Bolzano-Bozen Foxes vs Vienna Capitals Prognoza 30 listopada 2025

    Bolzano-Bozen Foxes
    Bolzano-Bozen Foxes
    Vienna Capitals
    Vienna Capitals
    2
    0
    0
    1
    1
    0
    0
    0
    🔊W ramach turnieju ICE Hockey League zaplanowano mecz między drużynami Bolzano-Bozen Foxes i Vienna Capitals. Mecz odbędzie się 30 listopada o godzinie 15:00. Po przeanalizowaniu aktualnego stanu drużyn, wywnioskowaliśmy najbardziej prawdopodobny wynik dzisiejszego meczu. Zagłębimy się w kluczowe aspekty tej prognozy, abyś mógł być na bieżąco ze wszystkimi trendami.

    Head to Head

    📊Przegląd statystyk oficjalnych meczów między drużynami Bolzano-Bozen Foxes i Vienna Capitals:
    • rozegrane 78 mecze;
    • na lodzie gospodarzy 39 zwycięstw (wliczając dogrywkę), goście - 37;
    • zdobyte bramki: 213 przeciwko 207;
    • średnia całkowita 1. tercji - 1.42, 2. - 2.09, 3. - 1.77;
    • średnia całkowita meczu - 4.55.

    Ostatni raz drużyny spotkały się 31 stycznia 2025 na arenie drużyny Bolzano-Bozen Foxes - wynik meczu wynosił 4:1.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Bolzano - Vienna Capitals

    49%
    40 Zwycięstwa
    49%
    40 Zwycięstwa
    25.01.26
    EHL
    Vienna Capitals
    Vienna Capitals
    Bolzano-Bozen Foxes
    Bolzano-Bozen Foxes
    3
    0
    1
    0
    1
    0
    1
    0
    20.12.25
    EHL
    Bolzano-Bozen Foxes
    Bolzano-Bozen Foxes
    Vienna Capitals
    Vienna Capitals
    2
    5
    1
    1
    1
    1
    0
    3
    05.12.25
    EHL
    Vienna Capitals
    Vienna Capitals
    Bolzano-Bozen Foxes
    Bolzano-Bozen Foxes
    4
    1
    2
    0
    1
    0
    1
    1
    30.11.25
    EHL
    Bolzano-Bozen Foxes
    Bolzano-Bozen Foxes
    Vienna Capitals
    Vienna Capitals
    2
    0
    0
    0
    1
    0
    1
    0
    31.01.25
    EHL
    Bolzano-Bozen Foxes
    Bolzano-Bozen Foxes
    Vienna Capitals
    Vienna Capitals
    4
    1
    1
    1
    2
    0
    1
    0
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Bolzano-Bozen Foxes Przegląd drużyny

    🏆W bieżącym sezonie Bolzano-Bozen Foxes uczestniczył w 20 meczach, osiągając następujące wyniki:

    • 12 zwycięstw,
    • 8 porażek.

    📈W tym sezonie Bolzano-Bozen Foxes ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 60%, przy czym 40% meczów kończy się porażką.

    📊Średnia drużyny wynosi 6.45, zdobywając średnio 3.95 goli na mecz i tracąc średnio 2.65 goli.

    🏒W tym sezonie Bolzano-Bozen Foxes zdobył 79 goli:

    • Drużyna szczególnie wyróżnia się w okresie 2, gdzie 40.51% wszystkich goli zostało zdobytych.
    • Na własnym lodowisku średnia liczba goli wynosi 4 na mecz.

    🥅Jeśli chodzi o obronę, Bolzano-Bozen Foxes w bieżącym sezonie stracił 53 goli.

    • Okres 2 okazał się być wymagający, gdzie 56% wszystkich goli zostało straconych w tym czasie.
    • W domu średnia liczba straconych goli wynosi 4 na mecz.

    Wyniki meczów: Bolzano-Bozen Foxes

    29.08.26
    Club Friendly Games
    Bolzano-Bozen Foxes
    Bolzano-Bozen Foxes
    Grenoble Bruleurs de Loups
    Grenoble Bruleurs de Loups
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    ZW
    26.08.26
    Club Friendly Games
    Asiago
    Asiago
    Bolzano-Bozen Foxes
    Bolzano-Bozen Foxes
    2
    7
    0
    2
    1
    4
    1
    1
    ZW
    19.03.26
    EHL
    Bolzano-Bozen Foxes
    Bolzano-Bozen Foxes
    Olimpija
    Olimpija
    1
    4
    0
    1
    0
    0
    1
    3
    P
    17.03.26
    EHL
    Olimpija
    Olimpija
    Bolzano-Bozen Foxes
    Bolzano-Bozen Foxes
    4
    0
    0
    0
    3
    0
    1
    0
    P
    14.03.26
    EHL
    Bolzano-Bozen Foxes
    Bolzano-Bozen Foxes
    Olimpija
    Olimpija
    2
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    3
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Vienna Capitals Przegląd drużyny

    🏆W obecnym sezonie Vienna Capitals wziął udział w 20 meczach, osiągając następujące wyniki: 8 zwycięstw, 12 porażek.

