Felgueiras vs Moreirense Statystyki H2H
Head-to-Head
Felgueiras
3 meczy
Moreirense
1 Zwycięstwa
0 Remisów
2 Zwycięstwa
33%
67%
1. Połowa
0 Zwycięstwa
2 Remisów
1 Zwycięstwa
67%
33%
2. Połowa
1 Zwycięstwa
1 Remis
1 Zwycięstwa
33%
33%
33%
01.08.26
Club Friendly GamesMoreirense
Felgueiras
-
-
-
-
-
-
-
-
1
2
0
0
1
2
-
-
-
-
-
-
-
-
19.11.17
Taca de PortugalMoreirense
Felgueiras
-
-
-
-
19
12
-
-
5
2
3
0
2
2
-
-
-
-
19
12
-
-
30.07.16
Club Friendly GamesMoreirense
Felgueiras
-
-
-
-
-
-
-
-
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
12.02.03
Taca de PortugalFelgueiras
Moreirense
-
-
-
-
-
-
-
-
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Goli
Suma bramek
9
3
6
Total meczy
1
Powyżej - 33%
2
67% - Poniżej
Średnia goli na mecz
3
1
2
Średni czas na gol
33'
90'
45'
Porównanie ostatnich wyników


FelgueirasPortugalia
MoreirensePortugalia

Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy
Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy
Felgueiras - Moreirense Ostatnie mecze
Mecze
17.08.26
Segunda LigaFelgueiras
AVS Futebol Sad
-
-
8
2
8
19
3
3
1
1
0
0
1
1
-
-
8
2
8
19
3
3
R
09.08.26
Segunda LigaFeirense
Felgueiras
-
-
4
5
18
17
2
2
0
0
0
0
0
0
-
-
4
5
18
17
2
2
R
01.08.26
Club Friendly GamesMoreirense
Felgueiras
-
-
-
-
-
-
-
-
1
2
0
0
1
2
-
-
-
-
-
-
-
-
ZW
01.08.26
Club Friendly GamesVitoria Guimaraes B
Felgueiras
-
-
-
-
-
-
-
-
2
0
0
0
2
0
-
-
-
-
-
-
-
-
P
29.07.26
Club Friendly GamesPacos Ferreira
Felgueiras
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
R
22.07.26
Club Friendly GamesSanta Clara
Felgueiras
-
-
-
-
-
-
-
-
1
1
0
0
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
R
18.07.26
Club Friendly GamesGil Vicente
Felgueiras
-
-
-
-
-
-
-
-
1
1
0
0
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
R
15.07.26
Club Friendly GamesSanjoanense
Felgueiras
-
-
-
-
-
-
-
-
0
3
0
0
0
3
-
-
-
-
-
-
-
-
ZW
Mecze
16.08.26
liga portugalArouca
Moreirense
1.72
0.74
5
3
10
9
3
4
4
0
3
0
1
0
1.72
0.74
5
3
10
9
3
4
P
09.08.26
liga portugalMoreirense
Braga
0.24
1.12
4
2
15
20
4
2
2
2
1
1
1
1
0.24
1.12
4
2
15
20
4
2
R
01.08.26
Club Friendly GamesMoreirense
Felgueiras
-
-
-
-
-
-
-
-
1
2
0
0
1
2
-
-
-
-
-
-
-
-
P
01.08.26
Club Friendly GamesMoreirense
Amarante
-
-
1
3
-
-
0
0
2
0
1
0
1
0
-
-
1
3
-
-
0
0
ZW
25.07.26
Club Friendly GamesGil Vicente
Moreirense
-
-
-
-
-
-
-
-
2
2
0
0
2
2
-
-
-
-
-
-
-
-
R
22.07.26
Club Friendly GamesMoreirense
Santa Clara
-
-
-
-
-
-
-
-
1
2
1
1
