Kingston Frontenacs vs Kitchener

    Kingston Frontenacs
    Kingston Frontenacs
    Kitchener Rangers
    Kitchener Rangers
    2
    4
    0
    0
    2
    0
    4
    0

    Oglądaj online Kingston Frontenacs vs Kitchener Rangers

    PrzeglądTransmisja na żywo

    Kingston Frontenacs - Kitchener Pozycja w tabeli

    East
    gZWPKPStan
    1.
    Hamilton Bulldogs
    Hamilton Bulldogs
    684820296-190106
    2.
    Ottawa 67s
    Ottawa 67s
    684721265-160100
    3.
    Peterborough Petes
    Peterborough Petes
    684028236-23184
    4.
    Kingston Frontenacs
    Kingston Frontenacs
    683335212-21071
    5.
    Oshawa Generals
    Oshawa Generals
    681949177-27342

    Kingston Frontenacs – Kitchener Rangers H2H

    48%
    10 Zwycięstwa
    48%
    10 Zwycięstwa
    14.02.26
    OHL
    Kingston Frontenacs
    Kingston Frontenacs
    Kitchener Rangers
    Kitchener Rangers
    2
    4
    0
    0
    0
    4
    2
    0
    09.11.25
    OHL
    Kitchener Rangers
    Kitchener Rangers
    Kingston Frontenacs
    Kingston Frontenacs
    2
    3
    1
    2
    0
    1
    1
    0
    14.12.24
    OHL
    Kitchener Rangers
    Kitchener Rangers
    Kingston Frontenacs
    Kingston Frontenacs
    3
    2
    0
    1
    1
    1
    1
    0
    1
    0
    03.03.24
    OHL
    Kitchener Rangers
    Kitchener Rangers
    Kingston Frontenacs
    Kingston Frontenacs
    3
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    0
    10.02.24
    OHL
    Kingston Frontenacs
    Kingston Frontenacs
    Kitchener Rangers
    Kitchener Rangers
    5
    4
    0
    1
    2
    1
    3
    2
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Ostatnie mecze: Kingston Frontenacs

    26.09.26
    OHL
    Hamilton Bulldogs
    Hamilton Bulldogs
    Kingston Frontenacs
    Kingston Frontenacs
    10
    4
    5
    1
    1
    2
    4
    1
    P
    25.09.26
    OHL
    Kingston Frontenacs
    Kingston Frontenacs
    Sarnia Sting
    Sarnia Sting
    3
    5
    1
    2
    0
    2
    2
    1
    P
    20.09.26
    OHL
    Kingston Frontenacs
    Kingston Frontenacs
    Ottawa 67s
    Ottawa 67s
    3
    2
    1
    0
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    ZW
    17.09.26
    OHL
    Peterborough Petes
    Peterborough Petes
    Kingston Frontenacs
    Kingston Frontenacs
    3
    6
    1
    0
    0
    3
    2
    3
    ZW
    02.04.26
    OHL
    Kingston Frontenacs
    Kingston Frontenacs
    Ottawa 67s
    Ottawa 67s
    2
    3
    1
    2
    1
    0
    0
    1
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Ostatnie mecze: Kitchener Rangers

    26.09.26
    OHL
    Erie Otters
    Erie Otters
    Kitchener Rangers
    Kitchener Rangers
    3
    4
    2
    0
    1
    1
    0
    2
    0
    1
    ZW
    25.09.26
    OHL
    Kitchener Rangers
    Kitchener Rangers
    Erie Otters
    Erie Otters
    3
    4
    0
    2
    1
    1
    2
    1
    P
    19.09.26
    OHL
    Owen Sound Attack
    Owen Sound Attack
    Kitchener Rangers
    Kitchener Rangers
    1
    4
    0
    1
    1
    1
    0
    2
    ZW
    18.09.26
    OHL
    Kitchener Rangers
    Kitchener Rangers
    Owen Sound Attack
    Owen Sound Attack
    0
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    1
    P
    07.09.26
    Club Friendly Games
    Kitchener Rangers
    Kitchener Rangers
    Saginaw Spirit
    Saginaw Spirit
    5
    1
    2
    0
    2
    0
    1
    1
    ZW
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Oblicz wygraną

    Empty
    Przepraszamy
    Informacje są chwilowo niedostępne