Timraa vs HV 71 Prognoza 11 lutego 2025

    Timraa
    Timraa
    HV 71
    HV 71
    3
    0
    1
    2
    0
    0
    0
    0

    🔊Jak zespoły będą wykorzystywać przewagę przy karach przeciwnika? Sytuacje z przewagą liczebną znacznie zwiększają szanse na zdobycie gola. 11 lutego o 18:00 dowiemy się, czy Timraa IK i HV 71 będą w stanie wykorzystać moment i wygrać mecz w ramach turnieju "SHL". Zespół Timraa IK jest uważany za faworyta meczu, który odbędzie się na arenie “NHK Arena” w mieście Timrå. Według prognoz bukmacherów kursy na zwycięstwa stron są następujące - i .

    Head to Head

    📊Przegląd statystyk oficjalnych meczów między drużynami Timraa IK i HV 71:
    • rozegrane 40 mecze;
    • na lodzie gospodarzy 17 zwycięstw (wliczając dogrywkę), goście - 22;
    • zdobyte bramki: 101 przeciwko 114;
    • średnia całkowita 1. tercji - 1.75, 2. - 1.58, 3. - 1.85;
    • średnia całkowita meczu - 5.18.

    Ostatni raz drużyny spotkały się 09 stycznia 2025 na arenie drużyny HV 71 - wynik meczu wynosił 2:5.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Timraa - HV 71

    47%
    21 Zwycięstwa
    51%
    23 Zwycięstwa
    28.02.26
    SHL
    Timraa
    Timraa
    HV 71
    HV 71
    1
    2
    0
    1
    0
    0
    1
    1
    10.01.26
    SHL
    HV 71
    HV 71
    Timraa
    Timraa
    1
    2
    1
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    1
    01.11.25
    SHL
    Timraa
    Timraa
    HV 71
    HV 71
    5
    0
    2
    0
    2
    0
    1
    0
    25.09.25
    SHL
    HV 71
    HV 71
    Timraa
    Timraa
    3
    4
    2
    1
    0
    3
    1
    0
    11.02.25
    SHL
    Timraa
    Timraa
    HV 71
    HV 71
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    0
    0
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Timraa Przegląd drużyny

    🏆W bieżącym sezonie Timraa IK uczestniczył w 40 meczach, osiągając następujące wyniki:

    • 21 zwycięstw,
    • 19 porażek.

    📈W tym sezonie Timraa IK ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 53%, przy czym 48% meczów kończy się porażką.

    📊Średnia drużyny wynosi 4.98, zdobywając średnio 2.68 goli na mecz i tracąc średnio 2.48 goli.

    🏒W tym sezonie Timraa IK zdobył 107 goli:

    • Drużyna szczególnie wyróżnia się w okresie 3, gdzie 33.64% wszystkich goli zostało zdobytych.
    • Na własnym lodowisku średnia liczba goli wynosi 3.15 na mecz.

    🥅Jeśli chodzi o obronę, Timraa IK w bieżącym sezonie stracił 99 goli.

    • Okres 3 okazał się być wymagający, gdzie 36.73% wszystkich goli zostało straconych w tym czasie.
    • W domu średnia liczba straconych goli wynosi 3.15 na mecz.

    Wyniki meczów: Timraa

    10.10.26
    SHL
    Luleaa Hockey
    Luleaa Hockey
    Timraa
    Timraa
    2
    3
    0
    0
    1
    2
    1
    0
    0
    1
    Z
    08.10.26
    SHL
    Timraa
    Timraa
    Frolunda
    Frolunda
    4
    1
    0
    1
    2
    0
    2
    0
    Z
    03.10.26
    SHL
    Timraa
    Timraa
    Skellefteaa AIK
    Skellefteaa AIK
    1
    4
    0
    2
    0
    1
    1
    1
    P
    01.10.26
    SHL
    Rogle
    Rogle
    Timraa
    Timraa
    4
    1
    1
    0
    1
    0
    2
    1
    P
    29.09.26
    SHL
    Brynas
    Brynas
    Timraa
    Timraa
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    HV 71 Przegląd drużyny

    🏆W obecnym sezonie HV 71 wziął udział w 40 meczach, osiągając następujące wyniki: 15 zwycięstw, 25 porażek.

    📈W tym sezonie HV 71 ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 39%, a 61% meczów kończy się porażką.

    📊Średnia punktacja zespołu to 5.7, ze średnio 2.66 bramkami zdobytymi na mecz i średnio 3.2 bramkami straconymi.

    🏒Do tej pory HV 71 zdobył 109 bramek:

    • Okres 2 okazał się szczególnie udany, z 36.7% wszystkich bramek zdobytych w tym czasie.
    • Podczas wyjazdowych średnia liczba bramek spada do 2.85.

    🥅Jeśli chodzi o obronę, HV 71 w tym sezonie stracił 131 bramek.

    • Okres 1 okazał się wyzwaniem, z 38.57% wszystkich bramek straconych w tym czasie.
    • Podczas wyjazdowych wzrasta to średnio do 3.5 bramek na mecz.

