Bars Kazań vs Tambow Prognoza 4 grudnia 2025

    Bars Kazań
    Bars Kazań
    Tambow
    Tambow
    3
    2
    3
    0
    0
    0
    2
    0

    📢Jak zespoły będą wykorzystywać zmiany, aby utrzymać wysokie tempo gry? Rotacje odgrywają ważną rolę w hokeju, a ich właściwe wykorzystanie przybliży zespoły Bars Kazań i Tambow do zwycięstwa w meczu, który odbędzie się 4 grudnia o 10:00 w ramach turnieju "OLIMPBET VHL". Bukmacherzy ustalili następujące kursy na zwycięstwa zespołów - i , gdzie faworytem jest zespół Bars Kazań.

    Head to Head

    📊Przegląd statystyk oficjalnych meczów między drużynami Bars Kazań i Tambow:
    • rozegrane 14 mecze;
    • na lodzie gospodarzy 8 zwycięstw (wliczając dogrywkę), goście - 5;
    • zdobyte bramki: 39 przeciwko 30;
    • średnia całkowita 1. tercji - 1.29, 2. - 2, 3. - 1.43;
    • średnia całkowita meczu - 4.64.

    Ostatni raz drużyny spotkały się 07 lutego 2025 na arenie drużyny Bars Kazań - wynik meczu wynosił 3:2.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Bars - Tambow

    63%
    10 Zwycięstwa
    31%
    5 Zwycięstwa
    14.12.25
    VHL
    Tambow
    Tambow
    Bars Kazań
    Bars Kazań
    1
    3
    0
    1
    1
    0
    0
    2
    04.12.25
    VHL
    Bars Kazań
    Bars Kazań
    Tambow
    Tambow
    3
    2
    3
    0
    0
    2
    0
    0
    07.02.25
    VHL
    Bars Kazań
    Bars Kazań
    Tambow
    Tambow
    3
    2
    1
    1
    2
    0
    0
    1
    11.10.24
    VHL
    Tambow
    Tambow
    Bars Kazań
    Bars Kazań
    1
    4
    0
    1
    1
    2
    0
    1
    08.02.24
    OLIMPBET VHL
    Tambow
    Tambow
    Bars Kazań
    Bars Kazań
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    0
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Bars Kazań Przegląd drużyny

    🏆W bieżącym sezonie Bars Kazań uczestniczył w 28 meczach, osiągając następujące wyniki:

    • 12 zwycięstw,
    • 16 porażek.

    📈W tym sezonie Bars Kazań ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 43%, przy czym 57% meczów kończy się porażką.

    📊Średnia drużyny wynosi 3.79, zdobywając średnio 1.89 goli na mecz i tracąc średnio 2.25 goli.

    🏒W tym sezonie Bars Kazań zdobył 53 goli:

    • Drużyna szczególnie wyróżnia się w okresie 2, gdzie 45.28% wszystkich goli zostało zdobytych.
    • Na własnym lodowisku średnia liczba goli wynosi 1.8 na mecz.

    🥅Jeśli chodzi o obronę, Bars Kazań w bieżącym sezonie stracił 63 goli.

    • Okres 1 okazał się być wymagający, gdzie 31.58% wszystkich goli zostało straconych w tym czasie.
    • W domu średnia liczba straconych goli wynosi 1.8 na mecz.

    Wyniki meczów: Bars Kazań

    30.08.26
    Club Friendly Games
    Bars Kazań
    Bars Kazań
    Shanghai Dragons
    Shanghai Dragons
    4
    0
    1
    0
    2
    0
    1
    0
    ZW
    27.08.26
    Club Friendly Games
    Bars Kazań
    Bars Kazań
    Neftjanik Almietjewsk
    Neftjanik Almietjewsk
    0
    3
    0
    0
    0
    1
    0
    2
    P
    27.08.26
    Club Friendly Games
    Bars Kazań
    Bars Kazań
    Dinamo Mińsk
    Dinamo Mińsk
    1
    2
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    P
    27.08.26
    Club Friendly Games
    Bars Kazań
    Bars Kazań
    Neftjanik Almietjewsk
    Neftjanik Almietjewsk
    0
    3
    0
    0
    0
    1
    0
    2
    P
    25.08.26
    Club Friendly Games
    Bars Kazań
    Bars Kazań
    HC Magnitka Magnitogorsk
    HC Magnitka Magnitogorsk
    3
    2
    0
    1
    2
    1
    1
    0
    ZW
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Tambow Przegląd drużyny

    🏆W obecnym sezonie Tambow wziął udział w 30 meczach, osiągając następujące wyniki: 12 zwycięstw, 18 porażek.

