Atletico Tucuman vs Racing Club Typy 4 marca 2026

    📢 Czego oczekiwać od starcia pomiędzy Atlético Tucumán a Racingiem w 8. kolejce Primera? Atlético Tucumán prezentuje pewność siebie na własnym terenie, co potwierdza ich seria meczów bez porażki w ostatnich spotkaniach. Z kolei Racing również pokazuje stabilną formę i będzie dążyć do umocnienia swojej pozycji w tabeli.

    Head to Head

    Ostatni oficjalny mecz pomiędzy drużynami odbył się 01 września 2024 i zakończył się wynikiem 1:0. Oto porównawcza statystyka tego spotkania (gospodarze - Atletico Tucuman):

    • procent posiadania piłki: 41% vs 59%;
    • rzutów rożnych: 4 vs 13;
    • fauli: 15 vs 9;
    • żółtych kartek: 3 vs 3;
    • strzałów celnych: 3 vs 4.

    📊Analiza poprzednich oficjalnych meczów między drużynami Atletico Tucuman i Racing Club:

    • rozegrane mecze 16;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 6, gości - 7, remisów - 3;
    • liczba goli (gospodarze/goście) - 22 kontra 26;
    • średnia liczba goli w meczu - 3.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Atletico Tucuman - Racing Club

    35%
    6 Zwycięstwa
    18%
    3 Remisów
    47%
    8 Zwycięstwa
    Razem gier
    17
    Suma bramek
    3
    Obie drużyny zdobyły punkty
    47%
    1.29
    Średnia liczba goli
    1.71
    1.82
    Żółte kartki
    1.76
    Ostatnie mecze
    04.03.26
    Primera Division
    Atletico Tucuman
    Atletico Tucuman
    Racing Club
    Racing Club
    0.8
    1.55
    7
    6
    10
    13
    1
    4
    0
    3
    0
    1
    0
    2
    0.8
    1.55
    7
    6
    10
    13
    1
    4
    01.09.24
    Primera Division
    Atletico Tucuman
    Atletico Tucuman
    Racing Club
    Racing Club
    -
    -
    4
    13
    15
    9
    3
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    4
    13
    15
    9
    3
    3
    24.04.23
    Primera Division
    Racing Club
    Racing Club
    Atletico Tucuman
    Atletico Tucuman
    -
    -
    6
    6
    6
    10
    2
    2
    1
    3
    0
    1
    1
    2
    -
    -
    6
    6
    6
    10
    2
    2
    10.10.22
    Primera Division
    Racing Club
    Racing Club
    Atletico Tucuman
    Atletico Tucuman
    -
    -
    4
    5
    11
    14
    1
    4
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    -
    -
    4
    5
    11
    14
    1
    4
    14.03.22
    PRI
    Atletico Tucuman
    Atletico Tucuman
    Racing
    Racing
    -
    -
    -
    -
    10
    9
    -
    -
    0
    4
    0
    1
    0
    3
    -
    -
    -
    -
    10
    9
    -
    -
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Atletico Tucuman Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz drużyna rozegrała w ramach turnieju Superliga (gospodarze - Belgrano, goście - Atletico Tucuman). Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1.

    Statystyki meczu prezentują się następująco (Atletico Tucuman vs Belgrano):

    • procent posiadania piłki: 50% vs 50%;
    • rzuty rożne: 5 vs 0;
    • faule: 14 vs 9;
    • żółte kartki: 1 vs 3;
    • strzały celne: 2 vs 4.

    Atlético Tucumán zajmuje 13. miejsce w tabeli i stara się poprawić swoją pozycję. W ostatnich pięciu meczach odnieśli jedno zwycięstwo i zanotowali trzy porażki. Mimo to, drużyna prezentuje wysoki poziom gry na własnym stadionie: nie przegrała w 13 z ostatnich 14 domowych spotkań. To podkreśla ich siłę na własnym boisku. Ich styl gry koncentruje się na solidnej defensywie z możliwością kontrataków.

