Kristałł Saratów vs Toros Nieftiekamsk Prognoza 22 lutego 2026
📡Jak zespoły będą radzić sobie z wysokim tempem gry przeciwnika? 22 lutego o 13:00 odbędzie się interesujące starcie w ramach turnieju "OLIMPBET VHL" pomiędzy zespołami Kristałł Saratów i Toros Nieftiekamsk. Kursy na każdą ze stron są następujące - i . W grze nie ma wyraźnego faworyta, więc w naszej prognozie postaramy się określić, która drużyna bardziej zasługuje na zwycięstwo w tym spotkaniu.
Statystyki bezpośrednich spotkań Kristall - Toros

Kristałł Saratów Przegląd drużyny
🏆W bieżącym sezonie Kristałł Saratów uczestniczył w 52 meczach, osiągając następujące wyniki:
- 18 zwycięstw,
- 34 porażek.
📈W tym sezonie Kristałł Saratów ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 35%, przy czym 65% meczów kończy się porażką.
📊Średnia drużyny wynosi 4.81, zdobywając średnio 2.12 goli na mecz i tracąc średnio 2.87 goli.
🏒W tym sezonie Kristałł Saratów zdobył 110 goli:
- Drużyna szczególnie wyróżnia się w okresie 3, gdzie 36.36% wszystkich goli zostało zdobytych.
- Na własnym lodowisku średnia liczba goli wynosi 1.92 na mecz.
🥅Jeśli chodzi o obronę, Kristałł Saratów w bieżącym sezonie stracił 149 goli.
- Okres 1 okazał się być wymagający, gdzie 35.29% wszystkich goli zostało straconych w tym czasie.
- W domu średnia liczba straconych goli wynosi 1.92 na mecz.
Wyniki meczów: Kristałł Saratów

Toros Nieftiekamsk Przegląd drużyny
🏆W obecnym sezonie Toros Nieftiekamsk wziął udział w 54 meczach, osiągając następujące wyniki: 27 zwycięstw, 27 porażek.
📈W tym sezonie Toros Nieftiekamsk ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 50%, a 50% meczów kończy się porażką.
📊Średnia punktacja zespołu to 4.48, ze średnio 2.31 bramkami zdobytymi na mecz i średnio 2.43 bramkami straconymi.
🏒Do tej pory Toros Nieftiekamsk zdobył 125 bramek:
- Okres 2 okazał się szczególnie udany, z 32.8% wszystkich bramek zdobytych w tym czasie.
- Podczas wyjazdowych średnia liczba bramek spada do 1.93.
🥅Jeśli chodzi o obronę, Toros Nieftiekamsk w tym sezonie stracił 131 bramek.
- Okres 1 okazał się wyzwaniem, z 35.29% wszystkich bramek straconych w tym czasie.
- Podczas wyjazdowych wzrasta to średnio do 2.52 bramek na mecz.
Wyniki meczów: Toros Nieftiekamsk
Prognoza na 1. tercję
Statystyki w 1. tercji: Kristałł Saratów (u siebie) vs Toros Nieftiekamsk (na wyjeździe)
- liczba rozegranych meczów w turnieju: 25 vs 27;
- liczba zwycięstw: 6 (24%) vs 5 (18.52%);
- liczba porażek: 12 (48%) vs 11 (40.74%);
- liczba remisów: 7 (28%) vs 11 (40.74%).
- średnia liczba strzelonych goli: 0.56 vs 0.52;
- średnia liczba straconych goli: 0.96 vs 0.89.
Ostatnie 10 meczów (ogółem):
- liczba zwycięstw: 4 vs 3;
- liczba porażek: 6 vs 3;
- liczba remisów: 0 vs 4;
- średnia liczba goli w 1. tercji: 1.9 (strzelone - 0.6, stracone - 1.3) vs 1.5 (strzelone - 0.7, stracone - 0.8).
- Były łącznie mniej niż 1.5 bramek w pierwszej tercji w ostatnich 5 meczów Kristall Saratov przeciwko Toros (OLIMPBET VHL).
Prognoza na wynik
Statystyki: Kristałł Saratów vs Toros Nieftiekamsk
- liczba rozegranych meczów w turnieju: 52 vs 54;
- liczba zwycięstw: 18 (35%) vs 27 (50%);
- liczba porażek: 34 (65%) vs 27 (50%);
- liczba zwycięstw gospodarzy na własnym lodowisku w turnieju: 7;
- liczba zwycięstw gości na wyjeździe w turnieju: 11.
Ostatnie 10 meczów:
- liczba zwycięstw: 5 vs 6;
- liczba porażek: 5 vs 4;
- liczba zwycięstw gospodarzy u siebie: 1;
- liczba zwycięstw gości na wyjeździe: 2.
Prognoza na powyżej/poniżej
Statystyki: Kristałł Saratów kontra Toros Nieftiekamsk
- średnia suma w turnieju: 4.81 kontra 4.48;
- średnia suma zdobytych goli: 2.12 kontra 2.31;
- średnia suma straconych goli: 2.87 kontra 2.43;
- Kristałł Saratów: średnia suma w turnieju na własnym boisku - 1.92;
- Toros Nieftiekamsk: średnia suma w turnieju na wyjeździe - 1.93;
- ostatnie 10 meczów (średnia suma zdobytych goli): 2.6 (u siebie - 2.33) kontra 2.6 (na wyjeździe - 1.8).
- Kristall Saratov zdobywa więcej niż 1.5 bramek w ostatnich 5 meczach (OLIMPBET VHL).
Prognoza redakcji
- Były łącznie mniej niż 5.5 bramek w 13 z ostatnich 15 meczów Kristall Saratov w domu (OLIMPBET VHL).
- Były łącznie mniej niż 5.5 bramek w ostatnich 5 meczów Toros (OLIMPBET VHL).