Metallurg vs Mołot-Prikamje Perm Prognoza 30 października 2025
📢Jak zespoły będą wykorzystywać zmiany, aby utrzymać wysokie tempo gry? Rotacje odgrywają ważną rolę w hokeju, a ich właściwe wykorzystanie przybliży zespoły Metallurg i Mołot-Prikamje Perm do zwycięstwa w meczu, który odbędzie się 30 października o 12:00 w ramach turnieju "OLIMPBET VHL". Bukmacherzy ustalili następujące kursy na zwycięstwa zespołów - i , gdzie faworytem jest zespół Metallurg.
Head to Head
- rozegrane 23 mecze;
- na lodzie gospodarzy 12 zwycięstw (wliczając dogrywkę), goście - 8;
- zdobyte bramki: 62 przeciwko 46;
- średnia całkowita 1. tercji - 1.57, 2. - 1.52, 3. - 1.39;
- średnia całkowita meczu - 4.35.
Ostatni raz drużyny spotkały się 10 stycznia 2025 na arenie drużyny Mołot-Prikamje Perm - wynik meczu wynosił 3:2.
Statystyki bezpośrednich spotkań Metallurg - Molot

Metallurg Przegląd drużyny
🏆W bieżącym sezonie Metallurg uczestniczył w 19 meczach, osiągając następujące wyniki:
- 15 zwycięstw,
- 4 porażek.
📈W tym sezonie Metallurg ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 79%, przy czym 21% meczów kończy się porażką.
📊Średnia drużyny wynosi 6.05, zdobywając średnio 3.74 goli na mecz i tracąc średnio 2.58 goli.
🏒W tym sezonie Metallurg zdobył 71 goli:
- Drużyna szczególnie wyróżnia się w okresie 2, gdzie 43.66% wszystkich goli zostało zdobytych.
- Na własnym lodowisku średnia liczba goli wynosi 4.13 na mecz.
🥅Jeśli chodzi o obronę, Metallurg w bieżącym sezonie stracił 49 goli.
- Okres 2 okazał się być wymagający, gdzie 72.22% wszystkich goli zostało straconych w tym czasie.
- W domu średnia liczba straconych goli wynosi 4.13 na mecz.

Mołot-Prikamje Perm Przegląd drużyny
🏆W obecnym sezonie Mołot-Prikamje Perm wziął udział w 19 meczach, osiągając następujące wyniki: 12 zwycięstw, 7 porażek.
📈W tym sezonie Mołot-Prikamje Perm ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 63%, a 37% meczów kończy się porażką.
📊Średnia punktacja zespołu to 4.26, ze średnio 2.42 bramkami zdobytymi na mecz i średnio 2.21 bramkami straconymi.
🏒Do tej pory Mołot-Prikamje Perm zdobył 46 bramek:
- Okres 2 okazał się szczególnie udany, z 36.96% wszystkich bramek zdobytych w tym czasie.
- Podczas wyjazdowych średnia liczba bramek spada do 2.17.
🥅Jeśli chodzi o obronę, Mołot-Prikamje Perm w tym sezonie stracił 42 bramek.
- Okres 2 okazał się wyzwaniem, z 44.83% wszystkich bramek straconych w tym czasie.
- Podczas wyjazdowych wzrasta to średnio do 2.42 bramek na mecz.
Wyniki meczów: Mołot-Prikamje Perm
Prognoza na 1. tercję
Bezpośrednie pojedynki:
- liczba spotkań - 23;
- liczba zwycięstw w 1. tercji gospodarzy (na własnym lodowisku) - 3; gości (na wyjeździe) - 5;
- średni total 1. tercji: 1.57;
- dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają 0.74, goście - 0.83.
Statystyki w 1. tercji: Metallurg (u siebie) vs Mołot-Prikamje Perm (na wyjeździe)
- liczba rozegranych meczów w turnieju: 8 vs 12;
- liczba zwycięstw: 5 (62.5%) vs 4 (33.33%);
- liczba porażek: 1 (12.5%) vs 3 (25%);
- liczba remisów: 2 (25%) vs 5 (41.67%).
- średni total zdobytych bramek: 0.88 vs 0.5;
- średni total straconych bramek: 0.25 vs 0.33.
Ostatnie 10 meczów (ogółem):
- liczba zwycięstw: 4 vs 2;
- liczba porażek: 3 vs 2;
- liczba remisów: 3 vs 6;
- średni total 1. tercji: 1.4 (zdobyte - 0.7, stracone - 0.7) vs 0.8 (zdobyte - 0.4, stracone - 0.4).
- Były łącznie mniej niż 1.5 bramek w pierwszej tercji w ostatnich 5 meczów Metallurg w domu (VHL).
- Były łącznie mniej niż 1.5 bramek w pierwszej tercji w 8 z ostatnich 9 meczów Molot-Prikamye Perm (VHL).
- Były łącznie mniej niż 1.5 bramek w pierwszej tercji w ostatnich 7 meczów Molot-Prikamye Perm na wyjeździe (VHL).
Prognoza na wynik
H2H:
- Liczba spotkań - 23;
- Liczba zwycięstw gospodarzy - 12, gości - 8.
Statystyki: Metallurg vs Mołot-Prikamje Perm
- Liczba rozegranych meczów w turnieju: 19 vs 19;
- Liczba zwycięstw: 15 (79%) vs 12 (63%);
- Liczba porażek: 4 (21%) vs 7 (37%);
- Liczba zwycięstw gospodarzy w turnieju: 7;
- Liczba zwycięstw gości w turnieju: 6.
Ostatnie 10 meczów:
- Liczba zwycięstw: 6 vs 5;
- Liczba porażek: 4 vs 5;
- Liczba zwycięstw gospodarzy: 3;
- Liczba zwycięstw gości: 2.
- Molot-Prikamye Perm wygrywa z przewagą +1.5 w 8 z ostatnich 9 meczów przeciwko Metallurg (VHL).
- Molot-Prikamye Perm wygrywa z przewagą +1.5 w 13 z ostatnich 15 meczów (VHL).
Prognoza na powyżej/poniżej
H2H:
- średnia liczba goli na mecz dla gospodarzy - 2.7, dla gości - 2;
- średnia liczba goli w H2H - 4.35;
- obie drużyny strzeliły w 1. tercji - 5 raz;
- obie drużyny strzeliły w 2. tercji - 9 raz;
- obie drużyny strzeliły w 3. tercji - 7 raz.
Statystyki: Metallurg vs Mołot-Prikamje Perm
- średnia liczba w turnieju: 6.05 vs 4.26;
- średnia liczba strzelonych bramek: 3.74 vs 2.42;
- średnia liczba straconych bramek: 2.58 vs 2.21;
- Metallurg: średnia liczba w domu w turnieju - 4.13;
- Mołot-Prikamje Perm: średnia liczba na wyjeździe w turnieju - 2.17;
- ostatnie 10 meczów (średnia liczba strzelonych bramek): 3.6 (w domu - 4.5) vs 2.1 (na wyjeździe - 1.67).
- Metallurg zdobywa więcej niż 2.5 bramek w 7 z ostatnich 8 meczów w domu (VHL).
- Metallurg zdobywa więcej niż 2.5 bramek w ostatnich 6 meczach (VHL).
Prognoza redakcji
- Były łącznie mniej niż 5.5 bramek w ostatnich 7 meczów Molot-Prikamye Perm (VHL).
- Były łącznie mniej niż 5.5 bramek w ostatnich 5 meczów Molot-Prikamye Perm na wyjeździe (VHL).