Pelicans Lahti vs KalPa Hockey Prognoza 3 października 2025

    Pelicans Lahti
    Pelicans Lahti
    KalPa Hockey
    KalPa Hockey
    0
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0

    📢Jak zespoły będą wykorzystywać zmiany, aby utrzymać wysokie tempo gry? Rotacje odgrywają ważną rolę w hokeju, a ich właściwe wykorzystanie przybliży zespoły Pelicans Lahti i KalPa Hockey do zwycięstwa w meczu, który odbędzie się 3 października o 15:30 w ramach turnieju "Liiga". Bukmacherzy ustalili następujące kursy na zwycięstwa zespołów - i , gdzie faworytem jest zespół KalPa Hockey.

    Head to Head

    📊Przegląd statystyk oficjalnych meczów między drużynami Pelicans Lahti i KalPa Hockey:
    • rozegrane 67 mecze;
    • na lodzie gospodarzy 31 zwycięstw (wliczając dogrywkę), goście - 35;
    • zdobyte bramki: 153 przeciwko 175;
    • średnia całkowita 1. tercji - 1.45, 2. - 1.69, 3. - 1.58;
    • średnia całkowita meczu - 4.39.

    Ostatni raz drużyny spotkały się 01 marca 2025 na arenie drużyny KalPa Hockey - wynik meczu wynosił 6:3.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Pelicans - KalPa

    44%
    31 Zwycięstwa
    55%
    39 Zwycięstwa
    10.02.26
    Liiga
    KalPa Hockey
    KalPa Hockey
    Pelicans Lahti
    Pelicans Lahti
    5
    3
    1
    1
    2
    1
    2
    1
    16.01.26
    Liiga
    Pelicans Lahti
    Pelicans Lahti
    KalPa Hockey
    KalPa Hockey
    1
    3
    0
    2
    1
    0
    0
    1
    03.01.26
    Liiga
    KalPa Hockey
    KalPa Hockey
    Pelicans Lahti
    Pelicans Lahti
    2
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    0
    03.10.25
    Liiga
    Pelicans Lahti
    Pelicans Lahti
    KalPa Hockey
    KalPa Hockey
    0
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    1
    01.03.25
    Liiga
    KalPa Hockey
    KalPa Hockey
    Pelicans Lahti
    Pelicans Lahti
    6
    3
    2
    2
    2
    1
    2
    0
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Pelicans Lahti Przegląd drużyny

    🏆W bieżącym sezonie Pelicans Lahti uczestniczył w 9 meczach, osiągając następujące wyniki:

    • 3 zwycięstw,
    • 6 porażek.

    📈W tym sezonie Pelicans Lahti ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 25%, przy czym 75% meczów kończy się porażką.

    📊Średnia drużyny wynosi 4.88, zdobywając średnio 2 goli na mecz i tracąc średnio 3.25 goli.

    🏒W tym sezonie Pelicans Lahti zdobył 16 goli:

    • Drużyna szczególnie wyróżnia się w okresie 1, gdzie 43.75% wszystkich goli zostało zdobytych.
    • Na własnym lodowisku średnia liczba goli wynosi 2.5 na mecz.

    🥅Jeśli chodzi o obronę, Pelicans Lahti w bieżącym sezonie stracił 26 goli.

    • Okres 1 okazał się być wymagający, gdzie 50% wszystkich goli zostało straconych w tym czasie.
    • W domu średnia liczba straconych goli wynosi 2.5 na mecz.

    Wyniki meczów: Pelicans Lahti

    05.09.26
    Liiga
    K-Espoo
    K-Espoo
    Pelicans Lahti
    Pelicans Lahti
    1
    2
    0
    1
    0
    0
    1
    1
    ZW
    04.09.26
    Liiga
    Pelicans Lahti
    Pelicans Lahti
    Vaasan Sport
    Vaasan Sport
    6
    3
    4
    0
    0
    3
    2
    0
    ZW
    25.08.26
    Club Friendly Games
    Pelicans Lahti
    Pelicans Lahti
    KooKoo Kouvola
    KooKoo Kouvola
    7
    0
    3
    0
    4
    0
    0
    0
    ZW
    21.08.26
    Club Friendly Games
    Pelicans Lahti
    Pelicans Lahti
    K-Espoo
    K-Espoo
    2
    4
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    P
    19.08.26
    Club Friendly Games
    KooKoo Kouvola
    KooKoo Kouvola
    Pelicans Lahti
    Pelicans Lahti
    4
    1
    1
    0
    1
    1
    2
    0
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    KalPa Hockey Przegląd drużyny

    🏆W obecnym sezonie KalPa Hockey wziął udział w 7 meczach, osiągając następujące wyniki: 4 zwycięstw, 3 porażek.