    Wyniki meczów: Atletico Tucuman

    Ostatnie mecze
    30.08.26
    Primera Division
    Atletico Tucuman
    Atletico Tucuman
    Belgrano
    Belgrano
    1.04
    0.79
    7
    3
    11
    8
    1
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    1.04
    0.79
    7
    3
    11
    8
    1
    3
    R
    22.08.26
    Primera Division
    Atletico Tucuman
    Atletico Tucuman
    Instituto ACCordoba
    Instituto ACCordoba
    0.36
    0.51
    9
    2
    8
    3
    3
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.36
    0.51
    9
    2
    8
    3
    3
    2
    R
    17.08.26
    Primera Division
    Estudiantes Rio Cuarto
    Estudiantes Rio Cuarto
    Atletico Tucuman
    Atletico Tucuman
    1
    0.4
    0.42
    4
    7
    12
    15
    1
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0.4
    0.42
    4
    7
    12
    15
    1
    2
    ZW
    12.08.26
    Football Cup
    Atletico Tucuman
    Atletico Tucuman
    Independiente
    Independiente
    -
    -
    6
    10
    16
    10
    1
    2
    4
    0
    1
    0
    3
    0
    -
    -
    6
    10
    16
    10
    1
    2
    ZW
    08.08.26
    Primera Division
    Atletico Tucuman
    Atletico Tucuman
    Sarmiento Junin
    Sarmiento Junin
    1.01
    1.3
    13
    4
    13
    11
    0
    2
    1
    2
    0
    0
    1
    2
    1.01
    1.3
    13
    4
    13
    11
    0
    2
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Racing Club Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz goście rozegrali w ramach turnieju Superliga (gospodarze - Racing Club, goście - Independiente Rivadavia). Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.

    Statystyki meczu przedstawiają się następująco (Racing Club vs Independiente Rivadavia):

    • procent posiadania piłki: 52% vs 48%;
    • rzuty rożne: 7 vs 2;
    • faule: 9 vs 11;
    • żółte kartki: 1 vs 3;
    • strzały celne: 4 vs 2.

    Racing zajmuje 11. miejsce w lidze i prezentuje stabilną formę zarówno na własnym stadionie, jak i na wyjazdach. W ostatnich pięciu meczach mają na koncie dwie wygrane, dwa remisy i jedną porażkę. Zespół gra zrównoważoną piłkę z naciskiem na solidność defensywną - średnia liczba straconych bramek wynosi zaledwie 1 na mecz. Jednak będą musieli wykazać się inicjatywą, aby osiągnąć pozytywny wynik przeciwko dobrze broniącemu się Atletico.

    Wyniki meczów: Racing Club

    Ostatnie mecze
    31.08.26
    Primera Division
    Independiente Rivadavia
    Independiente Rivadavia
    Racing Club
    Racing Club
    3.01
    0.92
    3
    5
    15
    12
    3
    2
    3
    1
    1
    1
    2
    0
    3.01
    0.92
    3
    5
    15
    12
    3
    2
    P
    24.08.26
    Primera Division
    Racing Club
    Racing Club
    Boca Juniors
    Boca Juniors
    1.44
    1.41
    5
    1
    11
    9
    3
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1.44
    1.41
    5
    1
    11
    9
    3
    2
    R
    19.08.26
    Football Cup
    Racing Club
    Racing Club
    Belgrano
    Belgrano
    1
    -
    -
    3
    7
    11
    8
    1
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    7
    11
    8
    1
    2
    ZW
    14.08.26
    Primera Division
    Racing Club
    Racing Club
    Banfield
    Banfield
    2.34
    0.38
    6
    1
    9
    11
    2
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    2.34
    0.38
    6
    1
    9
    11
    2
    2
    P
    09.08.26
    Primera Division
    Argentinos
    Argentinos
    Racing Club
    Racing Club
    1
    2.63
    0.91
    9
    4
    14
    10
    5
    3
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    2.63
    0.91
    9
    4
    14
    10
    5
    3
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • liczba spotkań - 16;
    • zwycięstwa gospodarzy - 6, zwycięstwa gości - 7, remisy - 3.

    Statystyki: Atletico Tucuman vs Racing Club

    • rozegranych meczów w turnieju: 7 vs 7;
    • zwycięstw: 1 vs 2;
    • procent zwycięstw: 14% vs 29%;
    • porażek: 4 vs 3;
    • remisów: 2 vs 2.

    Ostatnie 10 meczów:

    • zwycięstw: 2 vs 4;
    • porażek: 6 vs 4;
    • remisów: 2 vs 2.
    👉Prognoza: Racing Club nie przegra(kursy: 1.36)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H

    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają punkty- 1.38, goście - 1.63;
    • średni Powyżej/Poniżej goli w H2H - 3;
    • obie drużyny strzelały: ogółem - 8; na boisku drużyny gospodarzy - 3.

