Barnet vs Accrington Statystyki H2H
Head-to-Head
Barnet
25 mecze
Accrington Stanley
7 Zwycięstwa
7 Remisów
11 Zwycięstwa
28%
28%
44%
1. Połowa
7 Zwycięstwa
13 Remisów
5 Zwycięstwa
28%
52%
20%
2. Połowa
8 Zwycięstwa
7 Remisów
10 Zwycięstwa
32%
28%
40%
17.02.18
EFL League TwoBarnet
Accrington Stanley
-
-
-
-
-
-
-
-
1
1
1
0
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
28.10.17
EFL League TwoAccrington Stanley
Barnet
-
-
-
-
-
-
-
-
4
1
1
0
3
1
-
-
-
-
-
-
-
-
Goli
Suma bramek
63
31
32
Total meczy
12
Powyżej - 48%
13
52% - Poniżej
Średnia goli na mecz
2.52
1.24
1.28
Średni czas na gol
35'
72'
70'
Barnet
4
0-15'
3
16-30'
6
31-45'
2
0-15'
4
16-30'
4
31-45'
HT
4
46-60'
4
61-75'
7
76-90'
8
46-60'
5
61-75'
4
76-90'
Accrington Stanley
Statystyki meczów
Żółte kartki
Razem: 75
3
39
36
Czerwone kartki
Razem: 11
0.44
6
5
Porównanie ostatnich wyników


BarnetAnglia
Accrington StanleyAnglia

Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy
Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy
Barnet - Accrington Stanley Ostatnie mecze
Mecze
22.08.26
EFL League TwoShrewsbury Town
Barnet
1.23
1.38
7
9
14
14
1
0
1
3
1
1
0
2
1.23
1.38
7
9
14
14
1
0
ZW
18.08.26
Football League TrophyBarnet
Arsenal U21
1.42
2.35
4
12
24
7
2
1
5
1
3
1
2
0
1.42
2.35
4
12
24
7
2
1
ZW
15.08.26
EFL League TwoBarnet
Salford City
1.71
1.32
6
5
20
12
2
3
3
1
2
0
1
1
1.71
1.32
6
5
20
12
2
3
ZW
09.08.26
Club Friendly GamesBarnet
Kuwait
-
-
-
-
-
-
-
-
2
3
2
1
0
2
-
-
-
-
-
-
-
-
P
08.08.26
EFL CupCambridge Utd
Barnet
1.99
2.5
5
4
14
10
2
2
2
1
0
0
2
1
1.99
2.5
5
4
14
10
2
2
P
01.08.26
Club Friendly GamesBarnet
Bromley
-
-
10
4
-
-
0
0
1
1
1
1
0
0
-
-
10
4
-
-
0
0
R
28.07.26
Club Friendly GamesBarnet
Milton Keynes Dons
-
-
6
6
-
-
0
1
0
0
0
0
0
0
-
-
6
6
-
-
0
1
R
Mecze
22.08.26
EFL League TwoExeter City
Accrington Stanley
2.15
0.85
9
1
13
12
3
2
2
0
2
0
0
0
2.15
0.85
9
1
13
12
3
2
P
15.08.26
EFL League TwoAccrington Stanley
Colchester United
1.82
0.83
9
4
20
10
1
0
2
2
2
1
0
1
1.82
0.83
9
4
20
10
1
0
R
08.08.26
EFL CupCrewe Alexandra
Accrington Stanley
1.74
1.6
1
6
15
13
0
3
2
1
1
0
1
1
1.74
1.6
1
6
15
13
0
3
P
01.08.26
Club Friendly GamesAccrington Stanley
Sheffield Wednesday
-
-
8
4
9
12
0
0
0
0
0
0
0
0
-
-
8
4
9
12
0
0
R
28.07.26
Club Friendly GamesAccrington Stanley
Bury
-
-
5
5
-
-
0
0
1
0
0
0
1
0
-
-
5
5
-
-
0
0
ZW
25.07.26
Club Friendly GamesChorley
Accrington Stanley
-
-
3
12
11
10
1
