Cd Recoleta vs Guarani Typy 4 sierpnia 2025

    🔈Jak decyzje sędziowskie wpłyną na przebieg i wynik spotkania? Wszystkiego tego dowiemy się w ciągu 90 minut meczu między drużynami Cd Recoleta i Guarani. Konfrontacja turnieju Primera Division, Apertura jest zaplanowana na 21:30 w dniu 4 sierpnia. Na dziś bukmacherzy ustalili następujące kursy na zwycięstwa: i .

    Head to Head

    Ostatni oficjalny mecz pomiędzy drużynami odbył się 02 maja 2025 i zakończył się wynikiem 0:3. Oto porównawcza statystyka tego spotkania (gospodarze - Cd Recoleta):

    • procent posiadania piłki: 50% vs 50%;
    • rzutów rożnych: 12 vs 3;
    • fauli: 7 vs 8;
    • żółtych kartek: 1 vs 1;
    • strzałów celnych: 4 vs 7.

    📊 Statystyczny przegląd oficjalnych spotkań między drużynami Cd Recoleta i Guarani:

    • rozegrane 4 mecze;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 1, gości - 3, remisów - 0;
    • liczba goli - 4 kontra 9;
    • średnia suma w 1. połowie - 1.5, w 2. połowie - 1.75;
    • średnia suma goli w meczu - 3.25.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Cd Recoleta - Guarani

    25%
    2 Zwycięstwa
    0%
    0 Remisów
    75%
    6 Zwycięstwa
    Razem gier
    8
    Suma bramek
    3.5
    Obie drużyny zdobyły punkty
    75%
    1.25
    Średnia liczba goli
    2.25
    1.75
    Żółte kartki
    1.63
    Ostatnie mecze
    23.05.26
    Primera Division
    Cd Recoleta
    Cd Recoleta
    Guarani
    Guarani
    -
    -
    1
    8
    24
    12
    3
    2
    2
    1
    2
    1
    0
    0
    -
    -
    1
    8
    24
    12
    3
    2
    18.03.26
    Primera Division
    Guarani
    Guarani
    Cd Recoleta
    Cd Recoleta
    -
    -
    8
    2
    4
    6
    2
    0
    3
    1
    0
    1
    3
    0
    -
    -
    8
    2
    4
    6
    2
    0
    18.10.25
    Primera Division
    Guarani
    Guarani
    Cd Recoleta
    Cd Recoleta
    1
    -
    -
    4
    2
    16
    10
    2
    3
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    -
    -
    4
    2
    16
    10
    2
    3
    04.08.25
    Primera Division
    Cd Recoleta
    Cd Recoleta
    1
    Guarani
    Guarani
    -
    -
    3
    5
    16
    13
    4
    3
    2
    3
    1
    2
    1
    1
    -
    -
    3
    5
    16
    13
    4
    3
    02.05.25
    Primera Division
    Cd Recoleta
    Cd Recoleta
    Guarani
    Guarani
    0.09
    0.22
    12
    3
    7
    8
    1
    1
    0
    3
    0
    1
    0
    2
    0.09
    0.22
    12
    3
    7
    8
    1
    1
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Cd Recoleta Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz drużyna rozegrała 30 lipca 2025 w ramach turnieju Primera Division, Apertura (gospodarze - Olimpia Asuncion, goście - Cd Recoleta). Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0.

    Statystyki meczu prezentują się następująco (Cd Recoleta vs Olimpia Asuncion):

    • procent posiadania piłki: 50% vs 50%;
    • rzuty rożne: 2 vs 8;
    • faule: 14 vs 12;
    • żółte kartki: 2 vs 2;
    • strzały celne: 1 vs 4.

    📊Jednakże, aby zrozumieć cały obraz, ocenmy wyniki z ostatnich dziesięciu meczów. W tym okresie dzisiejsza drużyna gospodarzy zadowoliła swoich fanów 3 zwycięstwami, zadowoliła się remisem w 3 meczach i przegrała 4 razy.

    ⚽Jeśli chodzi o gole w podobnym okresie 10 meczów, średnia liczba strzelonych goli wynosi 1.3, średnia liczba goli w ostatnich 10 występach u siebie to 1.6, a średnia liczba straconych goli to 1.5.

    Wyniki meczów: Cd Recoleta

    Ostatnie mecze
    03.09.26
    Primera Division
    Cd Recoleta
    Cd Recoleta
    Cerro Porteno
    Cerro Porteno
    -
    -
    6
    3
    12
    9
    2
    0
    1
    3
    0
    3
    1
    0
    -
    -
    6
    3
    12
    9
    2
    0
    P
    29.08.26
    Primera Division
    Cd Recoleta
    Cd Recoleta
    Olimpia Asuncion
    Olimpia Asuncion
    -
    -
    4
    6
    -
    -
    1
    2
    1
    2
    0
    2
    1
    0
    -
    -
    4
    6
    -
    -
    1
    2
    P
    26.08.26
    Copa Paraguay
    Deportivo Santani
    Deportivo Santani
    Cd Recoleta
    Cd Recoleta
    -
    -
    3
    3
    10
    14
    1
    1
    0
    2
    0
    2
    0
    0
    -
    -
    3
    3
    10
    14
    1
    1
    ZW
    22.08.26
    Primera Division
    Sportivo Ameliano
    Sportivo Ameliano
    Cd Recoleta
    Cd Recoleta
    1
    -
    -
    4
    3
    7
    12
    1
    2
    3
    1
    1
    1
    2
    0
    -
    -
    4
    3
    7
    12
    1
    2
    P
    18.08.26
    sudamericana
    Cd Recoleta
    Cd Recoleta
    Boca Juniors
    Boca Juniors
    0.96
    2.79
    8
    5
    14
    3
    2
    0
    0
    4
    0
    2
    0
    2
    0.96
    2.79
    8
    5
    14
    3
    2
    0
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Guarani Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz goście rozegrali 31 lipca 2025 w ramach turnieju Primera Division, Apertura (gospodarze - Guarani, goście - Sportivo Ameliano). Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:1.

