Baník Sokolov vs Pirati Chomutov Prognoza 14 stycznia 2026
📡Jak zespoły będą radzić sobie z wysokim tempem gry przeciwnika? 14 stycznia o 17:00 odbędzie się interesujące starcie w ramach turnieju "Chance Liga" pomiędzy zespołami Baník Sokolov i Pirati Chomutov. Kursy na każdą ze stron są następujące - i . W grze nie ma wyraźnego faworyta, więc w naszej prognozie postaramy się określić, która drużyna bardziej zasługuje na zwycięstwo w tym spotkaniu.
Head to Head
- rozegrane 10 mecze;
- na lodzie gospodarzy 6 zwycięstw (wliczając dogrywkę), goście - 4;
- zdobyte bramki: 31 przeciwko 30;
- średnia całkowita 1. tercji - 2.3, 2. - 1.7, 3. - 1.8;
- średnia całkowita meczu - 6.44.
Ostatni raz drużyny spotkały się 29 listopada 2025 na arenie drużyny Pirati Chomutov - wynik meczu wynosił 4:6.
Statystyki bezpośrednich spotkań Banik - Pirati Chomutov

Baník Sokolov Przegląd drużyny
🏆W bieżącym sezonie Baník Sokolov uczestniczył w 38 meczach, osiągając następujące wyniki:
- 19 zwycięstw,
- 19 porażek.
📈W tym sezonie Baník Sokolov ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 50%, przy czym 50% meczów kończy się porażką.
📊Średnia drużyny wynosi 5.26, zdobywając średnio 2.58 goli na mecz i tracąc średnio 3 goli.
🏒W tym sezonie Baník Sokolov zdobył 98 goli:
- Drużyna szczególnie wyróżnia się w okresie 3, gdzie 37.76% wszystkich goli zostało zdobytych.
- Na własnym lodowisku średnia liczba goli wynosi 2.79 na mecz.
🥅Jeśli chodzi o obronę, Baník Sokolov w bieżącym sezonie stracił 114 goli.
- Okres 3 okazał się być wymagający, gdzie 45.83% wszystkich goli zostało straconych w tym czasie.
- W domu średnia liczba straconych goli wynosi 2.79 na mecz.
Wyniki meczów: Baník Sokolov

Pirati Chomutov Przegląd drużyny
🏆W obecnym sezonie Pirati Chomutov wziął udział w 39 meczach, osiągając następujące wyniki: 14 zwycięstw, 25 porażek.
📈W tym sezonie Pirati Chomutov ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 36%, a 64% meczów kończy się porażką.
📊Średnia punktacja zespołu to 5.13, ze średnio 2.49 bramkami zdobytymi na mecz i średnio 2.82 bramkami straconymi.
🏒Do tej pory Pirati Chomutov zdobył 97 bramek:
- Okres 3 okazał się szczególnie udany, z 40.21% wszystkich bramek zdobytych w tym czasie.
- Podczas wyjazdowych średnia liczba bramek spada do 2.32.
🥅Jeśli chodzi o obronę, Pirati Chomutov w tym sezonie stracił 110 bramek.
- Okres 2 okazał się wyzwaniem, z 36.21% wszystkich bramek straconych w tym czasie.
- Podczas wyjazdowych wzrasta to średnio do 3.05 bramek na mecz.
Wyniki meczów: Pirati Chomutov
Prognoza na 1. tercję
Bezpośrednie pojedynki:
- liczba spotkań - 10;
- liczba zwycięstw w 1. tercji gospodarzy (na własnym lodowisku) - 4; gości (na wyjeździe) - 0;
- średni total 1. tercji: 2.3;
- dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają 1.3, goście - 1.
Statystyki w 1. tercji: Baník Sokolov (u siebie) vs Pirati Chomutov (na wyjeździe)
- liczba rozegranych meczów w turnieju: 19 vs 19;
- liczba zwycięstw: 7 (36.84%) vs 5 (26.32%);
- liczba porażek: 4 (21.05%) vs 9 (47.37%);
- liczba remisów: 8 (42.11%) vs 5 (26.32%).
- średni total zdobytych bramek: 0.84 vs 0.79;
- średni total straconych bramek: 0.58 vs 0.95.
Ostatnie 10 meczów (ogółem):
- liczba zwycięstw: 3 vs 1;
- liczba porażek: 4 vs 5;
- liczba remisów: 3 vs 4;
- średni total 1. tercji: 2.1 (zdobyte - 1, stracone - 1.1) vs 1.5 (zdobyte - 0.6, stracone - 0.9).
- Pirati Chomutov nie wygrał pierwszej tercji w ostatnich 7 meczach (Chance Liga).
Prognoza na wynik
H2H:
- Liczba spotkań - 10;
- Liczba zwycięstw gospodarzy - 6, gości - 4.
Statystyki: Baník Sokolov vs Pirati Chomutov
- Liczba rozegranych meczów w turnieju: 38 vs 39;
- Liczba zwycięstw: 19 (50%) vs 14 (36%);
- Liczba porażek: 19 (50%) vs 25 (64%);
- Liczba zwycięstw gospodarzy w turnieju: 11;
- Liczba zwycięstw gości w turnieju: 5.
Ostatnie 10 meczów:
- Liczba zwycięstw: 5 vs 3;
- Liczba porażek: 5 vs 7;
- Liczba zwycięstw gospodarzy: 3;
- Liczba zwycięstw gości: 0.
- Pirati Chomutov nie wygrał (w regulaminowym czasie gry) w ostatnich 7 meczach (Chance Liga).
Prognoza na powyżej/poniżej
H2H:
- średnia liczba goli na mecz dla gospodarzy - 3.1, dla gości - 3;
- średnia liczba goli w H2H - 6.44;
- obie drużyny strzeliły w 1. tercji - 5 raz;
- obie drużyny strzeliły w 2. tercji - 3 raz;
- obie drużyny strzeliły w 3. tercji - 3 raz.
Statystyki: Baník Sokolov vs Pirati Chomutov
- średnia liczba w turnieju: 5.26 vs 5.13;
- średnia liczba strzelonych bramek: 2.58 vs 2.49;
- średnia liczba straconych bramek: 3 vs 2.82;
- Baník Sokolov: średnia liczba w domu w turnieju - 2.79;
- Pirati Chomutov: średnia liczba na wyjeździe w turnieju - 2.32;
- ostatnie 10 meczów (średnia liczba strzelonych bramek): 2.6 (w domu - 2.5) vs 2.2 (na wyjeździe - 1.75).
- Były łącznie więcej niż 4.5 bramek w ostatnich 10 meczów Baník Sokolov przeciwko Pirati Chomutov (Chance Liga).
- Były łącznie więcej niż 4.5 bramek w ostatnich 5 meczów Baník Sokolov w domu przeciwko Pirati Chomutov (Chance Liga).
Prognoza redakcji
- Były łącznie więcej niż 4.5 bramek w ostatnich 10 meczów Baník Sokolov przeciwko Pirati Chomutov (Chance Liga).
- Były łącznie więcej niż 4.5 bramek w ostatnich 5 meczów Baník Sokolov w domu przeciwko Pirati Chomutov (Chance Liga).