Star Bulls Rosenheim vs Lausitzer Fuchse Prognoza 30 listopada 2025

    Star Bulls Rosenheim
    Star Bulls Rosenheim
    Lausitzer Fuchse
    Lausitzer Fuchse
    4
    2
    0
    4
    0
    0
    1
    1
    🔊W ramach turnieju DEL 2 zaplanowano mecz między drużynami Star Bulls Rosenheim i Lausitzer Fuchse. Mecz odbędzie się 30 listopada o godzinie 16:00. Po przeanalizowaniu aktualnego stanu drużyn, wywnioskowaliśmy najbardziej prawdopodobny wynik dzisiejszego meczu. Zagłębimy się w kluczowe aspekty tej prognozy, abyś mógł być na bieżąco ze wszystkimi trendami.

    Head to Head

    📊Przegląd statystyk oficjalnych meczów między drużynami Star Bulls Rosenheim i Lausitzer Fuchse:
    • rozegrane 13 mecze;
    • na lodzie gospodarzy 6 zwycięstw (wliczając dogrywkę), goście - 7;
    • zdobyte bramki: 37 przeciwko 37;
    • średnia całkowita 1. tercji - 2.08, 2. - 2.08, 3. - 1.31;
    • średnia całkowita meczu - 5.46.

    Ostatni raz drużyny spotkały się 10 października 2025 na arenie drużyny Lausitzer Fuchse - wynik meczu wynosił 2:4.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Star Bulls Rosenheim - Lausitzer Fuchse

    50%
    8 Zwycięstwa
    50%
    8 Zwycięstwa
    13.02.26
    DEL 2
    Star Bulls Rosenheim
    Star Bulls Rosenheim
    Lausitzer Fuchse
    Lausitzer Fuchse
    1
    2
    0
    2
    1
    0
    0
    0
    11.01.26
    DEL 2
    Lausitzer Fuchse
    Lausitzer Fuchse
    Star Bulls Rosenheim
    Star Bulls Rosenheim
    2
    5
    2
    1
    0
    4
    0
    0
    30.11.25
    DEL 2
    Star Bulls Rosenheim
    Star Bulls Rosenheim
    Lausitzer Fuchse
    Lausitzer Fuchse
    4
    2
    0
    0
    4
    1
    0
    1
    10.10.25
    DEL 2
    Lausitzer Fuchse
    Lausitzer Fuchse
    Star Bulls Rosenheim
    Star Bulls Rosenheim
    2
    4
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    28.02.25
    DEL 2
    Lausitzer Fuchse
    Lausitzer Fuchse
    Star Bulls Rosenheim
    Star Bulls Rosenheim
    2
    6
    2
    4
    0
    1
    0
    1
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Star Bulls Rosenheim Przegląd drużyny

    🏆W bieżącym sezonie Star Bulls Rosenheim uczestniczył w 18 meczach, osiągając następujące wyniki:

    • 11 zwycięstw,
    • 7 porażek.

    📈W tym sezonie Star Bulls Rosenheim ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 61%, przy czym 39% meczów kończy się porażką.

    📊Średnia drużyny wynosi 4.94, zdobywając średnio 3 goli na mecz i tracąc średnio 2.22 goli.

    🏒W tym sezonie Star Bulls Rosenheim zdobył 54 goli:

    • Drużyna szczególnie wyróżnia się w okresie 2, gdzie 35.19% wszystkich goli zostało zdobytych.
    • Na własnym lodowisku średnia liczba goli wynosi 2.67 na mecz.

    🥅Jeśli chodzi o obronę, Star Bulls Rosenheim w bieżącym sezonie stracił 40 goli.

    • Okres 3 okazał się być wymagający, gdzie 45.83% wszystkich goli zostało straconych w tym czasie.
    • W domu średnia liczba straconych goli wynosi 2.67 na mecz.