    📈W tym sezonie KalPa Hockey ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 57%, a 43% meczów kończy się porażką.

    📊Średnia punktacja zespołu to 7.29, ze średnio 3.43 bramkami zdobytymi na mecz i średnio 4.14 bramkami straconymi.

    🏒Do tej pory KalPa Hockey zdobył 24 bramek:

    • Okres 1 okazał się szczególnie udany, z 45.83% wszystkich bramek zdobytych w tym czasie.
    • Podczas wyjazdowych średnia liczba bramek spada do 2.67.

    🥅Jeśli chodzi o obronę, KalPa Hockey w tym sezonie stracił 29 bramek.

    • Okres 3 okazał się wyzwaniem, z 45.45% wszystkich bramek straconych w tym czasie.
    • Podczas wyjazdowych wzrasta to średnio do 3.67 bramek na mecz.

    Wyniki meczów: KalPa Hockey

    04.09.26
    Liiga
    KalPa Hockey
    KalPa Hockey
    Jukurit Mikkeli
    Jukurit Mikkeli
    4
    0
    0
    0
    2
    0
    2
    0
    ZW
    01.09.26
    Liiga
    K-Espoo
    K-Espoo
    KalPa Hockey
    KalPa Hockey
    5
    1
    0
    0
    3
    0
    2
    1
    P
    27.08.26
    Club Friendly Games
    KalPa Hockey
    KalPa Hockey
    Jyvaskyla
    Jyvaskyla
    5
    2
    3
    1
    0
    0
    2
    1
    ZW
    21.08.26
    Club Friendly Games
    HIFK Helsinki
    HIFK Helsinki
    KalPa Hockey
    KalPa Hockey
    1
    3
    0
    1
    1
    1
    0
    1
    ZW
    21.08.26
    Club Friendly Games
    HIFK Helsinki
    HIFK Helsinki
    KalPa Hockey
    KalPa Hockey
    1
    3
    0
    1
    1
    1
    0
    1
    ZW
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na 1. tercję

    Bezpośrednie pojedynki:

    • liczba spotkań - 67;
    • liczba zwycięstw w 1. tercji gospodarzy (na własnym lodowisku) - 12; gości (na wyjeździe) - 10;
    • średni total 1. tercji: 1.45;
    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają 0.61, goście - 0.84.

    Statystyki w 1. tercji: Pelicans Lahti (u siebie) vs KalPa Hockey (na wyjeździe)

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 4 vs 3;
    • liczba zwycięstw: 0 (0%) vs 2 (66.67%);
    • liczba porażek: 2 (50%) vs 1 (33.33%);
    • liczba remisów: 2 (50%) vs 0 (0%).
    • średni total zdobytych bramek: 0.75 vs 1.33;
    • średni total straconych bramek: 1.25 vs 1.

    Ostatnie 10 meczów (ogółem):

    • liczba zwycięstw: 1 vs 5;
    • liczba porażek: 5 vs 4;
    • liczba remisów: 4 vs 1;
    • średni total 1. tercji: 1.7 (zdobyte - 0.6, stracone - 1.1) vs 2.1 (zdobyte - 1.1, stracone - 1).
    Trendy
    • Pelicans Lahti zdobywa więcej niż 0.5 bramek w pierwszej tercji w 6 z ostatnich 7 meczów w domu (Liiga).
    👉Prognoza: 1. część, Pelicans Lahti Total krążków Powyżej (0,5) (kursy: 1.81)

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • Liczba spotkań - 67;
    • Liczba zwycięstw gospodarzy - 31, gości - 35.

    Statystyki: Pelicans Lahti vs KalPa Hockey

    • Liczba rozegranych meczów w turnieju: 9 vs 7;
    • Liczba zwycięstw: 2 (25%) vs 4 (57%);
    • Liczba porażek: 6 (75%) vs 3 (43%);
    • Liczba zwycięstw gospodarzy w turnieju: 2;
    • Liczba zwycięstw gości w turnieju: 2.

