Melgar vs Cusco Typy 4 kwietnia 2026

    🔊 Spotkanie pomiędzy Melgarem a Cusco zapowiada się intrygująco, biorąc pod uwagę ostatnie wyniki obu drużyn. Melgar nie wygrywa od sześciu meczów z rzędu, co stawia ich pod presją w nadchodzącym spotkaniu. Cusco prezentuje bardziej stabilną formę, przeplatając zwycięstwa z porażkami. Kluczowym elementem jest styl gry gospodarzy - mają tendencję do ofensywnego futbolu, ale często pozostawiają obronę podatną na ataki.

    Head to Head

    Ostatni oficjalny mecz między drużynami odbył się 27 lipca 2025 i zakończył wynikiem 0:2. Przedstawiamy statystyki porównawcze tego spotkania (gospodarze - Melgar):

    • procent posiadania piłki: 47% vs 53%;
    • rzuty rożne: 7 vs 5;
    • faule: 14 vs 7;
    • żółte kartki: 3 vs 0;
    • strzały celne: 3 vs 8.

    📊 Statystyczne przegląd oficjalnych spotkań pomiędzy Melgarem a Cusco:

    • rozegrano 37 meczów;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 11, gości - 14, remisów - 12;
    • liczba goli - 39 do 43;
    • średnia liczba goli w pierwszej połowie - 0.95, w drugiej - 1.27;
    • średnia liczba goli na mecz - 2.22.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Melgar - Cusco

    29%
    11 Zwycięstwa
    32%
    12 Remisów
    39%
    15 Zwycięstwa
    Razem gier
    38
    Suma bramek
    2.26
    Obie drużyny zdobyły punkty
    47%
    1.05
    Średnia liczba goli
    1.21
    1.82
    Żółte kartki
    1.26
    Ostatnie mecze
    04.04.26
    Primera Division
    FBC Melgar
    FBC Melgar
    1
    Cusco
    Cusco
    -
    -
    5
    4
    9
    9
    1
    3
    1
    3
    1
    2
    0
    1
    -
    -
    5
    4
    9
    9
    1
    3
    27.07.25
    Primera Division
    FBC Melgar
    FBC Melgar
    Cusco
    Cusco
    0.85
    1.42
    7
    5
    14
    7
    3
    0
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    0.85
    1.42
    7
    5
    14
    7
    3
    0
    14.02.25
    Primera Division
    Cusco FC
    Cusco FC
    FBC Melgar
    FBC Melgar
    0.61
    0.97
    2
    4
    12
    13
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    0.61
    0.97
    2
    4
    12
    13
    0
    2
    14.07.24
    Primera Division
    Cusco
    Cusco
    FBC Melgar
    FBC Melgar
    -
    -
    3
    2
    8
    15
    1
    1
    0
    3
    0
    2
    0
    1
    -
    -
    3
    2
    8
    15
    1
    1
    27.01.24
    Primera Division
    FBC Melgar
    FBC Melgar
    Cusco
    Cusco
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    2
    2
    2
    3
    1
    2
    1
    1
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    2
    2
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    FBC Melgar Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz drużyna rozegrała w ramach La Liga (gospodarze - Tarma, goście - Melgar). Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

    Statystyki meczu prezentują się następująco (Melgar vs Tarma):

    • posiadanie piłki: 49% vs 51%;
    • rzuty rożne: 5 vs 3;
    • faule: 11 vs 16;
    • żółte kartki: 2 vs 2;
    • strzały celne: 2 vs 7.

    Melgar zajmuje siódme miejsce w tabeli, ale ostatnie wyniki budzą niepokój. Zespół nie wygrał już od sześciu meczów, co odzwierciedla jego obecne trudności. Forma z ostatnich pięciu spotkań pokazuje trzy porażki i dwa remisy. Średnia skuteczność Melgara wynosi 1,5 gola na mecz, jednak problemy z realizacją często przeszkadzają w osiągnięciu większego sukcesu. Obrona również pozostawia wiele do życzenia - przeciętnie tracą 1,25 gola na mecz. Przeciwnicy łatwo znajdują luki w defensywie zespołu, co utrudnia utrzymanie pozycji w górnej części tabeli.

