Pioneers Vorarlberg vs VSV Prognoza 26 listopada 2025

    Pioneers Vorarlberg
    Pioneers Vorarlberg
    VSV
    VSV
    5
    4
    1
    3
    1
    1
    0
    3

    📢Jak zespoły będą wykorzystywać zmiany, aby utrzymać wysokie tempo gry? Rotacje odgrywają ważną rolę w hokeju, a ich właściwe wykorzystanie przybliży zespoły Pioneers Vorarlberg i VSV do zwycięstwa w meczu, który odbędzie się 26 listopada o 18:30 w ramach turnieju "ICE Hockey League". Bukmacherzy ustalili następujące kursy na zwycięstwa zespołów - i , gdzie faworytem jest zespół VSV.

    Head to Head

    📊Przegląd statystyk oficjalnych meczów między drużynami Pioneers Vorarlberg i VSV:
    • rozegrane 13 mecze;
    • na lodzie gospodarzy 2 zwycięstw (wliczając dogrywkę), goście - 11;
    • zdobyte bramki: 33 przeciwko 51;
    • średnia całkowita 1. tercji - 1.54, 2. - 2.46, 3. - 2.46;
    • średnia całkowita meczu - 6.46.

    Ostatni raz drużyny spotkały się 03 października 2025 na arenie drużyny VSV - wynik meczu wynosił 5:2.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Pioneers Vorarlberg - VSV

    25%
    4 Zwycięstwa
    75%
    12 Zwycięstwa
    22.02.26
    EHL
    VSV
    VSV
    Pioneers Vorarlberg
    Pioneers Vorarlberg
    3
    1
    1
    0
    1
    1
    1
    0
    25.01.26
    EHL
    Pioneers Vorarlberg
    Pioneers Vorarlberg
    VSV
    VSV
    4
    1
    0
    0
    2
    1
    2
    0
    26.11.25
    EHL
    Pioneers Vorarlberg
    Pioneers Vorarlberg
    VSV
    VSV
    5
    4
    1
    1
    3
    0
    1
    3
    03.10.25
    EHL
    VSV
    VSV
    Pioneers Vorarlberg
    Pioneers Vorarlberg
    5
    2
    2
    0
    2
    2
    1
    0
    26.01.25
    EHL
    Pioneers Vorarlberg
    Pioneers Vorarlberg
    VSV
    VSV
    1
    4
    0
    1
    0
    2
    1
    1
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Pioneers Vorarlberg Przegląd drużyny

    🏆W bieżącym sezonie Pioneers Vorarlberg uczestniczył w 21 meczach, osiągając następujące wyniki:

    • 4 zwycięstw,
    • 17 porażek.

    📈W tym sezonie Pioneers Vorarlberg ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 19%, przy czym 81% meczów kończy się porażką.

    📊Średnia drużyny wynosi 5.52, zdobywając średnio 1.86 goli na mecz i tracąc średnio 3.9 goli.

    🏒W tym sezonie Pioneers Vorarlberg zdobył 39 goli:

    • Drużyna szczególnie wyróżnia się w okresie 3, gdzie 33.33% wszystkich goli zostało zdobytych.
    • Na własnym lodowisku średnia liczba goli wynosi 1.91 na mecz.

    🥅Jeśli chodzi o obronę, Pioneers Vorarlberg w bieżącym sezonie stracił 82 goli.

    • Okres 1 okazał się być wymagający, gdzie 38.89% wszystkich goli zostało straconych w tym czasie.
    • W domu średnia liczba straconych goli wynosi 1.91 na mecz.

    Wyniki meczów: Pioneers Vorarlberg

    25.08.26
    Club Friendly Games
    Pioneers Vorarlberg
    Pioneers Vorarlberg
    Lions
    Lions
    1
    3
    0
    0
    0
    0
    1
    3
    P
    23.08.26
    Club Friendly Games
    Kloten Flyers
    Kloten Flyers
    Pioneers Vorarlberg
    Pioneers Vorarlberg
    5
    4
    1
    1
    2
    1
    2
    2
    P
    18.08.26
    Club Friendly Games
    Pioneers Vorarlberg
    Pioneers Vorarlberg
    Thurgau
    Thurgau
    5
    3
    1
    1
    2
    0
    2
    2
    ZW
    01.03.26
    EHL
    Pioneers Vorarlberg
    Pioneers Vorarlberg
    Bolzano-Bozen Foxes
    Bolzano-Bozen Foxes
    1
    4
    0
    3
    1
    0
    0
    1
    P
    27.02.26
    EHL
    Innsbruck
    Innsbruck
    Pioneers Vorarlberg
    Pioneers Vorarlberg
    6
    5
    0
    2
    3
    2
    2
    1
    1
    0
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    VSV Przegląd drużyny

    🏆W obecnym sezonie VSV wziął udział w 19 meczach, osiągając następujące wyniki: 11 zwycięstw, 8 porażek.

