Hougang vs Geylang Typy 4 kwietnia 2026

    🔔Jak młodzi gracze poradzą sobie z presją tego meczu? Może dojść do rotacji w składach ze strony sztabu szkoleniowego, dlatego gra między drużynami Hougang United i Geylang Int. może różnić się od zwykłej. Spotkanie odbędzie się na stadionie Bishan Stadium w Bishan w ramach turnieju Premier League. Mecz zaplanowano na 11:30 4 kwietnia.

    Head to Head

    Ostatni oficjalny mecz pomiędzy drużynami odbył się 15 lutego 2026 i zakończył się wynikiem 1:2. Oto porównawcza statystyka tego spotkania (gospodarze - Geylang Int.):

    • procent posiadania piłki: 52% vs 48%;
    • rzutów rożnych: 3 vs 3;
    • fauli: 12 vs 18;
    • żółtych kartek: 1 vs 4;
    • strzałów celnych: 3 vs 5.

    📊 Statystyczny przegląd oficjalnych spotkań między drużynami Hougang United i Geylang Int.:

    • rozegrane 50 mecze;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 22, gości - 20, remisów - 8;
    • liczba goli - 89 kontra 77;
    • średnia suma w 1. połowie - 1.18, w 2. połowie - 2.14;
    • średnia suma goli w meczu - 3.32.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Hougang - Geylang

    43%
    22 Zwycięstwa
    16%
    8 Remisów
    41%
    21 Zwycięstwa
    Liczba meczów
    51
    Śr. goli na mecz
    3.27
    Obie drużyny strzeliły gola
    61%
    1.75
    Średnia liczba goli
    1.53
    1.22
    Żółte kartki
    0.9
    Ostatnie mecze
    04.04.26
    Premier League
    Hougang United
    Hougang United
    Geylang Int.
    Geylang Int.
    -
    -
    3
    7
    18
    5
    2
    1
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    3
    7
    18
    5
    2
    1
    15.02.26
    Premier League
    Geylang Int.
    Geylang Int.
    Hougang United
    Hougang United
    -
    -
    3
    3
    12
    18
    1
    4
    1
    2
    0
    0
    1
    2
    -
    -
    3
    3
    12
    18
    1
    4
    22.11.25
    Puchar Singapuru
    Hougang United
    Hougang United
    Geylang Int.
    Geylang Int.
    -
    -
    3
    8
    19
    10
    3
    1
    3
    0
    0
    0
    3
    0
    -
    -
    3
    8
    19
    10
    3
    1
    19.09.25
    Premier League
    Hougang United
    Hougang United
    2
    Geylang Int.
    Geylang Int.
    -
    -
    5
    1
    -
    -
    2
    2
    0
    2
    0
    2
    0
    0
    -
    -
    5
    1
    -
    -
    2
    2
    11.04.25
    Premier League
    Geylang Int.
    Geylang Int.
    Hougang United
    Hougang United
    -
    -
    6
    6
    0
    0
    2
    0
    4
    3
    2
    1
    2
    2
    -
    -
    6
    6
    0
    0
    2
    0
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Hougang United Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz drużyna rozegrała 14 marca 2026 w ramach turnieju Premier League (gospodarze - Young Lions, goście - Hougang United). Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:2.

    Statystyki meczu prezentują się następująco (Hougang United vs Young Lions):

    • procent posiadania piłki: 48% vs 52%;
    • rzuty rożne: 3 vs 3;
    • faule: 12 vs 14;
    • żółte kartki: 0 vs 2;
    • strzały celne: 5 vs 0.
    🏆W trakcie sezonu Premier League, drużyna Hougang United wzięła udział w 14 meczach, uzyskując następujące wyniki:
    • 6 wygrane,
    • 8 porażki,
    • 0 remisy.

    📈Aktualnie Hougang United zajmuje średnią pozycję w tabeli Premier League, z wynikiem 43% wygranych oraz 57% porażek.

    ⚽️W sezonie Hougang United zdobyła łącznie 19 goli. W obronie, drużyna Hougang United w sezonie puściła 25 bramek.