    Wyniki meczów: FBC Melgar

    Ostatnie mecze
    01.09.26
    Primera Division
    Atletico Grau
    Atletico Grau
    FBC Melgar
    FBC Melgar
    -
    -
    0
    4
    11
    5
    1
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    0
    4
    11
    5
    1
    1
    P
    23.08.26
    Primera Division
    FBC Melgar
    FBC Melgar
    Alianza Lima
    Alianza Lima
    -
    -
    3
    2
    12
    8
    3
    1
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    3
    2
    12
    8
    3
    1
    R
    15.08.26
    Primera Division
    Los Chankas CYC
    Los Chankas CYC
    FBC Melgar
    FBC Melgar
    -
    -
    7
    3
    8
    11
    0
    1
    0
    3
    0
    2
    0
    1
    -
    -
    7
    3
    8
    11
    0
    1
    ZW
    09.08.26
    Primera Division
    FBC Melgar
    FBC Melgar
    1
    UTC de Cajamarca
    UTC de Cajamarca
    -
    -
    10
    4
    7
    16
    3
    4
    2
    4
    1
    1
    1
    3
    -
    -
    10
    4
    7
    16
    3
    4
    P
    02.08.26
    Primera Division
    Moquegua
    Moquegua
    FBC Melgar
    FBC Melgar
    -
    -
    3
    5
    10
    10
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    5
    10
    10
    2
    0
    R
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Cusco Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz obecni goście rozegrali w ramach Primera Division (gospodarze - Moquegua, goście - Cusco). Mecz zakończył się wynikiem 1:2.

    Statystyki spotkania (Cusco vs Moquegua):

    • procent posiadania piłki: 52% vs 48%;
    • rzuty rożne: 3 vs 4;
    • faule: 11 vs 10;
    • żółte kartki: 3 vs 2;
    • strzały celne: 7 vs 4.

    Kusko wykazuje bardziej stabilną formę w porównaniu do swojego rywala. W ostatnich pięciu meczach zespół odniósł trzy zwycięstwa i poniósł dwie porażki. Ich średnia skuteczność wynosi 1,13 gola na mecz, co świadczy o zdolności do efektywnych ataków. Obrona Kusko również prezentuje się solidnie, tracąc średnio 1 gola na mecz, co czyni ich trudnym celem dla ofensywnych formacji przeciwników. Pomimo pewnej niestabilności wyników, drużyna utrzymuje równowagę między atakiem a obroną, co pozwala im liczyć na pozytywny wynik nawet w trudnych spotkaniach.

    Wyniki meczów: Cusco

    Ostatnie mecze
    05.09.26
    Primera Division
    Cusco
    Cusco
    Moquegua
    Moquegua
    -
    -
    5
    2
    9
    6
    0
    2
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    5
    2
    9
    6
    0
    2
    ZW
    31.08.26
    Primera Division
    Cienciano
    Cienciano
    Cusco
    Cusco
    1
    -
    -
    6
    3
    14
    14
    1
    2
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    -
    -
    6
    3
    14
    14
    1
    2
    ZW
    23.08.26
    Primera Division
    Deportivo Garcilaso
    Deportivo Garcilaso
    Cusco
    Cusco
    2
    -
    -
    4
    8
    13
    13
    1
    2
    4
    1
    1
    0
    3
    1
    -
    -
    4
    8
    13
    13
    1
    2
    P
    14.08.26
    Primera Division
    Cusco
    Cusco
    Juan Pablo 2
    Juan Pablo 2
    -
    -
    8
    5
    12
    13
    1
    3
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    -
    -
    8
    5
    12
    13
    1
    3
    ZW
    07.08.26
    Primera Division
    Comerciantes Unidos
    Comerciantes Unidos
    1
    Cusco
    Cusco
    -
    -
    1
    1
    11
    13
    2
    2
    3
    1
    0
    1
    3
    0
    -
    -
    1
    1
    11
    13
    2
    2
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • liczba spotkań - 37;
    • zwycięstwa gospodarzy - 11, zwycięstwa gości - 14, remisy - 12.

