Ajoie vs Biel Prognoza 19 listopada 2025
📢Jak zespoły będą wykorzystywać zmiany, aby utrzymać wysokie tempo gry? Rotacje odgrywają ważną rolę w hokeju, a ich właściwe wykorzystanie przybliży zespoły Ajoie i Biel do zwycięstwa w meczu, który odbędzie się 19 listopada o 18:45 w ramach turnieju "National League". Bukmacherzy ustalili następujące kursy na zwycięstwa zespołów - i , gdzie faworytem jest zespół Biel.
Head to Head
- rozegrane 18 mecze;
- na lodzie gospodarzy 5 zwycięstw (wliczając dogrywkę), goście - 13;
- zdobyte bramki: 42 przeciwko 72;
- średnia całkowita 1. tercji - 1.56, 2. - 2.39, 3. - 2.17;
- średnia całkowita meczu - 6.11.
Ostatni raz drużyny spotkały się 27 września 2025 na arenie drużyny Biel - wynik meczu wynosił 5:4.
Statystyki bezpośrednich spotkań Ajoie - Biel

Ajoie Przegląd drużyny
🏆W bieżącym sezonie Ajoie uczestniczył w 24 meczach, osiągając następujące wyniki:
- 4 zwycięstw,
- 20 porażek.
📈W tym sezonie Ajoie ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 17%, przy czym 83% meczów kończy się porażką.
📊Średnia drużyny wynosi 5.04, zdobywając średnio 1.83 goli na mecz i tracąc średnio 3.33 goli.
🏒W tym sezonie Ajoie zdobył 44 goli:
- Drużyna szczególnie wyróżnia się w okresie 1, gdzie 38.64% wszystkich goli zostało zdobytych.
- Na własnym lodowisku średnia liczba goli wynosi 1.75 na mecz.
🥅Jeśli chodzi o obronę, Ajoie w bieżącym sezonie stracił 80 goli.
- Okres 2 okazał się być wymagający, gdzie 36.36% wszystkich goli zostało straconych w tym czasie.
- W domu średnia liczba straconych goli wynosi 1.75 na mecz.
Wyniki meczów: Ajoie

Biel Przegląd drużyny
🏆W obecnym sezonie Biel wziął udział w 23 meczach, osiągając następujące wyniki: 10 zwycięstw, 13 porażek.
📈W tym sezonie Biel ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 43%, a 57% meczów kończy się porażką.
📊Średnia punktacja zespołu to 5.7, ze średnio 2.83 bramkami zdobytymi na mecz i średnio 3.17 bramkami straconymi.
🏒Do tej pory Biel zdobył 65 bramek:
- Okres 3 okazał się szczególnie udany, z 41.54% wszystkich bramek zdobytych w tym czasie.
- Podczas wyjazdowych średnia liczba bramek spada do 1.91.
🥅Jeśli chodzi o obronę, Biel w tym sezonie stracił 73 bramek.
- Okres 3 okazał się wyzwaniem, z 40.91% wszystkich bramek straconych w tym czasie.
- Podczas wyjazdowych wzrasta to średnio do 4 bramek na mecz.
Wyniki meczów: Biel
Prognoza na 1. tercję
Bezpośrednie pojedynki:
- liczba spotkań - 18;
- liczba zwycięstw w 1. tercji gospodarzy (na własnym lodowisku) - 2; gości (na wyjeździe) - 3;
- średni total 1. tercji: 1.56;
- dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają 0.67, goście - 0.89.
Statystyki w 1. tercji: Ajoie (u siebie) vs Biel (na wyjeździe)
- liczba rozegranych meczów w turnieju: 12 vs 11;
- liczba zwycięstw: 5 (41.67%) vs 4 (36.36%);
- liczba porażek: 4 (33.33%) vs 5 (45.45%);
- liczba remisów: 3 (25%) vs 2 (18.18%).
- średni total zdobytych bramek: 0.83 vs 0.45;
- średni total straconych bramek: 0.75 vs 0.91.
Ostatnie 10 meczów (ogółem):
- liczba zwycięstw: 5 vs 2;
- liczba porażek: 2 vs 5;
- liczba remisów: 3 vs 3;
- średni total 1. tercji: 1.8 (zdobyte - 1.1, stracone - 0.7) vs 1.4 (zdobyte - 0.3, stracone - 1.1).
- Były łącznie mniej niż 1.5 bramek w pierwszej tercji w ostatnich 7 meczów Ajoie przeciwko Biel (National League).
Prognoza na wynik
H2H:
- Liczba spotkań - 18;
- Liczba zwycięstw gospodarzy - 5, gości - 13.
Statystyki: Ajoie vs Biel
- Liczba rozegranych meczów w turnieju: 24 vs 23;
- Liczba zwycięstw: 4 (17%) vs 10 (43%);
- Liczba porażek: 20 (83%) vs 13 (57%);
- Liczba zwycięstw gospodarzy w turnieju: 3;
- Liczba zwycięstw gości w turnieju: 2.
Ostatnie 10 meczów:
- Liczba zwycięstw: 3 vs 2;
- Liczba porażek: 7 vs 8;
- Liczba zwycięstw gospodarzy: 2;
- Liczba zwycięstw gości: 0.
- Ajoie wygrywa z przewagą +2.5 w 7 z ostatnich 8 meczów w domu (National League).
Prognoza na powyżej/poniżej
H2H:
- średnia liczba goli na mecz dla gospodarzy - 2.33, dla gości - 4;
- średnia liczba goli w H2H - 6.11;
- obie drużyny strzeliły w 1. tercji - 5 raz;
- obie drużyny strzeliły w 2. tercji - 9 raz;
- obie drużyny strzeliły w 3. tercji - 6 raz.
Statystyki: Ajoie vs Biel
- średnia liczba w turnieju: 5.04 vs 5.7;
- średnia liczba strzelonych bramek: 1.83 vs 2.83;
- średnia liczba straconych bramek: 3.33 vs 3.17;
- Ajoie: średnia liczba w domu w turnieju - 1.75;
- Biel: średnia liczba na wyjeździe w turnieju - 1.91;
- ostatnie 10 meczów (średnia liczba strzelonych bramek): 2.3 (w domu - 2) vs 2.7 (na wyjeździe - 1.4).
- Były łącznie więcej niż 4.5 bramek w 8 z ostatnich 9 meczów Ajoie przeciwko Biel (National League).
- Były łącznie więcej niż 4.5 bramek w 6 z ostatnich 7 meczów Ajoie (National League).
Prognoza redakcji
- Były łącznie więcej niż 4.5 bramek w 8 z ostatnich 9 meczów Ajoie przeciwko Biel (National League).
- Były łącznie więcej niż 4.5 bramek w 6 z ostatnich 7 meczów Ajoie (National League).