Ravensburg vs ETC Crimmitschau Prognoza 27 lutego 2026
📢Jak zespoły będą wykorzystywać zmiany, aby utrzymać wysokie tempo gry? Rotacje odgrywają ważną rolę w hokeju, a ich właściwe wykorzystanie przybliży zespoły Ravensburg i ETC Crimmitschau do zwycięstwa w meczu, który odbędzie się 27 lutego o 19:00 w ramach turnieju "DEL 2". Bukmacherzy ustalili następujące kursy na zwycięstwa zespołów - i , gdzie faworytem jest zespół Ravensburg.
Head to Head
- rozegrane 60 mecze;
- na lodzie gospodarzy 33 zwycięstw (wliczając dogrywkę), goście - 27;
- zdobyte bramki: 216 przeciwko 176;
- średnia całkowita 1. tercji - 1.83, 2. - 2.32, 3. - 2.22;
- średnia całkowita meczu - 5.95.
Ostatni raz drużyny spotkały się 20 stycznia 2026 na arenie drużyny ETC Crimmitschau - wynik meczu wynosił 2:1.
Statystyki bezpośrednich spotkań Ravensburg - Crimmitschau

Ravensburg Przegląd drużyny
🏆W bieżącym sezonie Ravensburg uczestniczył w 48 meczach, osiągając następujące wyniki:
- 28 zwycięstw,
- 20 porażek.
📈W tym sezonie Ravensburg ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 58%, przy czym 42% meczów kończy się porażką.
📊Średnia drużyny wynosi 5.88, zdobywając średnio 3.06 goli na mecz i tracąc średnio 2.98 goli.
🏒W tym sezonie Ravensburg zdobył 147 goli:
- Drużyna szczególnie wyróżnia się w okresie 2, gdzie 37.41% wszystkich goli zostało zdobytych.
- Na własnym lodowisku średnia liczba goli wynosi 3.58 na mecz.
🥅Jeśli chodzi o obronę, Ravensburg w bieżącym sezonie stracił 143 goli.
- Okres 3 okazał się być wymagający, gdzie 40% wszystkich goli zostało straconych w tym czasie.
- W domu średnia liczba straconych goli wynosi 3.58 na mecz.
Wyniki meczów: Ravensburg

ETC Crimmitschau Przegląd drużyny
🏆W obecnym sezonie ETC Crimmitschau wziął udział w 48 meczach, osiągając następujące wyniki: 20 zwycięstw, 28 porażek.
📈W tym sezonie ETC Crimmitschau ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 42%, a 58% meczów kończy się porażką.
📊Średnia punktacja zespołu to 5.29, ze średnio 2.52 bramkami zdobytymi na mecz i średnio 2.94 bramkami straconymi.
🏒Do tej pory ETC Crimmitschau zdobył 121 bramek:
- Okres 3 okazał się szczególnie udany, z 34.71% wszystkich bramek zdobytych w tym czasie.
- Podczas wyjazdowych średnia liczba bramek spada do 2.33.
🥅Jeśli chodzi o obronę, ETC Crimmitschau w tym sezonie stracił 141 bramek.
- Okres 3 okazał się wyzwaniem, z 49.43% wszystkich bramek straconych w tym czasie.
- Podczas wyjazdowych wzrasta to średnio do 3.63 bramek na mecz.
Wyniki meczów: ETC Crimmitschau
Prognoza na 1. tercję
Bezpośrednie pojedynki:
- liczba spotkań - 60;
- liczba zwycięstw w 1. tercji gospodarzy (na własnym lodowisku) - 13; gości (na wyjeździe) - 9;
- średni total 1. tercji: 1.83;
- dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają 0.98, goście - 0.85.
Statystyki w 1. tercji: Ravensburg (u siebie) vs ETC Crimmitschau (na wyjeździe)
- liczba rozegranych meczów w turnieju: 24 vs 24;
- liczba zwycięstw: 11 (45.83%) vs 5 (20.83%);
- liczba porażek: 5 (20.83%) vs 7 (29.17%);
- liczba remisów: 8 (33.33%) vs 12 (50%).
- średni total zdobytych bramek: 1.13 vs 0.58;
- średni total straconych bramek: 0.71 vs 0.71.
Ostatnie 10 meczów (ogółem):
- liczba zwycięstw: 5 vs 4;
- liczba porażek: 2 vs 4;
- liczba remisów: 3 vs 2;
- średni total 1. tercji: 2.1 (zdobyte - 1.2, stracone - 0.9) vs 1.4 (zdobyte - 0.7, stracone - 0.7).
- Ravensburg zdobywa więcej niż 0.5 bramek w pierwszej tercji w 11 z ostatnich 12 meczów (DEL 2).
- Ravensburg zdobywa więcej niż 0.5 bramek w pierwszej tercji w ostatnich 6 meczach w domu (DEL 2).
Prognoza na wynik
H2H:
- Liczba spotkań - 60;
- Liczba zwycięstw gospodarzy - 33, gości - 27.
Statystyki: Ravensburg vs ETC Crimmitschau
- Liczba rozegranych meczów w turnieju: 48 vs 48;
- Liczba zwycięstw: 28 (58%) vs 20 (42%);
- Liczba porażek: 20 (42%) vs 28 (58%);
- Liczba zwycięstw gospodarzy w turnieju: 15;
- Liczba zwycięstw gości w turnieju: 6.
Ostatnie 10 meczów:
- Liczba zwycięstw: 7 vs 3;
- Liczba porażek: 3 vs 7;
- Liczba zwycięstw gospodarzy: 4;
- Liczba zwycięstw gości: 1.
- ETC Crimmitschau przegrał (w regulaminowym czasie gry) w 6 z ostatnich 7 meczów na wyjeździe (DEL 2).
Prognoza na powyżej/poniżej
H2H:
- średnia liczba goli na mecz dla gospodarzy - 3.6, dla gości - 2.93;
- średnia liczba goli w H2H - 5.95;
- obie drużyny strzeliły w 1. tercji - 23 raz;
- obie drużyny strzeliły w 2. tercji - 24 raz;
- obie drużyny strzeliły w 3. tercji - 24 raz.
Statystyki: Ravensburg vs ETC Crimmitschau
- średnia liczba w turnieju: 5.88 vs 5.29;
- średnia liczba strzelonych bramek: 3.06 vs 2.52;
- średnia liczba straconych bramek: 2.98 vs 2.94;
- Ravensburg: średnia liczba w domu w turnieju - 3.58;
- ETC Crimmitschau: średnia liczba na wyjeździe w turnieju - 2.33;
- ostatnie 10 meczów (średnia liczba strzelonych bramek): 3.7 (w domu - 4.8) vs 2.1 (na wyjeździe - 2).
- Były łącznie więcej niż 4.5 bramek w 23 z ostatnich 24 meczów Ravensburg w domu (DEL 2).
- Były łącznie więcej niż 4.5 bramek w 10 z ostatnich 11 meczów Ravensburg (DEL 2).
- Były łącznie więcej niż 4.5 bramek w 7 z ostatnich 8 meczów ETC Crimmitschau na wyjeździe (DEL 2).
Prognoza redakcji
- Były łącznie więcej niż 1.5 bramek w trzeciej tercji w 9 z ostatnich 10 meczów Ravensburg w domu (DEL 2).
- Były łącznie więcej niż 1.5 bramek w trzeciej tercji w 9 z ostatnich 10 meczów ETC Crimmitschau na wyjeździe (DEL 2).