    Wyniki meczów: Star Bulls Rosenheim

    11.10.26
    DEL 2
    Freiburg
    Freiburg
    Star Bulls Rosenheim
    Star Bulls Rosenheim
    0
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    3
    Z
    09.10.26
    DEL 2
    Star Bulls Rosenheim
    Star Bulls Rosenheim
    Eisbaren Regensburg
    Eisbaren Regensburg
    4
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    0
    Z
    04.10.26
    DEL 2
    Bad Nauheim
    Bad Nauheim
    Star Bulls Rosenheim
    Star Bulls Rosenheim
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    Z
    02.10.26
    DEL 2
    Star Bulls Rosenheim
    Star Bulls Rosenheim
    Dusseldorfer EG
    Dusseldorfer EG
    1
    3
    1
    0
    0
    1
    0
    2
    P
    27.09.26
    DEL 2
    Star Bulls Rosenheim
    Star Bulls Rosenheim
    Bietigheim Steelers
    Bietigheim Steelers
    5
    3
    2
    0
    2
    1
    1
    2
    Z
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Lausitzer Fuchse Przegląd drużyny

    🏆W obecnym sezonie Lausitzer Fuchse wziął udział w 19 meczach, osiągając następujące wyniki: 10 zwycięstw, 9 porażek.

    📈W tym sezonie Lausitzer Fuchse ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 53%, a 47% meczów kończy się porażką.

    📊Średnia punktacja zespołu to 5.74, ze średnio 3.11 bramkami zdobytymi na mecz i średnio 2.89 bramkami straconymi.

    🏒Do tej pory Lausitzer Fuchse zdobył 59 bramek:

    • Okres 1 okazał się szczególnie udany, z 33.9% wszystkich bramek zdobytych w tym czasie.
    • Podczas wyjazdowych średnia liczba bramek spada do 2.9.

    🥅Jeśli chodzi o obronę, Lausitzer Fuchse w tym sezonie stracił 55 bramek.

    • Okres 2 okazał się wyzwaniem, z 40.63% wszystkich bramek straconych w tym czasie.
    • Podczas wyjazdowych wzrasta to średnio do 3.2 bramek na mecz.

    Wyniki meczów: Lausitzer Fuchse

    11.10.26
    DEL 2
    Eisbaren Regensburg
    Eisbaren Regensburg
    Lausitzer Fuchse
    Lausitzer Fuchse
    1
    4
    0
    2
    0
    1
    1
    1
    Z
    09.10.26
    DEL 2
    Lausitzer Fuchse
    Lausitzer Fuchse
    Dusseldorfer EG
    Dusseldorfer EG
    3
    4
    0
    1
    2
    2
    1
    0
    0
    0
    0
    1
    P
    04.10.26
    DEL 2
    ETC Crimmitschau
    ETC Crimmitschau
    Lausitzer Fuchse
    Lausitzer Fuchse
    2
    3
    1
    1
    1
    0
    0
    2
    Z
    02.10.26
    DEL 2
    Memmingen Indians
    Memmingen Indians
    Lausitzer Fuchse
    Lausitzer Fuchse
    6
    0
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    P
    27.09.26
    DEL 2
    Lausitzer Fuchse
    Lausitzer Fuchse
    Bad Nauheim
    Bad Nauheim
    3
    0
    0
    0
    2
    0
    1
    0
    Z
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na 1. tercję

    Bezpośrednie pojedynki:

    • liczba spotkań - 13;
    • liczba zwycięstw w 1. tercji gospodarzy (na własnym lodowisku) - 4; gości (na wyjeździe) - 1;
    • średni total 1. tercji: 2.08;
    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają 1.15, goście - 0.92.

    Statystyki w 1. tercji: Star Bulls Rosenheim (u siebie) vs Lausitzer Fuchse (na wyjeździe)

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 9 vs 10;
    • liczba zwycięstw: 4 (44.44%) vs 3 (30%);
    • liczba porażek: 1 (11.11%) vs 1 (10%);
    • liczba remisów: 4 (44.44%) vs 6 (60%).
    • średni total zdobytych bramek: 0.67 vs 1.2;
    • średni total straconych bramek: 0.33 vs 1.

    Ostatnie 10 meczów (ogółem):

    • liczba zwycięstw: 5 vs 4;
    • liczba porażek: 3 vs 2;
    • liczba remisów: 2 vs 4;
    • średni total 1. tercji: 1.1 (zdobyte - 0.7, stracone - 0.4) vs 1.6 (zdobyte - 1, stracone - 0.6).
    Trendy
    • Były łącznie mniej niż 1.5 bramek w pierwszej tercji w ostatnich 8 meczów Star Bulls Rosenheim w domu (DEL 2).
    👉Prognoza: 1. część, Total krążków Poniżej (1,5) (kursy: 1.78)

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • Liczba spotkań - 13;
    • Liczba zwycięstw gospodarzy - 6, gości - 7.