    📈W tym sezonie Vienna Capitals ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 40%, a 60% meczów kończy się porażką.

    📊Średnia punktacja zespołu to 5.7, ze średnio 2.65 bramkami zdobytymi na mecz i średnio 3.25 bramkami straconymi.

    🏒Do tej pory Vienna Capitals zdobył 53 bramek:

    • Okres 2 okazał się szczególnie udany, z 37.74% wszystkich bramek zdobytych w tym czasie.
    • Podczas wyjazdowych średnia liczba bramek spada do 2.44.

    🥅Jeśli chodzi o obronę, Vienna Capitals w tym sezonie stracił 65 bramek.

    • Okres 2 okazał się wyzwaniem, z 42.42% wszystkich bramek straconych w tym czasie.
    • Podczas wyjazdowych wzrasta to średnio do 3.67 bramek na mecz.

    Wyniki meczów: Vienna Capitals

    05.09.26
    Club Friendly Games
    Vienna Capitals
    Vienna Capitals
    Dukla Trenczyn
    Dukla Trenczyn
    3
    0
    1
    0
    1
    0
    1
    0
    ZW
    29.08.26
    Club Friendly Games
    Rossoblu
    Rossoblu
    Vienna Capitals
    Vienna Capitals
    5
    4
    P
    28.08.26
    Club Friendly Games
    Klagenfurt
    Klagenfurt
    Vienna Capitals
    Vienna Capitals
    5
    2
    0
    0
    3
    1
    2
    1
    P
    26.08.26
    Club Friendly Games
    Vienna Capitals
    Vienna Capitals
    Saskatchewan Huskies
    Saskatchewan Huskies
    1
    4
    1
    1
    0
    1
    0
    2
    P
    22.08.26
    Club Friendly Games
    Ceske Budejovice
    Ceske Budejovice
    Vienna Capitals
    Vienna Capitals
    6
    2
    2
    0
    2
    0
    2
    2
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na 1. tercję

    Bezpośrednie pojedynki:

    • liczba spotkań - 78;
    • liczba zwycięstw w 1. tercji gospodarzy (na własnym lodowisku) - 11; gości (na wyjeździe) - 9;
    • średni total 1. tercji: 1.42;
    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają 0.72, goście - 0.71.

    Statystyki w 1. tercji: Bolzano-Bozen Foxes (u siebie) vs Vienna Capitals (na wyjeździe)

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 10 vs 9;
    • liczba zwycięstw: 3 (30%) vs 2 (22.22%);
    • liczba porażek: 3 (30%) vs 2 (22.22%);
    • liczba remisów: 4 (40%) vs 5 (55.56%).
    • średni total zdobytych bramek: 0.6 vs 0.78;
    • średni total straconych bramek: 0.6 vs 0.78.

    Ostatnie 10 meczów (ogółem):

    • liczba zwycięstw: 4 vs 1;
    • liczba porażek: 2 vs 4;
    • liczba remisów: 4 vs 5;
    • średni total 1. tercji: 1.5 (zdobyte - 0.9, stracone - 0.6) vs 1.3 (zdobyte - 0.5, stracone - 0.8).
    Trendy
    • Były łącznie więcej niż 0.5 bramek w pierwszej tercji w 26 z ostatnich 28 meczów Vienna Capitals (ICE Hockey League).
    • Były łącznie więcej niż 0.5 bramek w pierwszej tercji w 13 z ostatnich 14 meczów Vienna Capitals na wyjeździe (ICE Hockey League).
    👉Prognoza: 1. część, Total krążków Powyżej (0,5) (kursy: 1.22)

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • Liczba spotkań - 78;
    • Liczba zwycięstw gospodarzy - 39, gości - 37.

