Paris vs Havre Typy 2 sierpnia 2025

    Czy zawodnicy dadzą z siebie wszystko w nadchodzącym spotkaniu? Mecz towarzyski między Paris a Havre odbędzie się 2 sierpnia o 14:30. Aby lepiej przewidzieć wynik, zalecamy zapoznanie się z danymi statystycznymi drużyn.

    Head to Head

    Ostatni oficjalny mecz pomiędzy drużynami odbył się 03 lutego 2023 i zakończył się wynikiem 0:0. Oto porównawcza statystyka tego spotkania (gospodarze - Havre):

    • procent posiadania piłki: 49% vs 51%;
    • rzutów rożnych: 3 vs 1;
    • fauli: 17 vs 11;
    • żółtych kartek: 1 vs 1;
    • strzałów celnych: 4 vs 2.

    Rozpocznijmy od historii meczów bezpośrednich, która obejmuje łącznie 15 spotkań. Obecni gospodarze wygrali 6 razy, a goście odnieśli zwycięstwo w 4 meczach.

    Jeśli chodzi o bramki, drużyna Paris zdobyła 16 bramek przeciwko swoim rywalom. Drużyna Havre odpowiedziała 12 golami. W ten sposób średni całkowity w bezpośrednich spotkaniach wynosi 1.87.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Paris - Havre

    41%
    7 Zwycięstwa
    35%
    6 Remisów
    24%
    4 Zwycięstwa
    Razem gier
    17
    Suma bramek
    1.94
    Obie drużyny zdobyły punkty
    35%
    1.12
    Średnia liczba goli
    0.82
    1.24
    Żółte kartki
    0.88
    Ostatnie mecze
    22.03.26
    Ligue 1
    Paris
    Paris
    1
    Havre
    Havre
    1.6
    2.26
    9
    5
    9
    13
    0
    1
    3
    2
    2
    0
    1
    2
    1.6
    2.26
    9
    5
    9
    13
    0
    1
    07.12.25
    Ligue 1
    Havre
    Havre
    Paris
    Paris
    1.71
    1.16
    7
    2
    10
    13
    0
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    1.71
    1.16
    7
    2
    10
    13
    0
    2
    02.08.25
    Club Friendly Games
    Paris
    Paris
    Havre
    Havre
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    03.02.23
    Ligue 2
    AC Havre
    AC Havre
    Paris FC
    Paris FC
    -
    -
    3
    1
    17
    11
    1
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    1
    17
    11
    1
    1
    30.12.22
    LI2
    Paris FC
    Paris FC
    AC Havre
    AC Havre
    -
    -
    3
    8
    13
    16
    0
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    8
    13
    16
    0
    1
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Paris Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz drużyna rozegrała 29 lipca 2025 w ramach turnieju Klubowe Mecze Towarzyski (gospodarze - Sion, goście - Paris). Mecz zakończył się wynikiem 1:3.

    Statystyki spotkania prezentują się następująco (Paris vs Sion):

    • procent posiadania piłki: 50% vs 50%;
    • rzuty rożne: 6 vs 5;
    • żółte kartki: 1 vs 2;
    • strzały na bramkę: 6 vs 4.

    Nadchodzący mecz towarzyski drużyna Paris zagra na własnym boisku. Aby uzyskać pełniejszy obraz aktualnej sytuacji w składzie, przyjrzyjmy się statystykom jego występów w ostatnich 10 oficjalnych meczach.

    Ostatni dziesięciomeczowy odcinek zakończył się dla zespołu 7 zwycięstwami, 1 porażkami i 2 remisami. W tym okresie zawodnicy zdobyli 19 bramek, co średnio daje 1.9 bramek na mecz (w meczach domowych ta wartość wynosi 2.4). Należy zauważyć, że średni całkowity liczba straconych goli wynosi 1.2.

    Wyniki meczów: Paris

    Ostatnie mecze
    30.08.26
    Ligue 1
    Paris
    Paris
    Nice
    Nice
    2.5
    0.71
    2
    4
    7
    7
    0
    1
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    2.5
    0.71
    2
    4
    7
    7
    0
    1
    ZW
    22.08.26
    Ligue 1
    Troyes
    Troyes
    Paris
    Paris
    0.53
    1.38
    6
    2
    8
    14
    2
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.53
    1.38
    6
    2
    8
    14
    2
    1
    R
    15.08.26
    Club Friendly Games
    Angers SCO
    Angers SCO
    Paris
    Paris
    -
    -
    8
    6
    7
    4
    1
    1
    3
    2
    1
    2
    2
    0
    -
    -
    8
    6
    7
    4
    1
    1
    P
    08.08.26
    Club Friendly Games
    Mainz
    Mainz
    Paris
    Paris
    -
    -
    7
    3
    -
    -
    0
    0
    4
    0
    2
    0
    2
    0
    -
    -
    7
    3
    -
    -
    0
    0
    P
    01.08.26
    Club Friendly Games
    VfB Stuttgart
    VfB Stuttgart
    Paris
    Paris
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    2
    2
    1
    0
    1
    2
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    R
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Havre Przegląd drużyny

    Goście rozegrali swój ostatni oficjalny mecz 30 lipca 2025 w ramach turnieju Klubowe Mecze Towarzyski (gospodarze - Stade Brestois, goście - Havre). Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0.