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
P
18.07.26
Club Friendly GamesMoreirense
AVS Futebol Sad
-
-
-
-
-
-
-
-
2
2
0
0
2
2
-
-
-
-
-
-
-
-
R
16.05.26
Primeira LigaMoreirense
AVS Futebol Sad
1.35
1.73
5
3
10
12
2
3
0
0
0
0
0
0
1.35
1.73
5
3
10
12
2
3
R
11.05.26
Primeira LigaTondela
Moreirense
1
1.91
0.32
1
8
14
9
1
3
2
0
1
0
1
0
1.91
0.32
1
8
14
9
1
3
P
Wyniki meczów
4 Zwycięstwa
5 Remisów
1 Pokonuje
40%
50%
10%
1 połowa
2 połowa
30%
Zwycięstwa
30%
60%
Remisów
60%
10%
Pokonuje
10%
·10 meczów ·Moreirense
3 Zwycięstwa
3 Remisów
4 Porażek
30%
30%
40%
1 połowa
2 połowa
30%
Zwycięstwa
10%
20%
Remisów
50%
50%
Pokonuje
40%
Wygrane bez strat
2
Porażki bez punktów
3
Wygrane comebacki
1
Powracające porażki
0
Statystyka goli
13
9
6
Gole w 1. Połowie6
7
Gole w 2 Połowie3
4
Zdobywali pierwszy punkt3
3
Nie zdobyła punktów4
Felgueiras
8%
1
15%
2
23%
3
15%
2
15%
2
23%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Moreirense
33%
3
22%
2
11%
1
0%
0
11%
1
22%
2
7
16
4
Gole w 1. Połowie10
3
Gole w 2 Połowie6
4
Tracili pierwszy punkt6
3
Nie traciłi3
Felgueiras
29%
2
29%
2
43%
3
29%
2
43%
3
29%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Moreirense
25%
4
44%
7
13%
2
6%
1
13%
2
19%
3
Średnia goli na mecz
2.5
Śr. minuta pierwszego gola
0'
Obie drużyny zdobyły punkty
6
Średni czas na gol
100'
Suma goli w meczu
Moreirense
2
Cały mecz2.5
1
1. Połowa1.6
1
2. Połowa0.9
Indywidualna liczba goli
Powyżej
Poniżej
Powyżej
Poniżej
7
70%
3
30%
0.5
6
60%
4
40%
3
30%
7
70%
1.5
2
20%
8
80%
1
10%
9
90%
2.5
1
10%
9
90%
1
10%
9
90%
3.5
0
0%
10
100%
1
10%
9
90%
4.5
0
0%
10
100%
Felgueiras - Moreirense Statystyki meczów
Felgueiras
Moreirense
44.9%
47.4%
Faule
-
-
Rzuty rożne
40
33
Spalone
-
-
Żółte kartki
23
28
Czerwone kartki
1
1
Wyniki meczów
1:1
3 razy30%
0:0
2 razy20%
2:1
2 razy20%
0:1
1 raz10%
1:0
1 raz10%
0:1
2 razy20%
0:0
1 raz10%
1:0
1 raz10%
1:1
1 raz10%
2:0
1 raz10%
1
2 razy20%
2
3 razy30%
3
2 razy20%
1 gol
2 goli
3 goli
4 goli
5 goli
1
3 razy30%
2
2 razy20%
4
2 razy20%
5
2 razy20%
Statystyki innych drużyn H2H
Klubowe Mecze Towarzyski
Sabadell
Barcelona B
2 wrz
18:30
Zobacz statystyki
Puchar Rumunii
Universitatea Cluj
Petrolul Ploiesti
1 wrz
18:00
Zobacz statystyki
Puchar J. League
Ehime
Blaublitz Akita
2 wrz
10:00
Zobacz statystyki
Serie A
Csd Macara
Manta
2 wrz
19:00
Zobacz statystyki
Canadian Championship
Forge
Supra Du Quebec
3 wrz
02:00
Zobacz statystyki
Premier League
Khalidiyah
Aali
4 wrz
16:00
Zobacz statystyki