    📈W tym sezonie VSV ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 58%, a 42% meczów kończy się porażką.

    📊Średnia punktacja zespołu to 6.05, ze średnio 3.37 bramkami zdobytymi na mecz i średnio 2.89 bramkami straconymi.

    🏒Do tej pory VSV zdobył 64 bramek:

    • Okres 2 okazał się szczególnie udany, z 45.31% wszystkich bramek zdobytych w tym czasie.
    • Podczas wyjazdowych średnia liczba bramek spada do 3.6.

    🥅Jeśli chodzi o obronę, VSV w tym sezonie stracił 55 bramek.

    • Okres 2 okazał się wyzwaniem, z 37.04% wszystkich bramek straconych w tym czasie.
    • Podczas wyjazdowych wzrasta to średnio do 2.7 bramek na mecz.

    Wyniki meczów: VSV

    30.08.26
    Club Friendly Games
    VSV
    VSV
    Star Bulls Rosenheim
    Star Bulls Rosenheim
    4
    7
    0
    3
    2
    1
    2
    3
    P
    28.08.26
    Club Friendly Games
    VSV
    VSV
    Landshut
    Landshut
    6
    3
    3
    0
    1
    2
    2
    1
    ZW
    21.08.26
    Club Friendly Games
    VSV
    VSV
    Dresdner Eislowen
    Dresdner Eislowen
    0
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    0
    P
    18.08.26
    Club Friendly Games
    Zeller Eisbaren
    Zeller Eisbaren
    VSV
    VSV
    4
    1
    P
    16.08.26
    Club Friendly Games
    VSV
    VSV
    Kassel Huskies
    Kassel Huskies
    4
    7
    1
    1
    2
    5
    1
    1
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na 1. tercję

    Bezpośrednie pojedynki:

    • liczba spotkań - 13;
    • liczba zwycięstw w 1. tercji gospodarzy (na własnym lodowisku) - 4; gości (na wyjeździe) - 1;
    • średni total 1. tercji: 1.54;
    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają 0.77, goście - 0.77.

    Statystyki w 1. tercji: Pioneers Vorarlberg (u siebie) vs VSV (na wyjeździe)

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 11 vs 10;
    • liczba zwycięstw: 1 (9.09%) vs 3 (30%);
    • liczba porażek: 6 (54.55%) vs 3 (30%);
    • liczba remisów: 4 (36.36%) vs 4 (40%).
    • średni total zdobytych bramek: 0.64 vs 0.7;
    • średni total straconych bramek: 1.27 vs 0.7.

    Ostatnie 10 meczów (ogółem):

    • liczba zwycięstw: 1 vs 3;
    • liczba porażek: 5 vs 3;
    • liczba remisów: 4 vs 4;
    • średni total 1. tercji: 1.7 (zdobyte - 0.5, stracone - 1.2) vs 1.1 (zdobyte - 0.6, stracone - 0.5).
    Trendy
    • VSV zdobywa mniej niż 1.5 bramek w pierwszej tercji w ostatnich 6 meczach na wyjeździe przeciwko Pioneers Vorarlberg (ICE Hockey League).
    • VSV zdobywa mniej niż 1.5 bramek w pierwszej tercji w 6 z ostatnich 7 meczów (ICE Hockey League).
    👉Prognoza: 1. część, VSV Total krążków Poniżej (1,5) (kursy: 1.39)

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • Liczba spotkań - 13;
    • Liczba zwycięstw gospodarzy - 2, gości - 11.

    Statystyki: Pioneers Vorarlberg vs VSV

    • Liczba rozegranych meczów w turnieju: 21 vs 19;
    • Liczba zwycięstw: 4 (19%) vs 11 (58%);
    • Liczba porażek: 17 (81%) vs 8 (42%);
    • Liczba zwycięstw gospodarzy w turnieju: 3;
    • Liczba zwycięstw gości w turnieju: 6.