    Statystyki: Star Bulls Rosenheim vs Lausitzer Fuchse

    • Liczba rozegranych meczów w turnieju: 18 vs 19;
    • Liczba zwycięstw: 11 (61%) vs 10 (53%);
    • Liczba porażek: 7 (39%) vs 9 (47%);
    • Liczba zwycięstw gospodarzy w turnieju: 5;
    • Liczba zwycięstw gości w turnieju: 4.

    Ostatnie 10 meczów:

    • Liczba zwycięstw: 7 vs 5;
    • Liczba porażek: 3 vs 5;
    • Liczba zwycięstw gospodarzy: 3;
    • Liczba zwycięstw gości: 1.
    Trendy
    • Lausitzer Fuchse nie przegrał (w regulaminowym czasie gry) w 7 z ostatnich 8 meczów (DEL 2).
    👉Prognoza: Lausitzer Fuchse nie przegra (kursy: 2.17)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H:

    • średnia liczba goli na mecz dla gospodarzy - 2.85, dla gości - 2.85;
    • średnia liczba goli w H2H - 5.46;
    • obie drużyny strzeliły w 1. tercji - 5 raz;
    • obie drużyny strzeliły w 2. tercji - 6 raz;
    • obie drużyny strzeliły w 3. tercji - 3 raz.

    Statystyki: Star Bulls Rosenheim vs Lausitzer Fuchse

    • średnia liczba w turnieju: 4.94 vs 5.74;
    • średnia liczba strzelonych bramek: 3 vs 3.11;
    • średnia liczba straconych bramek: 2.22 vs 2.89;
    • Star Bulls Rosenheim: średnia liczba w domu w turnieju - 2.67;
    • Lausitzer Fuchse: średnia liczba na wyjeździe w turnieju - 2.9;
    • ostatnie 10 meczów (średnia liczba strzelonych bramek): 3 (w domu - 2.75) vs 3 (na wyjeździe - 2.2).

    Trendy
    • Były łącznie mniej niż 5.5 bramek w 6 z ostatnich 7 meczów Star Bulls Rosenheim w domu (DEL 2).
    👉Prognoza: Total krążków Poniżej (5,5) (kursy: 1.7)

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • Lausitzer Fuchse zdobywa mniej niż 2.5 bramek w ostatnich 6 meczach przeciwko Star Bulls Rosenheim (DEL 2).

    Lausitzer Fuchse Total krążków Poniżej (2,5)
    Kurs-196
    Opublikowany: 28.11.2025, 23:26

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Star Bulls Rosenheim - Lausitzer Fuchse

    Star Bulls Rosenheim nie przegrał drugiej tercji:
    star-bulls-rosenheimw 13 z ostatnich 14 meczów (DEL 2).
    Lausitzer Fuchse nie wygrał drugiej tercji:
    lausitzer-fuchse-25339w 7 z ostatnich 8 meczów (DEL 2).
    2. część Star Bulls Rosenheim nie przegra
    -714
    Lausitzer Fuchse nie przegrał (w regulaminowym czasie gry):
    lausitzer-fuchse-25339w 7 z ostatnich 8 meczów (DEL 2).
    Lausitzer Fuchse nie przegra
    +117
    Star Bulls Rosenheim nie przegrał pierwszej tercji:
    star-bulls-rosenheimw 10 z ostatnich 11 meczów w domu (DEL 2).
    star-bulls-rosenheimw 7 z ostatnich 8 meczów (DEL 2).
    1. część Star Bulls Rosenheim nie przegra
    -714
    Lausitzer Fuchse nie przegrał pierwszej tercji:
    lausitzer-fuchse-25339w 12 z ostatnich 13 meczów na wyjeździe (DEL 2).
    lausitzer-fuchse-25339w 7 z ostatnich 8 meczów (DEL 2).
    1. część Lausitzer Fuchse nie przegra
    -139
    Wyświetl więcej faktów

    Star Bulls Rosenheim - Lausitzer Fuchse Pozycja w tabeli

    DEL 2 25/26
    MZPKPktForma
    2.
    Kassel Huskies
    Kassel Huskies
    523517187-127106
    3.
    Star Bulls Rosenheim
    Star Bulls Rosenheim
    523319164-12497
    4.
    Ravensburg
    Ravensburg
    523121160-15091
    6.
    Eisbaren Regensburg
    Eisbaren Regensburg
    522824150-14381
    7.
    Lausitzer Fuchse
    Lausitzer Fuchse
    522626154-15279
    8.
    EV Landshut
    EV Landshut
    522626167-16476