    📈W tym sezonie Tambow ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 40%, a 60% meczów kończy się porażką.

    📊Średnia punktacja zespołu to 5.1, ze średnio 2.37 bramkami zdobytymi na mecz i średnio 3.1 bramkami straconymi.

    🏒Do tej pory Tambow zdobył 71 bramek:

    • Okres 3 okazał się szczególnie udany, z 39.44% wszystkich bramek zdobytych w tym czasie.
    • Podczas wyjazdowych średnia liczba bramek spada do 2.06.

    🥅Jeśli chodzi o obronę, Tambow w tym sezonie stracił 93 bramek.

    • Okres 1 okazał się wyzwaniem, z 34.04% wszystkich bramek straconych w tym czasie.
    • Podczas wyjazdowych wzrasta to średnio do 2.94 bramek na mecz.

    Wyniki meczów: Tambow

    05.09.26
    VHL
    Tambow
    Tambow
    CSK VVS
    CSK VVS
    4
    2
    1
    1
    2
    1
    1
    0
    ZW
    28.08.26
    Club Friendly Games
    Buran Woroneż
    Buran Woroneż
    Tambow
    Tambow
    5
    3
    2
    2
    1
    1
    2
    0
    P
    22.08.26
    Club Friendly Games
    Tambow
    Tambow
    Riazań
    Riazań
    1
    2
    0
    1
    0
    0
    1
    1
    P
    22.08.26
    Club Friendly Games
    Tambow
    Tambow
    Riazań
    Riazań
    1
    2
    0
    1
    0
    0
    1
    1
    P
    21.08.26
    Club Friendly Games
    Tambow
    Tambow
    Riazań
    Riazań
    2
    3
    0
    2
    0
    1
    2
    0
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na 1. tercję

    Bezpośrednie pojedynki:

    • liczba spotkań - 14;
    • liczba zwycięstw w 1. tercji gospodarzy (na własnym lodowisku) - 0; gości (na wyjeździe) - 2;
    • średni total 1. tercji: 1.29;
    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają 0.71, goście - 0.57.

    Statystyki w 1. tercji: Bars Kazań (u siebie) vs Tambow (na wyjeździe)

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 10 vs 16;
    • liczba zwycięstw: 2 (20%) vs 4 (25%);
    • liczba porażek: 3 (30%) vs 8 (50%);
    • liczba remisów: 5 (50%) vs 4 (25%).
    • średni total zdobytych bramek: 0.2 vs 0.56;
    • średni total straconych bramek: 0.6 vs 1.

    Ostatnie 10 meczów (ogółem):

    • liczba zwycięstw: 2 vs 4;
    • liczba porażek: 5 vs 2;
    • liczba remisów: 3 vs 4;
    • średni total 1. tercji: 1.5 (zdobyte - 0.4, stracone - 1.1) vs 1.6 (zdobyte - 0.9, stracone - 0.7).
    Trendy
    • Były łącznie mniej niż 1.5 bramek w pierwszej tercji w 6 z ostatnich 7 meczów Bars w domu (OLIMPBET VHL).
    👉Prognoza: 1. część, Total krążków Poniżej (1,5)(kursy: 1.62)

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • Liczba spotkań - 14;
    • Liczba zwycięstw gospodarzy - 8, gości - 5.

    Statystyki: Bars Kazań vs Tambow

    • Liczba rozegranych meczów w turnieju: 28 vs 30;
    • Liczba zwycięstw: 12 (43%) vs 12 (40%);
    • Liczba porażek: 16 (57%) vs 18 (60%);
    • Liczba zwycięstw gospodarzy w turnieju: 4;
    • Liczba zwycięstw gości w turnieju: 8.

