Rapperswil Jona Lakers vs ZSC Lions Prognoza 28 stycznia 2025

    Rapperswil Jona Lakers
    Rapperswil Jona Lakers
    ZSC Lions
    ZSC Lions
    4
    2
    2
    0
    2
    1
    1
    0

    📡Jak zespoły będą radzić sobie z wysokim tempem gry przeciwnika? 28 stycznia o 18:45 odbędzie się interesujące starcie w ramach turnieju "National League" pomiędzy zespołami Rapperswil Jona Lakers i ZSC Lions. Kursy na każdą ze stron są następujące - i . W grze nie ma wyraźnego faworyta, więc w naszej prognozie postaramy się określić, która drużyna bardziej zasługuje na zwycięstwo w tym spotkaniu.

    Head to Head

    📊Przegląd statystyk oficjalnych meczów między drużynami Rapperswil Jona Lakers i ZSC Lions:
    • rozegrane 53 mecze;
    • na lodzie gospodarzy 16 zwycięstw (wliczając dogrywkę), goście - 35;
    • zdobyte bramki: 119 przeciwko 182;
    • średnia całkowita 1. tercji - 1.55, 2. - 1.79, 3. - 2.21;
    • średnia całkowita meczu - 5.47.

    Ostatni raz drużyny spotkały się 23 grudnia 2024 na arenie drużyny ZSC Lions - wynik meczu wynosił 4:1.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Rapperswil - Zurich

    31%
    18 Zwycięstwa
    66%
    38 Zwycięstwa
    16.01.26
    National League
    Rapperswil Jona Lakers
    Rapperswil Jona Lakers
    ZSC Lions
    ZSC Lions
    1
    3
    0
    1
    0
    0
    1
    2
    07.12.25
    National League
    ZSC Lions
    ZSC Lions
    Rapperswil Jona Lakers
    Rapperswil Jona Lakers
    3
    1
    1
    0
    1
    0
    1
    1
    28.10.25
    National League
    ZSC Lions
    ZSC Lions
    Rapperswil Jona Lakers
    Rapperswil Jona Lakers
    7
    0
    2
    0
    4
    0
    1
    0
    10.10.25
    National League
    Rapperswil Jona Lakers
    Rapperswil Jona Lakers
    ZSC Lions
    ZSC Lions
    3
    2
    2
    0
    1
    2
    0
    0
    28.01.25
    National League
    Rapperswil Jona Lakers
    Rapperswil Jona Lakers
    ZSC Lions
    ZSC Lions
    4
    2
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Rapperswil Jona Lakers Przegląd drużyny

    🏆W bieżącym sezonie Rapperswil Jona Lakers uczestniczył w 42 meczach, osiągając następujące wyniki:

    • 18 zwycięstw,
    • 24 porażek.

    📈W tym sezonie Rapperswil Jona Lakers ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 43%, przy czym 57% meczów kończy się porażką.

    📊Średnia drużyny wynosi 5.43, zdobywając średnio 2.71 goli na mecz i tracąc średnio 2.98 goli.

    🏒W tym sezonie Rapperswil Jona Lakers zdobył 114 goli:

    • Drużyna szczególnie wyróżnia się w okresie 2, gdzie 35.96% wszystkich goli zostało zdobytych.
    • Na własnym lodowisku średnia liczba goli wynosi 3.1 na mecz.

    🥅Jeśli chodzi o obronę, Rapperswil Jona Lakers w bieżącym sezonie stracił 125 goli.

    • Okres 3 okazał się być wymagający, gdzie 39.22% wszystkich goli zostało straconych w tym czasie.
    • W domu średnia liczba straconych goli wynosi 3.1 na mecz.

    Wyniki meczów: Rapperswil Jona Lakers

    10.10.26
    National League
    Rapperswil Jona Lakers
    Rapperswil Jona Lakers
    Lausanne
    Lausanne
    1
    4
    1
    0
    0
    4
    0
    0
    P
    09.10.26
    National League
    Tigers Langenau
    Tigers Langenau
    Rapperswil Jona Lakers
    Rapperswil Jona Lakers
    3
    0
    0
    0
    2
    0
    1
    0
    P
    03.10.26
    National League
    Rapperswil Jona Lakers
    Rapperswil Jona Lakers
    Bern
    Bern
    4
    3
    0
    0
    2
    2
    1
    1
    1
    0
    Z
    02.10.26
    National League
    Lugano
    Lugano
    Rapperswil Jona Lakers
    Rapperswil Jona Lakers
    5
    2
    1
    0
    3
    1
    1
    1
    P
    29.09.26
    National League
    Rapperswil Jona Lakers
    Rapperswil Jona Lakers
    Zug
    Zug
    2
    5
    0
    1
    1
    4
    1
    0
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    ZSC Lions Przegląd drużyny

    🏆W obecnym sezonie ZSC Lions wziął udział w 38 meczach, osiągając następujące wyniki: 27 zwycięstw, 11 porażek.

    📈W tym sezonie ZSC Lions ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 69%, a 31% meczów kończy się porażką.