0
0
3
0
0
0
3
-
-
3
12
11
10
1
0
ZW
17.07.26
Club Friendly GamesAccrington Stanley
Bradford City
-
-
4
6
-
-
0
0
1
0
1
0
0
0
-
-
4
6
-
-
0
0
ZW
Wyniki meczów
6 Zwycięstwa
3 Remisów
1 Pokonuje
60%
30%
10%
1 połowa
2 połowa
50%
Zwycięstwa
40%
50%
Remisów
30%
0%
Pokonuje
30%
·10 meczów ·Accrington Stanley
1 Zwycięstwa
4 Remisów
5 Porażek
10%
40%
50%
1 połowa
2 połowa
10%
Zwycięstwa
30%
30%
Remisów
40%
60%
Pokonuje
30%
Wygrane bez strat
0
Porażki bez punktów
2
Wygrane comebacki
0
Powracające porażki
1
Statystyka goli
28
16
16
Gole w 1. Połowie8
12
Gole w 2 Połowie8
10
Zdobywali pierwszy punkt4
0
Nie zdobyła punktów2
Barnet
21%
6
18%
5
18%
5
11%
3
11%
3
21%
6
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Accrington Stanley
19%
3
13%
2
19%
3
25%
4
19%
3
6%
1
15
23
6
Gole w 1. Połowie14
9
Gole w 2 Połowie9
0
Tracili pierwszy punkt6
0
Nie traciłi0
Barnet
20%
3
13%
2
40%
6
33%
5
27%
4
47%
7
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Accrington Stanley
30%
7
22%
5
22%
5
17%
4
17%
4
17%
4
Średnia goli na mecz
3.9
Śr. minuta pierwszego gola
0'
Obie drużyny zdobyły punkty
10
Średni czas na gol
56'
Suma goli w meczu
Accrington Stanley
4.3
Cały mecz3.9
2.2
1. Połowa2.2
2.1
2. Połowa1.7
Indywidualna liczba goli
Powyżej
Poniżej
Powyżej
Poniżej
10
100%
0
0
0.5
8
80%
2
20%
8
80%
2
20%
1.5
6
60%
4
40%
5
50%
5
50%
2.5
2
20%
8
80%
2
20%
8
80%
3.5
0
0%
10
100%
2
20%
8
80%
4.5
0
0%
10
100%
Barnet - Accrington Stanley Statystyki meczów
Barnet
Accrington Stanley
50.6%
48%
Faule
135
130
Rzuty rożne
66
36
Spalone
15
24
Żółte kartki
19
21
Czerwone kartki
0
0
Wyniki meczów
1:2
2 razy20%
1:1
1 raz10%
1:3
1 raz10%
2:1
1 raz10%
2:2
1 raz10%
2:2
3 razy30%
2:1
2 razy20%
3:2
2 razy20%
2:0
1 raz10%
3:0
1 raz10%
3
3 razy30%
4
3 razy30%
6
2 razy20%
2
1 raz10%
3 goli
4 goli
6 goli
2 goli
5 goli
3
3 razy30%
4
3 razy30%
6
1 raz10%
2
1 raz10%
5
2 razy20%
Statystyki innych drużyn H2H
Nadeshiko League 2
SEISA OSA Rheia (w)
Veertien Mie (w)
6 wrz
08:00
Zobacz statystyki
Campeonato de Portugal
Gd Luzense
Vitoria FC Setubal
6 wrz
11:00
Zobacz statystyki
2. Bundesliga, Kobiety
Eintracht Frankfurt II (K)
Carl Zeiss Jena (K)
6 wrz
12:00
Zobacz statystyki
Welsh Women's Premier League
Cardiff Metropolitan (W)
The New Saints Lfc (K)
6 wrz
13:00
Zobacz statystyki
Second Division
Ullensaker/Kisa 2
Levanger
6 wrz
13:00
Zobacz statystyki
Serie C
Delfino Pescara 1936
Ravenna
6 wrz
16:00
Zobacz statystyki