Spvg Porz vs Hennef Statystyki H2H

Head-to-Head

Spvg Porz
Spvg Porz
6 mecze
Hennef 05
Hennef 05
2 Zwycięstwa
0 Remisów
4 Zwycięstwa
33%
67%
17.05.26
Oberliga
Spvg Porz
Spvg Porz
Hennef 05
Hennef 05
-
-
-
-
-
-
-
-
1
5
1
3
0
2
-
-
-
-
-
-
-
-
16.11.25
Oberliga
Hennef 05
Hennef 05
Spvg Porz
Spvg Porz
-
-
-
-
-
-
-
-
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
04.05.25
Oberliga
Spvg Porz
Spvg Porz
Hennef 05
Hennef 05
-
-
-
-
-
-
-
-
5
1
1
0
4
1
-
-
-
-
-
-
-
-
20.10.24
Oberliga
Hennef 05
Hennef 05
Spvg Porz
Spvg Porz
-
-
-
-
-
-
-
-
1
4
0
2
1
2
-
-
-
-
-
-
-
-
17.03.24
Oberliga
Spvg Porz
Spvg Porz
Hennef 05
Hennef 05
-
-
-
-
-
-
-
-
1
2
-
-
-
-
-
-
-
-

Goli

Suma bramek
27
StatisticsChartSlim-left
12
StatisticsChartSlim-left
15
Total meczy
5
Powyżej - 83%
1
17% - Poniżej
Średnia goli na mecz
4.5
StatisticsChartSlim-left
2
StatisticsChartSlim-left
2.5
Średni czas na gol
20'
StatisticsChartSlim-left
45'
StatisticsChartSlim-left
36'
Spvg Porz
0
0-15'
0
16-30'
1
31-45'
0
0-15'
1
16-30'
3
31-45'
HT
0
46-60'
0
61-75'
0
76-90'
2
46-60'
0
61-75'
1
76-90'
Hennef 05

Statystyki meczów

Żółte kartki
Razem: 0
0
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
0
Czerwone kartki
Razem: 0
0
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
0

Porównanie ostatnich wyników

Spvg PorzNiemcy
Hennef 05Niemcy
Wszystkie turniejeOstatnie mecze (10)
Wszystkie turniejeOstatnie mecze (10)

Spvg Porz - Hennef 05 Ostatnie mecze

Spvg Porz
Spvg Porz
Mecze
11.10.26
Oberliga
Konishisdorf
Konishisdorf
Spvg Porz
Spvg Porz
-
-
-
-
-
-
-
-
2
1
1
1
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
P
04.10.26
Oberliga
Spvg Porz
Spvg Porz
Wegberg Beeck
Wegberg Beeck
-
-
-
-
-
-
-
-
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
P
27.09.26
Oberliga
Eintracht Hohkeppel
Eintracht Hohkeppel
Spvg Porz
Spvg Porz
-
-
-
-
-
-
-
-
4
1
1
1
3
0
-
-
-
-
-
-
-
-
P
20.09.26
Oberliga
Spvg Porz
Spvg Porz
KSV Bornem
KSV Bornem
-
-
-
-
-
-
-
-
2
0
0
0
2
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Z
13.09.26
Oberliga
Hurth
Hurth
Spvg Porz
Spvg Porz
-
-
-
-
-
-
-
-
2
0
2
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
P
06.09.26
Oberliga
Spvg Porz
Spvg Porz
VfL Vichttal
VfL Vichttal
-
-
-
-
-
-
-
-
2
2
2
1
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
R
30.08.26
Oberliga
Borussia Lindenthal-Hohenlind
Borussia Lindenthal-Hohenlind
Spvg Porz
Spvg Porz
-
-
-
-
-
-
-
-
2
2
1
0
1
2
-
-
-
-
-
-
-
-
R
07.06.26
Oberliga
Bergisch Gladbach
Bergisch Gladbach
Spvg Porz
Spvg Porz
-
-
-
-
-
-
-
-
10
0
3
0
7
0
-
-
-
-
-
-
-
-
P
31.05.26
Oberliga
Spvg Porz
Spvg Porz
SPVG Frechen 20
SPVG Frechen 20
-
-
-
-
-
-
-
-
1
4
1
3
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
P
22.05.26
Oberliga
Merten
Merten
Spvg Porz
Spvg Porz
-
-
-
-
-
-
-
-
8
3
3
1
5
2
-
-
-
-
-
-
-
-
P
Pokaż wszystko
Hennef 05
Hennef 05
Mecze
11.10.26
Oberliga
Hennef 05
Hennef 05
FC Duren
FC Duren
-
-
-
-
-
-
-
-
1
3
1
0
0
3
-
-
-
-
-
-
-
-
P
04.10.26
Oberliga
Hennef 05
Hennef 05
Fortuna Koln II
Fortuna Koln II
-
-
-
-
-
-
-
-
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
P
27.09.26
Oberliga
Konishisdorf
Konishisdorf
Hennef 05
Hennef 05
-
-
-
-
-
-
-
-
1
4
1
1
0
3
-
-
-
-
-
-
-
-
Z
20.09.26
Oberliga
Hennef 05
Hennef 05
Wegberg Beeck
Wegberg Beeck
-
-
-
-
-
-
0
0
0
3
0
2
0
1
-
-
-
-
-
-
0
0
P
13.09.26
Oberliga
Eintracht Hohkeppel
Eintracht Hohkeppel
Hennef 05
Hennef 05
-
-
-
-
-
-
-
-
3
0
0
0
3
0
-
-
-
-
-
-
-
-
P
06.09.26
Oberliga
Hennef 05
Hennef 05
KSV Bornem
KSV Bornem
-
-
-
-
-
-
-
-
2
1
2
0
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
Z
30.08.26
Oberliga
Hurth
Hurth
Hennef 05
Hennef 05
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
R
02.08.26
Club Friendly Games
Hennef 05
Hennef 05
Siegburger SV 04
Siegburger SV 04
-
-
-
-
-
-
-
-
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
P
07.06.26
Oberliga
Hennef 05
Hennef 05
KSV Bornem
KSV Bornem
-
-
-
-
-
-
-
-
1
3
0
1
1
2
-
-
-
-
-
-
-
-
P
31.05.26
Oberliga
Siegburger SV 04
Siegburger SV 04
Hennef 05
Hennef 05
-
-
-
-
-
-
-
-
3
0
2
0
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
P
Pokaż wszystko