    📊Średnia punktacja zespołu to 5, ze średnio 3.03 bramkami zdobytymi na mecz i średnio 2.15 bramkami straconymi.

    🏒Do tej pory ZSC Lions zdobył 118 bramek:

    • Okres 2 okazał się szczególnie udany, z 35.59% wszystkich bramek zdobytych w tym czasie.
    • Podczas wyjazdowych średnia liczba bramek spada do 2.79.

    🥅Jeśli chodzi o obronę, ZSC Lions w tym sezonie stracił 84 bramek.

    • Okres 1 okazał się wyzwaniem, z 36.84% wszystkich bramek straconych w tym czasie.
    • Podczas wyjazdowych wzrasta to średnio do 2 bramek na mecz.

    Wyniki meczów: ZSC Lions

    10.10.26
    National League
    ZSC Lions
    ZSC Lions
    Fribourg Gotteron
    Fribourg Gotteron
    5
    4
    2
    1
    2
    2
    0
    1
    1
    0
    Z
    09.10.26
    National League
    Lugano
    Lugano
    ZSC Lions
    ZSC Lions
    2
    3
    0
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    1
    Z
    03.10.26
    National League
    ZSC Lions
    ZSC Lions
    Lausanne
    Lausanne
    3
    2
    0
    0
    2
    1
    0
    1
    1
    0
    Z
    29.09.26
    National League
    ZSC Lions
    ZSC Lions
    Biel
    Biel
    6
    3
    4
    1
    0
    2
    2
    0
    Z
    26.09.26
    National League
    ZSC Lions
    ZSC Lions
    Kloten Flyers
    Kloten Flyers
    3
    2
    0
    1
    3
    0
    0
    1
    Z
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na wynik

    Trendy
    • ZSC Lions nie przegrał (w regulaminowym czasie gry) w ostatnich 6 meczach.
    • ZSC Lions nie przegrał (w regulaminowym czasie gry) w ostatnich 5 meczach na wyjeździe.
    👉Prognoza: ZSC Lions nie przegra (kursy: 1.52)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H:

    • średnia liczba goli na mecz dla gospodarzy - 2.25, dla gości - 3.43;
    • średnia liczba goli w H2H - 5.47;
    • obie drużyny strzeliły w 1. tercji - 15 raz;
    • obie drużyny strzeliły w 2. tercji - 20 raz;
    • obie drużyny strzeliły w 3. tercji - 21 raz.

    Statystyki: Rapperswil Jona Lakers vs ZSC Lions

    • średnia liczba w turnieju: 5.43 vs 5;
    • średnia liczba strzelonych bramek: 2.71 vs 3.03;
    • średnia liczba straconych bramek: 2.98 vs 2.15;
    • Rapperswil Jona Lakers: średnia liczba w domu w turnieju - 3.1;
    • ZSC Lions: średnia liczba na wyjeździe w turnieju - 2.79;
    • ostatnie 10 meczów (średnia liczba strzelonych bramek): 3.2 (w domu - 4.4) vs 2.9 (na wyjeździe - 3.4).

    Trendy
    • Były łącznie mniej niż 5.5 bramek w ostatnich 6 meczów ZSC Lions (National League).
    👉Prognoza: Total krążków Poniżej (5,5) (kursy: 1.66)

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • Były łącznie mniej niż 5.5 bramek w ostatnich 6 meczów ZSC Lions (National League).

    Total krążków Poniżej (5,5)
    Kurs-149
    Opublikowany: 26.01.2025, 19:26

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Rapperswil Jona Lakers - ZSC Lions

    Zurich Lions wygrał drugą tercję:
    zurich-lionsw 6 z ostatnich 7 meczów na wyjeździe.
    2. część ZSC Lions Zwycięstwo
    +171
    Zurich Lions nie przegrał drugiej tercji:
    zurich-lionsw ostatnich 7 meczach na wyjeździe.
    zurich-lionsw ostatnich 6 meczach na wyjeździe (National League).
    2. część ZSC Lions nie przegra
    -263
    Zurich Lions nie przegrał (w regulaminowym czasie gry):
    zurich-lionsw ostatnich 6 meczach.
    zurich-lionsw ostatnich 5 meczach na wyjeździe.
    ZSC Lions nie przegra
    -192
    Rapperswil Jona Lakers nie wygrał pierwszej tercji:
    rapperswil-jona-lakersw 10 z ostatnich 11 meczów (National League).
    1. część ZSC Lions nie przegra
    -303
    Wyświetl więcej faktów

    Rapperswil Jona Lakers - ZSC Lions Pozycja w tabeli

    National League 23/24
    MZPKPktForma
    1.
    ZSC Lions
    ZSC Lions
    523517167-110109
    2.
    Fribourg Gotteron
    Fribourg Gotteron
    523517175-124102
    3.
    Lausanne
    Lausanne
    523022158-12691
    11.
    SCL Tigers Langenau
    SCL Tigers Langenau
    522329123-15971
    12.
    Rapperswil Jona Lakers
    Rapperswil Jona Lakers
    522131126-15165
    13.
    Kloten Flyers
    Kloten Flyers
    521735108-17752