    Ostatnie 10 meczów:

    • Liczba zwycięstw: 4 vs 7;
    • Liczba porażek: 6 vs 3;
    • Liczba zwycięstw gospodarzy: 3;
    • Liczba zwycięstw gości: 3.
    Trendy
    • Pelicans Lahti wygrywa z przewagą +1.5 w ostatnich 10 meczach w domu przeciwko KalPa Hockey (Liiga).
    • Pelicans Lahti wygrywa z przewagą +1.5 w 6 z ostatnich 7 meczów przeciwko KalPa Hockey (Liiga).
    • Pelicans Lahti wygrywa z przewagą +1.5 w 7 z ostatnich 8 meczów w domu (Liiga).
    👉Prognoza: Pelicans Lahti Handicap (+1,5) (kursy: 1.47)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H:

    • średnia liczba goli na mecz dla gospodarzy - 2.28, dla gości - 2.61;
    • średnia liczba goli w H2H - 4.39;
    • obie drużyny strzeliły w 1. tercji - 15 raz;
    • obie drużyny strzeliły w 2. tercji - 22 raz;
    • obie drużyny strzeliły w 3. tercji - 18 raz.

    Statystyki: Pelicans Lahti vs KalPa Hockey

    • średnia liczba w turnieju: 4.88 vs 7.29;
    • średnia liczba strzelonych bramek: 2 vs 3.43;
    • średnia liczba straconych bramek: 3.25 vs 4.14;
    • Pelicans Lahti: średnia liczba w domu w turnieju - 2.5;
    • KalPa Hockey: średnia liczba na wyjeździe w turnieju - 2.67;
    • ostatnie 10 meczów (średnia liczba strzelonych bramek): 2.4 (w domu - 2.8) vs 3.7 (na wyjeździe - 3).

    Trendy
    • Były łącznie mniej niż 6.5 bramek w 7 z ostatnich 8 meczów Pelicans Lahti w domu przeciwko KalPa Hockey (Liiga).
    👉Prognoza: Total krążków Poniżej (6,5) (kursy: 1.36)

    Total krążków Poniżej (5,5)
    Opublikowany: 01.10.2025, 17:26

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Pelicans Lahti - KalPa Hockey

    Pelicans Lahti nie wygrał pierwszej tercji:
    pelicans-lahtikalpa-hockeyw 7 z ostatnich 8 meczów przeciwko KalPa Hockey (Liiga).
    pelicans-lahtiw ostatnich 9 meczach (Liiga).
    KalPa Hockey nie przegrał pierwszej tercji:
    kalpa-hockeyw 6 z ostatnich 7 meczów na wyjeździe (Liiga).
    1. część KalPa Hockey nie przegra
    -370
    Pelicans Lahti nie wygrał drugiej tercji:
    pelicans-lahtikalpa-hockeyw 9 z ostatnich 10 meczów przeciwko KalPa Hockey (Liiga).
    2. część KalPa Hockey nie przegra
    -333
    Pelicans Lahti nie przegrał (w regulaminowym czasie gry):
    pelicans-lahtikalpa-hockeyw 9 z ostatnich 10 meczów w domu przeciwko KalPa Hockey (Liiga).
    pelicans-lahtiw 7 z ostatnich 8 meczów w domu (Liiga).
    Pelicans Lahti nie przegra
    -120
    Pelicans Lahti nie przegrał drugiej tercji:
    pelicans-lahtikalpa-hockeyw 9 z ostatnich 10 meczów w domu przeciwko KalPa Hockey (Liiga).
    KalPa Hockey nie wygrał drugiej tercji:
    kalpa-hockeyw ostatnich 9 meczach (Liiga).
    kalpa-hockeyw ostatnich 7 meczach.
    2. część Pelicans Lahti nie przegra
    -189
    Wyświetl więcej faktów

    Pelicans Lahti - KalPa Hockey Pozycja w tabeli

    Liiga 25/26
    gZWPKPStan
    6.
    Jyvaskyla
    Jyvaskyla
    603723202-180106
    7.
    KalPa Hockey
    KalPa Hockey
    603525185-179104
    8.
    Assat Pori
    Assat Pori
    603228170-16594
    10.
    HIFK Helsinki
    HIFK Helsinki
    602931149-18388
    11.
    Pelicans Lahti
    Pelicans Lahti
    602931137-15685
    12.
    HPK Hameenlinna
    HPK Hameenlinna
    602535144-16775