Bastia vs Amiens Typy 3 kwietnia 2026

    🔊 Nadchodzący mecz 29. kolejki Ligue 2 pomiędzy Bastią a Amiens zapowiada się emocjonująco, biorąc pod uwagę ostatnią formę obu drużyn. Bastia, znajdująca się na 18. miejscu w tabeli, zmaga się z problemami w ofensywie. Ich średnia liczba zdobytych bramek ledwie przekracza półtora gola na mecz. Amiens również przeżywają trudne chwile: przegrali większość swoich ostatnich spotkań i zajmują 16. pozycję. Jednak ich linia ataku prezentuje się pewniej niż u rywala.

    Head to Head

    Ostatni oficjalny mecz pomiędzy drużynami odbył się 12 września 2025 i zakończył się wynikiem 0:0. Oto porównawcza statystyka tego spotkania (gospodarze - Amiens):

    • procent posiadania piłki: 47% vs 53%;
    • rzutów rożnych: 5 vs 3;
    • fauli: 14 vs 14;
    • żółtych kartek: 0 vs 1;
    • strzałów celnych: 1 vs 1.

    📊Statystyczny przegląd oficjalnych spotkań między drużynami Bastia i Amiens:

    • rozegrane 12 mecze;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 2, gości - 5, remisów - 5;
    • liczba goli - 7 kontra 11;
    • średnia suma w 1. połowie - 1, w 2. połowie - 0.5;
    • średnia suma goli w meczu - 1.5.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Bastia - Amiens

    15%
    2 Zwycięstwa
    46%
    6 Remisów
    38%
    5 Zwycięstwa
    Razem gier
    13
    Suma bramek
    1.54
    Obie drużyny zdobyły punkty
    46%
    0.62
    Średnia liczba goli
    0.92
    1.77
    Żółte kartki
    1.92
    Ostatnie mecze
    03.04.26
    Ligue 2
    Bastia
    Bastia
    Amiens
    Amiens
    -
    -
    2
    7
    13
    12
    2
    1
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    2
    7
    13
    12
    2
    1
    12.09.25
    Ligue 2
    Amiens
    Amiens
    Bastia
    Bastia
    0.42
    0.43
    5
    3
    14
    14
    0
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.42
    0.43
    5
    3
    14
    14
    0
    1
    02.08.25
    Club Friendly Games
    Bastia
    Bastia
    Amiens
    Amiens
    4
    2
    2
    0
    2
    2
    17.01.25
    Ligue 2
    Amiens
    Amiens
    Bastia
    Bastia
    1.06
    1.39
    0
    1
    18
    19
    3
    4
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1.06
    1.39
    0
    1
    18
    19
    3
    4
    23.08.24
    Ligue 2
    Bastia
    Bastia
    Amiens
    Amiens
    1
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    2
    4
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    2
    4
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Bastia Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz drużyna rozegrała w ramach turnieju Ligue 2 (gospodarze - Rodez Aveyron, goście - Bastia). Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.

    Statystyki meczu prezentują się następująco (Bastia vs Rodez Aveyron):

    • procent posiadania piłki: 52% vs 48%;
    • rzuty rożne: 2 vs 9;
    • faule: 6 vs 4;
    • żółte kartki: 2 vs 1;
    • strzały celne: 6 vs 3.

    kontynuuje walkę o utrzymanie w lidze, zajmując 18. miejsce w tabeli. Zespół osiąga niezadowalające wyniki - zaledwie trzy zwycięstwa w 28 meczach sezonu. W ostatnich pięciu spotkaniach zanotowali trzy remisy i trzy porażki. Słaba ofensywa (średnio 0.54 gola na mecz) jest pogłębiana przez przeciętną defensywę (1.21 straconego gola). Obecny trend na under 2.5 gola potwierdza niską skuteczność zespołu.

    Wyniki meczów: Bastia

    Ostatnie mecze
    27.08.26
    National
    SM Caen
    SM Caen
    Bastia
    Bastia
    -
    -
    10
    5
    14
    13
    3
    3
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    10
    5
    14
    13
    3
    3
    ZW
    20.08.26
    National
    Bastia
    Bastia
    Versailles 78
    Versailles 78
    2
    3
    1
    2
    1
    1
    P
    14.08.26
    National
    Aubagne
    Aubagne
    Bastia
    Bastia
    -
    -
    5
    6
    -
    -
    5
    3
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    5
    6
    -
    -
    5
    3
    ZW
    07.08.26
    National
    Bastia
    Bastia
    1
    Le Puy
    Le Puy
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    3
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    3
    3
    P
    31.07.26
    Club Friendly Games
    Bastia
    Bastia
    Annecy
    Annecy
    -
    -
    4
    7
    -
    -
    0
    0
    2
    2
    0
    2
    2
    0
    -
    -
    4
    7
    -
    -
    0
    0
    R
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Amiens Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz goście rozegrali w ramach turnieju Ligue 2 (gospodarze - Amiens, goście - Le Mans). Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:4.

