Chimik Woskriesiensk vs Ska-Neva Prognoza 29 września 2025

    Chimik Woskriesiensk
    Chimik Woskriesiensk
    Ska-Neva
    Ska-Neva
    1
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    1

    📢Jak zespoły będą wykorzystywać zmiany, aby utrzymać wysokie tempo gry? Rotacje odgrywają ważną rolę w hokeju, a ich właściwe wykorzystanie przybliży zespoły Chimik Woskriesiensk i Ska-Neva do zwycięstwa w meczu, który odbędzie się 29 września o 15:30 w ramach turnieju "OLIMPBET VHL". Bukmacherzy ustalili następujące kursy na zwycięstwa zespołów - i , gdzie faworytem jest zespół Chimik Woskriesiensk.

    Head to Head

    📊Przegląd statystyk oficjalnych meczów między drużynami Chimik Woskriesiensk i Ska-Neva:
    • rozegrane 29 mecze;
    • na lodzie gospodarzy 14 zwycięstw (wliczając dogrywkę), goście - 14;
    • zdobyte bramki: 85 przeciwko 74;
    • średnia całkowita 1. tercji - 1.48, 2. - 2, 3. - 1.93;
    • średnia całkowita meczu - 5.38.

    Ostatni raz drużyny spotkały się 20 kwietnia 2025 na arenie drużyny Chimik Woskriesiensk - wynik meczu wynosił 2:1.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Khimik - Ska Neva

    48%
    15 Zwycięstwa
    48%
    15 Zwycięstwa
    14.08.26
    Club Friendly Games
    Ska-Neva
    Ska-Neva
    Chimik Woskriesiensk
    Chimik Woskriesiensk
    2
    5
    0
    0
    1
    3
    1
    2
    18.02.26
    VHL
    Ska-Neva
    Ska-Neva
    Chimik Woskriesiensk
    Chimik Woskriesiensk
    0
    3
    0
    0
    0
    2
    0
    1
    29.09.25
    VHL
    Chimik Woskriesiensk
    Chimik Woskriesiensk
    Ska-Neva
    Ska-Neva
    1
    2
    0
    1
    1
    0
    0
    1
    20.04.25
    VHL
    Chimik Woskriesiensk
    Chimik Woskriesiensk
    Ska-Neva
    Ska-Neva
    2
    1
    0
    0
    1
    0
    1
    1
    17.04.25
    VHL
    Ska-Neva
    Ska-Neva
    Chimik Woskriesiensk
    Chimik Woskriesiensk
    4
    3
    0
    2
    2
    0
    2
    1
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Chimik Woskriesiensk Przegląd drużyny

    🏆W bieżącym sezonie Chimik Woskriesiensk uczestniczył w 9 meczach, osiągając następujące wyniki:

    • 5 zwycięstw,
    • 4 porażek.

    📈W tym sezonie Chimik Woskriesiensk ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 56%, przy czym 44% meczów kończy się porażką.

    📊Średnia drużyny wynosi 5.44, zdobywając średnio 2.89 goli na mecz i tracąc średnio 2.67 goli.

    🏒W tym sezonie Chimik Woskriesiensk zdobył 26 goli:

    • Drużyna szczególnie wyróżnia się w okresie 2, gdzie 42.31% wszystkich goli zostało zdobytych.
    • Na własnym lodowisku średnia liczba goli wynosi 2.8 na mecz.

    🥅Jeśli chodzi o obronę, Chimik Woskriesiensk w bieżącym sezonie stracił 24 goli.

    • Okres 3 okazał się być wymagający, gdzie 46.15% wszystkich goli zostało straconych w tym czasie.
    • W domu średnia liczba straconych goli wynosi 2.8 na mecz.

    Wyniki meczów: Chimik Woskriesiensk

    30.08.26
    Club Friendly Games
    Riazań
    Riazań
    Chimik Woskriesiensk
    Chimik Woskriesiensk
    3
    5
    0
    2
    1
    2
    2
    1
    ZW
    29.08.26
    Club Friendly Games
    Zvezda
    Zvezda
    Chimik Woskriesiensk
    Chimik Woskriesiensk
    0
    3
    ZW
    25.08.26
    Club Friendly Games
    Chimik Woskriesiensk
    Chimik Woskriesiensk
    Zvezda
    Zvezda
    4
    2
    0
    1
    2
    1
    2
    0
    ZW
    20.08.26
    Club Friendly Games
    Chimik Woskriesiensk
    Chimik Woskriesiensk
    Akm Tula
    Akm Tula
    3
    4
    1
    1
    0
    1
    2
    1
    0
    0
    1
    2
    P
    14.08.26
    Club Friendly Games
    Ska-Neva
    Ska-Neva
    Chimik Woskriesiensk
    Chimik Woskriesiensk
    2
    5
    0
    0
    1
    3
    1
    2
    ZW
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Ska-Neva Przegląd drużyny

    🏆W obecnym sezonie Ska-Neva wziął udział w 9 meczach, osiągając następujące wyniki: 2 zwycięstw, 7 porażek.

