Sigma vs Plzen Typy 3 lutego 2025

    🔉Jak zespoły będą korzystać ze standardowych przepisów? Zespoły Sigma Ołomuniec i Viktoria Pilzno mają mistrzów w swojej dziedzinie, więc gra zapowiada się dobrze. Konfrontacja odbędzie się w turnieju 1 Liga o 17:00 w dniu 3 lutego.

    Head to Head

    📊 Statystyczny przegląd oficjalnych spotkań między drużynami Sigma Ołomuniec i Viktoria Pilzno:

    • rozegrane 41 mecze;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 6, gości - 26, remisów - 9;
    • liczba goli - 39 kontra 70;
    • średnia suma w 1. połowie - 1.15, w 2. połowie - 1.51;
    • średnia suma goli w meczu - 2.66.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Sigma - Plzen

    16%
    7 Zwycięstwa
    20%
    9 Remisów
    64%
    29 Zwycięstwa
    Razem gier
    45
    Suma bramek
    2.64
    Obie drużyny zdobyły punkty
    56%
    0.96
    Średnia liczba goli
    1.69
    1.71
    Żółte kartki
    1.22
    Ostatnie mecze
    14.02.26
    1 Liga
    Sigma Ołomuniec
    Sigma Ołomuniec
    Viktoria Pilzno
    Viktoria Pilzno
    -
    -
    6
    5
    14
    15
    4
    3
    1
    2
    1
    2
    0
    0
    -
    -
    6
    5
    14
    15
    4
    3
    13.09.25
    1 Liga
    Viktoria Pilzno
    Viktoria Pilzno
    Sigma Ołomuniec
    Sigma Ołomuniec
    2
    2.21
    0.99
    11
    5
    7
    16
    0
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    2.21
    0.99
    11
    5
    7
    16
    0
    2
    18.05.25
    1 Liga
    Sigma Ołomuniec
    Sigma Ołomuniec
    Viktoria Pilzno
    Viktoria Pilzno
    0.48
    1.89
    2
    14
    12
    9
    3
    0
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    0.48
    1.89
    2
    14
    12
    9
    3
    0
    03.02.25
    1. Liga
    Sigma Ołomuniec
    Sigma Ołomuniec
    Viktoria Pilzno
    Viktoria Pilzno
    1.77
    1.22
    4
    10
    15
    11
    3
    3
    2
    1
    2
    1
    0
    0
    1.77
    1.22
    4
    10
    15
    11
    3
    3
    17.09.24
    1 Liga
    Viktoria Pilzno
    Viktoria Pilzno
    Sigma Ołomuniec
    Sigma Ołomuniec
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    1
    5
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    1
    5
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Sigma Ołomuniec Przegląd drużyny

    📊Jednakże, aby zrozumieć cały obraz, ocenmy wyniki z ostatnich dziesięciu meczów. W tym okresie dzisiejsza drużyna gospodarzy zadowoliła swoich fanów 4 zwycięstwami, zadowoliła się remisem w 2 meczach i przegrała 4 razy.

    ⚽Jeśli chodzi o gole w podobnym okresie 10 meczów, średnia liczba strzelonych goli wynosi 1.5, średnia liczba goli w ostatnich 10 występach u siebie to 1.33, a średnia liczba straconych goli to 1.4.

    Wyniki meczów: Sigma Ołomuniec

    Ostatnie mecze
    05.09.26
    1 Liga
    Sigma Ołomuniec
    Sigma Ołomuniec
    Bohemians
    Bohemians
    -
    -
    5
    1
    6
    14
    0
    1
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    -
    -
    5
    1
    6
    14
    0
    1
    ZW
    29.08.26
    1 Liga
    Banik Ostrawa
    Banik Ostrawa
    Sigma Ołomuniec
    Sigma Ołomuniec
    -
    -
    3
    6
    10
    5
    1
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    6
    10
    5
    1
    2
    P
    23.08.26
    1 Liga
    Sigma Ołomuniec
    Sigma Ołomuniec
    Pardubice
    Pardubice
    1
    -
    -
    5
    7
    13
    12
    3
    3
    3
    1
    1
    0
    2
    1
    -
    -
    5
    7
    13
    12
    3
    3
    ZW
    15.08.26
    1 Liga
    1. FC Slovacko
    1. FC Slovacko
    Sigma Ołomuniec
    Sigma Ołomuniec
    -
    -
    2
    2
    14
    22
    1
    0
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    -
    -
    2
    2
    14
    22
    1
    0
    ZW
    09.08.26
    1 Liga
    SK Artis Brno
    SK Artis Brno
    Sigma Ołomuniec
    Sigma Ołomuniec
    -
    -
    2
    5
    7
    14
    0
    2
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    -
    -
    2
    5
    7
    14
    0
    2
    ZW
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Viktoria Pilzno Przegląd drużyny