Wyniki meczów

Spvg PorzSpvg Porz· 10 meczów
1 Zwycięstwa
2 Remisów
7 Porażki
10%
20%
70%
1 połowa
2 połowa
10%
Zwycięstwa
20%
40%
Remisów
10%
50%
Porażki
70%
·10 meczów ·Hennef 05Hennef 05
3 Zwycięstwa
1 Remis
6 Porażek
30%
10%
60%
1 połowa
2 połowa
30%
Zwycięstwa
20%
40%
Remisów
10%
30%
Porażki
70%
Zwycięstwa bez straty gola
1
0
Porażki bez zdobytej bramki
3
4
Zwycięstwa po odrobieniu strat
0
1
Powracające porażki
0
1

Statystyka goli

12
Zdobyte
12
Zdobyte
6
Gole w 1. Połowie
6
6
Gole w 2 Połowie
6
-
Zdobywali pierwszy punkt
-
3
Bez gola
5
Spvg Porz
0%
0
33%
4
8%
1
8%
1
17%
2
25%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Hennef 05
0%
0
8%
1
8%
1
8%
1
0%
0
25%
3
35
Stracone
19
Stracone
15
Gole w 1. Połowie
6
20
Gole w 2 Połowie
13
-
Tracili pierwszy punkt
-
1
Nie traciłi
1
Spvg Porz
14%
5
20%
7
11%
4
20%
7
14%
5
23%
8
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Hennef 05
11%
2
5%
1
11%
2
21%
4
11%
2
21%
4
Średnia goli na mecz
4.7
3.1
Średnia minuta pierwszego gola
0'
6'
Obie drużyny strzeliły gola
5
6
Średni czas na gol
75'
75'

Suma goli w meczu

Spvg PorzSpvg Porz
Średnia liczba goli
Hennef 05Hennef 05
4.7
Cały mecz
3.1
2.1
1. Połowa
1.2
2.6
2. Połowa
1.9

Sumy drużyn

Powyżej
Poniżej
Powyżej
Poniżej
7
70%
MiddleLogo
3
30%
0.5
5
50%
MiddleLogo
5
50%
4
40%
MiddleLogo
6
60%
1.5
3
30%
MiddleLogo
7
70%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
2.5
2
20%
MiddleLogo
8
80%
0
0
MiddleLogo
10
100%
3.5
2
20%
MiddleLogo
8
80%
0
0
MiddleLogo
10
100%
4.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%

Spvg Porz - Hennef 05 Statystyki meczów

Żółte kartki
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
0
Czerwone kartki
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
0

Wyniki meczów

Spvg Porz
Dokładny wynik
Hennef 05
2:0
2 razy
20%
2:2
2 razy
20%
0:1
1 raz
10%
10:0
1 raz
10%
1:4
1 raz
10%
1:3
2 razy
20%
3:0
2 razy
20%
0:0
1 raz
10%
0:1
1 raz
10%
0:3
1 raz
10%
Spvg Porz
Dokładna suma goli
Hennef 05
3
1 raz
10%
4
2 razy
20%
5
2 razy
20%
1
1 raz
10%
2
2 razy
20%
3 goli
4 goli
5 goli
1 gol
2 goli
3
4 razy
40%
4
2 razy
20%
5
2 razy
20%
1
1 raz
10%