Ilves Tampere vs Karpat Oulu Prognoza 30 grudnia 2025
📢Jak zespoły będą wykorzystywać zmiany, aby utrzymać wysokie tempo gry? Rotacje odgrywają ważną rolę w hokeju, a ich właściwe wykorzystanie przybliży zespoły Ilves Tampere i Karpat Oulu do zwycięstwa w meczu, który odbędzie się 30 grudnia o 16:30 w ramach turnieju "Liiga". Bukmacherzy ustalili następujące kursy na zwycięstwa zespołów - i , gdzie faworytem jest zespół Ilves Tampere.
Head to Head
- rozegrane 65 mecze;
- na lodzie gospodarzy 22 zwycięstw (wliczając dogrywkę), goście - 41;
- zdobyte bramki: 135 przeciwko 174;
- średnia całkowita 1. tercji - 1.58, 2. - 1.26, 3. - 1.63;
- średnia całkowita meczu - 4.43.
Ostatni raz drużyny spotkały się 03 października 2025 na arenie drużyny Ilves Tampere - wynik meczu wynosił 2:7.
Statystyki bezpośrednich spotkań Ilves - Karpat

Ilves Tampere Przegląd drużyny
🏆W bieżącym sezonie Ilves Tampere uczestniczył w 33 meczach, osiągając następujące wyniki:
- 19 zwycięstw,
- 14 porażek.
📈W tym sezonie Ilves Tampere ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 58%, przy czym 42% meczów kończy się porażką.
📊Średnia drużyny wynosi 5.7, zdobywając średnio 3.12 goli na mecz i tracąc średnio 2.79 goli.
🏒W tym sezonie Ilves Tampere zdobył 103 goli:
- Drużyna szczególnie wyróżnia się w okresie 1, gdzie 37.86% wszystkich goli zostało zdobytych.
- Na własnym lodowisku średnia liczba goli wynosi 3.5 na mecz.
🥅Jeśli chodzi o obronę, Ilves Tampere w bieżącym sezonie stracił 92 goli.
- Okres 1 okazał się być wymagający, gdzie 38.89% wszystkich goli zostało straconych w tym czasie.
- W domu średnia liczba straconych goli wynosi 3.5 na mecz.
Wyniki meczów: Ilves Tampere

Karpat Oulu Przegląd drużyny
🏆W obecnym sezonie Karpat Oulu wziął udział w 34 meczach, osiągając następujące wyniki: 13 zwycięstw, 21 porażek.
📈W tym sezonie Karpat Oulu ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 38%, a 62% meczów kończy się porażką.
📊Średnia punktacja zespołu to 6.26, ze średnio 3.06 bramkami zdobytymi na mecz i średnio 3.44 bramkami straconymi.
🏒Do tej pory Karpat Oulu zdobył 104 bramek:
- Okres 1 okazał się szczególnie udany, z 40.38% wszystkich bramek zdobytych w tym czasie.
- Podczas wyjazdowych średnia liczba bramek spada do 3.2.
🥅Jeśli chodzi o obronę, Karpat Oulu w tym sezonie stracił 117 bramek.
- Okres 3 okazał się wyzwaniem, z 37.93% wszystkich bramek straconych w tym czasie.
- Podczas wyjazdowych wzrasta to średnio do 3.87 bramek na mecz.
Wyniki meczów: Karpat Oulu
Prognoza na 1. tercję
Bezpośrednie pojedynki:
- liczba spotkań - 65;
- liczba zwycięstw w 1. tercji gospodarzy (na własnym lodowisku) - 5; gości (na wyjeździe) - 15;
- średni total 1. tercji: 1.58;
- dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają 0.6, goście - 0.98.
Statystyki w 1. tercji: Ilves Tampere (u siebie) vs Karpat Oulu (na wyjeździe)
- liczba rozegranych meczów w turnieju: 14 vs 15;
- liczba zwycięstw: 5 (35.71%) vs 7 (46.67%);
- liczba porażek: 3 (21.43%) vs 4 (26.67%);
- liczba remisów: 6 (42.86%) vs 4 (26.67%).
- średni total zdobytych bramek: 1.21 vs 1.4;
- średni total straconych bramek: 1 vs 1.2.
Ostatnie 10 meczów (ogółem):
- liczba zwycięstw: 5 vs 3;
- liczba porażek: 1 vs 3;
- liczba remisów: 4 vs 4;
- średni total 1. tercji: 1.8 (zdobyte - 1.2, stracone - 0.6) vs 1.5 (zdobyte - 0.8, stracone - 0.7).
- Ilves Tampere nie wygrał pierwszej tercji w 26 z ostatnich 27 meczów w domu przeciwko Karpat Oulu (Liiga).
- Ilves Tampere nie wygrał pierwszej tercji w 8 z ostatnich 9 meczów przeciwko Karpat Oulu (Liiga).
Prognoza na wynik
H2H:
- Liczba spotkań - 65;
- Liczba zwycięstw gospodarzy - 22, gości - 41.
Statystyki: Ilves Tampere vs Karpat Oulu
- Liczba rozegranych meczów w turnieju: 33 vs 34;
- Liczba zwycięstw: 19 (58%) vs 13 (38%);
- Liczba porażek: 14 (42%) vs 21 (62%);
- Liczba zwycięstw gospodarzy w turnieju: 10;
- Liczba zwycięstw gości w turnieju: 5.
Ostatnie 10 meczów:
- Liczba zwycięstw: 8 vs 3;
- Liczba porażek: 2 vs 7;
- Liczba zwycięstw gospodarzy: 3;
- Liczba zwycięstw gości: 1.
- Karpat Oulu wygrywa z przewagą +1.5 w 9 z ostatnich 10 meczów na wyjeździe przeciwko Ilves Tampere (Liiga).
Prognoza na powyżej/poniżej
H2H:
- średnia liczba goli na mecz dla gospodarzy - 2.08, dla gości - 2.68;
- średnia liczba goli w H2H - 4.43;
- obie drużyny strzeliły w 1. tercji - 18 raz;
- obie drużyny strzeliły w 2. tercji - 13 raz;
- obie drużyny strzeliły w 3. tercji - 17 raz.
Statystyki: Ilves Tampere vs Karpat Oulu
- średnia liczba w turnieju: 5.7 vs 6.26;
- średnia liczba strzelonych bramek: 3.12 vs 3.06;
- średnia liczba straconych bramek: 2.79 vs 3.44;
- Ilves Tampere: średnia liczba w domu w turnieju - 3.5;
- Karpat Oulu: średnia liczba na wyjeździe w turnieju - 3.2;
- ostatnie 10 meczów (średnia liczba strzelonych bramek): 3.6 (w domu - 2.75) vs 2.3 (na wyjeździe - 2.75).
- Ilves Tampere zdobywa mniej niż 4.5 bramek w 19 z ostatnich 20 meczów przeciwko Karpat Oulu (Liiga).
- Ilves Tampere zdobywa mniej niż 4.5 bramek w ostatnich 10 meczach w domu przeciwko Karpat Oulu (Liiga).
Prognoza redakcji
- Karpat Oulu wygrywa z przewagą +1.5 w 9 z ostatnich 10 meczów na wyjeździe przeciwko Ilves Tampere (Liiga).