    📊Najpierw spójrzmy na statystyki drużyny na podstawie ostatnich 10 meczów w kalendarzu. W tym czasie drużyna Viktoria Pilzno obdarowała swoich fanów 7 zwycięstwami, zremisowała 1 razy i zakończyła 2 gry porażką.

    ⚽Ogólnie rzecz biorąc, wskaźniki mówią same za siebie, ale oczywiście ocenimy również skuteczność w tym czasie. Dane są następujące:
    • łączna liczba goli - 22;
    • średnia liczba zdobytych goli - 2.2;
    • średnia liczba straconych goli - 1.2.

    Wyniki meczów: Viktoria Pilzno

    Ostatnie mecze
    05.09.26
    1 Liga
    SK Artis Brno
    SK Artis Brno
    Viktoria Pilzno
    Viktoria Pilzno
    -
    -
    5
    2
    11
    8
    1
    1
    0
    3
    0
    3
    0
    0
    -
    -
    5
    2
    11
    8
    1
    1
    ZW
    30.08.26
    1 Liga
    Viktoria Pilzno
    Viktoria Pilzno
    1. FC Slovacko
    1. FC Slovacko
    1
    -
    -
    5
    4
    13
    20
    4
    6
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    5
    4
    13
    20
    4
    6
    R
    27.08.26
    UEL
    Viktoria Pilzno
    Viktoria Pilzno
    Crvena Zvezda Belgrad
    Crvena Zvezda Belgrad
    1
    5.89
    0.63
    8
    3
    29
    21
    1
    7
    5
    1
    1
    1
    3
    0
    1
    0
    5.89
    0.63
    8
    3
    29
    21
    1
    7
    ZW
    20.08.26
    UEL
    Crvena Zvezda Belgrad
    Crvena Zvezda Belgrad
    Viktoria Pilzno
    Viktoria Pilzno
    -
    -
    1
    2
    5
    6
    2
    4
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    -
    -
    1
    2
    5
    6
    2
    4
    P
    15.08.26
    1 Liga
    Viktoria Pilzno
    Viktoria Pilzno
    Fastav Zlin
    Fastav Zlin
    -
    -
    6
    3
    10
    9
    2
    1
    3
    2
    2
    1
    1
    1
    -
    -
    6
    3
    10
    9
    2
    1
    ZW
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • liczba spotkań - 41;
    • zwycięstwa gospodarzy - 6, zwycięstwa gości - 26, remisy - 9.
    Trendy
    • Viktoria Pilzno nie przegrał w 10 z ostatnich 11 meczów (1 Liga).
    👉Prognoza: Viktoria Pilzno nie przegra (kursy: 1.18)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H

    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają punkty- 0.95, goście - 1.71;
    • średni Powyżej/Poniżej goli w H2H - 2.66;
    • obie drużyny strzelały: ogółem - 22; na boisku drużyny gospodarzy - 13.

    Statystyki: Sigma Ołomuniec kontra Viktoria Pilzno

    • średni całkowity wynik w turnieju: 3.05 kontra 2.79;
    • średnia liczba strzelonych goli: 1.47 kontra 2;
    • średni całkowity wynik w 1. połowie: 0.58 kontra 0.84;
    • średni całkowity wynik w 2. połowie: 0.89 kontra 1.16;
    • Sigma Ołomuniec: średni całkowity wynik w turnieju na własnym boisku 1.56;
    • Viktoria Pilzno: średni całkowity wynik na wyjeździe w turnieju - 1.44;
    • ostatnie 10 meczów (średni całkowity wynik): 1.5 (w domu - 1.33) kontra 2.2 (na wyjeździe - 1.5).
    Trendy
    • Były Powyżej 2.5 strzelonych goli w 10 z ostatnich 11 meczów Sigma Ołomuniec w domu (1 Liga).
    • Były Powyżej 2.5 strzelonych goli w 6 z ostatnich 7 meczów Sigma Ołomuniec (1 Liga).
    👉Prognoza: Total bramek Powyżej (2,5) (kursy: 2.02)

