Juventud De Las Piedras Reserves vs CA River Plate Reserves Statystyki H2H

Head-to-Head

Juventud De Las Piedras Reserves
Juventud De Las Piedras Reserves
2 meczy
CA River Plate Reserves
CA River Plate Reserves
1 Zwycięstwa
0 Remisów
1 Zwycięstwa
50%
50%
Juventud De Las Piedras Reserves
1. Połowa
CA River Plate Reserves
0 Zwycięstwa
1 Remis
1 Zwycięstwa
50%
50%
Juventud De Las Piedras Reserves
2. Połowa
CA River Plate Reserves
1 Zwycięstwa
0 Remisów
1 Zwycięstwa
50%
50%
29.06.26
URU Reserve League
CA River Plate Reserves
CA River Plate Reserves
Juventud De Las Piedras Reserves
Juventud De Las Piedras Reserves
-
-
2
4
-
-
0
3
5
0
3
0
2
0
-
-
2
4
-
-
0
3
06.10.25
URU Reserve League
CA River Plate Reserves
CA River Plate Reserves
Juventud De Las Piedras Reserves
Juventud De Las Piedras Reserves
-
-
4
6
-
-
3
1
0
1
0
0
0
1
-
-
4
6
-
-
3
1

Goli

Suma bramek
6
StatisticsChartSlim-left
1
StatisticsChartSlim-left
5
Total meczy
1
Powyżej - 50%
1
50% - Poniżej
Średnia goli na mecz
3
StatisticsChartSlim-left
0.5
StatisticsChartSlim-left
2.5
Średni czas na gol
30'
StatisticsChartSlim-left
180'
StatisticsChartSlim-left
36'

Statystyki meczów

Juventud De Las Piedras Reserves
CA River Plate Reserves
51%
Posiadanie piłki
49%
Faule
Razem: -
-
-
-
Rzuty rożne
Razem: 16
8
StatisticsChartSlim-left
10
StatisticsChartSlim-left
6
Spalone
Razem: -
-
-
-
Żółte kartki
Razem: 0
0
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
0
Czerwone kartki
Razem: 0
0
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
0

Porównanie ostatnich wyników

Juventud De Las Piedras ReservesUrugwaj
CA River Plate ReservesUrugwaj
Wszystkie turniejeOstatnie mecze (10)
Wszystkie turniejeOstatnie mecze (10)