    Statystyki meczu przedstawiają się następująco (Guarani vs Sportivo Ameliano):

    • procent posiadania piłki: 50% vs 50%;
    • rzuty rożne: 4 vs 2;
    • faule: 20 vs 18;
    • żółte kartki: 3 vs 1;
    • strzały celne: 5 vs 1.

    📊Najpierw spójrzmy na statystyki drużyny na podstawie ostatnich 10 meczów w kalendarzu. W tym czasie drużyna Guarani obdarowała swoich fanów 5 zwycięstwami, zremisowała 1 razy i zakończyła 4 gry porażką.

    ⚽Ogólnie rzecz biorąc, wskaźniki mówią same za siebie, ale oczywiście ocenimy również skuteczność w tym czasie. Dane są następujące:
    • łączna liczba goli - 13;
    • średnia liczba zdobytych goli - 1.3;
    • średnia liczba straconych goli - 1.7.

    Wyniki meczów: Guarani

    Ostatnie mecze
    02.09.26
    Primera Division
    Olimpia Asuncion
    Olimpia Asuncion
    Guarani
    Guarani
    -
    -
    7
    3
    14
    13
    3
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    -
    -
    7
    3
    14
    13
    3
    2
    R
    30.08.26
    Primera Division
    Guarani
    Guarani
    Sportivo Ameliano
    Sportivo Ameliano
    -
    -
    9
    5
    11
    11
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    -
    -
    9
    5
    11
    11
    1
    2
    R
    25.08.26
    Primera Division
    2 de Mayo
    2 de Mayo
    Guarani
    Guarani
    -
    -
    5
    7
    12
    10
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    5
    7
    12
    10
    1
    0
    R
    15.08.26
    Primera Division
    Guarani
    Guarani
    Rubio Nu
    Rubio Nu
    -
    -
    3
    4
    7
    9
    2
    1
    2
    3
    0
    1
    2
    2
    -
    -
    3
    4
    7
    9
    2
    1
    P
    12.08.26
    Copa Paraguay
    Sportivo Iteno
    Sportivo Iteno
    Guarani
    Guarani
    -
    -
    3
    2
    11
    7
    4
    1
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    -
    -
    3
    2
    11
    7
    4
    1
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • liczba spotkań - 4;
    • zwycięstwa gospodarzy - 1, zwycięstwa gości - 3, remisy - 0.
    👉Prognoza: Guarani nie przegra (kursy: 1.36)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H

    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają punkty- 1, goście - 2.25;
    • średni Powyżej/Poniżej goli w H2H - 3.25;
    • obie drużyny strzelały: ogółem - 2; na boisku drużyny gospodarzy - 1.

    Statystyki: Cd Recoleta kontra Guarani

    • średni całkowity wynik w turnieju: 2.96 kontra 2.3;
    • średnia liczba strzelonych goli: 1.41 kontra 1.3;
    • średni całkowity wynik w 1. połowie: 0.52 kontra 0.67;
    • średni całkowity wynik w 2. połowie: 0.89 kontra 0.63;
    • Cd Recoleta: średni całkowity wynik w turnieju na własnym boisku 1.14;
    • Guarani: średni całkowity wynik na wyjeździe w turnieju - 1.31;
    • ostatnie 10 meczów (średni całkowity wynik): 1.3 (w domu - 1.6) kontra 1.3 (na wyjeździe - 0.5).
    👉Prognoza: Cd Recoleta zdobędzie bramkę (kursy: 1.41)

    Prognoza na rzuty rożne

    Cd Recoleta: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 4.44; na własnym boisku - 4.43;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 4.7; na własnym boisku - 5.6.

    Guarani: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 3.56, na wyjeździe - 3;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 5; na wyjeździe - 3.5.
    👉Prognoza: Rzuty rożne — Guarani Total poniżej (4,5) (kursy: 1.57)

    Prognoza, że obaj zdobędą punkty

    H2H:

    • liczba spotkań - 4;
    • oba zespoły zdobyły bramki w sumie - 2 razy;
    • na boisku gospodarzy - 1 razy.
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą (Tak) (kursy: 1.83)

    Obie drużyny strzelą (Tak)
    Opublikowany: 02.08.2025, 22:24

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Cd Recoleta - Guarani

    Były Powyżej 1.5 strzelonych goli:
    w ostatnich 6 meczów Mario Alberto Diaz De Vivar (w turnieju Primera Division).
    Total bramek Powyżej (1,5)
    Everygame
    -278

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    3 - Zwycięstwa
    0 - Remisów
    7 - Porażek
    Zwycięstwa - 2
    Remisów - 4
    Porażek - 4
    10 meczów
    Zdobyte - 14
    Stracone - 24
    -10
    -2
    10 - Zdobyte
    12 - Stracone
    3
    Zwycięstwa
    2
    0
    Remisów
    4
    7
    Porażek
    4
    Różnica w piłce
    14
    Zdobyte
    10
    24
    Stracone
    12
    3.8
    Średnia suma goli w meczu
    2.2
    1.4
    Średnio gole zdobyte w meczu
    1
    2.4
    Średnio gole stracone na mecz
    1.2
    8
    Obie drużyny zdobyły punkty
    7
    64'
    Minuty / strzelony gol
    90'
    Zobacz wszystkie statystyki