MSK Indian Ziar Nad Hronom vs 95 Povazska Bystrica Prognoza 21 listopada 2025
Head to Head
- rozegrane 28 mecze;
- na lodzie gospodarzy 12 zwycięstw (wliczając dogrywkę), goście - 16;
- zdobyte bramki: 89 przeciwko 87;
- średnia całkowita 1. tercji - 2.07, 2. - 2.18, 3. - 2.21;
- średnia całkowita meczu - 6.11.
Ostatni raz drużyny spotkały się 10 października 2025 na arenie drużyny 95 Povazska Bystrica - wynik meczu wynosił 4:3.
Statystyki bezpośrednich spotkań MSK Indian Ziar Nad Hronom - Povazska Bystrica

MSK Indian Ziar Nad Hronom Przegląd drużyny
🏆W bieżącym sezonie MSK Indian Ziar Nad Hronom uczestniczył w 19 meczach, osiągając następujące wyniki:
- 11 zwycięstw,
- 8 porażek.
📈W tym sezonie MSK Indian Ziar Nad Hronom ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 59%, przy czym 41% meczów kończy się porażką.
📊Średnia drużyny wynosi 6.29, zdobywając średnio 3.47 goli na mecz i tracąc średnio 3.12 goli.
🏒W tym sezonie MSK Indian Ziar Nad Hronom zdobył 59 goli:
- Drużyna szczególnie wyróżnia się w okresie 2, gdzie 42.37% wszystkich goli zostało zdobytych.
- Na własnym lodowisku średnia liczba goli wynosi 4.11 na mecz.
🥅Jeśli chodzi o obronę, MSK Indian Ziar Nad Hronom w bieżącym sezonie stracił 53 goli.
- Okres 2 okazał się być wymagający, gdzie 59.26% wszystkich goli zostało straconych w tym czasie.
- W domu średnia liczba straconych goli wynosi 4.11 na mecz.
Wyniki meczów: MSK Indian Ziar Nad Hronom

95 Povazska Bystrica Przegląd drużyny
🏆W obecnym sezonie 95 Povazska Bystrica wziął udział w 19 meczach, osiągając następujące wyniki: 11 zwycięstw, 8 porażek.
📈W tym sezonie 95 Povazska Bystrica ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 58%, a 42% meczów kończy się porażką.
📊Średnia punktacja zespołu to 6.68, ze średnio 3.63 bramkami zdobytymi na mecz i średnio 3.26 bramkami straconymi.
🏒Do tej pory 95 Povazska Bystrica zdobył 69 bramek:
- Okres 3 okazał się szczególnie udany, z 39.13% wszystkich bramek zdobytych w tym czasie.
- Podczas wyjazdowych średnia liczba bramek spada do 2.56.
🥅Jeśli chodzi o obronę, 95 Povazska Bystrica w tym sezonie stracił 62 bramek.
- Okres 3 okazał się wyzwaniem, z 48.57% wszystkich bramek straconych w tym czasie.
- Podczas wyjazdowych wzrasta to średnio do 3.89 bramek na mecz.
Wyniki meczów: 95 Povazska Bystrica
Prognoza na 1. tercję
Bezpośrednie pojedynki:
- liczba spotkań - 28;
- liczba zwycięstw w 1. tercji gospodarzy (na własnym lodowisku) - 6; gości (na wyjeździe) - 3;
- średni total 1. tercji: 2.07;
- dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają 0.96, goście - 1.11.
Statystyki w 1. tercji: MSK Indian Ziar Nad Hronom (u siebie) vs 95 Povazska Bystrica (na wyjeździe)
- liczba rozegranych meczów w turnieju: 9 vs 9;
- liczba zwycięstw: 5 (55.56%) vs 1 (11.11%);
- liczba porażek: 1 (11.11%) vs 5 (55.56%);
- liczba remisów: 3 (33.33%) vs 3 (33.33%).
- średni total zdobytych bramek: 1 vs 0.44;
- średni total straconych bramek: 0.44 vs 1.
Ostatnie 10 meczów (ogółem):
- liczba zwycięstw: 2 vs 2;
- liczba porażek: 1 vs 4;
- liczba remisów: 7 vs 4;
- średni total 1. tercji: 1.8 (zdobyte - 1, stracone - 0.8) vs 1.8 (zdobyte - 0.7, stracone - 1.1).
- Były łącznie mniej niż 2.5 bramek w pierwszej tercji w 9 z ostatnich 10 meczów MSK Indian Ziar Nad Hronom w domu (1.Liga).
- Były łącznie mniej niż 2.5 bramek w pierwszej tercji w 8 z ostatnich 9 meczów 95 Povazska Bystrica (1.Liga).
- Były łącznie mniej niż 2.5 bramek w pierwszej tercji w ostatnich 7 meczów 95 Povazska Bystrica na wyjeździe (1.Liga).
Prognoza na wynik
H2H:
- Liczba spotkań - 28;
- Liczba zwycięstw gospodarzy - 12, gości - 16.
Statystyki: MSK Indian Ziar Nad Hronom vs 95 Povazska Bystrica
- Liczba rozegranych meczów w turnieju: 19 vs 19;
- Liczba zwycięstw: 10 (59%) vs 11 (58%);
- Liczba porażek: 7 (41%) vs 8 (42%);
- Liczba zwycięstw gospodarzy w turnieju: 7;
- Liczba zwycięstw gości w turnieju: 3.
Ostatnie 10 meczów:
- Liczba zwycięstw: 6 vs 5;
- Liczba porażek: 4 vs 5;
- Liczba zwycięstw gospodarzy: 4;
- Liczba zwycięstw gości: 1.
- 95 Povazska Bystrica wygrywa z przewagą +3.5 w ostatnich 7 meczach na wyjeździe przeciwko MSK Indian Ziar Nad Hronom (1.Liga).
Prognoza na powyżej/poniżej
H2H:
- średnia liczba goli na mecz dla gospodarzy - 3.18, dla gości - 3.11;
- średnia liczba goli w H2H - 6.11;
- obie drużyny strzeliły w 1. tercji - 15 raz;
- obie drużyny strzeliły w 2. tercji - 13 raz;
- obie drużyny strzeliły w 3. tercji - 14 raz.
Statystyki: MSK Indian Ziar Nad Hronom vs 95 Povazska Bystrica
- średnia liczba w turnieju: 6.29 vs 6.68;
- średnia liczba strzelonych bramek: 3.47 vs 3.63;
- średnia liczba straconych bramek: 3.12 vs 3.26;
- MSK Indian Ziar Nad Hronom: średnia liczba w domu w turnieju - 4.11;
- 95 Povazska Bystrica: średnia liczba na wyjeździe w turnieju - 2.56;
- ostatnie 10 meczów (średnia liczba strzelonych bramek): 3.6 (w domu - 5) vs 3.2 (na wyjeździe - 2.25).
- Były łącznie mniej niż 7.5 bramek w ostatnich 7 meczów MSK Indian Ziar Nad Hronom przeciwko 95 Povazska Bystrica (1.Liga).
- Były łącznie mniej niż 7.5 bramek w 6 z ostatnich 7 meczów MSK Indian Ziar Nad Hronom w domu przeciwko 95 Povazska Bystrica (1.Liga).