Juventud De Las Piedras Reserves - CA River Plate Reserves Ostatnie mecze

Juventud De Las Piedras Reserves
Juventud De Las Piedras Reserves
Mecze
26.10.26
URU Reserve League
Racing Club de Montevideo Reserves
Racing Club de Montevideo Reserves
Juventud De Las Piedras Reserves
Juventud De Las Piedras Reserves
-
-
4
6
-
-
4
2
0
5
0
4
0
1
-
-
4
6
-
-
4
2
Z
19.10.26
URU Reserve League
Progreso Reserves
Progreso Reserves
Juventud De Las Piedras Reserves
Juventud De Las Piedras Reserves
-
-
6
7
-
-
1
2
0
2
0
0
0
2
-
-
6
7
-
-
1
2
Z
12.10.26
URU Reserve League
Juventud De Las Piedras Reserves
Juventud De Las Piedras Reserves
Liverpool Montevideo Reserve
Liverpool Montevideo Reserve
-
-
5
5
-
-
2
1
5
2
2
1
3
1
-
-
5
5
-
-
2
1
Z
05.10.26
URU Reserve League
Wanderers FC Reserve
Wanderers FC Reserve
Juventud De Las Piedras Reserves
Juventud De Las Piedras Reserves
2
-
-
5
0
-
-
2
4
1
1
0
0
1
1
-
-
5
0
-
-
2
4
R
28.09.26
URU Reserve League
Juventud De Las Piedras Reserves
Juventud De Las Piedras Reserves
La Luz Reserves
La Luz Reserves
-
-
10
4
-
-
1
3
4
2
3
0
1
2
-
-
10
4
-
-
1
3
Z
21.09.26
URU Reserve League
Colon FC Reserves
Colon FC Reserves
Juventud De Las Piedras Reserves
Juventud De Las Piedras Reserves
-
-
2
6
-
-
2
1
3
2
1
1
2
1
-
-
2
6
-
-
2
1
P
14.09.26
URU Reserve League
Juventud De Las Piedras Reserves
Juventud De Las Piedras Reserves
1
Montevideo City Torque Reserves
Montevideo City Torque Reserves
-
-
4
1
-
-
1
4
1
2
1
0
0
2
-
-
4
1
-
-
1
4
P
07.09.26
URU Reserve League
Deportivo Maldonado Reserve
Deportivo Maldonado Reserve
Juventud De Las Piedras Reserves
Juventud De Las Piedras Reserves
2
-
-
8
9
-
-
3
5
0
2
0
1
0
1
-
-
8
9
-
-
3
5
Z
31.08.26
URU Reserve League
Oriental Reserves
Oriental Reserves
Juventud De Las Piedras Reserves
Juventud De Las Piedras Reserves
-
-
3
8
-
-
4
4
2
1
2
0
0
1
-
-
3
8
-
-
4
4
P
24.08.26
URU Reserve League
Nacional de Montevideo Reserves
Nacional de Montevideo Reserves
2
Juventud De Las Piedras Reserves
Juventud De Las Piedras Reserves
-
-
0
3
-
-
2
1
1
1
1
0
0
1
-
-
0
3
-
-
2
1
R
Pokaż wszystko
CA River Plate Reserves
CA River Plate Reserves
Mecze
26.10.26
URU Reserve League
CA River Plate Reserves
CA River Plate Reserves
Liverpool Montevideo Reserve
Liverpool Montevideo Reserve
2
-
-
1
4
-
-
1
2
4
0
2
0
2
0
-
-
1
4
-
-
1
2
Z
19.10.26
URU Reserve League
Wanderers FC Reserve
Wanderers FC Reserve
CA River Plate Reserves
CA River Plate Reserves
-
-
5
7
-
-
3
5
2
2
2
1
0
1
-
-
5
7
-
-
3
5
R
12.10.26
URU Reserve League
CA River Plate Reserves
CA River Plate Reserves
La Luz Reserves
La Luz Reserves
-
-
3
5
-
-
3
3
0
4
0
1
0
3
-
-
3
5
-
-
3
3
P
05.10.26
URU Reserve League
Colon FC Reserves
Colon FC Reserves
CA River Plate Reserves
CA River Plate Reserves
-
-
4
6
-
-
6
3
0
3
0
0
0
3
-
-
4
6
-
-
6
3
Z
28.09.26
URU Reserve League
CA River Plate Reserves
CA River Plate Reserves
Montevideo City Torque Reserves
Montevideo City Torque Reserves
-
-
7
8
-
-
2
1
1
3
0
0
1
3
-
-
7
8
-
-
2
1
P
21.09.26
URU Reserve League
Deportivo Maldonado Reserve
Deportivo Maldonado Reserve
1
CA River Plate Reserves
CA River Plate Reserves
-
-
6
8
-
-
3
0
4
1
3
0
1
1
-
-
6
8
-
-
3
0
P
14.09.26
URU Reserve League
Oriental Reserves
Oriental Reserves
CA River Plate Reserves
CA River Plate Reserves
-
-
6
4
-
-
3
3
4
2
3
1
1
1
-
-
6
4
-
-
3
3
P
07.09.26
URU Reserve League
CA River Plate Reserves
CA River Plate Reserves
1
Nacional de Montevideo Reserves
Nacional de Montevideo Reserves
-
-
1
6
-
-
2
2
1
6
1
1
0
5
-
-
1
6
-
-
2
2
P
01.09.26
URU Reserve League
Boston River Reserve
Boston River Reserve
1
CA River Plate Reserves
CA River Plate Reserves
-
-
3
4
-
-
1
3
1
2
1
1
0
1
-
-
3
4
-
-
1
3
Z
24.08.26
URU Reserve League
CA River Plate Reserves
CA River Plate Reserves
Defensor Sporting Reserve
Defensor Sporting Reserve
1
-
-
5
3
-
-
2
4
3
3
1
2
2
1
-
-
5
3
-
-
2
4
R
Pokaż wszystko