    Statystyki: Bolzano-Bozen Foxes vs Vienna Capitals

    • Liczba rozegranych meczów w turnieju: 20 vs 20;
    • Liczba zwycięstw: 12 (60%) vs 8 (40%);
    • Liczba porażek: 8 (40%) vs 12 (60%);
    • Liczba zwycięstw gospodarzy w turnieju: 6;
    • Liczba zwycięstw gości w turnieju: 2.

    Ostatnie 10 meczów:

    • Liczba zwycięstw: 5 vs 4;
    • Liczba porażek: 5 vs 6;
    • Liczba zwycięstw gospodarzy: 2;
    • Liczba zwycięstw gości: 1.
    Trendy
    • Vienna Capitals wygrywa z przewagą +2.5 w 8 z ostatnich 9 meczów na wyjeździe (ICE Hockey League).
    • Vienna Capitals wygrywa z przewagą +2.5 w ostatnich 6 meczach (ICE Hockey League).
    👉Prognoza: Vienna Capitals Handicap (+2,5) (kursy: 1.55)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H:

    • średnia liczba goli na mecz dla gospodarzy - 2.73, dla gości - 2.65;
    • średnia liczba goli w H2H - 4.55;
    • obie drużyny strzeliły w 1. tercji - 24 raz;
    • obie drużyny strzeliły w 2. tercji - 32 raz;
    • obie drużyny strzeliły w 3. tercji - 27 raz.

    Statystyki: Bolzano-Bozen Foxes vs Vienna Capitals

    • średnia liczba w turnieju: 6.45 vs 5.7;
    • średnia liczba strzelonych bramek: 3.95 vs 2.65;
    • średnia liczba straconych bramek: 2.65 vs 3.25;
    • Bolzano-Bozen Foxes: średnia liczba w domu w turnieju - 4;
    • Vienna Capitals: średnia liczba na wyjeździe w turnieju - 2.44;
    • ostatnie 10 meczów (średnia liczba strzelonych bramek): 4.3 (w domu - 5.5) vs 2.4 (na wyjeździe - 2.4).

    Trendy
    • Były łącznie mniej niż 6.5 bramek w ostatnich 8 meczów Vienna Capitals (ICE Hockey League).
    👉Prognoza: Total krążków Poniżej (6,5)

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • Były łącznie więcej niż 4.5 bramek w 10 z ostatnich 11 meczów Bolzano-Bozen Foxes (ICE Hockey League).

    Total krążków Powyżej (4,5)
    Opublikowany: 28.11.2025, 23:26

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Bolzano-Bozen Foxes - Vienna Capitals

    HCB Sudtirol nie przegrał trzeciej tercji:
    hcb-sudtirolw ostatnich 22 meczach w domu (EHL).
    hcb-sudtirolw 13 z ostatnich 14 meczów.
    hcb-sudtirolw 12 z ostatnich 13 meczów (EHL).
    hcb-sudtirolw 11 z ostatnich 12 meczów w domu.
    Vienna Capitals nie wygrał trzeciej tercji:
    vienna-capitalsw 11 z ostatnich 12 meczów na wyjeździe (EHL).
    3. część Bolzano-Bozen Foxes nie przegra
    -625
    Vienna Capitals nie wygrał drugiej tercji:
    vienna-capitalsw ostatnich 6 meczach na wyjeździe (EHL).
    2. część Bolzano-Bozen Foxes nie przegra
    -588
    Vienna Capitals nie wygrał pierwszej tercji:
    vienna-capitalsw 12 z ostatnich 13 meczów (EHL).
    1. część Bolzano-Bozen Foxes nie przegra
    -625
    HCB Sudtirol nie wygrał pierwszej tercji:
    hcb-sudtirolw 8 z ostatnich 9 meczów w domu (EHL).
    hcb-sudtirolw 6 z ostatnich 7 meczów w domu.
    Vienna Capitals nie przegrał pierwszej tercji:
    vienna-capitalsw 7 z ostatnich 8 meczów na wyjeździe (EHL).
    1. część Vienna Capitals nie przegra
    -125
    Wyświetl więcej faktów

    Bolzano-Bozen Foxes - Vienna Capitals Pozycja w tabeli

    ICE Hockey League 25/26
    gZWPKPStan
    3.
    RB Salzburg
    RB Salzburg
    483216163-10493
    4.
    Bolzano-Bozen Foxes
    Bolzano-Bozen Foxes
    482919172-12890
    5.
    Pustertal
    Pustertal
    482919158-12987
    6.
    Olimpija
    Olimpija
    483018177-13785
    7.
    Vienna Capitals
    Vienna Capitals
    482325126-14168
    8.
    EC VSV
    EC VSV
    482127148-15663