    Statystyki meczu przedstawiają się następująco (Havre vs Stade Brestois):

    • procent posiadania piłki: 41% vs 59%;
    • rzuty rożne: 3 vs 1;
    • żółte kartki: 1 vs 2;
    • strzały celne: 3 vs 1.

    Drużyna Havre miała mniej szczęścia, ponieważ nadchodzący mecz towarzyski odbędzie się na wyjeździe. Z czym może pochwalić się skład na podstawie wyników ostatnich 10 oficjalnych meczów?

    W tym okresie zespół odniósł 4 zwycięstw, poniósł 4 porażek i zremisował 2 razy. Efektem ofensywnych działań zawodników jest 17 bramek, co średnio daje 1.7 na mecz (na wyjeździe wskaźnik ten wynosi 2). Oczywiście w defensywie drużyny nie obyło się bez błędów. Średnia liczba straconych goli na mecz wynosi 2.1.

    Wyniki meczów: Havre

    Ostatnie mecze
    29.08.26
    Ligue 1
    Olympique Lyonnais
    Olympique Lyonnais
    Havre
    Havre
    1.72
    0.74
    5
    5
    7
    16
    0
    2
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    1.72
    0.74
    5
    5
    7
    16
    0
    2
    R
    23.08.26
    Ligue 1
    Havre
    Havre
    Monaco
    Monaco
    0.97
    1.47
    7
    4
    13
    12
    3
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    0.97
    1.47
    7
    4
    13
    12
    3
    2
    P
    15.08.26
    Club Friendly Games
    Le Mans
    Le Mans
    Havre
    Havre
    -
    -
    3
    4
    19
    15
    2
    1
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    3
    4
    19
    15
    2
    1
    ZW
    08.08.26
    Club Friendly Games
    Real Oviedo
    Real Oviedo
    Havre
    Havre
    -
    -
    4
    6
    -
    -
    1
    3
    3
    2
    2
    2
    1
    0
    -
    -
    4
    6
    -
    -
    1
    3
    P
    04.08.26
    Club Friendly Games
    Ipswich Town
    Ipswich Town
    Havre
    Havre
    -
    -
    3
    3
    0
    1
    0
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    3
    3
    0
    1
    0
    0
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na 1. połowę

    Bezpośrednie pojedynki:

    • liczba spotkań - 15;
    • liczba zwycięstw w pierwszej połowie dla gospodarzy (na własnym boisku) - 3; dla gości (na wyjeździe) - 1; liczba remisów - 2;
    • średnia liczba goli w pierwszej połowie: 0.93;
    • dzisiejsi gospodarze średnio strzelają 0.6, a goście - 0.33.

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • Były Poniżej 2.5 strzelonych goli w ostatnich 6 meczów Havre (Klubowe Mecze Towarzyski).

    Total bramek Poniżej (2,5)
    Opublikowany: 01.08.2025, 21:24

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Paris - Havre

    Havre nie wygrał:
    ac-havrew 9 z ostatnich 10 meczów (Klubowe Mecze Towarzyski).
    Paris nie przegra
    -278
    Havre zdobył mniej niż 1.5 bramek:
    ac-havrew ostatnich 6 meczów (Klubowe Mecze Towarzyski).
    Havre Total bramek Poniżej (1,5)
    -200
    Były Poniżej 2.5 strzelonych goli:
    ac-havrew ostatnich 6 meczów Havre (Klubowe Mecze Towarzyski).
    Total bramek Poniżej (2,5)
    Bovada
    -112

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    6 - Zwycięstwa
    2 - Remisów
    2 - Porażek
    Zwycięstwa - 1
    Remisów - 6
    Porażek - 3
    10 meczów
    Zdobyte - 21
    Stracone - 9
    +12
    -1
    13 - Zdobyte
    14 - Stracone
    6
    Zwycięstwa
    1
    2
    Remisów
    6
    2
    Porażek
    3
    Różnica w piłce
    21
    Zdobyte
    13
    9
    Stracone
    14
    3
    Średnia suma goli w meczu
    2.7
    2.1
    Średnio gole zdobyte w meczu
    1.3
    0.9
    Średnio gole stracone na mecz
    1.4
    6
    Obie drużyny zdobyły punkty
    7
    43'
    Minuty / strzelony gol
    69'
    Zobacz wszystkie statystyki