Wyniki meczów

Juventud De Las Piedras ReservesJuventud De Las Piedras Reserves· 10 meczów
5 Zwycięstwa
2 Remisów
3 Porażki
50%
20%
30%
1 połowa
2 połowa
50%
Zwycięstwa
60%
30%
Remisów
10%
20%
Porażki
30%
·10 meczów ·CA River Plate ReservesCA River Plate Reserves
3 Zwycięstwa
2 Remisów
5 Porażek
30%
20%
50%
1 połowa
2 połowa
10%
Zwycięstwa
50%
40%
Remisów
20%
50%
Porażki
30%
Zwycięstwa bez straty gola
3
2
Porażki bez zdobytej bramki
0
1
Zwycięstwa po odrobieniu strat
0
0
Powracające porażki
1
3

Statystyka goli

24
Zdobyte
19
Zdobyte
12
Gole w 1. Połowie
7
12
Gole w 2 Połowie
12
7
Zdobywali pierwszy punkt
7
0
Bez gola
1
Juventud De Las Piedras Reserves
13%
3
13%
3
25%
6
0%
0
25%
6
25%
6
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
CA River Plate Reserves
11%
2
16%
3
11%
2
11%
2
26%
5
26%
5
13
Stracone
27
Stracone
5
Gole w 1. Połowie
13
8
Gole w 2 Połowie
14
3
Tracili pierwszy punkt
3
3
Nie traciłi
2
Juventud De Las Piedras Reserves
31%
4
23%
3
31%
4
23%
3
31%
4
69%
9
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
CA River Plate Reserves
15%
4
19%
5
26%
7
11%
3
33%
9
33%
9
Średnia goli na mecz
3.7
4.6
Średnia minuta pierwszego gola
0'
2'
Obie drużyny strzeliły gola
7
7
Średni czas na gol
37'
47'

Suma goli w meczu

Juventud De Las Piedras ReservesJuventud De Las Piedras Reserves
Średnia liczba goli
CA River Plate ReservesCA River Plate Reserves
3.7
Cały mecz
4.6
1.7
1. Połowa
2
2
2. Połowa
2.6

Sumy drużyn

Powyżej
Poniżej
Powyżej
Poniżej
10
100%
MiddleLogo
0
0
0.5
9
90%
MiddleLogo
1
10%
6
60%
MiddleLogo
4
40%
1.5
6
60%
MiddleLogo
4
40%
3
30%
MiddleLogo
7
70%
2.5
3
30%
MiddleLogo
7
70%
3
30%
MiddleLogo
7
70%
3.5
1
10%
MiddleLogo
9
90%
2
20%
MiddleLogo
8
80%
4.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%

Juventud De Las Piedras Reserves - CA River Plate Reserves Statystyki meczów

Juventud De Las Piedras Reserves
CA River Plate Reserves
48.1%
Posiadanie piłki
47.6%
Faule
-
-
Rzuty rożne
StatisticsChartSlim-left
58
StatisticsChartSlim-left
46
Spalone
-
-
Żółte kartki
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
0
Czerwone kartki
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
0

Wyniki meczów

Juventud De Las Piedras Reserves
Dokładny wynik
CA River Plate Reserves
0:2
2 razy
20%
1:1
2 razy
20%
0:5
1 raz
10%
1:2
1 raz
10%
2:1
1 raz
10%
0:3
1 raz
10%
0:4
1 raz
10%
1:2
1 raz
10%
1:3
1 raz
10%
1:6
1 raz
10%
Juventud De Las Piedras Reserves
Dokładna suma goli
CA River Plate Reserves
3
2 razy
20%
5
2 razy
20%
6
1 raz
10%
7
1 raz
10%
2
4 razy
40%
3 goli
5 goli
6 goli
7 goli
2 goli
3
2 razy
20%
5
1 raz
10%
6
2 razy
20%
7
1 raz
10%