Mladost Zdralovi vs Sesvete Zapowiedź Meczu & Transmisja na Żywo 2/09/2026

    Oglądaj online Mladost Zdralovi vs Sesvete

    Transmisja na żywoGraficzna transmisja
    soccer liveTranslation
    Mladost Zdralovi - Sesvete
    Legalna transmisja meczu w doskonałej jakości będzie wkrótce dostępna pod linkiem. Potrzebujesz tylko:
    1. Przejdź przez link
    2. Zarejestruj się na stronie transmisji
    3. Oglądaj transmisje bez reklam
    Zarejestruj się

    Mladost Zdralovi vs Sesvete H2H

    teamA} i Sesvete nie mają historii meczów H2H.
    0%
    0 Zwycięstwa
    0%
    0 Remisów
    0%
    0 Zwycięstwa

    Ostatnie mecze: Mladost Zdralovi

    Ostatnie mecze
    21.08.26
    2. HNL
    Mladost Zdralovi
    Mladost Zdralovi
    Vukovar 1991
    Vukovar 1991
    -
    -
    4
    3
    8
    10
    0
    1
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    4
    3
    8
    10
    0
    1
    R
    14.08.26
    Club Friendly Games
    Varteks
    Varteks
    Mladost Zdralovi
    Mladost Zdralovi
    0
    2
    0
    2
    0
    0
    ZW
    08.08.26
    Club Friendly Games
    Cibalia
    Cibalia
    Mladost Zdralovi
    Mladost Zdralovi
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    P
    01.08.26
    Club Friendly Games
    Mladost Zdralovi
    Mladost Zdralovi
    Dubrava
    Dubrava
    -
    -
    3
    2
    -
    -
    0
    0
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    3
    2
    -
    -
    0
    0
    R
    28.07.26
    Club Friendly Games
    Mladost Zdralovi
    Mladost Zdralovi
    NK Inker
    NK Inker
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    ZW
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Ostatnie mecze: Sesvete

    Ostatnie mecze
    28.08.26
    2. HNL
    Sesvete
    Sesvete
    Dugopolje
    Dugopolje
    -
    -
    8
    1
    13
    11
    2
    1
    1
    2
    1
    2
    0
    0
    -
    -
    8
    1
    13
    11
    2
    1
    P
    21.08.26
    2. HNL
    Sesvete
    Sesvete
    Karlovac
    Karlovac
    1
    -
    -
    4
    3
    16
    10
    2
    3
    3
    0
    0
    0
    3
    0
    -
    -
    4
    3
    16
    10
    2
    3
    ZW
    08.08.26
    Club Friendly Games
    Sesvete
    Sesvete
    Dubrava
    Dubrava
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    ZW
    25.07.26
    Club Friendly Games
    Slaven Belupo
    Slaven Belupo
    Sesvete
    Sesvete
    1
    -
    -
    7
    0
    -
    -
    0
    1
    4
    0
    3
    0
    1
    0
    -
    -
    7
    0
    -
    -
    0
    1
    P
    22.07.26
    Club Friendly Games
    Sesvete
    Sesvete
    Koprivnica
    Koprivnica
    1
    -
    -
    0
    2
    -
    -
    1
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    0
    2
    -
    -
    1
    0
    ZW
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Oblicz wygraną

    Empty
    Przepraszamy
    Informacje są chwilowo niedostępne