    Prognoza, że obaj zdobędą punkty

    H2H:

    • liczba spotkań - 41;
    • oba zespoły zdobyły bramki w sumie - 22 razy;
    • na boisku gospodarzy - 13 razy.
    Trendy
    • Sigma Ołomuniec zdobył i stracił bramki w 10 z ostatnich 11 meczów w domu (1 Liga).
    • Sigma Ołomuniec zdobył i stracił bramki w 6 z ostatnich 7 meczów (1 Liga).
    • Viktoria Pilzno zdobył i stracił bramki w 7 z ostatnich 8 meczów.
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą (Tak) (kursy: 1.9)

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • Sigma Ołomuniec zdobył i stracił bramki w 10 z ostatnich 11 meczów w domu (1 Liga).
    • Sigma Ołomuniec zdobył i stracił bramki w 6 z ostatnich 7 meczów (1 Liga).
    • Viktoria Pilzno zdobył i stracił bramki w 7 z ostatnich 8 meczów.

    Obie drużyny strzelą (Tak)
    Opublikowany: 02.02.2025, 02:24

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Sigma Ołomuniec - Viktoria Pilzno

    FC Viktoria Plzen nie przegrał:
    fc-viktoria-plzen-2w 10 z ostatnich 11 meczów (1 Liga).
    Viktoria Pilzno nie przegra
    Everygame
    -625
    SK Sigma Olomouc stracony gol:
    sk-sigma-olomouc-1w 17 z ostatnich 18 meczów (1 Liga).
    sk-sigma-olomouc-1w 10 z ostatnich 11 meczów.
    FC Viktoria Plzen zdobył bramkę:
    fc-viktoria-plzen-2w ostatnich 11 meczów.
    fc-viktoria-plzen-2w 10 z ostatnich 11 meczów (1 Liga).
    fc-viktoria-plzen-2w 8 z ostatnich 9 meczów na wyjeździe.
    Viktoria Pilzno zdobędzie bramkę
    Everygame
    -714
    SK Sigma Olomouc zdobył bramkę:
    sk-sigma-olomouc-1w 11 z ostatnich 12 meczów w domu (1 Liga).
    FC Viktoria Plzen stracony gol:
    fc-viktoria-plzen-2w 10 z ostatnich 11 meczów na wyjeździe.
    Sigma Ołomuniec zdobędzie bramkę
    Everygame
    -167
    SK Sigma Olomouc stracony gol w drugiej połowie:
    sk-sigma-olomouc-1w 6 z ostatnich 7 meczów (1 Liga).
    FC Viktoria Plzen zdobył bramkę w drugiej połowie:
    fc-viktoria-plzen-2w 8 z ostatnich 9 meczów.
    fc-viktoria-plzen-2w ostatnich 5 meczów (1 Liga).
    fc-viktoria-plzen-2w ostatnich 4 meczów na wyjeździe.
    2. połowa, Viktoria Pilzno zdobędzie bramkę
    -200
    Wyświetl więcej faktów

    Sigma Ołomuniec - Viktoria Pilzno Pozycja w tabeli

    Championship Group
    gZWRPRPPStan
    1.
    Slavia Praga
    Slavia Praga
    540116-790
    2.
    Viktoria Pilzno
    Viktoria Pilzno
    530212-874
    3.
    Banik Ostrawa
    Banik Ostrawa
    52126-871
    4.
    Sparta Praga
    Sparta Praga
    50145-1163
    5.
    FK Jablonec
    FK Jablonec
    540113-863
    6.
    Sigma Ołomuniec
    Sigma Ołomuniec
    50232-1245

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    6 - Zwycięstwa
    1 - Remis
    3 - Porażek
    Zwycięstwa - 4
    Remisów - 3
    Porażek - 3
    10 meczów
    Zdobyte - 21
    Stracone - 11
    +10
    +5
    24 - Zdobyte
    19 - Stracone
    6
    Zwycięstwa
    4
    1
    Remisów
    3
    3
    Porażek
    3
    Różnica w piłce
    21
    Zdobyte
    24
    11
    Stracone
    19
    3.2
    Średnia suma goli w meczu
    4.3
    2.1
    Średnio gole zdobyte w meczu
    2.4
    1.1
    Średnio gole stracone na mecz
    1.9
    7
    Obie drużyny zdobyły punkty
    6
    44'
    Minuty / strzelony gol
    39'
    Zobacz wszystkie statystyki