Stjernen Hockey vs Sparta Prognoza 31 stycznia 2026
Head to Head
- rozegrane 68 mecze;
- na lodzie gospodarzy 24 zwycięstw (wliczając dogrywkę), goście - 42;
- zdobyte bramki: 159 przeciwko 223;
- średnia całkowita 1. tercji - 1.68, 2. - 1.87, 3. - 1.94;
- średnia całkowita meczu - 5.43.
Ostatni raz drużyny spotkały się 24 stycznia 2026 na arenie drużyny Sparta - wynik meczu wynosił 6:2.
Statystyki bezpośrednich spotkań Stjernen Hockey - Sparta

Stjernen Hockey Przegląd drużyny
🏆W bieżącym sezonie Stjernen Hockey uczestniczył w 35 meczach, osiągając następujące wyniki:
- 11 zwycięstw,
- 24 porażek.
📈W tym sezonie Stjernen Hockey ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 31%, przy czym 69% meczów kończy się porażką.
📊Średnia drużyny wynosi 5.37, zdobywając średnio 2.37 goli na mecz i tracąc średnio 3.26 goli.
🏒W tym sezonie Stjernen Hockey zdobył 83 goli:
- Drużyna szczególnie wyróżnia się w okresie 2, gdzie 38.55% wszystkich goli zostało zdobytych.
- Na własnym lodowisku średnia liczba goli wynosi 2.39 na mecz.
🥅Jeśli chodzi o obronę, Stjernen Hockey w bieżącym sezonie stracił 114 goli.
- Okres 3 okazał się być wymagający, gdzie 35.29% wszystkich goli zostało straconych w tym czasie.
- W domu średnia liczba straconych goli wynosi 2.39 na mecz.
Wyniki meczów: Stjernen Hockey

Sparta Przegląd drużyny
🏆W obecnym sezonie Sparta wziął udział w 38 meczach, osiągając następujące wyniki: 17 zwycięstw, 21 porażek.
📈W tym sezonie Sparta ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 46%, a 54% meczów kończy się porażką.
📊Średnia punktacja zespołu to 5.35, ze średnio 2.54 bramkami zdobytymi na mecz i średnio 2.92 bramkami straconymi.
🏒Do tej pory Sparta zdobył 94 bramek:
- Okres 1 okazał się szczególnie udany, z 36.17% wszystkich bramek zdobytych w tym czasie.
- Podczas wyjazdowych średnia liczba bramek spada do 2.21.
🥅Jeśli chodzi o obronę, Sparta w tym sezonie stracił 108 bramek.
- Okres 3 okazał się wyzwaniem, z 45.28% wszystkich bramek straconych w tym czasie.
- Podczas wyjazdowych wzrasta to średnio do 2.79 bramek na mecz.
Wyniki meczów: Sparta
Prognoza na 1. tercję
Bezpośrednie pojedynki:
- liczba spotkań - 68;
- liczba zwycięstw w 1. tercji gospodarzy (na własnym lodowisku) - 10; gości (na wyjeździe) - 11;
- średni total 1. tercji: 1.68;
- dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają 0.66, goście - 1.01.
Statystyki w 1. tercji: Stjernen Hockey (u siebie) vs Sparta (na wyjeździe)
- liczba rozegranych meczów w turnieju: 18 vs 19;
- liczba zwycięstw: 5 (27.78%) vs 7 (36.84%);
- liczba porażek: 6 (33.33%) vs 4 (21.05%);
- liczba remisów: 7 (38.89%) vs 8 (42.11%).
- średni total zdobytych bramek: 0.72 vs 1.05;
- średni total straconych bramek: 0.78 vs 0.53.
Ostatnie 10 meczów (ogółem):
- liczba zwycięstw: 3 vs 4;
- liczba porażek: 5 vs 4;
- liczba remisów: 2 vs 2;
- średni total 1. tercji: 1.5 (zdobyte - 0.5, stracone - 1) vs 1.8 (zdobyte - 1.2, stracone - 0.6).
- Były łącznie więcej niż 0.5 bramek w pierwszej tercji w ostatnich 12 meczów Stjernen Hockey przeciwko Sparta (Eliteserien).
- Były łącznie więcej niż 0.5 bramek w pierwszej tercji w ostatnich 9 meczów Stjernen Hockey w domu przeciwko Sparta (Eliteserien).
- Były łącznie więcej niż 0.5 bramek w pierwszej tercji w ostatnich 6 meczów Stjernen Hockey (Eliteserien).
- Były łącznie więcej niż 0.5 bramek w pierwszej tercji w 12 z ostatnich 13 meczów Sparta (Eliteserien).
- Były łącznie więcej niż 0.5 bramek w pierwszej tercji w 6 z ostatnich 7 meczów Sparta na wyjeździe (Eliteserien).
Prognoza na wynik
H2H:
- Liczba spotkań - 68;
- Liczba zwycięstw gospodarzy - 24, gości - 42.
Statystyki: Stjernen Hockey vs Sparta
- Liczba rozegranych meczów w turnieju: 35 vs 38;
- Liczba zwycięstw: 11 (31%) vs 17 (46%);
- Liczba porażek: 24 (69%) vs 20 (54%);
- Liczba zwycięstw gospodarzy w turnieju: 7;
- Liczba zwycięstw gości w turnieju: 9.
Ostatnie 10 meczów:
- Liczba zwycięstw: 3 vs 5;
- Liczba porażek: 7 vs 5;
- Liczba zwycięstw gospodarzy: 1;
- Liczba zwycięstw gości: 3.
- Stjernen Hockey nie wygrał (w regulaminowym czasie gry) w 12 z ostatnich 13 meczów przeciwko Sparta (Eliteserien).
- Stjernen Hockey nie wygrał (w regulaminowym czasie gry) w ostatnich 5 meczach w domu (Eliteserien).
Prognoza na powyżej/poniżej
H2H:
- średnia liczba goli na mecz dla gospodarzy - 2.34, dla gości - 3.28;
- średnia liczba goli w H2H - 5.43;
- obie drużyny strzeliły w 1. tercji - 22 raz;
- obie drużyny strzeliły w 2. tercji - 29 raz;
- obie drużyny strzeliły w 3. tercji - 22 raz.
Statystyki: Stjernen Hockey vs Sparta
- średnia liczba w turnieju: 5.37 vs 5.35;
- średnia liczba strzelonych bramek: 2.37 vs 2.54;
- średnia liczba straconych bramek: 3.26 vs 2.92;
- Stjernen Hockey: średnia liczba w domu w turnieju - 2.39;
- Sparta: średnia liczba na wyjeździe w turnieju - 2.21;
- ostatnie 10 meczów (średnia liczba strzelonych bramek): 2.3 (w domu - 1.4) vs 2.8 (na wyjeździe - 2.5).
- Były łącznie mniej niż 5.5 bramek w 7 z ostatnich 8 meczów Stjernen Hockey przeciwko Sparta (Eliteserien).
Prognoza redakcji
- Były łącznie mniej niż 5.5 bramek w 7 z ostatnich 8 meczów Stjernen Hockey przeciwko Sparta (Eliteserien).