    Statystyki meczu przedstawiają się następująco (Amiens vs Le Mans):

    • procent posiadania piłki: 48% vs 52%;
    • rzuty rożne: 1 vs 7;
    • faule: 15 vs 22;
    • żółte kartki: 3 vs 4;
    • strzały celne: 6 vs 8.

    Amiens, zajmując 16. miejsce, również borykają się z problemami na boisku - szczególnie w obronie, gdzie tracą średnio prawie dwa gole na mecz. W ostatnich pięciu spotkaniach zdołali wywalczyć tylko jeden remis, ponosząc cztery porażki z rzędu. Mimo to, Amiens mają lepsze możliwości ofensywne w porównaniu do Bastii - średnia liczba strzelonych goli wynosi około jednego na mecz.

    Wyniki meczów: Amiens

    Ostatnie mecze
    29.08.26
    National
    Amiens
    Amiens
    Versailles 78
    Versailles 78
    -
    -
    5
    3
    14
    13
    2
    3
    3
    0
    0
    0
    3
    0
    -
    -
    5
    3
    14
    13
    2
    3
    ZW
    20.08.26
    National
    Le Puy
    Le Puy
    Amiens
    Amiens
    -
    -
    2
    4
    12
    23
    2
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    2
    4
    12
    23
    2
    3
    P
    14.08.26
    National
    Amiens
    Amiens
    La Roche-sur-Yon
    La Roche-sur-Yon
    -
    -
    6
    4
    15
    6
    3
    4
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    6
    4
    15
    6
    3
    4
    P
    07.08.26
    National
    Fleury 91
    Fleury 91
    Amiens
    Amiens
    -
    -
    4
    3
    12
    11
    1
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    4
    3
    12
    11
    1
    3
    R
    31.07.26
    Club Friendly Games
    Amiens
    Amiens
    Red Star
    Red Star
    -
    -
    1
    11
    -
    -
    2
    2
    3
    1
    1
    0
    2
    1
    -
    -
    1
    11
    -
    -
    2
    2
    ZW
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • liczba spotkań - 12;
    • zwycięstwa gospodarzy - 2, zwycięstwa gości - 5, remisy - 5.

    Statystyki: Bastia vs Amiens

    • rozegranych meczów w turnieju: 28 vs 28;
    • zwycięstw: 3 vs 6;
    • procent zwycięstw: 11% vs 21%;
    • porażek: 14 vs 17;
    • remisów: 11 vs 5.

    Ostatnie 10 meczów:

    • zwycięstw: 1 vs 1;
    • porażek: 3 vs 7;
    • remisów: 6 vs 2.
    Trendy
    • Amiens Wygrywa z handicapem +1.5 w ostatnich 5 meczów na wyjeździe przeciwko Bastia (Ligue 2).
    👉Prognoza: Amiens Handicap (+1,5)(kursy: 1.28)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H

    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają punkty- 0.58, goście - 0.92;
    • średni Powyżej/Poniżej goli w H2H - 1.5;
    • obie drużyny strzelały: ogółem - 5; na boisku drużyny gospodarzy - 3.

    Statystyki: Bastia kontra Amiens

    • średni całkowity wynik w turnieju: 1.75 kontra 2.96;
    • średnia liczba strzelonych goli: 0.54 kontra 1.18;
    • średni całkowity wynik w 1. połowie: 0.32 kontra 0.5;
    • średni całkowity wynik w 2. połowie: 0.21 kontra 0.68;
    • Bastia: średni całkowity wynik w turnieju na własnym boisku 0.5;
    • Amiens: średni całkowity wynik na wyjeździe w turnieju - 1.21;
    • ostatnie 10 meczów (średni całkowity wynik): 0.6 (w domu - 0) kontra 1.1 (na wyjeździe - 0.6).
    Trendy
    • Bastia zdobył mniej niż 1.5 bramek w ostatnich 9 meczów przeciwko Amiens (Ligue 2).
    • Bastia zdobył mniej niż 1.5 bramek w ostatnich 12 meczów w domu.
    • Bastia zdobył mniej niż 1.5 bramek w ostatnich 11 meczów w domu (Ligue 2).
    • Bastia zdobył mniej niż 1.5 bramek w 8 z ostatnich 9 meczów (Ligue 2).
    👉Prognoza: Bastia Total bramek Poniżej (1,5)(kursy: 1.73)

    Prognoza na rzuty rożne

    Bastia: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 4.43; na własnym boisku - 5;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 4.8; na własnym boisku - 6.2.

    Amiens: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 4.46, na wyjeździe - 3.57;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 4.8; na wyjeździe - 4.6.
    👉Prognoza: Rzuty rożne — Total Poniżej (9,5)(kursy: 1.85)

    Prognoza, że obaj zdobędą punkty

    H2H:

    • liczba spotkań - 12;
    • oba zespoły zdobyły bramki w sumie - 5 razy;
    • na boisku gospodarzy - 3 razy.

