Krylia Sovetov vs MHC Dynamo Moskwa Prognoza 22 października 2025
📢Jak zespoły będą wykorzystywać zmiany, aby utrzymać wysokie tempo gry? Rotacje odgrywają ważną rolę w hokeju, a ich właściwe wykorzystanie przybliży zespoły Krylia Sovetov i MHC Dynamo Moskwa do zwycięstwa w meczu, który odbędzie się 22 października o 16:00 w ramach turnieju "OLIMPBET MHL". Bukmacherzy ustalili następujące kursy na zwycięstwa zespołów - i , gdzie faworytem jest zespół MHC Dynamo Moskwa.
Head to Head
- rozegrane 31 mecze;
- na lodzie gospodarzy 10 zwycięstw (wliczając dogrywkę), goście - 21;
- zdobyte bramki: 69 przeciwko 100;
- średnia całkowita 1. tercji - 1.55, 2. - 1.9, 3. - 1.87;
- średnia całkowita meczu - 5.32.
Ostatni raz drużyny spotkały się 13 sierpnia 2025 na arenie drużyny MHC Dynamo Moskwa - wynik meczu wynosił 10:4.
Statystyki bezpośrednich spotkań Krylia Sovetov - Dinamo Moskva

Krylia Sovetov Przegląd drużyny
🏆W bieżącym sezonie Krylia Sovetov uczestniczył w 14 meczach, osiągając następujące wyniki:
- 7 zwycięstw,
- 7 porażek.
📈W tym sezonie Krylia Sovetov ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 50%, przy czym 50% meczów kończy się porażką.
📊Średnia drużyny wynosi 5.43, zdobywając średnio 2.86 goli na mecz i tracąc średnio 2.93 goli.
🏒W tym sezonie Krylia Sovetov zdobył 40 goli:
- Drużyna szczególnie wyróżnia się w okresie 1, gdzie 42.5% wszystkich goli zostało zdobytych.
- Na własnym lodowisku średnia liczba goli wynosi 2.5 na mecz.
🥅Jeśli chodzi o obronę, Krylia Sovetov w bieżącym sezonie stracił 41 goli.
- Okres 2 okazał się być wymagający, gdzie 35.71% wszystkich goli zostało straconych w tym czasie.
- W domu średnia liczba straconych goli wynosi 2.5 na mecz.
Wyniki meczów: Krylia Sovetov

MHC Dynamo Moskwa Przegląd drużyny
🏆W obecnym sezonie MHC Dynamo Moskwa wziął udział w 14 meczach, osiągając następujące wyniki: 11 zwycięstw, 3 porażek.
📈W tym sezonie MHC Dynamo Moskwa ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 79%, a 21% meczów kończy się porażką.
📊Średnia punktacja zespołu to 5.29, ze średnio 3.21 bramkami zdobytymi na mecz i średnio 2.36 bramkami straconymi.
🏒Do tej pory MHC Dynamo Moskwa zdobył 45 bramek:
- Okres 1 okazał się szczególnie udany, z 33.33% wszystkich bramek zdobytych w tym czasie.
- Podczas wyjazdowych średnia liczba bramek spada do 3.22.
🥅Jeśli chodzi o obronę, MHC Dynamo Moskwa w tym sezonie stracił 33 bramek.
- Okres 2 okazał się wyzwaniem, z 45.83% wszystkich bramek straconych w tym czasie.
- Podczas wyjazdowych wzrasta to średnio do 2.67 bramek na mecz.
Wyniki meczów: MHC Dynamo Moskwa
Prognoza na 1. tercję
Bezpośrednie pojedynki:
- liczba spotkań - 31;
- liczba zwycięstw w 1. tercji gospodarzy (na własnym lodowisku) - 3; gości (na wyjeździe) - 4;
- średni total 1. tercji: 1.55;
- dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają 0.61, goście - 0.94.
Statystyki w 1. tercji: Krylia Sovetov (u siebie) vs MHC Dynamo Moskwa (na wyjeździe)
- liczba rozegranych meczów w turnieju: 4 vs 9;
- liczba zwycięstw: 1 (25%) vs 5 (55.56%);
- liczba porażek: 1 (25%) vs 3 (33.33%);
- liczba remisów: 2 (50%) vs 1 (11.11%).
- średni total zdobytych bramek: 1 vs 1.11;
- średni total straconych bramek: 1 vs 0.89.
Ostatnie 10 meczów (ogółem):
- liczba zwycięstw: 3 vs 3;
- liczba porażek: 2 vs 4;
- liczba remisów: 5 vs 3;
- średni total 1. tercji: 1.4 (zdobyte - 0.8, stracone - 0.6) vs 1.9 (zdobyte - 0.9, stracone - 1).
- Krylia Sovetov nie przegrał pierwszej tercji w 14 z ostatnich 15 meczów w domu (OLIMPBET MHL).
- Krylia Sovetov nie przegrał pierwszej tercji w ostatnich 6 meczach (OLIMPBET MHL).
Prognoza na wynik
H2H:
- Liczba spotkań - 31;
- Liczba zwycięstw gospodarzy - 10, gości - 21.
Statystyki: Krylia Sovetov vs MHC Dynamo Moskwa
- Liczba rozegranych meczów w turnieju: 14 vs 14;
- Liczba zwycięstw: 7 (50%) vs 11 (79%);
- Liczba porażek: 7 (50%) vs 3 (21%);
- Liczba zwycięstw gospodarzy w turnieju: 1;
- Liczba zwycięstw gości w turnieju: 7.
Ostatnie 10 meczów:
- Liczba zwycięstw: 5 vs 8;
- Liczba porażek: 5 vs 2;
- Liczba zwycięstw gospodarzy: 1;
- Liczba zwycięstw gości: 5.
Prognoza na powyżej/poniżej
H2H:
- średnia liczba goli na mecz dla gospodarzy - 2.23, dla gości - 3.23;
- średnia liczba goli w H2H - 5.32;
- obie drużyny strzeliły w 1. tercji - 6 raz;
- obie drużyny strzeliły w 2. tercji - 11 raz;
- obie drużyny strzeliły w 3. tercji - 11 raz.
Statystyki: Krylia Sovetov vs MHC Dynamo Moskwa
- średnia liczba w turnieju: 5.43 vs 5.29;
- średnia liczba strzelonych bramek: 2.86 vs 3.21;
- średnia liczba straconych bramek: 2.93 vs 2.36;
- Krylia Sovetov: średnia liczba w domu w turnieju - 2.5;
- MHC Dynamo Moskwa: średnia liczba na wyjeździe w turnieju - 3.22;
- ostatnie 10 meczów (średnia liczba strzelonych bramek): 2.9 (w domu - 2.5) vs 3.2 (na wyjeździe - 3.83).