Nidaros Hockey vs Narvik Ishockeyklubb Prognoza 24 stycznia 2026
📢Jak zespoły będą wykorzystywać zmiany, aby utrzymać wysokie tempo gry? Rotacje odgrywają ważną rolę w hokeju, a ich właściwe wykorzystanie przybliży zespoły Nidaros Hockey i Narvik Ishockeyklubb do zwycięstwa w meczu, który odbędzie się 24 stycznia o 15:00 w ramach turnieju "Eliteserien". Bukmacherzy ustalili następujące kursy na zwycięstwa zespołów - i , gdzie faworytem jest zespół Narvik Ishockeyklubb.
Head to Head
- rozegrane 29 mecze;
- na lodzie gospodarzy 8 zwycięstw (wliczając dogrywkę), goście - 19;
- zdobyte bramki: 85 przeciwko 132;
- średnia całkowita 1. tercji - 2.07, 2. - 2.48, 3. - 2.72;
- średnia całkowita meczu - 7.21.
Ostatni raz drużyny spotkały się 22 listopada 2025 na arenie drużyny Narvik Ishockeyklubb - wynik meczu wynosił 5:3.
Statystyki bezpośrednich spotkań Nidaros Hockey - Narvik Ishockeyklubb

Nidaros Hockey Przegląd drużyny
🏆W bieżącym sezonie Nidaros Hockey uczestniczył w 35 meczach, osiągając następujące wyniki:
- 9 zwycięstw,
- 26 porażek.
📈W tym sezonie Nidaros Hockey ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 26%, przy czym 74% meczów kończy się porażką.
📊Średnia drużyny wynosi 6.23, zdobywając średnio 2.14 goli na mecz i tracąc średnio 4.26 goli.
🏒W tym sezonie Nidaros Hockey zdobył 75 goli:
- Drużyna szczególnie wyróżnia się w okresie 2, gdzie 41.33% wszystkich goli zostało zdobytych.
- Na własnym lodowisku średnia liczba goli wynosi 2.05 na mecz.
🥅Jeśli chodzi o obronę, Nidaros Hockey w bieżącym sezonie stracił 149 goli.
- Okres 2 okazał się być wymagający, gdzie 40.91% wszystkich goli zostało straconych w tym czasie.
- W domu średnia liczba straconych goli wynosi 2.05 na mecz.
Wyniki meczów: Nidaros Hockey

Narvik Ishockeyklubb Przegląd drużyny
🏆W obecnym sezonie Narvik Ishockeyklubb wziął udział w 34 meczach, osiągając następujące wyniki: 15 zwycięstw, 19 porażek.
📈W tym sezonie Narvik Ishockeyklubb ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 42%, a 58% meczów kończy się porażką.
📊Średnia punktacja zespołu to 6.7, ze średnio 2.97 bramkami zdobytymi na mecz i średnio 3.85 bramkami straconymi.
🏒Do tej pory Narvik Ishockeyklubb zdobył 98 bramek:
- Okres 1 okazał się szczególnie udany, z 34.69% wszystkich bramek zdobytych w tym czasie.
- Podczas wyjazdowych średnia liczba bramek spada do 2.76.
🥅Jeśli chodzi o obronę, Narvik Ishockeyklubb w tym sezonie stracił 127 bramek.
- Okres 1 okazał się wyzwaniem, z 33.78% wszystkich bramek straconych w tym czasie.
- Podczas wyjazdowych wzrasta to średnio do 4.35 bramek na mecz.
Wyniki meczów: Narvik Ishockeyklubb
Prognoza na 1. tercję
Bezpośrednie pojedynki:
- liczba spotkań - 29;
- liczba zwycięstw w 1. tercji gospodarzy (na własnym lodowisku) - 6; gości (na wyjeździe) - 4;
- średni total 1. tercji: 2.07;
- dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają 0.9, goście - 1.17.
Statystyki w 1. tercji: Nidaros Hockey (u siebie) vs Narvik Ishockeyklubb (na wyjeździe)
- liczba rozegranych meczów w turnieju: 19 vs 17;
- liczba zwycięstw: 4 (21.05%) vs 5 (29.41%);
- liczba porażek: 12 (63.16%) vs 8 (47.06%);
- liczba remisów: 3 (15.79%) vs 4 (23.53%).
- średni total zdobytych bramek: 0.47 vs 1.06;
- średni total straconych bramek: 1.11 vs 1.47.
Ostatnie 10 meczów (ogółem):
- liczba zwycięstw: 2 vs 3;
- liczba porażek: 7 vs 4;
- liczba remisów: 1 vs 3;
- średni total 1. tercji: 2 (zdobyte - 0.7, stracone - 1.3) vs 2.9 (zdobyte - 1.2, stracone - 1.7).
- Były łącznie mniej niż 2.5 bramek w pierwszej tercji w 6 z ostatnich 7 meczów Nidaros Hockey przeciwko Narvik Ishockeyklubb.
- Były łącznie mniej niż 2.5 bramek w pierwszej tercji w 6 z ostatnich 7 meczów Nidaros Hockey (Eliteserien).
Prognoza na wynik
H2H:
- Liczba spotkań - 29;
- Liczba zwycięstw gospodarzy - 8, gości - 19.
Statystyki: Nidaros Hockey vs Narvik Ishockeyklubb
- Liczba rozegranych meczów w turnieju: 35 vs 34;
- Liczba zwycięstw: 9 (26%) vs 14 (42%);
- Liczba porażek: 26 (74%) vs 19 (58%);
- Liczba zwycięstw gospodarzy w turnieju: 6;
- Liczba zwycięstw gości w turnieju: 5.
Ostatnie 10 meczów:
- Liczba zwycięstw: 3 vs 4;
- Liczba porażek: 7 vs 6;
- Liczba zwycięstw gospodarzy: 3;
- Liczba zwycięstw gości: 2.
Prognoza na powyżej/poniżej
H2H:
- średnia liczba goli na mecz dla gospodarzy - 2.93, dla gości - 4.55;
- średnia liczba goli w H2H - 7.21;
- obie drużyny strzeliły w 1. tercji - 11 raz;
- obie drużyny strzeliły w 2. tercji - 15 raz;
- obie drużyny strzeliły w 3. tercji - 14 raz.
Statystyki: Nidaros Hockey vs Narvik Ishockeyklubb
- średnia liczba w turnieju: 6.23 vs 6.7;
- średnia liczba strzelonych bramek: 2.14 vs 2.97;
- średnia liczba straconych bramek: 4.26 vs 3.85;
- Nidaros Hockey: średnia liczba w domu w turnieju - 2.05;
- Narvik Ishockeyklubb: średnia liczba na wyjeździe w turnieju - 2.76;
- ostatnie 10 meczów (średnia liczba strzelonych bramek): 2.1 (w domu - 2.57) vs 3.1 (na wyjeździe - 2.83).
- Były łącznie mniej niż 7.5 bramek w ostatnich 6 meczów Nidaros Hockey (Eliteserien).