    Statystyki: Atletico Tucuman kontra Racing Club

    • średni całkowity wynik w turnieju: 2.71 kontra 2.43;
    • średnia liczba strzelonych goli: 1.29 kontra 1.14;
    • średni całkowity wynik w 1. połowie: 0.57 kontra 0.71;
    • średni całkowity wynik w 2. połowie: 0.71 kontra 0.43;
    • Atletico Tucuman: średni całkowity wynik w turnieju na własnym boisku 1.67;
    • Racing Club: średni całkowity wynik na wyjeździe w turnieju - 1;
    • ostatnie 10 meczów (średni całkowity wynik): 1.2 (w domu - 1.75) kontra 1 (na wyjeździe - 1).
    Trendy
    • Były Powyżej 1.5 strzelonych goli w 12 z ostatnich 13 meczów Atletico Tucuman przeciwko Racing Club Avellaneda.
    • Były Powyżej 1.5 strzelonych goli w 11 z ostatnich 12 meczów Atletico Tucuman przeciwko Racing Club Avellaneda (Superliga).
    • Były Powyżej 1.5 strzelonych goli w 7 z ostatnich 8 meczów Atletico Tucuman w domu przeciwko Racing Club Avellaneda.
    • Były Powyżej 1.5 strzelonych goli w 6 z ostatnich 7 meczów Atletico Tucuman w domu przeciwko Racing Club Avellaneda (Superliga).
    • Były Powyżej 1.5 strzelonych goli w 15 z ostatnich 16 meczów Atletico Tucuman (Superliga).
    • Były Powyżej 1.5 strzelonych goli w 8 z ostatnich 9 meczów Atletico Tucuman w domu.
    • Były Powyżej 1.5 strzelonych goli w 7 z ostatnich 8 meczów Atletico Tucuman w domu (Superliga).
    • Były Powyżej 1.5 strzelonych goli w 7 z ostatnich 8 meczów Racing Club Avellaneda (Superliga).
    👉Prognoza: Total bramek Powyżej (1,5)(kursy: 1.4)

    Prognoza na rzuty rożne

    Atletico Tucuman: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 4.57; na własnym boisku - 6;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 4.2; na własnym boisku - 5.

    Racing Club: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 4.29, na wyjeździe - 4.5;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 3.9; na wyjeździe - 3.6.
    Trendy
    • Atletico Tucuman zdobył więcej niż 3.5 rzutów rożnych w ostatnich 6 meczów przeciwko Racing Club Avellaneda (Superliga).
    👉Prognoza: Rzuty rożne — Atletico Tucuman Total Powyżej (3,5)(kursy: 1.64)

    Prognoza na kartki

    H2H

    • średnia Powyżej/Poniżej żółtych kartek w meczach H2H - 3.76 (1.88 dla gospodarzy i 1.88 dla gości);
    • średnia Powyżej/Poniżej żółtych kartek na polu gospodarzy - 4.38 (2.25 dla gospodarzy i 2.13 dla gości).

    Atletico Tucuman: Statystyki

    • sezon: średnia Powyżej/Poniżej w turnieju - 3.29; na własnym boisku - 2;
    • ostatnie 10 meczów: średnia Powyżej/Poniżej - 3.2; na własnym boisku - 2.5.

    Racing Club: Statystyki

    • sezon: średnia Powyżej/Poniżej w turnieju - 3.71, na wyjeździe - 4.25;
    • ostatnie 10 meczów: średnia Powyżej/Poniżej - 3.8; na wyjeździe - 4.6.
    👉Prognoza: Żółte kartki — Total Poniżej (6,5)(kursy: 1.42)

    Prognoza, że obaj zdobędą punkty

    H2H:

    • liczba spotkań - 16;
    • oba zespoły zdobyły bramki w sumie - 8 razy;
    • na boisku gospodarzy - 3 razy.

    Statystyki: Atletico Tucuman kontra Racing Club

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 7 vs 7 ;
    • liczba meczów w sezonie, w których oba zespoły zdobyły bramki (OC): 5 vs 5 ;
    • liczba OC dla zespołu Atletico Tucuman na własnym boisku - 1 (33%) ;
    • liczba OC dla zespołu Racing Club na wyjeździe - 2 (50%).

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba OC: 7 vs 6 ;
    • OC dla zespołu Atletico Tucuman na własnym boisku - 2 (50%) ;
    • OC dla zespołu Racing Club na wyjeździe - 2 (40%).
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą (Nie)(kursy: 1.77)

    Prognoza dokładnego wyniku

    Statystyki najczęstszych wyników (obecny sezon):

    • najczęstszy wynik w turnieju: 1:1 (18/110, 16.4%);
    • Atletico Tucuman u siebie najczęściej kończy mecze wynikiem: 0:0 , 1:1 , 4:0 (1/3, 33.3%);
    • Racing Club na wyjeździe najczęściej gra: 0:0 , 0:2 , 2:1 , 3:1 (1/4, 25%).