    Statystyki: FBC Melgar vs Cusco

    • rozegranych meczów w turnieju: 8 vs 8;
    • zwycięstw: 3 vs 3;
    • procent zwycięstw: 38% vs 38%;
    • porażek: 3 vs 4;
    • remisów: 2 vs 1.

    Ostatnie 10 meczów:

    • zwycięstw: 3 vs 4;
    • porażek: 4 vs 5;
    • remisów: 3 vs 1.
    Trendy
    • Cusco Wygrywa z handicapem +1.5 w ostatnich 10 meczów na wyjeździe przeciwko FBC Melgar.
    • Cusco Wygrywa z handicapem +1.5 w 45 z ostatnich 46 meczów.
    • Cusco Wygrywa z handicapem +1.5 w 44 z ostatnich 45 meczów (Primera Division).
    • Cusco Wygrywa z handicapem +1.5 w ostatnich 23 meczów na wyjeździe.
    • Cusco Wygrywa z handicapem +1.5 w ostatnich 22 meczów na wyjeździe (Primera Division).
    👉Prognoza: Cusco Handicap (+1,5)(kursy: 1.36)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H

    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają punkty- 1.05, goście - 1.16;
    • średni Powyżej/Poniżej goli w H2H - 2.22;
    • obie drużyny strzelały: ogółem - 17; na boisku drużyny gospodarzy - 8.

    Statystyki: FBC Melgar kontra Cusco

    • średni całkowity wynik w turnieju: 2.75 kontra 2.25;
    • średnia liczba strzelonych goli: 1.5 kontra 1.13;
    • średni całkowity wynik w 1. połowie: 0.75 kontra 0.5;
    • średni całkowity wynik w 2. połowie: 0.75 kontra 0.63;
    • FBC Melgar: średni całkowity wynik w turnieju na własnym boisku 1.75;
    • Cusco: średni całkowity wynik na wyjeździe w turnieju - 0.75;
    • ostatnie 10 meczów (średni całkowity wynik): 1.5 (w domu - 1.75) kontra 1.1 (na wyjeździe - 0.6).
    Trendy
    • FBC Melgar stracony gol w 7 z ostatnich 8 meczów w domu przeciwko Cusco (Primera Division).
    • FBC Melgar stracony gol w ostatnich 6 meczów w domu przeciwko Cusco.
    👉Prognoza: Cusco zdobędzie bramkę(kursy: 1.55)

    Prognoza na rzuty rożne

    FBC Melgar: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 5.5; na własnym boisku - 5.75;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 5; na własnym boisku - 5.75.

    Cusco: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 3.63, na wyjeździe - 3.75;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 3.3; na wyjeździe - 3.2.
    Trendy
    • Były Poniżej 9.5 rzutów rożnych w ostatnich 5 meczów Cusco (Primera Division).
    👉Prognoza: Rzuty rożne — Total Poniżej (9,5)(kursy: 1.77)

    Prognoza, że obaj zdobędą punkty

    H2H:

    • liczba spotkań - 37;
    • oba zespoły zdobyły bramki w sumie - 17 razy;
    • na boisku gospodarzy - 8 razy.

    Statystyki: FBC Melgar kontra Cusco

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 8 vs 8 ;
    • liczba meczów w sezonie, w których oba zespoły zdobyły bramki (OC): 5 vs 5 ;
    • liczba OC dla zespołu FBC Melgar na własnym boisku - 1 (25%) ;
    • liczba OC dla zespołu Cusco na wyjeździe - 2 (50%).

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba OC: 7 vs 5 ;
    • OC dla zespołu FBC Melgar na własnym boisku - 1 (25%) ;
    • OC dla zespołu Cusco na wyjeździe - 2 (40%).
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą (Nie)(kursy: 1.95)

    Prognoza dokładnego wyniku

    Statystyki najczęstszych wyników (obecny sezon):

    • najczęstszy wynik w turnieju: 1:0 (12/72, 16.7%);
    • FBC Melgar u siebie najczęściej kończy mecze wynikiem: 0:0 , 1:2 , 2:0 , 4:0 (1/4, 25%);
    • Cusco na wyjeździe najczęściej gra: 1:0 (2/4, 50%).