    Statystyki: Bastia kontra Amiens

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 28 vs 28 ;
    • liczba meczów w sezonie, w których oba zespoły zdobyły bramki (OC): 8 vs 16 ;
    • liczba OC dla zespołu Bastia na własnym boisku - 4 (29%) ;
    • liczba OC dla zespołu Amiens na wyjeździe - 8 (57%).

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba OC: 3 vs 5 ;
    • OC dla zespołu Bastia na własnym boisku - 0 (0%) ;
    • OC dla zespołu Amiens na wyjeździe - 2 (40%).
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą (Nie)(kursy: 1.86)

    Prognoza dokładnego wyniku

    Statystyki najczęstszych wyników (obecny sezon):

    • najczęstszy wynik w turnieju: 1:0 (35/252, 13.9%);
    • Bastia u siebie najczęściej kończy mecze wynikiem: 0:0 , 0:2 (3/14, 21.4%);
    • Amiens na wyjeździe najczęściej gra: 1:0 , 2:1 (2/14, 14.3%).

    Na podstawie statystyk i rozkładu prawdopodobieństw algorytm prognozuje top 3 rezultaty:

    1:0 - 14.15% (kursy 6)
    1:1 - 11.65% (kursy 6.5)
    0:1 - 11.31% (kursy 10)

    👉Prognoza: Precyzyjny wynik (1:0)(kursy: 6)

    ⭐ Prognoza redakcji

    W nadchodzącym meczu kluczowym czynnikiem może okazać się słaba forma obu drużyn oraz ograniczona skuteczność Bastii na własnym boisku przeciwko niestabilnej defensywie Amiens na wyjeździe. Tendencja do mniej niż 2.5 goli wydaje się najbardziej przekonująca dla tego spotkania: statystyki pokazują niską ogólną skuteczność zarówno gospodarzy, jak i gości w obecnym sezonie Ligue 2.

    Total bramek Poniżej (2,5)
    Everygame
    Postaw zakład-154
    Opublikowany: 02.04.2026, 18:13

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Bastia - Amiens

    Bastia zremisował drugą połowę:
    sc-bastiaw 7 z ostatnich 8 meczów (Ligue 2).
    2. Połowa Remis
    Everygame
    +135
    Amiens nie wygrał:
    sc-amiensw 10 z ostatnich 11 meczów (Ligue 2).
    sc-amiensw 8 z ostatnich 9 meczów na wyjeździe (Ligue 2).
    sc-amiensw ostatnich 6 meczów na wyjeździe.
    Bastia nie przegra
    -526
    Bastia nie wygrał:
    sc-bastiasc-amiensw 8 z ostatnich 9 meczów przeciwko Amiens (Ligue 2).
    sc-bastiaw ostatnich 9 meczów (Ligue 2).
    sc-bastiaw 8 z ostatnich 9 meczów w domu (Ligue 2).
    Amiens nie przegra
    -101
    Bastia zdobył mniej niż 1.5 bramek:
    sc-bastiasc-amiensw ostatnich 9 meczów przeciwko Amiens (Ligue 2).
    sc-bastiaw ostatnich 12 meczów w domu.
    sc-bastiaw ostatnich 11 meczów w domu (Ligue 2).
    sc-bastiaw 8 z ostatnich 9 meczów (Ligue 2).
    Bastia Total bramek Poniżej (1,5)
    Everygame
    -133
    Wyświetl więcej faktów

    Bastia - Amiens Pozycja w tabeli

    Ligue 2 25/26
    gZWRPRPPStan
    13.
    Clermont
    Clermont
    349101538-4437
    14.
    AS Nancy
    AS Nancy
    349101535-5237
    15.
    US Boulogne
    US Boulogne
    34991634-4936
    16.
    Stade Lavallois Mayenne
    Stade Lavallois Mayenne
    346141430-4832
    17.
    SC Bastia
    SC Bastia
    345131623-4228
    18.
    Amiens
    Amiens
    34662237-6524

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    4 - Zwycięstwa
    2 - Remisów
    4 - Porażek
    Zwycięstwa - 1
    Remisów - 2
    Porażek - 7
    10 meczów
    Zdobyte - 12
    Stracone - 13
    -1
    -10
    7 - Zdobyte
    17 - Stracone
    4
    Zwycięstwa
    1
    2
    Remisów
    2
    4
    Porażek
    7
    Różnica w piłce
    12
    Zdobyte
    7
    13
    Stracone
    17
    2.5
    Średnia suma goli w meczu
    2.4
    1.2
    Średnio gole zdobyte w meczu
    0.7
    1.3
    Średnio gole stracone na mecz
    1.7
    4
    Obie drużyny zdobyły punkty
    3
    75'
    Minuty / strzelony gol
    129'
    Zobacz wszystkie statystyki