    Ostatnie 10 meczów:

    • Liczba zwycięstw: 2 vs 6;
    • Liczba porażek: 8 vs 4;
    • Liczba zwycięstw gospodarzy: 2;
    • Liczba zwycięstw gości: 3.
    Trendy
    • Pioneers Vorarlberg przegrał (w regulaminowym czasie gry) w ostatnich 6 meczach przeciwko VSV (ICE Hockey League).
    👉Prognoza: VSV Zwycięstwo (kursy: 1.58)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H:

    • średnia liczba goli na mecz dla gospodarzy - 2.54, dla gości - 3.92;
    • średnia liczba goli w H2H - 6.46;
    • obie drużyny strzeliły w 1. tercji - 4 raz;
    • obie drużyny strzeliły w 2. tercji - 6 raz;
    • obie drużyny strzeliły w 3. tercji - 5 raz.

    Statystyki: Pioneers Vorarlberg vs VSV

    • średnia liczba w turnieju: 5.52 vs 6.05;
    • średnia liczba strzelonych bramek: 1.86 vs 3.37;
    • średnia liczba straconych bramek: 3.9 vs 2.89;
    • Pioneers Vorarlberg: średnia liczba w domu w turnieju - 1.91;
    • VSV: średnia liczba na wyjeździe w turnieju - 3.6;
    • ostatnie 10 meczów (średnia liczba strzelonych bramek): 1.9 (w domu - 1.83) vs 3.3 (na wyjeździe - 3.4).

    Trendy
    • VSV zdobywa mniej niż 4.5 bramek w ostatnich 5 meczach na wyjeździe przeciwko Pioneers Vorarlberg (ICE Hockey League).
    • VSV zdobywa mniej niż 4.5 bramek w 20 z ostatnich 22 meczów na wyjeździe (ICE Hockey League).
    • VSV zdobywa mniej niż 4.5 bramek w 6 z ostatnich 7 meczów (ICE Hockey League).
    👉Prognoza: VSV Total krążków Poniżej (4,5) (kursy: 1.32)

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • Pioneers Vorarlberg przegrał (w regulaminowym czasie gry) w ostatnich 6 meczach przeciwko VSV (ICE Hockey League).

    VSV Zwycięstwo
    Opublikowany: 24.11.2025, 19:26

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Pioneers Vorarlberg - VSV

    Pioneers Vorarlberg przegrał (w regulaminowym czasie gry):
    pioneers-vorarlbergec-vsvw ostatnich 6 meczach przeciwko VSV (ICE Hockey League).
    VSV Zwycięstwo
    Everygame
    -143
    VSV wygrał drugą tercję:
    ec-vsvw 6 z ostatnich 7 meczów na wyjeździe (ICE Hockey League).
    2. część VSV Zwycięstwo
    -101
    Pioneers Vorarlberg nie wygrał (w regulaminowym czasie gry):
    pioneers-vorarlbergec-vsvw ostatnich 6 meczach przeciwko VSV (ICE Hockey League).
    pioneers-vorarlbergw ostatnich 12 meczach (ICE Hockey League).
    pioneers-vorarlbergw ostatnich 8 meczach w domu (ICE Hockey League).
    VSV nie przegrał (w regulaminowym czasie gry):
    ec-vsvw 7 z ostatnich 8 meczów na wyjeździe (ICE Hockey League).
    VSV nie przegra
    -357
    Pioneers Vorarlberg nie wygrał drugiej tercji:
    pioneers-vorarlbergw ostatnich 9 meczach (ICE Hockey League).
    pioneers-vorarlbergw ostatnich 5 meczach w domu (ICE Hockey League).
    VSV nie przegrał drugiej tercji:
    ec-vsvw ostatnich 7 meczach na wyjeździe (ICE Hockey League).
    2. część VSV nie przegra
    -417
    Wyświetl więcej faktów

    Pioneers Vorarlberg - VSV Pozycja w tabeli

    ICE Hockey League 25/26
    gZWPKPStan
    7.
    Vienna Capitals
    Vienna Capitals
    482325126-14168
    8.
    EC VSV
    EC VSV
    482127148-15663
    9.
    Black Wings Linz
    Black Wings Linz
    482226141-14862
    11.
    FTC-Telekom
    FTC-Telekom
    481731127-17457
    12.
    Pioneers Vorarlberg
    Pioneers Vorarlberg
    481335113-18440
    13.
    HC Innsbruck
    HC Innsbruck
    481038118-21528