    Wyniki meczów: Hougang United

    Ostatnie mecze
    16.10.26
    Premier League
    Tanjong Pagar United
    Tanjong Pagar United
    Hougang United
    Hougang United
    -
    -
    1
    7
    8
    5
    1
    3
    2
    1
    0
    0
    2
    1
    -
    -
    1
    7
    8
    5
    1
    3
    P
    12.10.26
    Premier League
    Hougang United
    Hougang United
    2
    Balestier Khalsa
    Balestier Khalsa
    -
    -
    8
    4
    12
    7
    3
    2
    1
    2
    1
    2
    0
    0
    -
    -
    8
    4
    12
    7
    3
    2
    P
    18.09.26
    Premier League
    Albirex Niigata
    Albirex Niigata
    Hougang United
    Hougang United
    1
    -
    -
    4
    2
    10
    5
    2
    1
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    -
    -
    4
    2
    10
    5
    2
    1
    P
    12.09.26
    Premier League
    Hougang United
    Hougang United
    Lion City Sailors
    Lion City Sailors
    -
    -
    1
    10
    10
    10
    3
    1
    2
    2
    2
    1
    0
    1
    -
    -
    1
    10
    10
    10
    3
    1
    R
    18.05.26
    Premier League
    Tanjong Pagar United
    Tanjong Pagar United
    Hougang United
    Hougang United
    -
    -
    0
    12
    7
    14
    3
    4
    2
    1
    0
    0
    2
    1
    -
    -
    0
    12
    7
    14
    3
    4
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Geylang Int. Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz goście rozegrali 15 marca 2026 w ramach turnieju Premier League (gospodarze - Geylang Int., goście - Albirex Niigata). Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0.

    Statystyki meczu przedstawiają się następująco (Geylang Int. vs Albirex Niigata):

    • procent posiadania piłki: 50% vs 50%;
    • rzuty rożne: 0 vs 8;
    • faule: 9 vs 16;
    • żółte kartki: 3 vs 2;
    • strzały celne: 1 vs 1.
    🏆W trakcie sezonu Premier League, drużyna Geylang Int. wzięła udział w 14 meczach, uzyskując następujące wyniki:
    • 5 wygrane,
    • 7 porażki,
    • 2 remisy.

    📈Aktualnie Geylang Int. zajmuje średnią pozycję w tabeli Premier League, z wynikiem 36% wygranych oraz 50% porażek.

    ⚽W sezonie Geylang Int. zdobyła łącznie 16 goli. W obronie w sezonie puściła 25 bramek.

    Wyniki meczów: Geylang Int.

    Ostatnie mecze
    10.10.26
    Premier League
    Geylang Int.
    Geylang Int.
    Albirex Niigata
    Albirex Niigata
    -
    -
    8
    10
    8
    8
    0
    2
    3
    1
    1
    1
    2
    0
    -
    -
    8
    10
    8
    8
    0
    2
    Z
    19.09.26
    Premier League
    Young Lions
    Young Lions
    Geylang Int.
    Geylang Int.
    -
    -
    7
    0
    8
    4
    1
    1
    1
    5
    1
    3
    0
    2
    -
    -
    7
    0
    8
    4
    1
    1
    Z
    14.09.26
    Premier League
    Geylang Int.
    Geylang Int.
    Tanjong Pagar United
    Tanjong Pagar United
    2
    -
    -
    3
    5
    10
    13
    0
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    5
    10
    13
    0
    3
    Z
    15.08.26
    Club Friendly Games
    Geylang Int.
    Geylang Int.
    Eastern District
    Eastern District
    -
    -
    10
    4
    -
    -
    0
    3
    1
    3
    1
    1
    0
    2
    -
    -
    10
    4
    -
    -
    0
    3
    P
    12.08.26
    Club Friendly Games
    Svay Rieng
    Svay Rieng
    Geylang Int.
    Geylang Int.
    -
    -
    5
    3
    -
    -
    2
    0
    2
    1
    2
    0
    0
    1
    -
    -
    5
    3
    -
    -
    2
    0
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na 1. połowę

    Bezpośrednie spotkania:

    • liczba pojedynków - 50;
    • liczba zwycięstw w 1. połowie dla gospodarzy (u siebie) - 6; dla gości (na wyjeździe) - 11; liczba remisów - 9;
    • średnia liczba goli w 1. połowie: 1.18;
    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają 0.5, goście - 0.68.