    Na podstawie statystyk i rozkładu prawdopodobieństw algorytm prognozuje top 3 rezultaty:

    1:0 - 14.83% (kursy 6.4)
    2:0 - 10.6% (kursy 7.8)
    1:1 - 10.47% (kursy 7.05)

    👉Prognoza: Precyzyjny wynik (1:0)(kursy: 6.4)

    ⭐ Prognoza redakcji

    Uwzględniając ostatnie trendy i formę drużyn, można wywnioskować, że Melgar prawdopodobnie nie będzie zbyt skuteczny w nadchodzącym meczu. Trend wskazuje, że Melgar nie zdobywa więcej niż 1.5 gola w sześciu kolejnych meczach, co jest dodatkowo potwierdzone ich obecnymi trudnościami w ataku. Z kolei Cusco prezentuje bardziej stabilną grę i potrafi powstrzymać przeciwnika przed zdobywaniem wielu goli dzięki solidnej obronie. W związku z tym zakład na indywidualny wynik Melgara poniżej 1.5 wydaje się logiczny i uzasadniony.

    FBC Melgar Total bramek Poniżej (1,5)
    Opublikowany: 02.04.2026, 07:35

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: FBC Melgar - Cusco

    FBC Melgar nie wygrał:
    fbc-melgarw ostatnich 6 meczów.
    Cusco nie przegra
    -120
    FBC Melgar nie przegrał:
    fbc-melgarw 7 z ostatnich 8 meczów w domu (Primera Division).
    FBC Melgar nie przegra
    -370
    FBC Melgar zdobył mniej niż 2.5 bramek:
    fbc-melgarreal-garcilasow 20 z ostatnich 21 meczów przeciwko Cusco.
    fbc-melgarreal-garcilasow 19 z ostatnich 20 meczów przeciwko Cusco (Primera Division).
    fbc-melgarreal-garcilasow 18 z ostatnich 19 meczów w domu przeciwko Cusco.
    fbc-melgarreal-garcilasow 17 z ostatnich 18 meczów w domu przeciwko Cusco (Primera Division).
    fbc-melgarw 14 z ostatnich 15 meczów (Primera Division).
    fbc-melgarw 6 z ostatnich 7 meczów w domu (Primera Division).
    FBC Melgar Total bramek Poniżej (2,5)
    -455
    Były Poniżej 3.5 strzelonych goli:
    fbc-melgarw 6 z ostatnich 7 meczów FBC Melgar w domu (Primera Division).
    real-garcilasow 11 z ostatnich 12 meczów Cusco (Primera Division).
    real-garcilasow ostatnich 6 meczów Cusco na wyjeździe (Primera Division).
    Total bramek Poniżej (3,5)
    -385
    Wyświetl więcej faktów

    FBC Melgar - Cusco Pozycja w tabeli

    Apertura
    gZWRPRPPStan
    3.
    CS Cienciano
    CS Cienciano
    17103434-2233
    4.
    Universitario de Deportes
    Universitario de Deportes
    1785424-1529
    5.
    FBC Melgar
    FBC Melgar
    1784529-2028
    6.
    Cusco FC
    Cusco FC
    1783621-2427
    7.
    Deportivo Garcilaso
    Deportivo Garcilaso
    1775521-1826
    8.
    Alianza Atletico
    Alianza Atletico
    1756620-1821

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    4 - Zwycięstwa
    3 - Remisów
    3 - Porażek
    Zwycięstwa - 5
    Remisów - 0
    Porażek - 5
    10 meczów
    Zdobyte - 16
    Stracone - 12
    +4
    +3
    21 - Zdobyte
    18 - Stracone
    4
    Zwycięstwa
    5
    3
    Remisów
    0
    3
    Porażek
    5
    Różnica w piłce
    16
    Zdobyte
    21
    12
    Stracone
    18
    2.8
    Średnia suma goli w meczu
    3.9
    1.6
    Średnio gole zdobyte w meczu
    2.1
    1.2
    Średnio gole stracone na mecz
    1.8
    6
    Obie drużyny zdobyły punkty
    8
    56'
    Minuty / strzelony gol
    43'
    Zobacz wszystkie statystyki