Mlada Boleslav vs Litvínov Prognoza 31 października 2025
📢Jak zespoły będą wykorzystywać zmiany, aby utrzymać wysokie tempo gry? Rotacje odgrywają ważną rolę w hokeju, a ich właściwe wykorzystanie przybliży zespoły Mlada Boleslav i Litvínov do zwycięstwa w meczu, który odbędzie się 31 października o 16:30 w ramach turnieju "Extraliga". Bukmacherzy ustalili następujące kursy na zwycięstwa zespołów - i , gdzie faworytem jest zespół Mlada Boleslav.
Head to Head
- rozegrane 59 mecze;
- na lodzie gospodarzy 26 zwycięstw (wliczając dogrywkę), goście - 29;
- zdobyte bramki: 164 przeciwko 169;
- średnia całkowita 1. tercji - 1.66, 2. - 2.22, 3. - 1.61;
- średnia całkowita meczu - 4.61.
Ostatni raz drużyny spotkały się 23 września 2025 na arenie drużyny Litvínov - wynik meczu wynosił 4:2.
Statystyki bezpośrednich spotkań Mlada Boleslav - HC Litvinov

Mlada Boleslav Przegląd drużyny
🏆W bieżącym sezonie Mlada Boleslav uczestniczył w 19 meczach, osiągając następujące wyniki:
- 7 zwycięstw,
- 12 porażek.
📈W tym sezonie Mlada Boleslav ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 35%, przy czym 65% meczów kończy się porażką.
📊Średnia drużyny wynosi 4.53, zdobywając średnio 1.9 goli na mecz i tracąc średnio 2.55 goli.
🏒W tym sezonie Mlada Boleslav zdobył 38 goli:
- Drużyna szczególnie wyróżnia się w okresie 2, gdzie 34.21% wszystkich goli zostało zdobytych.
- Na własnym lodowisku średnia liczba goli wynosi 1.67 na mecz.
🥅Jeśli chodzi o obronę, Mlada Boleslav w bieżącym sezonie stracił 51 goli.
- Okres 3 okazał się być wymagający, gdzie 42.31% wszystkich goli zostało straconych w tym czasie.
- W domu średnia liczba straconych goli wynosi 1.67 na mecz.
Wyniki meczów: Mlada Boleslav

Litvínov Przegląd drużyny
🏆W obecnym sezonie Litvínov wziął udział w 19 meczach, osiągając następujące wyniki: 4 zwycięstw, 15 porażek.
📈W tym sezonie Litvínov ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 21%, a 79% meczów kończy się porażką.
📊Średnia punktacja zespołu to 4.74, ze średnio 1.58 bramkami zdobytymi na mecz i średnio 3.26 bramkami straconymi.
🏒Do tej pory Litvínov zdobył 30 bramek:
- Okres 1 okazał się szczególnie udany, z 33.33% wszystkich bramek zdobytych w tym czasie.
- Podczas wyjazdowych średnia liczba bramek spada do 1.44.
🥅Jeśli chodzi o obronę, Litvínov w tym sezonie stracił 62 bramek.
- Okres 1 okazał się wyzwaniem, z 41.38% wszystkich bramek straconych w tym czasie.
- Podczas wyjazdowych wzrasta to średnio do 3.22 bramek na mecz.
Wyniki meczów: Litvínov
Prognoza na 1. tercję
Bezpośrednie pojedynki:
- liczba spotkań - 59;
- liczba zwycięstw w 1. tercji gospodarzy (na własnym lodowisku) - 6; gości (na wyjeździe) - 12;
- średni total 1. tercji: 1.66;
- dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają 0.8, goście - 0.86.
Statystyki w 1. tercji: Mlada Boleslav (u siebie) vs Litvínov (na wyjeździe)
- liczba rozegranych meczów w turnieju: 9 vs 9;
- liczba zwycięstw: 1 (11.11%) vs 2 (22.22%);
- liczba porażek: 4 (44.44%) vs 4 (44.44%);
- liczba remisów: 4 (44.44%) vs 3 (33.33%).
- średni total zdobytych bramek: 0.44 vs 0.56;
- średni total straconych bramek: 0.89 vs 1.33.
Ostatnie 10 meczów (ogółem):
- liczba zwycięstw: 3 vs 2;
- liczba porażek: 2 vs 5;
- liczba remisów: 5 vs 3;
- średni total 1. tercji: 0.8 (zdobyte - 0.5, stracone - 0.3) vs 1.8 (zdobyte - 0.5, stracone - 1.3).
- Były łącznie mniej niż 1.5 bramek w pierwszej tercji w 11 z ostatnich 12 meczów Mlada Boleslav (Extraliga).
- Były łącznie mniej niż 1.5 bramek w pierwszej tercji w ostatnich 5 meczów Mlada Boleslav w domu (Extraliga).
Prognoza na wynik
H2H:
- Liczba spotkań - 59;
- Liczba zwycięstw gospodarzy - 26, gości - 29.
Statystyki: Mlada Boleslav vs Litvínov
- Liczba rozegranych meczów w turnieju: 19 vs 19;
- Liczba zwycięstw: 7 (35%) vs 4 (21%);
- Liczba porażek: 13 (65%) vs 15 (79%);
- Liczba zwycięstw gospodarzy w turnieju: 2;
- Liczba zwycięstw gości w turnieju: 1.
Ostatnie 10 meczów:
- Liczba zwycięstw: 3 vs 2;
- Liczba porażek: 7 vs 8;
- Liczba zwycięstw gospodarzy: 1;
- Liczba zwycięstw gości: 0.
- Litvínov przegrał (w regulaminowym czasie gry) w ostatnich 5 meczach na wyjeździe (Extraliga).
Prognoza na powyżej/poniżej
H2H:
- średnia liczba goli na mecz dla gospodarzy - 2.78, dla gości - 2.86;
- średnia liczba goli w H2H - 4.61;
- obie drużyny strzeliły w 1. tercji - 20 raz;
- obie drużyny strzeliły w 2. tercji - 27 raz;
- obie drużyny strzeliły w 3. tercji - 16 raz.
Statystyki: Mlada Boleslav vs Litvínov
- średnia liczba w turnieju: 4.53 vs 4.74;
- średnia liczba strzelonych bramek: 1.9 vs 1.58;
- średnia liczba straconych bramek: 2.55 vs 3.26;
- Mlada Boleslav: średnia liczba w domu w turnieju - 1.67;
- Litvínov: średnia liczba na wyjeździe w turnieju - 1.44;
- ostatnie 10 meczów (średnia liczba strzelonych bramek): 1.8 (w domu - 1.6) vs 1.5 (na wyjeździe - 1.2).
- Były łącznie mniej niż 5.5 bramek w 8 z ostatnich 9 meczów Mlada Boleslav (Extraliga).
- Były łącznie mniej niż 5.5 bramek w 6 z ostatnich 7 meczów Litvínov na wyjeździe (Extraliga).
Prognoza redakcji
- Były łącznie mniej niż 5.5 bramek w 8 z ostatnich 9 meczów Mlada Boleslav (Extraliga).
- Były łącznie mniej niż 5.5 bramek w 6 z ostatnich 7 meczów Litvínov na wyjeździe (Extraliga).