    Statystyki 1. połowy: Hougang United (u siebie) vs Geylang Int. (na wyjeździe)

    • rozegranych meczów w turnieju: 7 vs 7;
    • zwycięstw: 3 (42.86%) vs 2 (28.57%);
    • porażek: 3 (42.86%) vs 2 (28.57%);
    • remisów: 1 (14.29%) vs 3 (42.86%);
    • średnia liczba strzelonych goli: 1.71 vs 1.86;
    • średnia liczba straconych goli: 1 vs 1.

    Ostatnie 10 meczów (ogólnie):

    • zwycięstw: 3 vs 2;
    • porażek: 4 vs 4;
    • remisów: 3 vs 4;
    • średnia liczba goli w 1. połowie: 1.4 (strzelone - 0.6, stracone - 0.8) vs 1.6 (strzelone - 0.7, stracone - 0.9).
    Trendy
    • Hougang United zdobył bramkę w pierwszej połowie w ostatnich 5 meczów w domu.
    👉Prognoza: 1. połowa, Hougang United zdobędzie bramkę (kursy: 1.66)

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • liczba spotkań - 50;
    • zwycięstwa gospodarzy - 22, zwycięstwa gości - 20, remisy - 8.

    Statystyki: Hougang United vs Geylang Int.

    • rozegranych meczów w turnieju: 14 vs 14;
    • zwycięstw: 6 vs 5;
    • procent zwycięstw: 43% vs 36%;
    • porażek: 8 vs 7;
    • remisów: 0 vs 2.

    Ostatnie 10 meczów:

    • zwycięstw: 5 vs 3;
    • porażek: 5 vs 6;
    • remisów: 0 vs 1.
    👉Prognoza: Geylang Int. nie przegra (kursy: 1.42)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H

    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają punkty- 1.78, goście - 1.54;
    • średni Powyżej/Poniżej goli w H2H - 3.32;
    • obie drużyny strzelały: ogółem - 31; na boisku drużyny gospodarzy - 15.

    Statystyki: Hougang United kontra Geylang Int.

    • średni całkowity wynik w turnieju: 3.14 kontra 2.93;
    • średnia liczba strzelonych goli: 1.36 kontra 1.14;
    • średni całkowity wynik w 1. połowie: 0.5 kontra 0.57;
    • średni całkowity wynik w 2. połowie: 0.86 kontra 0.57;
    • Hougang United: średni całkowity wynik w turnieju na własnym boisku 1.14;
    • Geylang Int.: średni całkowity wynik na wyjeździe w turnieju - 1.43;
    • ostatnie 10 meczów (średni całkowity wynik): 1.6 (w domu - 1.75) kontra 1.3 (na wyjeździe - 1.8).
    Trendy
    • Hougang United stracony gol w 14 z ostatnich 15 meczów w domu przeciwko Geylang Int..
    • Hougang United stracony gol w ostatnich 12 meczów w domu przeciwko Geylang Int. (Premier League).
    👉Prognoza: Geylang Int. zdobędzie bramkę

    Prognoza, że obaj zdobędą punkty

    H2H:

    • liczba spotkań - 50;
    • oba zespoły zdobyły bramki w sumie - 31 razy;
    • na boisku gospodarzy - 15 razy.

    Statystyki: Hougang United kontra Geylang Int.

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 14 vs 14 ;
    • liczba meczów w sezonie, w których oba zespoły zdobyły bramki (OC): 7 vs 7 ;
    • liczba OC dla zespołu Hougang United na własnym boisku - 3 (43%) ;
    • liczba OC dla zespołu Geylang Int. na wyjeździe - 3 (43%).

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba OC: 6 vs 6 ;
    • OC dla zespołu Hougang United na własnym boisku - 2 (50%) ;
    • OC dla zespołu Geylang Int. na wyjeździe - 3 (60%).
    Trendy
    • Hougang United zdobył i stracił bramki w 10 z ostatnich 11 meczów w domu przeciwko Geylang Int. (Premier League).
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą gola: (Tak) (kursy: 1.36)

    Prognoza dokładnego wyniku

    Statystyki najczęstszych wyników (obecny sezon):

    • najczęstszy wynik w turnieju: 0:2 (7/55, 12.7%);
    • Hougang United u siebie najczęściej kończy mecze wynikiem: 1:2 (2/7, 28.6%);
    • Geylang Int. na wyjeździe najczęściej gra: 1:3 (2/7, 28.6%).