    Ostatnie 10 meczów:

    • Liczba zwycięstw: 5 vs 4;
    • Liczba porażek: 5 vs 6;
    • Liczba zwycięstw gospodarzy: 2;
    • Liczba zwycięstw gości: 3.
    Trendy
    • Tambov wygrywa z przewagą +1.5 w ostatnich 7 meczach na wyjeździe przeciwko Bars (OLIMPBET VHL).
    👉Prognoza: Tambow Handicap (+1,5)(kursy: 1.44)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H:

    • średnia liczba goli na mecz dla gospodarzy - 2.79, dla gości - 2.14;
    • średnia liczba goli w H2H - 4.64;
    • obie drużyny strzeliły w 1. tercji - 4 raz;
    • obie drużyny strzeliły w 2. tercji - 4 raz;
    • obie drużyny strzeliły w 3. tercji - 4 raz.

    Statystyki: Bars Kazań vs Tambow

    • średnia liczba w turnieju: 3.79 vs 5.1;
    • średnia liczba strzelonych bramek: 1.89 vs 2.37;
    • średnia liczba straconych bramek: 2.25 vs 3.1;
    • Bars Kazań: średnia liczba w domu w turnieju - 1.8;
    • Tambow: średnia liczba na wyjeździe w turnieju - 2.06;
    • ostatnie 10 meczów (średnia liczba strzelonych bramek): 2.2 (w domu - 2.67) vs 2.5 (na wyjeździe - 2).
    Trendy
    • Tambov zdobywa więcej niż 1.5 bramek w 6 z ostatnich 7 meczów na wyjeździe przeciwko Bars (OLIMPBET VHL).
    • Tambov zdobywa więcej niż 1.5 bramek w 10 z ostatnich 11 meczów (OLIMPBET VHL).
    • Tambov zdobywa więcej niż 1.5 bramek w 6 z ostatnich 7 meczów na wyjeździe (OLIMPBET VHL).
    👉Prognoza: Tambow Total krążków Powyżej (1,5)(kursy: 1.5)

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • Były łącznie mniej niż 4.5 bramek w 6 z ostatnich 7 meczów Bars w domu (OLIMPBET VHL).

    Total krążków Poniżej (4,5)
    Opublikowany: 03.12.2025, 02:57

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Bars Kazań - Tambow

    Bars nie przegrał drugiej tercji:
    hc-bars-kazan-2hc-tambov-3w ostatnich 13 meczach przeciwko Tambov (OLIMPBET VHL).
    hc-bars-kazan-2hc-tambov-3w ostatnich 6 meczach w domu przeciwko Tambov (OLIMPBET VHL).
    Tambov nie wygrał drugiej tercji:
    hc-tambov-3w 8 z ostatnich 9 meczów na wyjeździe (OLIMPBET VHL).
    hc-tambov-3w ostatnich 6 meczach (OLIMPBET VHL).
    2. część Bars Kazań nie przegra
    -357
    Bars nie przegrał (w regulaminowym czasie gry):
    hc-bars-kazan-2hc-tambov-3w ostatnich 9 meczach przeciwko Tambov (OLIMPBET VHL).
    hc-bars-kazan-2hc-tambov-3w ostatnich 6 meczach w domu przeciwko Tambov (OLIMPBET VHL).
    Bars Kazań nie przegra
    -303
    Bars nie przegrał trzeciej tercji:
    hc-bars-kazan-2w 11 z ostatnich 12 meczów (OLIMPBET VHL).
    hc-bars-kazan-2w 8 z ostatnich 9 meczów w domu (OLIMPBET VHL).
    Tambov nie wygrał trzeciej tercji:
    hc-tambov-3w 9 z ostatnich 10 meczów na wyjeździe (OLIMPBET VHL).
    3. część Bars Kazań nie przegra
    -357
    Bars nie przegrał pierwszej tercji:
    hc-bars-kazan-2hc-tambov-3w ostatnich 8 meczach przeciwko Tambov (OLIMPBET VHL).
    1. część Bars Kazań nie przegra
    -417
    Wyświetl więcej faktów

    Bars Kazań - Tambow Pozycja w tabeli

    VHL 25/26
    gZWPKPStan
    14.
    Dizel Penza
    Dizel Penza
    623329154-13974
    15.
    Bars Kazań
    Bars Kazań
    623032130-13973
    16.
    CSK VVS Samara
    CSK VVS Samara
    623230166-15072
    24.
    HC Akm Tula
    HC Akm Tula
    622636139-17460
    25.
    Tambow
    Tambow
    622636148-17358
    26.
    Kristałł Saratów
    Kristałł Saratów
    622438145-17754