów - 2
    Porażek - 4
    10 meczów
    Zdobyte - 11
    Stracone - 12
    -1
    -4
    12 - Zdobyte
    16 - Stracone
    4
    Zwycięstwa
    4
    2
    Remisów
    2
    4
    Porażek
    4
    Różnica bramek
    11
    Zdobyte
    12
    12
    Stracone
    16
    2.3
    Średnia suma goli w meczu
    2.8
    1.1
    Średnio gole zdobyte w meczu
    1.2
    1.2
    Średnio gole stracone na mecz
    1.6
    4
    Obie drużyny strzeliły gola
    7
    82'
    Minuty / strzelony gol
    75'
    Zobacz wszystkie statystyki