    Na podstawie statystyk i rozkładu prawdopodobieństw algorytm prognozuje top 3 rezultaty:

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • Hougang United stracony gol w pierwszej połowie w 5 z ostatnich 6 meczów w domu przeciwko Geylang Int..
    • Hougang United stracony gol w pierwszej połowie w ostatnich 4 meczów w domu przeciwko Geylang Int. (Premier League).

    1. połowa, Geylang Int. zdobędzie bramkę
    Kurs-200
    Opublikowany: 03.04.2026, 12:24

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Hougang United - Geylang Int.

    Hougang United zdobył bramkę:
    hougang-united-fcgeylang-int-w 12 z ostatnich 13 meczów przeciwko Geylang.
    hougang-united-fcgeylang-int-w 10 z ostatnich 11 meczów przeciwko Geylang (Premier League).
    hougang-united-fcw 19 z ostatnich 21 meczów w domu (Premier League).
    hougang-united-fcw 13 z ostatnich 14 meczów.
    hougang-united-fcw 9 z ostatnich 10 meczów (Premier League).
    hougang-united-fcw ostatnich 7 meczów w domu.
    Geylang stracony gol:
    geylang-int-w 14 z ostatnich 15 meczów.
    geylang-int-w 10 z ostatnich 11 meczów (Premier League).
    geylang-int-w ostatnich 7 meczów na wyjeździe.
    Hougang United zdobędzie bramkę
    Everygame
    -714
    Hougang United stracony gol:
    hougang-united-fcgeylang-int-w 14 z ostatnich 15 meczów w domu przeciwko Geylang.
    hougang-united-fcgeylang-int-w ostatnich 12 meczów w domu przeciwko Geylang (Premier League).
    Geylang Int. zdobędzie bramkę
    Everygame
    -714
    Były Poniżej 4.5 strzelonych goli:
    hougang-united-fcw 6 z ostatnich 7 meczów Hougang United w domu (Premier League).
    geylang-int-w 13 z ostatnich 14 meczów Geylang (Premier League).
    geylang-int-w 8 z ostatnich 9 meczów Geylang.
    geylang-int-w 6 z ostatnich 7 meczów Geylang na wyjeździe (Premier League).
    Total bramek Poniżej (4,5)
    -333
    Były Powyżej 2.5 strzelonych goli:
    hougang-united-fcgeylang-int-w 10 z ostatnich 11 meczów Hougang United w domu przeciwko Geylang.
    hougang-united-fcgeylang-int-w 8 z ostatnich 9 meczów Hougang United w domu przeciwko Geylang (Premier League).
    geylang-int-w 6 z ostatnich 7 meczów Geylang na wyjeździe.
    Total bramek Powyżej (2,5)
    Everygame
    -278
    Wyświetl więcej faktów

    Hougang United - Geylang Int. Pozycja w tabeli

    Premier League 25/26
    MZRPGPktForma
    3.
    Albirex Niigata Singapore FC
    Albirex Niigata Singapore FC
    21152447-1947
    4.
    Balestier Khalsa FC
    Balestier Khalsa FC
    21112844-4635
    5.
    Hougang United
    Hougang United
    21801326-3824
    6.
    Geylang Int.
    Geylang Int.
    21731129-4224
    7.
    Tanjong Pagar United FC
    Tanjong Pagar United FC
    21211817-637
    8.
    Young Lions
    Young Lions
    21131712-606

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    2 - Zwycięstwa
    1 - Remis
    7 - Porażek
    Zwycięstwa - 5
    Remis - 1
    Porażek - 4
    10 meczów
    Zdobyte - 11
    Stracone - 21
    -10
    +3
    22 - Zdobyte
    19 - Stracone
    2
    Zwycięstwa
    5
    1
    Remis
    1
    7
    Porażek
    4
    Różnica bramek
    11
    Zdobyte
    22
    21
    Stracone
    19
    3.2
    Średnia suma goli w meczu
    4.1
    1.1
    Średnio gole zdobyte w meczu
    2.2
    2.1
    Średnio gole stracone na mecz
    1.9
    6
    Obie drużyny strzeliły gola
    7
    82'
    Minuty / strzelony gol
    41'
    Zobacz wszystkie statystyki