Rapperswil Jona Lakers vs Lugano Prognoza 27 września 2025
📢Jak zespoły będą wykorzystywać zmiany, aby utrzymać wysokie tempo gry? Rotacje odgrywają ważną rolę w hokeju, a ich właściwe wykorzystanie przybliży zespoły Rapperswil Jona Lakers i Lugano do zwycięstwa w meczu, który odbędzie się 27 września o 17:45 w ramach turnieju "National League". Bukmacherzy ustalili następujące kursy na zwycięstwa zespołów - i , gdzie faworytem jest zespół Rapperswil Jona Lakers.
Head to Head
- rozegrane 62 mecze;
- na lodzie gospodarzy 25 zwycięstw (wliczając dogrywkę), goście - 36;
- zdobyte bramki: 162 przeciwko 205;
- średnia całkowita 1. tercji - 1.73, 2. - 2.05, 3. - 2.16;
- średnia całkowita meczu - 5.82.
Ostatni raz drużyny spotkały się 26 stycznia 2025 na arenie drużyny Lugano - wynik meczu wynosił 2:6.
Statystyki bezpośrednich spotkań Rapperswil - Lugano

Rapperswil Jona Lakers Przegląd drużyny
🏆W bieżącym sezonie Rapperswil Jona Lakers uczestniczył w 7 meczach, osiągając następujące wyniki:
- 5 zwycięstw,
- 2 porażek.
📈W tym sezonie Rapperswil Jona Lakers ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 71%, przy czym 29% meczów kończy się porażką.
📊Średnia drużyny wynosi 5.71, zdobywając średnio 3.57 goli na mecz i tracąc średnio 2.14 goli.
🏒W tym sezonie Rapperswil Jona Lakers zdobył 25 goli:
- Drużyna szczególnie wyróżnia się w okresie 1, gdzie 44% wszystkich goli zostało zdobytych.
- Na własnym lodowisku średnia liczba goli wynosi 3 na mecz.
🥅Jeśli chodzi o obronę, Rapperswil Jona Lakers w bieżącym sezonie stracił 15 goli.
- Okres 3 okazał się być wymagający, gdzie 50% wszystkich goli zostało straconych w tym czasie.
- W domu średnia liczba straconych goli wynosi 3 na mecz.
Wyniki meczów: Rapperswil Jona Lakers

Lugano Przegląd drużyny
🏆W obecnym sezonie Lugano wziął udział w 7 meczach, osiągając następujące wyniki: 1 zwycięstw, 6 porażek.
📈W tym sezonie Lugano ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 14%, a 86% meczów kończy się porażką.
📊Średnia punktacja zespołu to 3.43, ze średnio 1.14 bramkami zdobytymi na mecz i średnio 2.57 bramkami straconymi.
🏒Do tej pory Lugano zdobył 8 bramek:
- Okres 2 okazał się szczególnie udany, z 50% wszystkich bramek zdobytych w tym czasie.
- Podczas wyjazdowych średnia liczba bramek spada do 1.25.
🥅Jeśli chodzi o obronę, Lugano w tym sezonie stracił 18 bramek.
- Okres 3 okazał się wyzwaniem, z 46.15% wszystkich bramek straconych w tym czasie.
- Podczas wyjazdowych wzrasta to średnio do 3.25 bramek na mecz.
Wyniki meczów: Lugano
Prognoza na 1. tercję
Bezpośrednie pojedynki:
- liczba spotkań - 62;
- liczba zwycięstw w 1. tercji gospodarzy (na własnym lodowisku) - 15; gości (na wyjeździe) - 7;
- średni total 1. tercji: 1.73;
- dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają 0.92, goście - 0.81.
Statystyki w 1. tercji: Rapperswil Jona Lakers (u siebie) vs Lugano (na wyjeździe)
- liczba rozegranych meczów w turnieju: 4 vs 4;
- liczba zwycięstw: 3 (75%) vs 0 (0%);
- liczba porażek: 0 (0%) vs 2 (50%);
- liczba remisów: 1 (25%) vs 2 (50%).
- średni total zdobytych bramek: 1.5 vs 0.25;
- średni total straconych bramek: 0.25 vs 1.
Ostatnie 10 meczów (ogółem):
- liczba zwycięstw: 6 vs 2;
- liczba porażek: 1 vs 3;
- liczba remisów: 3 vs 5;
- średni total 1. tercji: 1.7 (zdobyte - 1.3, stracone - 0.4) vs 1 (zdobyte - 0.4, stracone - 0.6).
- Rapperswil Jona Lakers zdobywa więcej niż 0.5 bramek w pierwszej tercji w 8 z ostatnich 9 meczów (National League).
Prognoza na wynik
H2H:
- Liczba spotkań - 62;
- Liczba zwycięstw gospodarzy - 25, gości - 36.
Statystyki: Rapperswil Jona Lakers vs Lugano
- Liczba rozegranych meczów w turnieju: 7 vs 7;
- Liczba zwycięstw: 5 (71%) vs 1 (14%);
- Liczba porażek: 2 (29%) vs 6 (86%);
- Liczba zwycięstw gospodarzy w turnieju: 3;
- Liczba zwycięstw gości w turnieju: 0.
Ostatnie 10 meczów:
- Liczba zwycięstw: 6 vs 4;
- Liczba porażek: 3 vs 6;
- Liczba zwycięstw gospodarzy: 4;
- Liczba zwycięstw gości: 2.
- Rapperswil Jona Lakers wygrał (w regulaminowym czasie gry) w 7 z ostatnich 8 meczów w domu (National League).
Prognoza na powyżej/poniżej
H2H:
- średnia liczba goli na mecz dla gospodarzy - 2.61, dla gości - 3.31;
- średnia liczba goli w H2H - 5.82;
- obie drużyny strzeliły w 1. tercji - 20 raz;
- obie drużyny strzeliły w 2. tercji - 24 raz;
- obie drużyny strzeliły w 3. tercji - 24 raz.
Statystyki: Rapperswil Jona Lakers vs Lugano
- średnia liczba w turnieju: 5.71 vs 3.43;
- średnia liczba strzelonych bramek: 3.57 vs 1.14;
- średnia liczba straconych bramek: 2.14 vs 2.57;
- Rapperswil Jona Lakers: średnia liczba w domu w turnieju - 3;
- Lugano: średnia liczba na wyjeździe w turnieju - 1.25;
- ostatnie 10 meczów (średnia liczba strzelonych bramek): 3.1 (w domu - 2.83) vs 1.7 (na wyjeździe - 1.83).
- Lugano zdobywa mniej niż 2.5 bramek w 8 z ostatnich 9 meczów (National League).
- Lugano zdobywa mniej niż 2.5 bramek w ostatnich 5 meczach na wyjeździe (National League).