    Wyniki meczów: HV 71

    10.10.26
    SHL
    HV 71
    HV 71
    Brynas
    Brynas
    3
    2
    1
    0
    1
    1
    1
    1
    Z
    08.10.26
    SHL
    Rogle
    Rogle
    HV 71
    HV 71
    4
    3
    1
    0
    2
    0
    1
    3
    P
    03.10.26
    SHL
    Farjestads
    Farjestads
    HV 71
    HV 71
    3
    1
    0
    0
    2
    1
    1
    0
    P
    01.10.26
    SHL
    HV 71
    HV 71
    Orebro
    Orebro
    2
    1
    0
    0
    1
    1
    0
    0
    1
    0
    Z
    29.09.26
    SHL
    Bjorkloven
    Bjorkloven
    HV 71
    HV 71
    4
    2
    2
    2
    2
    0
    0
    0
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • Liczba spotkań - 40;
    • Liczba zwycięstw gospodarzy - 17, gości - 22.

    Statystyki: Timraa IK vs HV 71

    • Liczba rozegranych meczów w turnieju: 40 vs 40;
    • Liczba zwycięstw: 21 (53%) vs 16 (39%);
    • Liczba porażek: 19 (48%) vs 25 (61%);
    • Liczba zwycięstw gospodarzy w turnieju: 12;
    • Liczba zwycięstw gości w turnieju: 6.

    Ostatnie 10 meczów:

    • Liczba zwycięstw: 3 vs 4;
    • Liczba porażek: 7 vs 6;
    • Liczba zwycięstw gospodarzy: 2;
    • Liczba zwycięstw gości: 1.
    👉Prognoza: Timraa Zwycięstwo (kursy: 1.82)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H:

    • średnia liczba goli na mecz dla gospodarzy - 2.53, dla gości - 2.85;
    • średnia liczba goli w H2H - 5.18;
    • obie drużyny strzeliły w 1. tercji - 13 raz;
    • obie drużyny strzeliły w 2. tercji - 12 raz;
    • obie drużyny strzeliły w 3. tercji - 18 raz.

    Statystyki: Timraa IK vs HV 71

    • średnia liczba w turnieju: 4.98 vs 5.7;
    • średnia liczba strzelonych bramek: 2.68 vs 2.66;
    • średnia liczba straconych bramek: 2.48 vs 3.2;
    • Timraa IK: średnia liczba w domu w turnieju - 3.15;
    • HV 71: średnia liczba na wyjeździe w turnieju - 2.85;
    • ostatnie 10 meczów (średnia liczba strzelonych bramek): 2.2 (w domu - 2.17) vs 2.2 (na wyjeździe - 2.5).

    👉Prognoza: Total krążków Poniżej (5,5) (kursy: 1.74)

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • HV 71 wygrywa z przewagą +1.5 w 13 z ostatnich 15 meczów na wyjeździe przeciwko Timraa (SHL).
    • HV 71 wygrywa z przewagą +1.5 w 8 z ostatnich 9 meczów na wyjeździe (SHL).

    HV 71 Handicap (+1,5)
    Kurs-182
    Opublikowany: 09.02.2025, 18:26

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Timraa - HV 71

    Timraa nie przegrał pierwszej tercji:
    timraa-ikhv-71--1w ostatnich 11 meczach przeciwko HV 71 (SHL).
    timraa-ikhv-71--1w 8 z ostatnich 9 meczów w domu przeciwko HV 71 (SHL).
    timraa-ikw 9 z ostatnich 10 meczów w domu (SHL).
    timraa-ikw 8 z ostatnich 9 meczów (SHL).
    HV 71 nie wygrał pierwszej tercji:
    hv-71--1w 11 z ostatnich 12 meczów (SHL).
    hv-71--1w ostatnich 6 meczach na wyjeździe (SHL).
    1. część Timraa nie przegra
    -385
    Timraa nie wygrał drugiej tercji:
    timraa-ikw ostatnich 6 meczach (SHL).
    HV 71 nie przegrał drugiej tercji:
    hv-71--1w 7 z ostatnich 8 meczów na wyjeździe (SHL).
    2. część HV 71 nie przegra
    -179
    Timraa nie wygrał pierwszej tercji:
    timraa-ikw 7 z ostatnich 8 meczów (SHL).
    timraa-ikw ostatnich 6 meczach w domu (SHL).
    1. część HV 71 nie przegra
    -196
    Timraa nie przegrał (w regulaminowym czasie gry):
    timraa-ikhv-71--1w ostatnich 7 meczach przeciwko HV 71 (SHL).
    HV 71 nie wygrał (w regulaminowym czasie gry):
    hv-71--1w ostatnich 6 meczach (SHL).
    Timraa nie przegra
    -400
    Wyświetl więcej faktów

    Timraa - HV 71 Pozycja w tabeli

    SHL 24/25
    MZPKPktForma
    5.
    Skellefteaa AIK
    Skellefteaa AIK
    522824142-13884
    6.
    Timraa IK
    Timraa IK
    522725143-12781
    7.
    Rogle
    Rogle
    522626126-12981
    12.
    Linkopings
    Linkopings
    522329139-14569
    13.
    MODO Hockey
    MODO Hockey
    521933135-17063
    14.
    HV 71
    HV 71
    521933127-16457