    📈W tym sezonie Ska-Neva ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 22%, a 78% meczów kończy się porażką.

    📊Średnia punktacja zespołu to 3.44, ze średnio 1 bramkami zdobytymi na mecz i średnio 2.78 bramkami straconymi.

    🏒Do tej pory Ska-Neva zdobył 9 bramek:

    • Okres 2 okazał się szczególnie udany, z 33.33% wszystkich bramek zdobytych w tym czasie.
    • Podczas wyjazdowych średnia liczba bramek spada do 1.

    🥅Jeśli chodzi o obronę, Ska-Neva w tym sezonie stracił 25 bramek.

    • Okres 2 okazał się wyzwaniem, z 37.5% wszystkich bramek straconych w tym czasie.
    • Podczas wyjazdowych wzrasta to średnio do 2 bramek na mecz.

    Wyniki meczów: Ska-Neva

    30.08.26
    Club Friendly Games
    SKA Saint Petersburg
    SKA Saint Petersburg
    Ska-Neva
    Ska-Neva
    3
    1
    0
    0
    2
    0
    1
    1
    P
    28.08.26
    Club Friendly Games
    Ska-Neva
    Ska-Neva
    Barys
    Barys
    2
    1
    0
    0
    1
    1
    0
    0
    0
    0
    1
    0
    ZW
    27.08.26
    Club Friendly Games
    Ska-Neva
    Ska-Neva
    Admiral Władywostok
    Admiral Władywostok
    1
    2
    0
    1
    0
    0
    1
    1
    P
    14.08.26
    Club Friendly Games
    Ska-Neva
    Ska-Neva
    Chimik Woskriesiensk
    Chimik Woskriesiensk
    2
    5
    0
    0
    1
    3
    1
    2
    P
    13.08.26
    Club Friendly Games
    Ska-Neva
    Ska-Neva
    Gornyak-UGMK Verkhnyaya Pyshma
    Gornyak-UGMK Verkhnyaya Pyshma
    3
    1
    1
    0
    1
    0
    1
    1
    ZW
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na 1. tercję

    Bezpośrednie pojedynki:

    • liczba spotkań - 29;
    • liczba zwycięstw w 1. tercji gospodarzy (na własnym lodowisku) - 4; gości (na wyjeździe) - 2;
    • średni total 1. tercji: 1.48;
    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają 0.62, goście - 0.86.

    Statystyki w 1. tercji: Chimik Woskriesiensk (u siebie) vs Ska-Neva (na wyjeździe)

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 5 vs 4;
    • liczba zwycięstw: 1 (20%) vs 1 (25%);
    • liczba porażek: 1 (20%) vs 1 (25%);
    • liczba remisów: 3 (60%) vs 2 (50%).
    • średni total zdobytych bramek: 1 vs 0.25;
    • średni total straconych bramek: 0.8 vs 0.5.

    Ostatnie 10 meczów (ogółem):

    • liczba zwycięstw: 1 vs 2;
    • liczba porażek: 3 vs 3;
    • liczba remisów: 6 vs 5;
    • średni total 1. tercji: 1.9 (zdobyte - 0.9, stracone - 1) vs 0.8 (zdobyte - 0.2, stracone - 0.6).
    Trendy
    • Khimik Voskresensk nie wygrał pierwszej tercji w 11 z ostatnich 12 meczów (OLIMPBET VHL).
    • Khimik Voskresensk nie wygrał pierwszej tercji w 7 z ostatnich 8 meczów w domu (OLIMPBET VHL).
    👉Prognoza: 1. część Ska-Neva nie przegra(kursy: 1.44)

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • Liczba spotkań - 29;
    • Liczba zwycięstw gospodarzy - 14, gości - 14.

    Statystyki: Chimik Woskriesiensk vs Ska-Neva

    • Liczba rozegranych meczów w turnieju: 9 vs 9;
    • Liczba zwycięstw: 5 (56%) vs 2 (22%);
    • Liczba porażek: 4 (44%) vs 7 (78%);
    • Liczba zwycięstw gospodarzy w turnieju: 3;
    • Liczba zwycięstw gości w turnieju: 1.

    Ostatnie 10 meczów:

    • Liczba zwycięstw: 5 vs 2;
    • Liczba porażek: 5 vs 8;
    • Liczba zwycięstw gospodarzy: 3;
    • Liczba zwycięstw gości: 1.
    Trendy
    • Khimik Voskresensk wygrał (w regulaminowym czasie gry) w ostatnich 8 meczach w domu przeciwko Ska Neva (OLIMPBET VHL).
    • Khimik Voskresensk wygrał (w regulaminowym czasie gry) w 6 z ostatnich 7 meczów przeciwko Ska Neva (OLIMPBET VHL).
    • Ska Neva przegrał (w regulaminowym czasie gry) w 7 z ostatnich 8 meczów na wyjeździe (OLIMPBET VHL).
    👉Prognoza: Chimik Woskriesiensk Zwycięstwo(kursy: 1.84)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H:

    • średnia liczba goli na mecz dla gospodarzy - 2.93, dla gości - 2.55;
    • średnia liczba goli w H2H - 5.38;
    • obie drużyny strzeliły w 1. tercji - 9 raz;
    • obie drużyny strzeliły w 2. tercji - 9 raz;
    • obie drużyny strzeliły w 3. tercji - 9 raz.

