Adelaide Adrenaline vs Brisbane Lightning

    Adelaide Adrenaline
    Adelaide Adrenaline
    Brisbane Lightning
    Brisbane Lightning
    6
    7
    2
    2
    2
    2
    2
    2
    0
    1

    Oglądaj online Adelaide Adrenaline vs Brisbane Lightning

    ice-hockey liveTranslation
    Adelaide Adrenaline - Brisbane Lightning
    Transmisja tego meczu dobiegła końca. Transmisja zakończona. Aby zobaczyć inne transmisje na stronie naszego partnera, potrzebujesz tylko:
    1. Przejdź przez link
    2. Zarejestruj się na stronie transmisji
    3. Oglądaj transmisje bez reklam
    Zarejestruj się

    Adelaide Adrenaline - Brisbane Lightning Pozycja w tabeli

    AIHL 2026
    gZWPKPStan
    5.
    Sydney Bears
    Sydney Bears
    301614140-13648
    6.
    Perth Thunder
    Perth Thunder
    301614134-12847
    7.
    Melbourne Ice
    Melbourne Ice
    301515150-14246
    8.
    Central Coast Rhinos
    Central Coast Rhinos
    301020125-17430
    9.
    Brisbane Lightning
    Brisbane Lightning
    30921166-21827
    10.
    Adelaide Adrenaline
    Adelaide Adrenaline
    3042684-16614

    Adelaide Adrenaline – Brisbane Lightning H2H

    27%
    4 Zwycięstwa
    73%
    11 Zwycięstwa
    09.08.26
    Australian Ice Hockey League
    Adelaide Adrenaline
    Adelaide Adrenaline
    Brisbane Lightning
    Brisbane Lightning
    6
    7
    2
    0
    1
    3
    3
    4
    08.08.26
    Australian Ice Hockey League
    Adelaide Adrenaline
    Adelaide Adrenaline
    Brisbane Lightning
    Brisbane Lightning
    6
    7
    2
    2
    2
    2
    2
    2
    0
    1
    04.07.26
    Australian Ice Hockey League
    Brisbane Lightning
    Brisbane Lightning
    Adelaide Adrenaline
    Adelaide Adrenaline
    5
    4
    0
    2
    1
    1
    4
    1
    27.07.25
    Australian Ice Hockey League
    Brisbane Lightning
    Brisbane Lightning
    Adelaide Adrenaline
    Adelaide Adrenaline
    3
    7
    0
    2
    1
    2
    2
    3
    26.07.25
    Australian Ice Hockey League
    Brisbane Lightning
    Brisbane Lightning
    Adelaide Adrenaline
    Adelaide Adrenaline
    3
    4
    0
    0
    1
    1
    2
    3
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Ostatnie mecze: Adelaide Adrenaline

    23.08.26
    Australian Ice Hockey League
    Adelaide Adrenaline
    Adelaide Adrenaline
    Perth Thunder
    Perth Thunder
    6
    1
    2
    0
    3
    0
    1
    1
    ZW
    22.08.26
    Australian Ice Hockey League
    Adelaide Adrenaline
    Adelaide Adrenaline
    Perth Thunder
    Perth Thunder
    1
    5
    0
    1
    1
    1
    0
    3
    P
    16.08.26
    Australian Ice Hockey League
    Melbourne Ice
    Melbourne Ice
    Adelaide Adrenaline
    Adelaide Adrenaline
    10
    0
    4
    0
    2
    0
    4
    0
    P
    15.08.26
    Australian Ice Hockey League
    Melbourne Mustangs
    Melbourne Mustangs
    Adelaide Adrenaline
    Adelaide Adrenaline
    7
    1
    3
    1
    3
    0
    1
    0
    P
    09.08.26
    Australian Ice Hockey League
    Adelaide Adrenaline
    Adelaide Adrenaline
    Brisbane Lightning
    Brisbane Lightning
    6
    7
    2
    0
    1
    3
    3
    4
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Ostatnie mecze: Brisbane Lightning

    23.08.26
    Australian Ice Hockey League
    Brisbane Lightning
    Brisbane Lightning
    Sydney Ice Dogs
    Sydney Ice Dogs
    5
    8
    2
    1
    3
    3
    0
    4
    P
    22.08.26
    Australian Ice Hockey League
    Brisbane Lightning
    Brisbane Lightning
    Sydney Ice Dogs
    Sydney Ice Dogs
    10
    13
    2
    5
    4
    5
    4
    3
    P
    16.08.26
    Australian Ice Hockey League
    Canberra Brave
    Canberra Brave
    Brisbane Lightning
    Brisbane Lightning
    9
    4
    4
    1
    2
    1
    3
    2
    P
    09.08.26
    Australian Ice Hockey League
    Adelaide Adrenaline
    Adelaide Adrenaline
    Brisbane Lightning
    Brisbane Lightning
    6
    7
    2
    0
    1
    3
    3
    4
    ZW
    08.08.26
    Australian Ice Hockey League
    Adelaide Adrenaline
    Adelaide Adrenaline
    Brisbane Lightning
    Brisbane Lightning
    6
    7
    2
    2
    2
    2
    2
    2
    0
    1
    ZW
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Oblicz wygraną

    Empty
    Przepraszamy
    Informacje są chwilowo niedostępne