Reims vs Nantes Statystyki H2H
Head-to-Head
Stade Reims
29 mecze
Nantes
Goli
Suma bramek
-
-
-
Total meczy
-
-
Średnia goli na mecz
-
-
-
Średni czas na gol
43'
82'
91'
Statystyki meczów
Żółte kartki
Razem: 100
3.45
59
41
Czerwone kartki
Razem: 7
0.24
2
5
Porównanie ostatnich wyników


Stade ReimsFrancja
NantesFrancja

Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy
Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy
Stade Reims - Nantes Ostatnie mecze
Mecze
14.08.26
Ligue 2Stade Reims
1
Dunkerque
0.83
2.32
2
9
15
11
2
4
3
3
1
1
2
2
0.83
2.32
2
9
15
11
2
4
R
08.08.26
Ligue 2Clermont
Stade Reims
0.23
0.84
3
2
17
11
1
1
0
0
0
0
0
0
0.23
0.84
3
2
17
11
1
1
R
01.08.26
Club Friendly GamesKV Kortrijk
Stade Reims
-
-
6
8
-
-
0
1
1
2
1
1
0
1
-
-
6
8
-
-
0
1
ZW
25.07.26
Club Friendly GamesStade Reims
Cercle Brugge
-
-
-
-
-
-
-
-
3
0
2
0
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
ZW
22.07.26
Club Friendly GamesStade Reims
Amiens
-
-
-
-
-
-
-
-
1
1
0
1
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
R
18.07.26
Club Friendly GamesParis
Stade Reims
-
-
-
-
-
-
-
-
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
P
15.07.26
Club Friendly GamesStade Reims
Francs Borains
-
-
-
-
-
-
-
-
4
1
3
0
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
ZW
11.07.26
Club Friendly GamesRoyal Charleroi
Stade Reims
-
-
-
-
-
-
-
-
2
2
2
0
0
2
-
-
-
-
-
-
-
-
R
Mecze
22.08.26
Ligue 2Nantes
Rodez Aveyron
1.63
0.36
4
6
14
18
2
3
2
5
2
1
0
4
1.63
0.36
4
6
14
18
2
3
P
14.08.26
Ligue 2Stade Lavallois Mayenne
Nantes
0.91
1.24
2
7
15
11
1
0
2
1
1
1
1
0
0.91
1.24
2
7
15
11
1
0
P
08.08.26
Ligue 2Nantes
Red Star
0.88
0.72
4
8
13
13
2
3
0
1
0
0
0
1
0.88
0.72
4
8
13
13
2
3
P
31.07.26
Club Friendly GamesNantes
Wakrah
-
-
13
2
21
13
0
1
5
1
1
1
4
0
-
-
13
2
21
13
0
1
ZW
25.07.26
Club Friendly GamesLe Mans
Nantes
-
-
6
6
21
14
3
2
1
0
0
0
1
0
-
-
6
6
21
14
3
2
P
22.07.26
Club Friendly GamesNantes
La Roche-sur-Yon
-
-
5
2
20
9
1
0
1
1
0
0
1
1
-
-
5
2
20
9
1
0
R
18.07.26
Club Friendly GamesLorient
Nantes
-
-
1
4
9
17
0
4
1
0
1
0
0
0
-
-
1
4
9
17
0
4
P
11.07.26
Club Friendly GamesFleury 91
Nantes
-
-
5
2
13
10
1
0
0
5
0
3
0
2
-
-
5
2
13
10
1
0
ZW
17.05.26
Ligue 1Nantes
Toulouse
0.14
0.2
2
2
3
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0.14
0.2
2
2
3
5
0
0
R
Wyniki meczów
4 Zwycięstwa
6 Remisów
0 Pokonuje
40%
60%
1 połowa
2 połowa
30%
Zwycięstwa
40%
50%
Remisów
40%
20%
Pokonuje
20%
·10 meczów ·Nantes
1 Zwycięstwa
3 Remisów
6 Porażek
10%
30%
60%
1 połowa
2 połowa
20%
Zwycięstwa
20%
60%
Remisów
10%
20%
Pokonuje
70%
Wygrane bez strat
1
Porażki bez punktów
3
Wygrane comebacki
0
Powracające porażki
1
Statystyka goli
22
11
9
Gole w 1. Połowie6
13
Gole w 2 Połowie5
3
Zdobywali pierwszy punkt3
2
Nie zdobyła punktów4
Stade Reims
14%
3
14%
3
14%
3
27%
6
18%
4
14%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Nantes
18%
2
18%
2
18%
2
36%
4
0%
0
9%
1
14
18
7
Gole w 1. Połowie7
7
Gole w 2 Połowie11
5
Tracili pierwszy punkt6
2
Nie traciłi2
Stade Reims
21%
3
21%
3
29%
4
14%
2
29%
4
36%
5
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Nantes
28%
5
11%
2
17%
3
17%
3
17%
3
39%
7
Średnia goli na mecz
2.9
Śr. minuta pierwszego gola
0'
Obie drużyny zdobyły punkty
8
Średni czas na gol
81'
Suma goli w meczu
Nantes
3.6
Cały mecz2.9
1.6
1. Połowa1.3
2
2. Połowa1.6
Indywidualna liczba goli
Powyżej
Poniżej
Powyżej
Poniżej
8
80%
2
20%
0.5
6
60%
4
40%
6
60%
4
40%
1.5
3
30%
7
70%
5
50%
5
50%
2.5
2
20%
8
80%
2
20%
8
80%
3.5
0
0%
10
100%
1
10%
9
90%
4.5
0
0%
10
100%
Stade Reims - Nantes Statystyki meczów
Stade Reims
Nantes
57.1%
47.9%
Faule
114
126
Rzuty rożne
37
57
Spalone
-
-
Żółte kartki
20
13
Czerwone kartki
1
2
Wyniki meczów
0:0
2 razy20%
1:1
2 razy20%
1:4
1 raz10%
2:2
1 raz10%
3:1
1 raz10%
2:1
2 razy20%
3:0
2 razy20%
0:0
1 raz10%
0:1
1 raz10%
1:0
1 raz10%
2
2 razy20%
6
1 raz10%
4
2 razy20%
2 goli
6 goli
3 goli
1 gol
4 goli
2
1 raz10%
6
1 raz10%
3
4 razy40%
1
2 razy20%
Statystyki innych drużyn H2H
Cup
Kluczevia Stargard
Pogoń Siedlce
1 wrz
14:00
Zobacz statystyki
EFL League Two
Northampton Town
Crawley Town
1 wrz
18:45
Zobacz statystyki
Puchar J. League
Thespakusatsu
Albirex Niigata
2 wrz
10:00
Zobacz statystyki
Second League
Marek Dupnica
Nesebar
2 wrz
14:00
Zobacz statystyki
Premier League
Siroki Brijeg
Sarajewo
2 wrz
18:30
Zobacz statystyki
First Division
Astana B
Taraz
3 wrz
13:00
Zobacz statystyki