    Na podstawie statystyk i rozkładu prawdopodobieństw algorytm prognozuje top 3 rezultaty:

    1:1 - 13.86% (kursy 6)
    0:0 - 11.15% (kursy 7.5)
    1:0 - 10.93% (kursy 8)

    👉Prognoza: Precyzyjny wynik (1:1)(kursy: 6)

    Prognoza redakcji

    Obie drużyny są obecnie dalekie od optymalnej formy, więc bezpośrednie starcie to doskonała okazja na poprawę sytuacji. W takich okolicznościach rywale często grają bardziej ofensywnie, częściej atakują skrzydłami i zdobywają stałe fragmenty gry. Co więcej, w pięciu kolejnych meczach z udziałem Racingu wykonywano co najmniej dziewięć rzutów rożnych. W tej sytuacji bardziej logiczne jest postawienie na powyżej 8,5 rzutów rożnych.
    Rzuty rożne — Total Powyżej (8,5)
    Opublikowany: 02.03.2026, 00:24

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Atletico Tucuman - Racing Club

    Atletico Tucuman nie wygrał:
    atletico-tucumanw 7 z ostatnich 8 meczów (Superliga).
    Racing Club nie przegra
    Everygame
    -263
    Atletico Tucuman nie przegrał:
    atletico-tucumanw 13 z ostatnich 14 meczów w domu (Superliga).
    atletico-tucumanw 7 z ostatnich 8 meczów w domu.
    Atletico Tucuman nie przegra
    Everygame
    -222
    Były Powyżej 1.5 strzelonych goli:
    atletico-tucumanracing-clubw 12 z ostatnich 13 meczów Atletico Tucuman przeciwko Racing Club Avellaneda.
    atletico-tucumanracing-clubw 11 z ostatnich 12 meczów Atletico Tucuman przeciwko Racing Club Avellaneda (Superliga).
    atletico-tucumanracing-clubw 7 z ostatnich 8 meczów Atletico Tucuman w domu przeciwko Racing Club Avellaneda.
    atletico-tucumanracing-clubw 6 z ostatnich 7 meczów Atletico Tucuman w domu przeciwko Racing Club Avellaneda (Superliga).
    atletico-tucumanw 15 z ostatnich 16 meczów Atletico Tucuman (Superliga).
    atletico-tucumanw 8 z ostatnich 9 meczów Atletico Tucuman w domu.
    atletico-tucumanw 7 z ostatnich 8 meczów Atletico Tucuman w domu (Superliga).
    racing-clubw 7 z ostatnich 8 meczów Racing Club Avellaneda (Superliga).
    Total bramek Powyżej (1,5)
    Everygame
    -189
    Atletico Tucuman zdobył bramkę:
    atletico-tucumanw 8 z ostatnich 9 meczów w domu.
    Atletico Tucuman zdobędzie bramkę
    Everygame
    -222
    Wyświetl więcej faktów

    Atletico Tucuman - Racing Club Pozycja w tabeli

    Apertura Group B
    gZWRPRPPStan
    7.
    Huracan
    Huracan
    1657417-1322
    8.
    Racing Club
    Racing Club
    1656517-1521
    9.
    Barracas Central
    Barracas Central
    1656515-1521
    12.
    CA Banfield
    CA Banfield
    1653817-1918
    13.
    Atletico Tucuman
    Atletico Tucuman
    1635815-2014
    14.
    Aldosivi
    Aldosivi
    160886-198

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    5 - Zwycięstwa
    4 - Remisów
    1 - Porażka
    Zwycięstwa - 4
    Remisów - 2
    Porażek - 4
    10 meczów
    Zdobyte - 12
    Stracone - 2
    +10
    +1
    13 - Zdobyte
    12 - Stracone
    5
    Zwycięstwa
    4
    4
    Remisów
    2
    1
    Porażek
    4
    Różnica w piłce
    12
    Zdobyte
    13
    2
    Stracone
    12
    1.4
    Średnia suma goli w meczu
    2.5
    1.2
    Średnio gole zdobyte w meczu
    1.3
    0.2
    Średnio gole stracone na mecz
    1.2
    1
    Obie drużyny zdobyły punkty
    6
    75'
    Minuty / strzelony gol
    69'
    Zobacz wszystkie statystyki