    Statystyki: Chimik Woskriesiensk vs Ska-Neva

    • średnia liczba w turnieju: 5.44 vs 3.44;
    • średnia liczba strzelonych bramek: 2.89 vs 1;
    • średnia liczba straconych bramek: 2.67 vs 2.78;
    • Chimik Woskriesiensk: średnia liczba w domu w turnieju - 2.8;
    • Ska-Neva: średnia liczba na wyjeździe w turnieju - 1;
    • ostatnie 10 meczów (średnia liczba strzelonych bramek): 2.8 (w domu - 2.8) vs 1 (na wyjeździe - 1).
    Trendy
    • Khimik Voskresensk zdobywa więcej niż 2.5 bramek w 12 z ostatnich 13 meczów przeciwko Ska Neva (OLIMPBET VHL).
    • Khimik Voskresensk zdobywa więcej niż 2.5 bramek w 9 z ostatnich 10 meczów w domu przeciwko Ska Neva (OLIMPBET VHL).
    👉Prognoza: Chimik Woskriesiensk Total krążków Powyżej (2,5)(kursy: 1.56)

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • Khimik Voskresensk wygrał (w regulaminowym czasie gry) w ostatnich 8 meczach w domu przeciwko Ska Neva (OLIMPBET VHL).
    • Khimik Voskresensk wygrał (w regulaminowym czasie gry) w 6 z ostatnich 7 meczów przeciwko Ska Neva (OLIMPBET VHL).
    • Ska Neva przegrał (w regulaminowym czasie gry) w 7 z ostatnich 8 meczów na wyjeździe (OLIMPBET VHL).

    Chimik Woskriesiensk Zwycięstwo
    Opublikowany: 27.09.2025, 16:26

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Chimik Woskriesiensk - Ska-Neva

    Khimik Voskresensk wygrał drugą tercję:
    hc-khimik-voskresensk-2ska-neva-saint-petersburg-2w 8 z ostatnich 9 meczów w domu przeciwko Ska Neva (OLIMPBET VHL).
    2. część Chimik Woskriesiensk Zwycięstwo
    +108
    Khimik Voskresensk wygrał (w regulaminowym czasie gry):
    hc-khimik-voskresensk-2ska-neva-saint-petersburg-2w ostatnich 8 meczach w domu przeciwko Ska Neva (OLIMPBET VHL).
    hc-khimik-voskresensk-2ska-neva-saint-petersburg-2w 6 z ostatnich 7 meczów przeciwko Ska Neva (OLIMPBET VHL).
    Ska Neva przegrał (w regulaminowym czasie gry):
    ska-neva-saint-petersburg-2w 7 z ostatnich 8 meczów na wyjeździe (OLIMPBET VHL).
    Chimik Woskriesiensk Zwycięstwo
    -147
    Khimik Voskresensk nie przegrał drugiej tercji:
    hc-khimik-voskresensk-2ska-neva-saint-petersburg-2w ostatnich 11 meczach w domu przeciwko Ska Neva (OLIMPBET VHL).
    Ska Neva nie wygrał drugiej tercji:
    ska-neva-saint-petersburg-2w 9 z ostatnich 10 meczów (OLIMPBET VHL).
    ska-neva-saint-petersburg-2w ostatnich 8 meczach na wyjeździe (OLIMPBET VHL).
    2. część Chimik Woskriesiensk nie przegra
    -455
    Khimik Voskresensk nie przegrał (w regulaminowym czasie gry):
    hc-khimik-voskresensk-2ska-neva-saint-petersburg-2w ostatnich 9 meczach w domu przeciwko Ska Neva (OLIMPBET VHL).
    Ska Neva nie wygrał (w regulaminowym czasie gry):
    ska-neva-saint-petersburg-2w ostatnich 10 meczach (OLIMPBET VHL).
    ska-neva-saint-petersburg-2w ostatnich 8 meczach na wyjeździe (OLIMPBET VHL).
    Chimik Woskriesiensk nie przegra
    -417
    Wyświetl więcej faktów

    Chimik Woskriesiensk - Ska-Neva Pozycja w tabeli

    VHL 25/26
    gZWPKPStan
    3.
    Neftjanik Almietjewsk
    Neftjanik Almietjewsk
    624220220-13393
    4.
    Chimik Woskriesiensk
    Chimik Woskriesiensk
    624022182-12187
    5.
    HC Magnitka Magnitogorsk
    HC Magnitka Magnitogorsk
    623527183-14281
    21.
    HK Dinamo St. Petersburg
    HK Dinamo St. Petersburg
    622834160-16962
    22.
    Ska-Neva
    Ska-Neva
    622735128-15362
    23.
    Olympia Kirowo-Czepieck
    Olympia Kirowo-Czepieck
    622636114-15661