Kristałł Saratów vs Iżstal Iżewsk Prognoza 20 lutego 2026
📢Jak zespoły będą wykorzystywać zmiany, aby utrzymać wysokie tempo gry? Rotacje odgrywają ważną rolę w hokeju, a ich właściwe wykorzystanie przybliży zespoły Kristałł Saratów i Iżstal Iżewsk do zwycięstwa w meczu, który odbędzie się 20 lutego o 14:30 w ramach turnieju "OLIMPBET VHL". Bukmacherzy ustalili następujące kursy na zwycięstwa zespołów - i , gdzie faworytem jest zespół Iżstal Iżewsk.
Statystyki bezpośrednich spotkań Kristall - Izhstal

Kristałł Saratów Przegląd drużyny
🏆W bieżącym sezonie Kristałł Saratów uczestniczył w 51 meczach, osiągając następujące wyniki:
- 17 zwycięstw,
- 34 porażek.
📈W tym sezonie Kristałł Saratów ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 33%, przy czym 67% meczów kończy się porażką.
📊Średnia drużyny wynosi 4.8, zdobywając średnio 2.1 goli na mecz i tracąc średnio 2.88 goli.
🏒W tym sezonie Kristałł Saratów zdobył 107 goli:
- Drużyna szczególnie wyróżnia się w okresie 3, gdzie 36.45% wszystkich goli zostało zdobytych.
- Na własnym lodowisku średnia liczba goli wynosi 1.88 na mecz.
🥅Jeśli chodzi o obronę, Kristałł Saratów w bieżącym sezonie stracił 147 goli.
- Okres 1 okazał się być wymagający, gdzie 36.36% wszystkich goli zostało straconych w tym czasie.
- W domu średnia liczba straconych goli wynosi 1.88 na mecz.
Wyniki meczów: Kristałł Saratów

Iżstal Iżewsk Przegląd drużyny
🏆W obecnym sezonie Iżstal Iżewsk wziął udział w 54 meczach, osiągając następujące wyniki: 31 zwycięstw, 23 porażek.
📈W tym sezonie Iżstal Iżewsk ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 57%, a 43% meczów kończy się porażką.
📊Średnia punktacja zespołu to 4.57, ze średnio 2.54 bramkami zdobytymi na mecz i średnio 2.2 bramkami straconymi.
🏒Do tej pory Iżstal Iżewsk zdobył 137 bramek:
- Okres 3 okazał się szczególnie udany, z 39.42% wszystkich bramek zdobytych w tym czasie.
- Podczas wyjazdowych średnia liczba bramek spada do 2.82.
🥅Jeśli chodzi o obronę, Iżstal Iżewsk w tym sezonie stracił 119 bramek.
- Okres 1 okazał się wyzwaniem, z 39.34% wszystkich bramek straconych w tym czasie.
- Podczas wyjazdowych wzrasta to średnio do 2.18 bramek na mecz.
Prognoza na 1. tercję
Statystyki w 1. tercji: Kristałł Saratów (u siebie) vs Iżstal Iżewsk (na wyjeździe)
- liczba rozegranych meczów w turnieju: 24 vs 28;
- liczba zwycięstw: 5 (20.83%) vs 10 (35.71%);
- liczba porażek: 12 (50%) vs 10 (35.71%);
- liczba remisów: 7 (29.17%) vs 8 (28.57%).
- średnia liczba strzelonych goli: 0.54 vs 0.86;
- średnia liczba straconych goli: 1 vs 0.86.
Ostatnie 10 meczów (ogółem):
- liczba zwycięstw: 3 vs 3;
- liczba porażek: 7 vs 2;
- liczba remisów: 0 vs 5;
- średnia liczba goli w 1. tercji: 1.9 (strzelone - 0.5, stracone - 1.4) vs 1.4 (strzelone - 0.8, stracone - 0.6).
- Izhstal nie przegrał pierwszej tercji w ostatnich 5 meczach na wyjeździe (OLIMPBET VHL).
Prognoza na wynik
Statystyki: Kristałł Saratów vs Iżstal Iżewsk
- liczba rozegranych meczów w turnieju: 51 vs 54;
- liczba zwycięstw: 17 (33%) vs 31 (57%);
- liczba porażek: 34 (67%) vs 23 (43%);
- liczba zwycięstw gospodarzy na własnym lodowisku w turnieju: 6;
- liczba zwycięstw gości na wyjeździe w turnieju: 17.
Ostatnie 10 meczów:
- liczba zwycięstw: 4 vs 5;
- liczba porażek: 6 vs 5;
- liczba zwycięstw gospodarzy u siebie: 0;
- liczba zwycięstw gości na wyjeździe: 4.
- Izhstal nie przegrał (w regulaminowym czasie gry) w 7 z ostatnich 8 meczów (OLIMPBET VHL).
Prognoza na powyżej/poniżej
Statystyki: Kristałł Saratów kontra Iżstal Iżewsk
- średnia suma w turnieju: 4.8 kontra 4.57;
- średnia suma zdobytych goli: 2.1 kontra 2.54;
- średnia suma straconych goli: 2.88 kontra 2.2;
- Kristałł Saratów: średnia suma w turnieju na własnym boisku - 1.88;
- Iżstal Iżewsk: średnia suma w turnieju na wyjeździe - 2.82;
- ostatnie 10 meczów (średnia suma zdobytych goli): 2.5 (u siebie - 2) kontra 2.6 (na wyjeździe - 3.8).
- Były łącznie więcej niż 4.5 bramek w ostatnich 6 meczów Kristall Saratov w domu (OLIMPBET VHL).
Prognoza redakcji
- Były łącznie więcej niż 4.5 bramek w ostatnich 6 meczów Kristall Saratov w domu (OLIMPBET VHL).