TuTo Hockey vs Jokipojat Joensuu Prognoza 12 grudnia 2025
📡Jak zespoły będą radzić sobie z wysokim tempem gry przeciwnika? 12 grudnia o 16:30 odbędzie się interesujące starcie w ramach turnieju "Mestis" pomiędzy zespołami TuTo Hockey i Jokipojat Joensuu. Kursy na każdą ze stron są następujące - i . W grze nie ma wyraźnego faworyta, więc w naszej prognozie postaramy się określić, która drużyna bardziej zasługuje na zwycięstwo w tym spotkaniu.
Head to Head
- rozegrane 51 mecze;
- na lodzie gospodarzy 20 zwycięstw (wliczając dogrywkę), goście - 30;
- zdobyte bramki: 134 przeciwko 160;
- średnia całkowita 1. tercji - 1.43, 2. - 2.02, 3. - 2;
- średnia całkowita meczu - 5.06.
Ostatni raz drużyny spotkały się 15 listopada 2025 na arenie drużyny Jokipojat Joensuu - wynik meczu wynosił 4:2.
Statystyki bezpośrednich spotkań TuTo - Jokipojat Joensuu

TuTo Hockey Przegląd drużyny
🏆W bieżącym sezonie TuTo Hockey uczestniczył w 21 meczach, osiągając następujące wyniki:
- 10 zwycięstw,
- 11 porażek.
📈W tym sezonie TuTo Hockey ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 48%, przy czym 52% meczów kończy się porażką.
📊Średnia drużyny wynosi 5.43, zdobywając średnio 3.1 goli na mecz i tracąc średnio 2.62 goli.
🏒W tym sezonie TuTo Hockey zdobył 65 goli:
- Drużyna szczególnie wyróżnia się w okresie 3, gdzie 41.54% wszystkich goli zostało zdobytych.
- Na własnym lodowisku średnia liczba goli wynosi 3.9 na mecz.
🥅Jeśli chodzi o obronę, TuTo Hockey w bieżącym sezonie stracił 55 goli.
- Okres 1 okazał się być wymagający, gdzie 33.33% wszystkich goli zostało straconych w tym czasie.
- W domu średnia liczba straconych goli wynosi 3.9 na mecz.
Wyniki meczów: TuTo Hockey

Jokipojat Joensuu Przegląd drużyny
🏆W obecnym sezonie Jokipojat Joensuu wziął udział w 22 meczach, osiągając następujące wyniki: 15 zwycięstw, 7 porażek.
📈W tym sezonie Jokipojat Joensuu ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 68%, a 32% meczów kończy się porażką.
📊Średnia punktacja zespołu to 7.23, ze średnio 4.14 bramkami zdobytymi na mecz i średnio 3.36 bramkami straconymi.
🏒Do tej pory Jokipojat Joensuu zdobył 91 bramek:
- Okres 1 okazał się szczególnie udany, z 37.36% wszystkich bramek zdobytych w tym czasie.
- Podczas wyjazdowych średnia liczba bramek spada do 4.33.
🥅Jeśli chodzi o obronę, Jokipojat Joensuu w tym sezonie stracił 74 bramek.
- Okres 2 okazał się wyzwaniem, z 37.14% wszystkich bramek straconych w tym czasie.
- Podczas wyjazdowych wzrasta to średnio do 3.89 bramek na mecz.
Wyniki meczów: Jokipojat Joensuu
Prognoza na 1. tercję
Bezpośrednie pojedynki:
- liczba spotkań - 51;
- liczba zwycięstw w 1. tercji gospodarzy (na własnym lodowisku) - 8; gości (na wyjeździe) - 10;
- średni total 1. tercji: 1.43;
- dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają 0.67, goście - 0.76.
Statystyki w 1. tercji: TuTo Hockey (u siebie) vs Jokipojat Joensuu (na wyjeździe)
- liczba rozegranych meczów w turnieju: 10 vs 9;
- liczba zwycięstw: 3 (30%) vs 5 (55.56%);
- liczba porażek: 3 (30%) vs 3 (33.33%);
- liczba remisów: 4 (40%) vs 1 (11.11%).
- średni total zdobytych bramek: 0.4 vs 1.89;
- średni total straconych bramek: 0.5 vs 1.22.
Ostatnie 10 meczów (ogółem):
- liczba zwycięstw: 2 vs 5;
- liczba porażek: 5 vs 2;
- liczba remisów: 3 vs 3;
- średni total 1. tercji: 1.1 (zdobyte - 0.4, stracone - 0.7) vs 2.4 (zdobyte - 1.7, stracone - 0.7).
- TuTo Hockey nie wygrał pierwszej tercji w 8 z ostatnich 9 meczów przeciwko Jokipojat Joensuu (Mestis).
- TuTo Hockey nie wygrał pierwszej tercji w ostatnich 5 meczach w domu przeciwko Jokipojat Joensuu (Mestis).
- TuTo Hockey nie wygrał pierwszej tercji w 7 z ostatnich 8 meczów (Mestis).
Prognoza na wynik
H2H:
- Liczba spotkań - 51;
- Liczba zwycięstw gospodarzy - 20, gości - 30.
Statystyki: TuTo Hockey vs Jokipojat Joensuu
- Liczba rozegranych meczów w turnieju: 21 vs 22;
- Liczba zwycięstw: 10 (48%) vs 15 (68%);
- Liczba porażek: 11 (52%) vs 7 (32%);
- Liczba zwycięstw gospodarzy w turnieju: 9;
- Liczba zwycięstw gości w turnieju: 6.
Ostatnie 10 meczów:
- Liczba zwycięstw: 4 vs 7;
- Liczba porażek: 6 vs 3;
- Liczba zwycięstw gospodarzy: 4;
- Liczba zwycięstw gości: 2.
- Jokipojat Joensuu wygrywa z przewagą +1.5 w 10 z ostatnich 11 meczów przeciwko TuTo Hockey (Mestis).
- Jokipojat Joensuu wygrywa z przewagą +1.5 w ostatnich 10 meczach (Mestis).
- Jokipojat Joensuu wygrywa z przewagą +1.5 w 8 z ostatnich 9 meczów na wyjeździe (Mestis).
Prognoza na powyżej/poniżej
H2H:
- średnia liczba goli na mecz dla gospodarzy - 2.63, dla gości - 3.14;
- średnia liczba goli w H2H - 5.06;
- obie drużyny strzeliły w 1. tercji - 12 raz;
- obie drużyny strzeliły w 2. tercji - 22 raz;
- obie drużyny strzeliły w 3. tercji - 18 raz.
Statystyki: TuTo Hockey vs Jokipojat Joensuu
- średnia liczba w turnieju: 5.43 vs 7.23;
- średnia liczba strzelonych bramek: 3.1 vs 4.14;
- średnia liczba straconych bramek: 2.62 vs 3.36;
- TuTo Hockey: średnia liczba w domu w turnieju - 3.9;
- Jokipojat Joensuu: średnia liczba na wyjeździe w turnieju - 4.33;
- ostatnie 10 meczów (średnia liczba strzelonych bramek): 3 (w domu - 4) vs 4.4 (na wyjeździe - 4.25).
- TuTo Hockey zdobywa więcej niż 2.5 bramek w 6 z ostatnich 7 meczów w domu przeciwko Jokipojat Joensuu (Mestis).
- TuTo Hockey zdobywa więcej niż 2.5 bramek w 7 z ostatnich 8 meczów w domu (Mestis).